FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Następny
  Darker Than BLACK
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-01-2010, 18:47   

Guzik prawda. Posłuchałem z czystej ciekawości. Plagiat jest określeniem mającym mocne umocowanie prawne (minimum 8 nut pod rząd, o ile dobrze pamiętam) i ww. piosenka na moje ucho nie spełnia jego wymogów. Takich kawałków jak powyższy były już kopy.
Przejdź na dół
Leszczu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 05-01-2010, 22:24   

Co do trzeciej serii to jestem niemal pewien, że wyjdzie. W ostatnim odcinku mamy ładny tego przykład - gwiazda Heia, która ponownie zabłysła i do nie zgasła. Czyli ciągle żyje.
Druga seria to jest takie prawie Side Story. Coś, co można było zmieścić w dwóch, trzech odcinkach, rozłożyli na całą serię. Jedyne co im się udało, to pokazanie charakteru Heia. Ale jak na Side Story przystało, jest on tym razem postacią drugoplanową.
Trzecia seria zapowiada się na coś podobnego do serii pierwszej wg mnie ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-01-2010, 10:13   

Leszczu napisał/a:
Trzecia seria zapowiada się na coś podobnego do serii pierwszej wg mnie ;)

Widzę, że jesteś optymistą ;) ja niestety mam złe przeczucia, Hei może i żyje ale wg. mnie i tak główną postacią będzie ten z trumny ewentualnie powróci Suou.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 06-01-2010, 18:38   

A ten ktoś z trumny mi po prostu wyglądał na Yin, tyle, że ktoś uciachał jej włosy.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-01-2010, 12:15   

Nie, nie sądze to był raczej osobnik płci meskiej (choć mogę się mylić) to myśle, że to jest tak jakby potomek? Heia i Yin. Wydaje mi się, że oni próbowali czerpać z japońskiego mitu o Izanami i Izanagi

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kurt Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2010, 23:18   

Pierwsza seria była dobra ,ale ciężko mi pojąć zachwyt niektórych osób nad tym tytułem . Troszkę oryginalności, postacie z charakterem, czegoś tu jednak brakuje ... chyba fabuły.

Właściwie ciężko mi pojąć co konkretnie chcieli osiągnąć twórcy, bo tak na prawdę mamy tu nijaką mieszankę sensacji i obyczajówki . Pierwszą rzeczą która denerwuję w tej serii są wszelkiej maści wątki poboczne, które stanowią chyba połowę wszystkich odcinków nie wnosząc przy tym wiele do reszty ... ot możemy się dowiedzieć o moratoriach , lalkach, detektywie-nieudaczniku ,chińskiej mafii ^^ i innych średnio ciekawych "zjawiskach" .
Zamiast rozwinąć w jakiś sposób fabułę twórcy postanowili upchać całą masę kolorowych postaci tylko po to żeby pokazać je w 1-2 odcinkach a potem zapomnieć . Ta seria przede wszystkim niemiłosiernie się ciągnie dosłownie marnotrawiąc czas antenowy .Moim zdaniem porażka koncepcyjna .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2010, 16:41   

Po obejrzeniu pierwszej oavki mogę nieśmiało stwierdzić, że gdy pojawią się już wszystkie, to zrozumienie o co chodzi w drugim sezonie będzie już w miarę osiągalną rzeczą.
Yin było więcej w tym jednym odcinku, niż w całym drugim sezonie. Kolejny plusik za dużą liczbę kontraktorów i brak różowej smarkuli z giwerą. Jest lepiej, krótko mówiąc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 01-02-2010, 16:56   

Pierwszy fajny, drugi niezadowalający. Tyle, więcej naprawdę nie mam do powiedzenia.

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
OverLord_Zenon Płeć:Mężczyzna
Lord Chaosu


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: ? Z otchłani Kosmosu!!!
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2010, 18:34   

Darker than Duck.
http://www.youtube.com/watch?v=KdcaUMfzXSI
I nie ma to nic wspólnego z czarnymi Kaczorami hehe.

_________________
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Nadgorliwy urzędas zasługuje tylko na jedno:
Totalną Anihilację.
http://myanimelist.net/signature/OverLordZenon.png
http://www.youtube.com/watch?v=KsTgWCZNk-0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
144775
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2010, 21:02   

Ech... niby OVA nie jest zła, ale farbowany bizon nie pasuje mi jako główny zły. Ogólnie jeden odcinek to za mało, by cokolwiek o OVA powiedzieć.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 05-02-2010, 13:37   

Och, nowe OVA... czyli etiuda na temat "na ile różnych sposobów Misato Fukuen potrafi powiedzieć HEI." Yin nie zachowująca się jak manekin robiła dziwne wrażenie; jej frustracja (Hei...) zazdrość (hei. ... HEI!) czy melancholia (uso.) robiły dziwne wrażenie. I Hei, MOCNO zdetonowany i wyprowadzony z równowagi przez zachowującą się jakoś Yin, która już nie stoi w kącie tak, jak ją postawi... i to zacięte spojrzenie... LOL! Po trzykroć LOL! Do tego scenka "Amber" z kotem, i reakcje Hei'a. TO było boskie.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2010, 17:07   

Nie będę oceniać OAVki po jednym odcinku (choć, szczerze mówiąc, pierwszy odcinek jakoś mnie specjalnie nie zaciekawił), ale fajnie było znowu zobaczyć Li'owaty uśmiech Hei'a :> Ach, nie ma to jak powspominać sobie stary, DOBRY pierwszy sezon...

vries napisał/a:
farbowany bizon nie pasuje mi jako główny zły

Ale dzięki swojej mocy ma zadatki na dobrego knuja.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Noriel Płeć:Kobieta


Dołączyła: 09 Lis 2009
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2010, 18:47   

Wreszcie czuję klimat pierwszej serii! Na pewno to nie będzie to samo, ale miło było zobaczyć starego dobrego Li-kuna i morderczego Heia.
Troszkę boję się tego romansu Yin z Heiem. Nie chcę, żeby się na tym wątku za bardzo skupiali, bo wyjdzie im źle. Choć na razie całkiem miło im to wychodzi. :)
I ten blondas - Amber całkiem mi się spodobał. Cfaniak jeden. Wreszcie jakiś porządny zły i samolubny kontraktor.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mayissa Płeć:Kobieta
zła wieszczka


Dołączyła: 12 Lis 2009
Skąd: z morza i marzeń
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2010, 21:39   

Amber przecież była kobietą! W OVA to zmienili? Aż na własne oczy muszę to zobaczyć...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Canis Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Mar 2009
Skąd: Rzeszów
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2010, 10:12   

Do drugiej serii DtB podchodziłem bez emocji, w odróżnieniu od większości. Pierwsza seria podobała mi się, ale nie wzbudziła jakiegoś większego zachwytu i trudno mi było zrozumieć o co chodzi rzeszy jej fanów. Wszyscy piszą o jej genialności, ale ja się z tym nie zgadzam. Część pierwsza była po prostu dobra, ale nic ponadto. Innymi słowy nie wyczekiwałem kontynuacji.
Zakończyłem wczoraj oglądać DtB2. I moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Kontynuacja podobała mi się znacznie bardziej niż poprzedniczka. Właśnie tu wystąpił u mnie zachwyt i mam przeczucie, że Ryuusei no Gemini dołączy do grona moich ulubionych. Dziwi mnie to, ponieważ nie widzę aż tylu różnic między nią, a poprzedniczką.

Naprawdę polubiłem postać Suou. Dziwny miła kontrakt, ale jej utrata uczuć, a następni ich nauka były dla mnie czymś magicznym. Śmiałem się gdy zalecała się w kuchni do Hei'a. A skoro już o nim mowa, facet jest dla mnie genialny.
Mirror napisał/a:
Mayissa napisał/a:
Co do zmiany charakteru Heia to się zgodzę. W I serii z odcinka na odcinek stawał się ludzki, empatyczny, a w II? Po co on ją tak tłukł jak jakiś psychopata?


Proszę, przypomnij sobie jak zachowywał się w wątku z Havoc. To było w pierwszej serii, ale czy na pewno był wtedy ludzki?
Ale zmienił się... Bo się załamał do jasnej cholery.

Dokładnie.

Seria naprawdę dobra, jest niczym kwiat róży (nie ma róży bez kolców), potrafi zachwycić, zranić i zrazić, ale jej piękno nieustannie przyciąga.
trochę naciągane 9/10
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 18 z 20 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group