FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-08-2008, 14:00   

Cytat:
on przynajmniej nigdy nie zabijał przypadkowych osób.

Jak to nie? Już na początku zabija przypadkowego człowieka podczas rozmowy z Vilettą. Potem robi to np. w przypadku Shirley. Co więcej, robi to z pełną świadomością.
Przejdź na dół
Przechodzień
Gość
PostWysłany: 21-08-2008, 14:43   

Nie zrozumiałeś mnie. Rolo zabił tego faceta, bo usłyszał o Geassie( a przynajmniej mógł usłyszeć), Shirley za to, że odzyskała wspomnienia. Lucy zdarzało się zabijać tylko dlatego, że była wkurzona. W chwilę po tym, jak dowiedziała się, że Kouta ją okłamał rozwaliła kilka osób, które po prostu przechodziły koło niej. I na tym różnica polega.
Powrót do góry
mikolajp Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2008, 15:53   

Czy jest już dostępny soundtrack? Albo wiadomo, kiedy będzie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2727785
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-08-2008, 15:59   

27.08 powinien się pojawić, z tego co widzę.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2008, 11:18   

W sumie to ci z BK to durni są, że nie skojarzyli ze sobą tego, że ten gość z zakonu przed śmiercią powiedział o rajdzie na Order i oskarżenia że na nich wszystkich używa Geassa. Przecież gdyby to robił, to nie dopuściłby do tego, by wyszła akcja na Order :P

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2008, 14:37   

No ale to japończycy ;p

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-08-2008, 11:11   

Dwie nowe 4kom'y. Ostrożnie, poziom humoru jest... traumatyczny. Klikacie na własną odpowiedzialność XD

Code Geass 4koma- 18a "Upgrades 3"
Code Geass 4koma- 19 "Too Much Information"
Powrót do góry
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 24-08-2008, 15:23   

Ok, jestem świeżutko po obejrzeniu epka, ręce się tak trzęsą z podniecenia, że nie napiszę nic, poza wspaniałą nowiną tego odcinka:


Spoiler: pokaż / ukryj
Stara C.C. wróciła! Radujcie się!


Rozpiszę się, gdy wyjdą jakieś napisy.

PS. Wejście smoka w wykonaniu Lulu - Bezcenne!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Sirdagor
Gość
PostWysłany: 24-08-2008, 17:12   

Odcinek miażdży , tak genialnego odcinka cg to chyba jeszcze nie było aż szkoda opisywać co się wydarzało. Jednym słowem ten odcinek zmienia sytuacje w cg o 180 stopni ....
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 24-08-2008, 18:06   

Oh wow.

Nie chcę spoilerować, ale... to było do przewidzenia...

Poza tym, jeden z najlepszych odcinków.

I to
Spoiler: pokaż / ukryj
"...a teraz wysadziłem wejścia, a ty będziesz tu ze mną cierpiał, uwięziony, na wieczność..." - normalnie, Luluszowo genialne. Szach+mat :)

w preview cytacik z Piekła Dantego... Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate (Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy [tu] wchodzicie).

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-08-2008, 18:32   

Zachwycające. Widziałam bez napisów, ale to wystarczyło. "Zachwycające" jest najlepszym słowem. Konstruktywniejszy komentarz stworzę po wersji z napisami.

Zabawne trochę było to, że wiele spekulacji okazało się prawdą.

A, jedna rzecz w preview odcinka 21 zachwyciła mnie szczególnie, jest wielce obiecująca.

Spoiler: pokaż / ukryj
Napis: "lasciate ogni speranza, voi ch'entrate". O mruuuuuuuuuu...! *^^*


Okej, już po wersji z napisami :))


Spoiler: pokaż / ukryj
Zachowanie Niny na początku odcinka zwiększa moje nadzieje, że w końcu szlag ją trafi, zwariuje i palnie sobie w łeb. Albo wysadzi się w powietrze razem ze swoim wątpliwym dziełem.

Co do Schneizela to aż słów mi brak. Karolek tak sobie myślał, że Zero tu, Zero tam, trzeba go zgeassować, a tu sobie cichaczem z boku rósł w siłę i informacje inny synuś. Nie ma co, Karolek się Schneizela nie wyprze, widać, że to jego syn.

Jeśli chodzi o Marianne/Anyę, to tutaj zaskoczona nie byłam, bo sobie z rana niechcący przeczytałam spoilera o tym akurat. Ale dwóch rzeczy nie wiedziałam. Raz, że wróci stara, dobra C.C., a dwa - że zobaczymy całkiem nowy wizerunek Marianne. Zawsze pokazywana była jako taka dobra, miła, kochająca matka, którą wszyscy uwielbiali, jakoś mi nie pasowała do roli pilota z ksywą "the Flash". A tu się okazało... W sumie Lulusz bardziej mi teraz przypomina Marianne niż Karolka. Jedno mi się nie spodobało - gdy Marianne zapytała takim sobie tonem: "Czy powinnyśmy mu pomóc?", a C.C. tak dziwnie spojrzała. Niemiłe to było. Zresztą ciekawa jestem, dlaczego Marianne nie obudziła się wcześniej. Przecież musiała wiedzieć, że Lulu robi to wszystko między innymi przez nią. Tyle osób zginęło lub spotkało nieszczęście z powodu jej śmierci, a ona żyje (w pewnym sensie). Grrr :/

Wejście Lulusza z ogniem w tle i potem to jego przejście pod szpalerem z kopii - mruuuuuu! *^^* No i jeszcze ta jego mina na sam koniec odcinka - podwójne mruuuuuuuuu ^^

No i kolejna pozytywna niespodzianka - Suzak wpada w dziurę. Mam nadzieje, że zostanie pogrzebany żywcem. Zabawne, Suzaku myśli, że robi się coraz mądrzejszy, a głupieje z odcinka na odcinek. Raz - pomysł zostania Rycerzem Nr Jeden. Buahaha XD Dwa - pomysł zabicia Karolka, i jeszcze to, że powołał się na zemstę Lulu i Nunnaly, strasznie mnie to zdenerwowało. I trzy - pomysł podjęcia walki z Knightem of One, no ręce mi opadły. Szczyt kretynizmu, gdzie ci, szczylu, z Bismarckiem się mierzyć, prych!

Geass (?) w oczku Knighta of One - niby były takie spekulacje, ale bardzo mnie to zaskoczyło. Ciekawe, czy zaszył sobie z własnej woli czy z polecenia Karolka. Może wtedy nie mieli jeszcze takich fajnych szkieł kontaktowych jak Lulu :P

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.


Ostatnio zmieniony przez Easnadh dnia 24-08-2008, 23:19, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-08-2008, 18:34   

Genialne, genialne, genialne... Tak pokręconego odcinka chyba jeszcze nie było!
Oczywiście wiadomością odcinka jest powrót pewnej damy, a nawet dwóch. Ale po kolei.

Spoiler: pokaż / ukryj
Początek - wydarzenia z punktu widzenia Suzaku. Rozpaczająca Nina. Potem zamiast walk mechow mamy watki obyczajowe (brawa!). Poznajemy reakcje weteranów Zakonu z Ougim na czele, kolejne plusiki zbiera Kaguya, a Suzaku składa interesującą propozycje Schneizelowi. Charles uruchamia Ragnarok.
Tymczasem Marianne przejmuje za pomocą geass (tak, tak) kontrole nad Anyą. Ciekawe na jakiej zasadzie on działa, tym bardziej, że jest od dziesięciu lat martwa. W każdym razie wiadomo, że to ona odpowiada za dziury w jej pamięci, oraz obecność zdjęcia Lulusza w jej pamiętniku. Przy okazji przywraca pamięć C.C. Nareszcie!
Po krótkiej walce na miecze (!) Suzaku z Bismarkiem w niesamowitym stylu do akcji wraca Lulu. Jak tylko znajdę odpowiedni scren zmieniam avatara. To bylo po prostu niesamowite
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-08-2008, 19:10   

Usunięto nieregulaminowy post (punkt 2. KF).

IKa
Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 24-08-2008, 19:20   

Okk, widzę, że ten link jest zakazany...

Mam smutną wiadomość. Grupa "GG" prawdopodobnie wycofała się z tłumaczenia R2.
Informacja nie jest do końca sprawdzona. Była na ich stronie wiadomość na ten temat, lecz teraz jest ona wykreślona bez słowa wyjaśnienia. Ogólnie na ich stronie panuje jakiś dziwny bałagan, kto wejdzie to zrozumie o co mi chodzi.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 24-08-2008, 21:51   

Cudo odcinek.

Spoiler: pokaż / ukryj
She's back! She's back! CC się po prostu zfochowała i postanowiła zamknąć w świecie C ale już jej lepiej. Juppi! wszyscy się cieszą. Do tego wspaniały duet Marienne i CC. Dziewczyny lubią mieszać i na aniołki nie wyglądają. Dotąd pokazywali Marienne jako dziewicę orleańską ewentualnie trochę drocząca się z CC, teraz wiadomo, że Lulu swoja inteligencje odziedziczył nie tyko po ojcu. Myślę, że Charles i Marienne stanowili bardzo dobrze dobrane małżeństwo. Pasowali do siebie.

No i oczywiście Suzaku się stacza. Przestałam nadążać za jego pokrętną logiką. Cóż, teraz będzie się dawać manipulować Sznyclowi, a mnie już to bardzo mało obchodzi. Swoja droga cała ta sytuacja w pokoju bilardowym wydała mi się dziwna. Właśnie zginęło 25 milionów, a oni pykają sobie w bilarda.
Po Schneizelu można się było spodziewać, że postanowi zająć miejsce Empka. Jest zdecydowanie zuy.

I najważniejsze. Lulu. Cudowne, stylowe wejście. Tylko on tak portafi napsuć krwi Empkowi. Tylko co? będą tam siedzieć i patrzeć na siebie? Może wyjaśnią sobie kilka spraw. Przydałoby się. Poza tym kiedy już się wydostaną to prawdopodobnie będzie na nich czekać Sznycel, Zakon, Kaguya z chińczykami i przynajmniej 3 rycerzy stołu więc szykuje się zadyma. Ahha no i zaszyte oczko Bismarka nie jest tylko "ozdobą". Ciekawa jestem czy sam sobie je zaszył czy mu empek kazał. No i jaki ma geass.

I pytanie o Dietharda. Dlaczego ma buzke poobijana? Czy to Ougi się wkurzył, że więził jego Chigusę?

Co do Niny... czy to już jest ten moment kiedy palnie sobie w łeb?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 90 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group