FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  Kuroshitsuji
Wersja do druku
Toster Płeć:Kobieta
C'est moi!


Dołączyła: 09 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-01-2010, 19:51   

Myślę, że to się powinno skończyć, tam gdzie się skończyło, ale jak będzie druga seria to chętnie obejrzę ;)

_________________
"Nie dam się pokonać ciemności!"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8933266
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-01-2010, 19:28   

Toster napisał/a:
Myślę, że to się powinno skończyć, tam gdzie się skończyło, ale jak będzie druga seria to chętnie obejrzę ;)


Jak druga seria nas nie zawiedzie to jestem przeciwny Twoim słowom.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 17-01-2010, 21:38   

Drugie serie, zazwyczaj zawalają cały smaczek anime, jednak są wyjątki. Może i tym razem się uda.

Tylko problemem jest to, że wydawało mi się iż kompozycja idealnie się zakończyła.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-02-2010, 00:00   

*ociera łzy* ooo matko, ale się uśmiałam...

Wiele osób zapewne zastanawiało na czym dokładnie będzie polegać Kuroshitsuji 2. I już wiemy - na dwóch zupełnie nowych bohaterach, nowym paniczu i jego nowym lokaju.

ŹRÓDŁO

I jeszcze wygląd postaci.

Ah, te imiona. KUROODO i AROISU. Acz Sakurai Takahiro jest zawsze mile widziany.
Podstawowe pytanie brzmi: czy tym razem chłopak będzie miał wystarczająco dużo lat, żeby jego służący mógł się do niego 'legalnie' dobierać?

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2010, 00:59   

Uch, pachnie mi to tanią podróbką. Liczyłam raczej na to, że Ciel jakimś cudownym sposobem zmartwychwstanie, albo że się okaże, że Sebcio go nie zeżarł, i twórcy zekranizują materiał z mangi, którego nie wykorzystali w 1-szym sezonie, a na koniec (znowu) zrobią własne (definitywne lub nie) zakończenie. No nie wiem, nie podoba mi się ten pomysł na "drugi sezon"...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-02-2010, 11:45   

Buahah. Nowy lokaj wygląda jak nieco bardziej demoniczna wersja Willa. Takie... dziecko jego i Sebastiana (Will, strzeż się, Grell zadźga cię nożyczkami). Alois zaś... Poza arogancją Ciel miał w wyglądzie jeszcze coś takiego... dumnego i trochę smutnego. Wyraz twarzy nowego paniczyka sprawia natomiast, że mam ochotę przerzucić go przez kolano i sprać mu tyłek.

Kuroszek 2 ze starymi bohaterami w porównaniu z Kuroszkiem 2 z nowymi bohaterami wydaje mi się całkiem logiczny. Naprawdę niezłym pomysłem byłaby alternatywna wersja fabuły, oparta na mandze (Joker w wersji ruchomej, z głosem! I Doll, i Beast! I w ogóle cały Circus Arc!). Ale historia oparta na tym samym schemacie z nowymi bohaterami - to już trochę naciągane. ZNOWU dzieciak w wielką traumą? Bo sorry, ale nie wiem, czy twórcy pamiętają, co trzeba zrobić, by przywołać demona, jak bardzo zdesperowanym, rozdartym, zrozpaczonym i pełnym nienawiści trzeba być, że o wyrzekaniu się Boga nie wspomnę. Znaczy się - wynika z tego, że takich młodych arystokratów mają w Wielkiej Brytanii na pęczki? Ciekawe.

Nowego sezonu jestem ciekawa, ale... nie jestem nastawiona do niego zbyt pozytywnie. Kamerdyner z piekła rodem jest tylko jeden.

A tak poza tym - khy, seiyuu nowego kamerdynera to Suzak. Czyli tak jakby sprawdziło się moje skojarzenie, które wpadło mi do głowy, gdy po raz pierwszy usłyszałam Sebastiana mówiącego "Jes, maj roodo". Takie same słowa takim samym Engrishem wypowiadał Suzak w CG R2. Przeznaczenie? xD

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2010, 12:03   

Jak dla mnie to nie wypali.
Wszyscy chcemy Sebas-chan'a! xD

Po kilkugodzinnym namyśle... Edit!
Ja myślę... Ja myślę, że lokaj będzie ten sam. Tak, wiem, inaczej się nazywa... Ale z wyglądu go przypomina i nie zapominajmy, że to Ciel nazwał Sebastiana "Sebastian" i następny podopieczny też ma takie prawo.
Ale ja chcę i tak Sebas-chan'a jako Sebas-chan'a, a nie jakiegoś Claude! O!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-02-2010, 13:30   

Garść nowych informacji na temat drugiej serii.

Claude napisał/a:
I want to greedily devour you to the bitter end

*oplucie monitora*

Co do projektów postaci... szczerze powiedziawszy Alois podoba mi się bardziej niż Ciel. A to ubranie... te buty... te spodenki... Natomiast Claude wygląda, co ktoś już zauważył, jak dziecko Williama i Sebastiana. Jakoś wątpię, że to zbieg okoliczności. Ewentualnie chwyt marketingowy, chociaż osobiście przeczuwam, że facet jakoś z Sebastianem jest powiązany (t-tatuś?...)

Najśmieszniejsze są reakcje fanek - płacz, szloch, zgrzytanie zębami, krzyk, depresja. Nawet petycja krąży! (wcale nie żartuję). A ja jestem autentycznie ciekawa co wymyślą w tej drugiej serii. Jak z wywiadu wynika, Toboso wciąż z nimi współpracuje, więc to nie jest tak, że twórcy mają całkowicie wolną rękę. Ponadto plus należy się za inspiracje Burtonem! Oraz fakt, że Sakurai będzie najwyraźniej używał swojego Kusuriuriowego głosu z Mononoke. O MRY.

Mam tylko nadzieję, że dwójka nowych bohaterów nie okaże się Cielem i Sebastianem w innym opakowaniu. I że tytuł nie będzie brzmieć "Monoshitsuji" jak to plotka niesie.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 10-02-2010, 20:32   

Yyy, czy ja dobrze rozumiem, że Seba i Ciel stracą status głównych bohaterów, a przejmie pałeczke ta nowa parka? Ja w zasadzie nie mam nic przeciwko. Zwłaszcza, ze koncówka pierwszej serii jest dosyc tajemnicza pod kątem no i co dalej się stało, więc ma duży potencjał do dobrego budowania klimatu tajemniczosci, jak beda powoli ujawniac co się stało później. Nie wierze, żeby zdecydowali się totalnie oderwać od tej dwójki. I faakt, ten nowy lokaj... Póki co daleko mi od wyrokowania. Z pewnością dam szanse~

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Verina Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-02-2010, 12:27   

Co do drugiego sezonu Kuroshitsuji, to jakoś specjalnie nie rozpaczam. Fajnie byłoby zobaczyć starych bohaterów, ale zawsze zostaje jeszcze manga, która stoi na wysokim poziomie.
Bohaterowie Monoshitsuji wyglądają naprawdę ciekawie. Alois wygląda nieźle, a Claudus do złudzenia przypomina Sebastiana.
Drugiego sezonu na pewno nie skreślę dopóki nie obejrzę przynajmniej kilku pierwszych odcinków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
White_Raven Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2010, 17:30   

Cytat:
Najśmieszniejsze są reakcje fanek - płacz, szloch, zgrzytanie zębami, krzyk, depresja. Nawet petycja krąży! (wcale nie żartuję)


*wytrzeszcz oczu* O_O

O mój Boże...czy one naprawde myślą, że coś im to da? :D Hahahaha!

Nie no, niektóre fanki za bardzo histeryzują.Ja się tam cieszę z nowej serii.Może to i lepiej, że twórcy nie podążają za mangą.Wiem co sie dzieje w mandze, a tak to będzie miła odmiana.Może być całkiem śmiesznie.Poza tym, z okazji wyjścia ,,Alicji w krainie czarów"Burtona,autorzy chcą zrobić pare nawiązań do tej książki.A jako że jeden z producentów jest fanem Burtona to pewnie wyjdzie coś fajnego. :)


Znalazłam w internecie wywiad z producentem Aniplex Hiroyukim Shimizu, warto rzucić okiem:

http://forum.hetalia.com.pl/printview.php?t=2459&start=0&sid=19bc6bfb1dbf60dad6ea96c6f502851b

Napewno zerkne na pare odcinków jak wyjdą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2010, 18:40   

To jest Sebek. To jest Sebek. Sebek. Sebek. Sebek.
Tylko zmienili mu imię.
Ale ja i tak chcę Ciela!

A tak swoją drogą... Ciekawe gdzie Alois ma pentagram (tą pieczęć)? xD

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2010, 19:55   

Jestem nawet zaintrygowana. Zamierzałam obejrzeć drugi sezon dla samych smaczków (bo przecież nie dla fabuły), ale nowa parka rozbudziła moją ciekawość. Alois już mi się podoba. Claude jest zagadką. Nowe wcielenie Seby? Ktoś inny? Jestem ciekawa, jak i czym ta dwójka nas do siebie przekona... bo myślę, że przekona.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
White_Raven Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-03-2010, 18:17   

Zboczę trochę z tematu o nowej serii, ponieważ znalazłam coś interesującego.
Otóż powstał musical na podstawie Kuroshitsuji. Prawdobodobnie pierwszy musical na podstawie mangi.
Można go obejrzeć w kawałkach na youtube jeśli ktoś byłby zainteresowany.
Podam wam mały kawałek:
http://www.youtube.com/watch?v=8bd1YQh-SNY

i (moim zdaniem) jedyny fragment który im sie udał:

http://www.youtube.com/watch?v=3EihHrionfI&NR=1

no i może ten malutki fragmencik(ciekawe jak to zrobili):
http://www.youtube.com/watch?v=jNZ7ZknSkFo

To wszystko.Reszta nie jest już zaciekawa.

Jak dla mnie to cały musical wypadł....hmm....średnio.Gdybym nie była fanką Kuroshitsuji to powiedziałambym ,że nawet dennie.Widziałam w życiu lepsze musicale..Jak na musical to muzyka jest zbyt popowa, a gdy zobaczyłam przekomiczny taniec Sebastiana to oplułam monitor ze śmiechu. :D
Jedynym plusem są kreacje aktorów.Naprawde udane,charakteryzacja i stroje są świetne.
No i sami aktorzy świetnie grali.

_________________
L'Oreal called and said you're not worth it!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-03-2010, 20:38   

<zgon>

Może i stroje były bardzo dobre (ale to akurat najmniejszy problem, w dobie cosplayów...). Może i Yuya Matsushita wyglądał dobrze jako Sebastian (poza tym - te salta, gwiazdy, łał, nie dość, że kjutny, to i wysportowany jest chłopaczek), może i dobrze zaśpiewał ending do "Durarary!!", ale... Uch, nie. Eaś mówi nie. Nie twierdzę, że śpiewa źle, ale w porównaniu z głosem Daisuke Ono, który śpiewać potrafi... Yuya ma za cienki głosik. Grell z kolei fałszuje koszmarnie. No tak, owszem, tańczy podczas śpiewu, ale sorry, w "Le Roi Soleil" Merwan Rim potrafił biegać po drabinie i z niej zeskakiwać, i nie zafałszować przy tym ani odrobinę... Nie byłam w stanie obejrzeć za dużo, bo jednak za bardzo lubię Kuroszka.

A dobiło mnie tłumaczenie. Uh-oh. "Palcowa zwrotnica"? "Brzuszne bliźnięta"? "Czyjeś pozory idą w światło"? "Wszyscy są tacy sami, kiedy się ubrudzą, w końcu"?! (w angielskich subach: "...are all the same when they become dirt, after all"). I chyba najcudniejsza perełka: "Ktoś rzucił rzutką i miał kolizję" ("Somebody darts out and has a collision"). Boże. Widzisz i nie grzmisz. <Eaś idzie się gocić do kącika, bo tak koszmarnego tłumaczenia dawno nie widziała>

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group