FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny
  Darker Than BLACK
Wersja do druku
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-03-2010, 21:54   

Gaiden 2

O Mruuu. Tu chyba było więcej pojedynków Heia niż w całej drugiej serii. Dobra, może przesadzam, ale te walki były takie mruczne. Na jedno, co mogę narzekać to fanserwis w wykonaniu pewnej pani, ale ostatecznie... jej współczułam.
Spoiler: pokaż / ukryj
-Faktycznie Yin ma dwie osobowości: a w sumie to jej Obserwator zaczął wariować podczas pobytu w Bramie Piekieł i to dlatego Laleczka pokazuje pazurki. ALE jak! Tę panią od fanserwisu zabiła w bardzo nieprzyjemny sposób... No kto chciałby skończyć jako dosłownie kwaśne jabłko ze zmiażdżoną (żeby tylko...) twarzą. Mieli plan... ale cuś im nie wyszło. Znowu ich znaleźli, a w dodatku Hei zemdlał, a Yin... No cóż. Jak to Lalka - siedzi i patrzy(?).


Na pewno jest lepiej. Głównie chyba dlatego, że nie ma rudej(? - to była czerwień, ale...) małolaty, wiewiórki i tria od siedmiu boleści
Spoiler: pokaż / ukryj
Znaczy pojawiają się na koniec, ale tyle da się przeżyć.
Aha, jeszcze jedno: ten żart z psem był niesmaczny... Chociaż zależy od gustu...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Reijia_ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2010, 11:26   

Prawdę powiedziawszy Darker than BLACK mnie nie zachwycił. Wcześniej obejrzałam Phantoma, a te dwie produkcje są do siebie bardzo podobne, także DTB traktuję jako podróbę (wiem że wyszło pierwsze). Dobrnęłam może do 7 odcinka i dałam sobie spokój. Po prostu chyba trafiłam z seansem nie w porę..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2010, 21:03   

Gaiden 2.
Tego mi brakowało. Akcji, ładnej animacji, ciekawych postaci i Heia.

Spoiler: pokaż / ukryj
Bezpośrednią konfrontację z panem trzymającym się w cieniu dotychczasowych wydarzeń pewnie będzie w ostatnim odcinku. Jak zawsze.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 02-04-2010, 11:45   

Hmmm.

Promocja tygodnia: kilka różnych wersji Yin, do wyboru do koloru, każdemu według upodobań. O kfik. I do kompletu quipao, jakby komuś się dotychczasowe kreacje nie podobały/opatrzyły.

Co nie zmienia faktu, że wrócił Hei, zniknął lump, ani śladu malinowowłosej loli z wielką giwerą, i choć od czasu do czasu normalna Yin. I odrobinę fajnych walk. Yees. Moar please.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Altramertes Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Gru 2008
Skąd: Opoczno
Status: offline
PostWysłany: 28-04-2010, 14:15   

A trzeciej serii brak:D Jeśli się pojawi to musi być lepsza, bo inaczej całkiem stracę wiarę w japońskich scenarzystów. To co zaprezentowała druga seria to może nie dno, ale słabizna straszna, aż zęby bolą. Pozytywem w DtB2 jest dla mnie jedynie strona techniczna, szczególnie muzyka, która przypadła mi do gustu. Natomiast historia... szkoda gadać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6953258
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-04-2010, 15:30   

Altramertes napisał/a:
A trzeciej serii brak.


I może niech tak pozostanie. Boję się co by zrobili w trzeciej serii i ciężko mi uwierzyć by byli nią w stanie zetrzeć niesmak jaki pozostał po drugiej.

Chyba, że wydadzą przy okazji trzeciej serii badziewną mangę. Bo tutaj jest taka zależność, że jeśli jedno jest kiepskie to drugie akurat wyjdzie dobrze...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Patricko Płeć:Mężczyzna
Pro Driver


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: Akina
Status: offline
PostWysłany: 18-09-2010, 22:46   

Witam.

Ja właśnie skończyłem oglądać drugą serię. Obejrzałem hurtem pierwszą i drugą jeśli można to tak ująć. Tzn. nie jeden za drugim, ale dzień po dniu i jakoś zleciało.

Za anime wziąłem się po bardzo dobrym Code Geass, ale nie żałuję. Oglądało mi się naprawdę przyjemnie i na pewno to anime mogę zaliczyć do swoich ulubionych serii.
Postacie Hei oraz Yin po prostu mnie zachwyciły (mimo bardzo rzadkiej obecności tej drugiej, szczególnie w drugiej serii mi jej brakowało). Również zabawny Mao ma swoje plusy.

Nie zrozumiałem troszkę zakończeń obu serii, bo ja rozumiem to tak:

Spoiler: pokaż / ukryj
1 seria:
Zapobiegają rozsadzeniu całego archipelagu, ale giną wszyscy kontraktorzy w całym obrębie, a przeżywa tylko Hei tracąc chyba swoje umiejętności, bo było coś tam wspomniane, że przeżyje jako człowiek tylko, a nie kontraktor. Yin go ratuje, ale co potem się z nią dzieje to nie wiem. Nie wiem też dlaczego w drugiej części została uwięziona.

2 seria:
Tutaj chyba było w sumie niewiele do zrozumienia, bo o ile dobrze zrozumiałem to Hei zabił Yin, a Schion skopiował cały świat, gdzie wszystko było "po normalnemu" i przeniosło tam potem Suou i July. Zakończenie też było takie jakby miała być 3 seria, bo Hei niesie Yin, tak jakby jeszcze żyła, a sama Misaki mówi, że to dopiero początek.


Są jakieś informacje na temat 3 serii? Ostatni post był dość dawno temu, także może się zmieniło coś jeszcze, a nie wiem gdzie można śledzić takie informacje nt. powstawania nowych serii anime.

W ogóle to biorę się teraz za OVA'ke "Gaiden", bo jakoś lubię oglądać Hei i Yin w duecie :)

PS.
Jak piszecie Gaiden 2 to macie na myśli drugi odcinek, czy drugą serie OVA? Bo chyba raczej o odcinek chodzi jeśli dobrze myślę :P

_________________
Ekstaza płynąca z ryku wyjącego silnika
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 21-09-2010, 19:01   

Patricko, Gaiden wyjaśnia co się stało między 1 a drugą serią. I tu masz wyjaśnienie co do ostatniego zdania z pierwszego pytania umieszczonego w spoilerze.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Patricko Płeć:Mężczyzna
Pro Driver


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: Akina
Status: offline
PostWysłany: 21-09-2010, 21:43   

Tak, po obejrzeniu Gaiden'a jest wszystko jasne. Po prostu w momencie pisania tamtego posta dopiero brałem się za oglądanie.

Mimo, że OAV to Gaiden jest po prostu świetny. Yin była moją ulubioną bohaterką to i fajnie było znowu na nią popatrzeć.

W ogóle to jak poszukałem po sieci to zapowiada się trzecia seria, chyba początkiem 2011 roku, ale na ile to jest prawdziwe to się zobaczy. Ale druga seria skończyła się tak, jakby trzecia miała być i to tylko kwestia czasu.

Pożyjemy zobaczymy. Nie ukrywam, że z miłą chęcią zobaczyłbym jeszcze raz Hei i Yin :)

_________________
Ekstaza płynąca z ryku wyjącego silnika
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 22-09-2010, 12:02   

Jak poziomem będzie nawiązywać do drugiej części to ja raczej spasuję.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LEliza
Gość
PostWysłany: 18-05-2011, 19:40   

Skończyłam oglądać dwie serie DTB i mam mały mętlik w głowie.
Jeśli chodzi o Izanagi i Izanami, czy to byli Yin i Shion czy może Yin i Hei czy może zupełnie ktoś inny?
Skoro Shion skopiował świat to w takim razie tamten został zniszczony? To ma związek z tą tajemniczą postacią która miała wyjść z Bramy Piekła po spotkaniu Izanagi z Izanami?
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 25-05-2011, 18:40   

Gość napisał/a:
Jeśli chodzi o Izanagi i Izanami, czy to byli Yin i Shion czy może Yin i Hei czy może zupełnie ktoś inny?
Nie martw się, większość nie ma zielonego pojęcia.
Ja mam wrażenie, że tego nawet "tfórcy" nie wiedzą.
Ale jak się zamiesza, to może ktoś przeoczy brak pomysłu na rozwiązanie fabuły?
;D

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Morfeuszu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2011, 19:03   

Trzeba czekać na kontynuację serii, która prawdopodobnie wychodzi w tym roku ^^. Z tego, co słyszałem i czytałem na sieci, będzie ona sequelem poprzednich części, oraz (sic!) wyjaśni nam co nieco ;).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2718210
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2011, 16:01   

szkoda że nie będzie już pijącego i nieogolonego Hei'a , podobał mi się, taki "upadły" bohater ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Monika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Cze 2011
Skąd: okolice Sieradza
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2011, 17:26   

Seria Darker than Black (mowa oczywiście o pierwszej części) bardzo mi się podobała.
Jedyne co mi nie odpowiadało to postać detektywa i jego asystentki.

A i o ile opening kojarzy mi się z Hei'em to ending pasuje mi do Yin. Taka moja dygresja.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
28023063
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 19 z 20 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group