FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  Gundam Unicorn
Wersja do druku
Broken Fang Płeć:Mężczyzna
Zeon Axis


Dołączył: 19 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2010, 08:23   

Cytat:
I księżniczka. Jasny gwint, skąd oni te wszystkie księżniczki biorą!?


Andrey Burne=Mineva Lao Zabi (Nie jest to spoiler

Mini Biografia zawiera lekkie spoilery:

Jest córką Dozle'a Zabiego i ostatnią przedstawicielką rodu Zabi (rządzącej Księstwem Zeonu), urodziła się pod koniec wojny jednorocznej, gdzie po ewakuacji z fortecy dowodzonej przez jej ojca, zamieszkała na odległej Zeon Axis, skąd później powróciła jako kilkuletnia przywódczyni Zeon Axis (faktyczną władzę sprawowała Haman Karn), po konflikcie Gryps zostaje uprowadzona prze z Chara i jej miejsce zajmuje sobowtór, powraca dopiero teraz, gdzie ucieka ze statku Neo Zeonu... Więc nie wzięła się z nikąd...
Cytat:

jakie były modne w designie, kiedy po ziemi chodziły jeszcze dinozaury. Co działało 30 lat temu nie musi działać teraz i w ostatecznym rozrachunku bohater jeszcze ujdzie, ale panienka prezentuje się obrzydliwie. A szkoda, bo twarze mają ładne i z niezłą mi


No cóż o gustach się w zasadzie nie dyskutuje, ale: Wolę animacji postaci z Unicorna z pośród WSZYSTKICH dotychczasowych Gundamów po Turn A, nie cierpię SEEDowskiej opartej o powtórki animacji i o wygląd twarzy zbliżony do żaby(nie mówiąc już, że w każdej scenie twarz drastycznie zmieniała wygląd), w 00 jest podobnie (choć nie aż tak źle) gdzie męska część obsady nie wiele różni się aparycjami od kobiet (są tylko inaczej ubrani) i nie mówię tu tylko o Tierii (ale o wszystkich pilotach i większości drugoplanowców) ww zasadzie, to tylko niekiedy fryzura i strój pozwala rozróżnić płeć. No i jeśli już, to animacja bardziej przypomina tą z Zety (albo raczej z jej odświeżonej wersji New Translation). Mi osobiście bardzo się wygląd postaci podobał, brak tu jaskrawo różowych włosów czy żabich oczu.

Aha, ja generalnie nie trawie nowego Anime i nic z nowych rzeczy nie oglądam, chyba, że jest jakoś powiązane z moimi zainteresowaniami/serią którą lubię.

_________________
Sieg ZEON!! For the glory of Haman Karn!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-02-2010, 12:42   

Broken Fang, w obu zacytowanych fragmentach wyraźnie mnie nie zrozumiałeś :)

Wtręt o księżniczce nie był przytykiem do tej konkretnej panny, raczej załamaniem nad pewnym schematem, który każe podejrzewać, że gdzieś tam w kosmosie istnieje kolonia hodowlana dla pięknych i niczym nieskażonych panienek, rozpylających feromony każące ludziom je kochać i podziwiać.


Drugi cytat z kolei... Ależ ja właśnie czepiam się WŁOSÓW, nie animacji, nie twarzy, nie ogólnego designu - te są świetne. Co więcej, postaci starsze wyglądają naprawdę nieźle, po prostu oczy mnie bolą od wodogłowia, jakie zafundowali parze głównych bohaterów. DAŁOBY SIĘ zrobić oboje bez usztywnionego puszką lakieru tapira, zachowując przy tym względny realizm w wyglądzie. Bo tak, ja też lubię, kiedy design postaci jest mniej animowy, a bardziej zbliżony do realistycznego. I niestety te hełmy zdecydowanie nie leżały na półce "realizm".

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-02-2010, 16:08   

GoNik, To Mikoto i Puru Puru mają boskie włosy, o >3

Mnie tam wspomniany zarzut fryzjerski nie przeszkadza w najmniejszym stopniu. Specyfika serii i tyle.
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 24-02-2010, 16:54   

GoNik napisał/a:
każe podejrzewać, że gdzieś tam w kosmosie istnieje kolonia hodowlana dla pięknych i niczym nieskażonych panienek, rozpylających feromony każące ludziom je kochać i podziwiać.
To przerażająca wizja... jak scenariusz do "trzeciego powrotu Chara" abo coś XD

Scena z "chcę ci pomóc uratować świat -ple-pleple..." "NIE JESTEŚ MI POTRZEBNY" była boska. Teraz on ma już traumę jak należy, i OSZYWIŚCIE gdy błądzi po korytarzach zalewając się łzami, znajduje całkowicie przypadkowo wielkiego białego mecha... Ummm. Tak.

Gamer2002 napisał/a:
Ani Lacus.
This is UC, man.
Widzę właśnie. Ale spuszczenie jednego emo przez klozet dowodzi, że Jej Wysokość ma zadatki.

Sm00k napisał/a:
Za brak pyłku !!!
Że co? A ten czerwony pyłek, to co niby było?

Swoją drogą, znamienne ostatnie słowo panny Zabi.... "...Gundam." Yay! Od czasu SEEDa nie bawiłem się równie dobrze... byle tylko doczekać kompletu 6 odcinków, i byle się nie skapuściło, bo na razie wypada wyśmienicie.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2010, 20:08   

Cytat:
po konflikcie Gryps zostaje uprowadzona prze z Chara i jej miejsce zajmuje sobowtór

To akurat do końca jasne nie było, jest interpretacja że sama lub pod radą Haman która miała odruch dobroci powiedziała AEUG że jest fałszywa.

Cytat:
Że co? A ten czerwony pyłek, to co niby było?

Cząsteczki Minovskiego czyli coś, co ma każdy MS, wszyscy tym pylą i jest niegroźne. Choć głowy nie dam, bo skoro to Unicorn, to może być to jakieś newtypowe cacuszko. A zresztą i tak ma mniejsze natężenie niż ten 00-waty, biorąc pod uwagę, że przy automatycznych power-upach (oraz super atakach) wyzwala się największa ilość świateł, pyłków i innych efektów ;p

Cytat:
Albo chociaż wziąć ze sobą COKOLWIEK, co ułatwiłoby przeprawę, skoro najwyraźniej wiedziała dokąd się kieruje?

Przejezdna, na mapie potrafiła wskazać cel ale wytyczenie trasy to już wyższa szkoła jazdy ;D Z resztą nie wiedziała może o remoncie w szybie (w końcu użyli lotniska dla podejrzanych interesantów, pewnie nie było go nawet na mapie).
A poza tym brak środków, bo chyba nawet nie powinna znaleźć się na tamtym statku, nie mówiąc o ciągłym pilnowaniu i że mogli ją zauważyć (zwłaszcza pokładowa Newtype).

A traum to nie unikniemy, bo tak to bywa w UC, ale ludzie mężniej je znoszą. Największymi emo byli Amuro i Kamille, pierwszy się pozbierał po tym jak Bright dał mu w twarz (dobra, na serio po tym jak koleżanka zaoferowała się, że go zastąpi), choć po tym znowu na 7 lat nie chciał walczyć, no ale w końcu niechcący zabił bliską mu osobę, po tym to już się trzymał. Zaś drugi płakał tylko ze dwa razy (bo on bardziej nie lubił przez swój angst otoczenia), raz po śmierci drugiego rodzica i chyba po śmierci dziewczyny, co prawda tą wytrzymał mężniej niż Amuro, to jednak w finale ostatecznie stracił kontakt z rzeczywistością. No ale w końcu to była historia o tym dlaczego NIE WOLNO posyłać dzieciaki na wojnę.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Broken Fang Płeć:Mężczyzna
Zeon Axis


Dołączył: 19 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2010, 21:17   

Eee tam Kamille skończył z nich wszystkich najlepiej, co prawda przez rok był warzywem, ale się pozbierał :P.

_________________
Sieg ZEON!! For the glory of Haman Karn!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2010, 22:12   

GoNik napisał/a:
Drugi cytat z kolei... Ależ ja właśnie czepiam się WŁOSÓW, nie animacji, nie twarzy, nie ogólnego designu - te są świetne. Co więcej, postaci starsze wyglądają naprawdę nieźle, po prostu oczy mnie bolą od wodogłowia, jakie zafundowali parze głównych bohaterów. DAŁOBY SIĘ zrobić oboje bez usztywnionego puszką lakieru tapira,

Oni mają po prostu takie puchate włosy. To musi być efekt zmniejszonej grawitacji i super szamponu, O!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-02-2010, 22:14   

O kwik. Straumowany nastolatek, który chce bronić niewinne dziewczę wbrew jej woli, nieprzystosowana księżniczka, która wszystko by chciała, a niewiele może, mech napędzany angstem, zdobyty na zasadzie "leżało to wziąłem", patetyczne przemowy o tym, jakim to wspaniałym zwierzątkiem jest człowiek...

Mrau, dobry Gundam jest dobry :D

I co najlepsze, mimo tych paru rzeczy, które nadają się do wyśmiewania, to się da oglądać prawie-że-na-serio! Znaczy, na pewno nie jest to czysta faza jak 00. Ładnie zanimowane, dobrze wyreżyserowane, z niezłą muzyką. O, a charadesign jest moim zdaniem, wbrew temu, co rzecze Gonik, bardzo fajny. Choć faktycznie, żeby zachować choć pozory realizmu, powinni poświęcić co najmniej jeden odcinek na poszukiwania magazynu lakieru do włosów dla księżniczki, która zużywa go zapewne w ilościach hurtowych :D
wa-totem napisał/a:

Scena z "chcę ci pomóc uratować świat -ple-pleple..." "NIE JESTEŚ MI POTRZEBNY" była boska

TRU. Za to Mineva dostaje +10 na starcie. Ma charakterek. Choć z drugiej strony, widać, że jest idealistyczną księżniczką... Well , z wiekiem i doświadczeniem jej przejdzie. A poza tym - poor Banagher... Nie, zaraz. Zasłużył, dobrze mu tak XD Za to żal mi "potencjalnej Fllay", młody nie jest dal niej miły.

Ktoś zwrócił uwagę na plakaty filmów na koniec sceny z hotdogami? Runaway Princess to Roman holiday z Audrey Hepburn, stąd fałszywe imię Minevy. A The Fourth Tragedy? Ktoś kojarzy, do czego to może nawiązywać?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-02-2010, 22:29   

JJ napisał/a:
charadesign jest moim zdaniem, wbrew temu, co rzecze Gonik, bardzo fajny

Grawr, mężczyźni.
Chara design JEST fajny. Minus te cholerne włosy. (Tak, będę się ich czepiać, bo mi autentycznie psują odbiór całości.)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-02-2010, 01:29   

To nie oglądaj >]
Powrót do góry
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-02-2010, 07:38   

Gonik, ale mi właśnie te farbowane hełmy się podobają! Znaczy się - jakbym coś takiego na żywo spotkał, w nocy, w ciemnej uliczce, to uciekłbym z krzykiem albo walnął czymś ciężkim przez łeb. Ale na animowanej panience wygląda nawet fajnie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 25-02-2010, 10:09   

JJ napisał/a:
Za to żal mi "potencjalnej Fllay", młody nie jest dal niej miły.
Ha! Nie tylko mnie się skojarzyła? Właśnie, biedactwo też powinno mieć już traumę. "Jej" Banagher ni z tego ni z owego rzuca się w pogoń za inną. Scena z lornetką, mogłaby mieć tag "ZOMGWTF!!!" :D


GoNik napisał/a:
Minus te cholerne włosy.
Po drugim obejrzeniu faktycznie, coś z włosami jest nie tak. Wiem, to tylko taki styl... jak by nie było, kreska jest niedzisiejsza - co nie znaczy zła, raczej wprost przeciwnie. Mwah. Żeby było śmiesznie, to najbardziej mi przeszkadza fryzura panny Zabi... Swoją drogą... Rzymskie Wakacje to było dobre kino! >:)

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Broken Fang Płeć:Mężczyzna
Zeon Axis


Dołączył: 19 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2010, 10:35   

Cytat:
"potencjalnej Fllay"


Co wyście się tak uczepili "potencjalnej Fllay"? No ale czego ja wymagam od osób, które poza SEEDem nic innego nie oglądali... Jeśli już bardziej by mi pasowała jako odpowiednik Zetowej Fa (Kamille też uganiał się za innymi spódniczkami), tyle że tutaj wróże raczej Linksowi role rozpłodowca dla nowego pokolenia rodu Zabi... No, ale pożyjemy zobaczymy.

Cytat:
Edit (spoiler, chyba ze wiecie o klonie Puru) =D

Buhehehehe, Leżę i kwiczę, genialne... no i Mirada wygląda tutaj słodko :D.

http://www.youtube.com/watch?v=PouA2_Y7vHs
Dla tych co nie rozumieją o co chodzi...

_________________
Sieg ZEON!! For the glory of Haman Karn!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-02-2010, 12:01   

Cytat:
To nie oglądaj >]

Ódław się.


Broken Fang napisał/a:
Co wyście się tak uczepili "potencjalnej Fllay"?

Przyjmijmy, że chodzi o panienkę z potencjałem na bycie żałosnym, ześwirowanym wampirem emocjonalnym. Jak ją nazwiemy, zależy od serii, jakie już mamy za sobą, ale i tak wszyscy wiedzą o co chodzi.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 25-02-2010, 13:53   

wa-totem napisał/a:
Ha! Nie tylko mnie się skojarzyła? Właśnie, biedactwo też powinno mieć już traumę. "Jej" Banagher ni z tego ni z owego rzuca się w pogoń za inną. Scena z lornetką, mogłaby mieć tag "ZOMGWTF!!!" :D

Nie zapominajmy, jaki miała przyćpany wzrok tuż po transformacji "jednorożca" w typowego (może poza brakiem niebieskich akcentów) mecha głównego bohatera.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group