FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 19, 20, 21  Następny
  Durarara!! [spoilery]
Wersja do druku
toy Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2010, 11:40   

Swoją drogą tylko ja zauważyłem, że hasło do dollars to "baccano"? Pewnie nie, ale nikt o tym nie wspomniał, ciekawe czy ma to jakiś głębszy sens.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-03-2010, 12:11   

toy napisał/a:
Swoją drogą tylko ja zauważyłem, że hasło do dollars to "baccano"? Pewnie nie, ale nikt o tym nie wspomniał, ciekawe czy ma to jakiś głębszy sens.


Taki, że obie historie są tego samego autora i dzieją się w tym samym uniwersum... poza tym chyba raczej nie.


A odcinek był fajny! Mikado na zakupach i też cieszę, że wyjaśniono dlaczego pomógł tej dziewczynie. Kida który po prostu kocha wkręcać ludzi... ciekawe ile osób zagłosowało na Mikado? XD

Ten chłopaczek z Dollarsów piszący muzykę naprawdę fajnie wypadł. I ocho, chyba komuś się nie podoba bliska relacja Mikado z Anri. Sama Anri okazuje się całkiem miła. To niejako potwierdza moje podejrzenia co do sceny, gdy wcześnniej zatrzasnęła Mikado drzwi przed nosem. Sądzę, że nie zrobiła tego dlatego, że go nie lubi, tylko dlatego, że w jej domu było COŚ i nie chciała, by jej kolega z klasy TO zobaczył. Pojęcia nie mam co TO może być, ale liczę, że będzie z tego niezły zwrot akcji.

Izaya i Celty pojawiają się z bezbłędnym timingiem. I Izaya całkiem dosłownie zaczyna chodzić (czy raczej skakać) po ludziach.

Wyraz bezbrzeżnego szczęścia na twarzy Mikado, gdy okazało się, że Celty naprawdę nie ma głowy był piękny.

Kierowcy i ich pojazdy - związki w które nie należy ingerować dla własnego dobra...

I nasz śpiąca królewna zwiała z apartamentu... Izaya, to ty za tym stoisz?

I tak, Mikado się wreszcie ujawni! "Sturm und Drang"! Oj, tak!

EDIT. Jak wierna rzeczywistości jest Durarara.... oni chyba siedzieli i przerysowywali zdjęcia....

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2010, 13:12   

Tren napisał/a:
EDIT. Jak wierna rzeczywistości jest Durarara.... oni chyba siedzieli i przerysowywali zdjęcia....

tak jest łatwiej niż rysować od zera. Wrzucasz zdjęcie do skanera i obrabiasz, by wyglądało odpowiednio.

Z innej beczki:
W sumie jest od tego inny temat, ale jakoś bardziej mi tutaj pasuje... bo to ZUO... ale fanom Izayi się spodoba.
http://www.youtube.com/watch?v=pL9YEAZrnFk&feature=related

Może animacji tam nie ma , ale arty są fajne. Szkoda, że nie rozumiem w jaki sposób przerobili piosenkę...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-03-2010, 13:32   

toy napisał/a:
nikt o tym nie wspomniał

Parę stron temu wspomniała już o tym Nanami :)

Właśnie, zapomniałam o Togusie z vanem i spółką! Pojechali za tamtym samochodem, a wiemy, gdzie on jechał. Niedługo pewnie znowu cofniemy się nieco w czasie, żeby zobaczyć, co się stało dalej. Ja bym chciała przy tym powtórkę sceny z kamyczkiem, taki mały kamyczek, a taka reakcja...

vries napisał/a:
W sumie jest od tego inny temat, ale jakoś bardziej mi tutaj pasuje... bo to ZUO... ale fanom Izayi się spodoba.
http://www.youtube.com/watch?v=pL9YEAZrnFk&feature=related

...
O...
Kfik...
...
Fuwa Fuwaru Fuwa Fuwari~~~

Well, jakoś tak... pasuje mu.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-03-2010, 15:04   

.... trochę mi smutno, bo tyle napisaliście o odcinku, że nie mam nic do dodania. A pfff.

Powiem tylko: ♥♥♥MIKADO♥♥♥


vries napisał/a:
Szkoda, że nie rozumiem w jaki sposób przerobili piosenkę...

Przerobili?... W sensie - zaśpiewali? Wzięli mikrofon i wio. Piosenkę śpiewa Rimoone-sensei, jego głos bardzo przypomina Kamiyana. Wcześniej robił sporo klipów do Sayonara Zetsubou Sensei, youtube him (リモーネ先生).

Jeszcze jedno, bo nikt chyba nie wspomniał jeszcze - będzie nowy OP i ED (od 13 odcinka)!
OP: ROOKiEZ is PUNK'D - "Complication"
ED: ON/OFF (ci od vampire knight) - tytuł nie został jeszcze podany.

Kururi i Mairu poproszę w animacji openingowej, choćby w tle.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-03-2010, 15:20   

Ja znalazłam jeszcze Izayową Fuwę w trochę innym wykonaniu.

I mam manię na Ikebukuro Lovers... słucham tego od rana. Może być lekko spoilerowe(!). Acz, te stwierdzenia są tak ogólnikowe, że chyba nikomu nie popsują zabawy, jeśli obejrzał już 9 odcinek.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2010, 18:52   

Crofesima napisał/a:
Przerobili?... W sensie - zaśpiewali? Wzięli mikrofon i wio. Piosenkę śpiewa Rimoone-sensei, jego głos bardzo przypomina Kamiyana. Wcześniej robił sporo klipów do Sayonara Zetsubou Sensei, youtube him (リモーネ先生).

Bah, źle się wyraziłem... Mój brak znajomości japońskiego nie pozwolił mi na zidentyfikowanie zmienionych słów piosenki.

Crofesima napisał/a:
Jeszcze jedno, bo nikt chyba nie wspomniał jeszcze - będzie nowy OP i ED (od 13 odcinka)!
OP: ROOKiEZ is PUNK'D - "Complication"
ED: ON/OFF (ci od vampire knight) - tytuł nie został jeszcze podany.

Mam nadzieję, że nadal dostaniemy Baccanowe wykonawstwo openingu przedstawiające kolejne postaci.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-03-2010, 19:41   

vries napisał/a:
Bah, źle się wyraziłem... Mój brak znajomości japońskiego nie pozwolił mi na zidentyfikowanie zmienionych słów piosenki.

Aaa, to też się da załatwić :)

Ano, też liczę na Baccanowy... a raczej - Przekrętowy opening, również w endingu mogliby wykorzystać podobny pomysł, jest naprawdę udany.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-03-2010, 18:06   

Oż... W mordę jeża...

odcinek 11

Wiele się nie wydarzyło, ale za to CO się wydarzyło i jeszcze przerwały w połowie wielkiego finału, paskudy jedne...

Spoiler: pokaż / ukryj
- Mikado i jego TELEFON w zatłoczonym centrum to dość niebezpieczna kombinacja.
- Namie poczuła się ciut... zdezorientowana? ;)
- Wyjaśnili przy okazji jak to Mikado się wpakował, tworząc Dollarsów - z nudów xD, ale się gang rozwinął i zrobiło się głośno... łups.
- Oszalała Celty... ups, ups duże UPS. Zwłaszcza w tłumie ludzi, rozprawiająca się z ludźmi Namie. I te aparaty... jakie to ludzkie... I głupie.
- Admin ma cudny avatarek xD
- I znalazła się wreszcie Mika.
- Ale... Seiji... ty IDIOTO. Na Mikado mi, z nożem (bodajże)?? Ty... Ty... @#$%6


Odcinek był na pewno jednym z lepszych. Niesamowite tempo wydarzeń, jak na tę serię. Całość nakręciła się strasznie szybko, żeby w połowie się przerwać i CDN. GRRRRRRRRRR

Cliffhangery są ZUE!

A w następnym odcinku wszystko się wyjaśni i dużo Izayi będzie ^___^

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2010, 15:34   

ep 11
zaczniemy od końca, czyli...
AJZAKKU!! MIRIAA!!! i SUGOII! (ze sztucznym echem zrobionym przez Mirię).
ech... wspomnienia...

Mówcie, co chcecie, ale Selty wypadła świetnie jako oszalały potwór. Zastanawiam się na ile to gra aktorska. W każdym razie, osiągnęła to co chciała... wpisała się jako część tego miasta. Ciekawe, co na to Shinra.

Co mnie zastanawia, czy Shizuo wiedział, czym jest Selty. Wyglądał na dość zaskoczonego.
Zostając przy Shizusiu, trzeba jednak go słuchać o ile nie jest się Simonem. W przeciwnym wypadku może nas spotkać nieprzyjemny kontakt z najbliższym ciężkim obiektem.

Mikado zdecydowanie nie jest superbohaterem. To mnie cieszy. Do ostatniej chwili nie był pewien wyniku swojego eksperymentu i denerwował się znacznie, ale rozegrał sprawę po mistrzowsku.

Tym czasem Geeki wypadły całkiem ok. W sumie wszyscy chyba się spodziewaliśmy pościgu za wanem z Yagiri Pharmatics, a tym czasem scenarzyści skierowali historię na inne tory. Dotachin pokazuje nam swoją typową aparycję cool-hero.

Dollars: cóż, nie będę się powtarzał po Enevi. Zabawną kwestią jest fakt, że wiadomo kto robił im tak paskudną reklamę. Ciekawe, jaki miał w tym zamysł (no chyba, że to jego kolejny przejaw miłości międzyludzkiej). I co zrobi z informacją o Mikado. Zostawił sobie nasz knuj serokie pole do popisu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-03-2010, 16:34   

Khy... Szczegół i nie wiem ile osób zwróciło uwagę na datę w telefonie Izayi... xD
Mikado rozpocznie swoją akcję dokładnie 16 kwietnia 2010 około 23:33... Khym... A w nowelkach to się działo ciut wcześniej...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-03-2010, 23:11   

Isaac i Miria :D Wstawka z nimi to zdecydowanie dobry pomysł.

Oraz Mikado~ Jak rzekł już vries:
vries napisał/a:
Mikado zdecydowanie nie jest superbohaterem. To mnie cieszy. Do ostatniej chwili nie był pewien wyniku swojego eksperymentu i denerwował się znacznie, ale rozegrał sprawę po mistrzowsku.

Zachowuje się dokładnie tak, jak tego po nim oczekiwałem. Miło, bo momentami obawiałem się, czy nie zrobią z niego jakiegoś Evil-Masterminda, z szaleńczym muahahaha i tym podobnymi idiotyzmami. A tymczasem - to po prostu stary, dobry Mikado. Momentami zdenerwowany, momentami niepewny. Trochę naiwny nawet... Ale uroczy mimo wszystko.

Następny odcinek... Zapowiada się ciekawie. Grr, znowu tydzień czekania :(

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-03-2010, 23:20   

Zgarbiona siwa babunia otrzymująca wiadomość Dollarsów ftw. Oraz Miria i Isaac.

Bu, przedłużali tę scenę z telefonami w nieskończoność, do tego nie było takiego badass Mikado jak w nowelkach - znowu, tak samo jak w przypadku tortur w wykonaniu otaku, złagodzili scenę, bu! Ja chciałam tego złego łypa, noooo... Nawet jednego małego łypa poskąpili. Co prawda ja się jeno ilustracją sugerowałam, nie tekstem, ale i tak... Za to skok w wykonaniu Celty był boski, po prostu niesamowity - od samego początku z tym wygięciem grzbietu po tryb berserk *_* I ta typowa reakcja współczesnego społeczeństwa – najpierw robimy zdjęcie a potem uciekamy - nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać.

Enevi napisał/a:
Khy... Szczegół i nie wiem ile osób zwróciło uwagę na datę w telefonie Izayi... xD

Może zmienili to, żeby technologia zaczęła wreszcie nadążać za Izayą? XD

O, w końcu dowiedziałam się, jak Izaya mógł dostać hasło na stronę Dollarsów, chociaż do końca nie wiadomo, ale teraz już przynajmniej możemy się domyślać, jak to w przybliżeniu mogło wyglądać. Ale łiiiii! Zobaczyliśmy, jak działania Izayi wyglądały od tej drugiej strony, znaczy się, od strony Mikado. Ciekawe, czy na tym etapie się już chociaż odrobinę domyśla, kto za tym stoi? Szybko tamte części układanki połączył, więc w sumie powinien, ale kto go tam wie.

"We could go and pick up trash" – <kfiknęła i sturlała się z krzesła>

"Do you see anyone who looks like an Arab oil baron?" Ekhem, Erika, chyba podchodzisz do tego od złej strony XD

A tak w ogóle to Narita jest wredny. Człowiek myśli, że już wie o bohaterze/bohaterce wystarczająco dużo, żeby z czystym sumieniem nienawidzić, a on nagle wyskakuje z jakimś nowym elementem, który każe otworzyć szeroko oczka i gruntownie zweryfikować poglądy na temat danej postaci. [mały spoiler związany z Miką]
Spoiler: pokaż / ukryj
Co prawda nie polubiłam przez to Miki, ale i tak: rany, ona nie jest stalkerem, ona może być zawodowym szpiegiem! O_O

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2010, 00:56   

*dziki zachwyt*

Od wczoraj jestem piszczącym fangirlem Mikado *_* Akcja z telefonami była P-I-Ę-K-N-A~! I berserk mode Selty. I WTF Namie. I cała historia powstania gangu Dollarsów. Simply awesome.

No i Seiji - niech cię diabli... >_>

A następny odcinek zapowiada się mrucznie. Izaya~
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-03-2010, 00:58   

JJ napisał/a:
Ale uroczy mimo wszystko.


MYLCZ...


Melmothia napisał/a:
Ja chciałam tego złego łypa, noooo...


No co Ty nie powiesz? Ogólnie odcinek mi się podobał, ale ten łyp... Bo przecież Mikado JEST świrem...
Spoiler: pokaż / ukryj
I to w dodatku dość niebezpiecznym... Nie powinni mu się dawać NIC ostrego.
A BU. I nikt nie mówi o Evil Mastermindzie, bo nie jest to typ Izayi, ale ... No właśnie >_<

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________


Ostatnio zmieniony przez Enevi dnia 20-03-2010, 01:13, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 21 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 19, 20, 21  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group