FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 30-04-2008, 22:34   

Quan napisał/a:
Mam szczerą nadzieję, że Lulu obróci się o te 180 stopni w stosunku co do Rolla i zaakceptuję go jako bliską mu osobę, a nie tylko jako narzędzie, które wykorzysta ile się da, a potem wyrzuci jak zużytą szmatę ;< bo naprawdę żal mi chłopaka jest ;p Zrobili z niego maszynkę do zabijania, dla którego nie liczy się nic oprócz wykonania swojej misji. A teraz Lelouch zrobił mu taką sieczkę w mózgu, że szkoda gadać ;p budzą się w nim prawdziwe uczucia i mam nadzieję, że nie skończy marnie ;/

Oj, oj, a mnie się właśnie zdaje, że Lulu jest tak na niego wściekły za to, że "zajął" miejsce Nunally w jego życiu, że ostatnie strzępki jego sumienia nie zaprotesują, w momencie kiedy trzeba będzie pozbyć się Rollo.

Nie wyobrażam sobie Lulusia w depresji. Ale fakt, że podporą i motywacją jego działań jest Nunally, więc jeżeli ona
Spoiler: pokaż / ukryj
przeszłaby na stronę wroga
, to podstawa całej rebelli legnie w gruzach. Znowu C.C będzie go pocieszać?! A on już gotowy był ją wydać w ręce Rollo...

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-04-2008, 22:47   

Lena100 napisał/a:
A on już gotowy był ją wydać w ręce Rollo...

Bardzo, bardzo wątpię. Luluś wie raczej, jak ważną postacią w całym tym zamieszaniu jest C2, więc chyba nie będzie jej nikomu dawał.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 01-05-2008, 13:03   

Luluś jest cwana bestyja. Doskonale wie, że CC nie da się zabić (przynajmniej nie w fizyczny sposób) i że moc Rola na nią by nie zadziałała, więc jakoś specjalnie nie przejmuje się faktem, że może dać mu szansę na spotkanie z nią. W pewnym sensie "wydał" ją w ręce Rolo.

CC to bardziej Lulusza zdołuje niż pocieszy, jej najbardziej zależy na kontrakcie, więc pewnie wypominałaby mu, że musi dotrzymać obietnicy, ale to by była zdecydowanie za mała motywacja dla niego w takiej sytuacji i tylko by jeszcze pogorszyła sprawe.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2008, 14:52   

Wydaje mi sie, że i tak by mu jej nie wystawił. Z pistoletem przy głowie miał małe pole manewru, wiec szybko wymyślił coś wiarygodnego co Rolek by kupił, w tym przypadku zaproponował mu to czego szuka. To było raczej na zasadzie "teraz wsatwię mu kit a pomyślę póżniej".
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 01-05-2008, 15:33   

A ja myśle, ze to był dokładnie przemyślany ruch. Ja na przykład nie potrafie znaleźć wytłumaczenia i uważam za delikatne przegięcie fakt, że Lelouch po wejściu do pokoju kontrolnego zaczął liczyć sobie w myślach, nie wiedząc jeszcze że może to sie przydać w ogóle. Można to oczywiście uznać też za kit, że Lelouch udawał, że jest w trakcie liczenia by potwierdzić czy to zatrzymywanie czasu czy coś innego, ale i tak dosyć dosadnie określa możliwości psychiczne Leloucha.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 01-05-2008, 17:02   

No ja byłam pod wrażeniem, że tak szybko i w takim stresie wymyślił na tyle wiarygodny argument by go nie zabijać. Jak Rollo przystawił mu pistolet do głowy to spanikowałam. Zastanawiałam się co teraz zrobi, bo wydało się, że odzyskał wspomnienia, jest Zero i ma zamiar zgeassować Rollo. A, że fałszywy braciszek pokrzyżował mu plany to myślałam, że już po nim, że znowu trafi przed oblicze ojca (nie myślałam o tym, że zginie jakoś). A on taki kit mu wcisnął. Podziw.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 01-05-2008, 21:21   

Z powrotnym zatarganiem przed oblicze Karolka to reserved by Suckaku ;) I kolejna rzecz, która mnie zaskoczyła - Lelouch miał piękną okazję użycia swojego geass na Rolo w tamtym momencie, pierwotnie planował tak właśnie zrobić, ale nie. Doszedłam do wniosku, że pośrednim powodem mogło być, że Lelouch przed wydaniem rozkazu lubi wymienić swoje imię, którego właściwie nie lubi, a Rolo zdaje się go znać tylko jako cel Lelouch Lamperouge.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 02-05-2008, 23:08   

Taka domena rodzinna, bo ojciec też tak ma. U Rolla nie zauważyłam, ani u Mao. Teraz to będzie taki znak rozpoznawczy rodziny królewskiej. Teraz wyobraziłam sobie Marienne vi Britania... Nunnaly vi Brytania... hehe, ciekawe, ciekawe.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Virgil Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2008, 15:38   

W drugiej serii to w ogóle zamieszali z tym kto co wie o Zero - Jego pełną tożsamość znają chyba tylko Karolek, Suzaku, C.C i ten typek co przed nim maskę zdjął, bodajże Kirihara się zwał. W szkole wszyscy mieli pranie mózgów, ci polujący na C.C znają Zero tylko jako Lelouch Lamperouge, tak samo Kallen i spółka. Ale jeśli faktycznie wsadzą Nunnaly na fotel prezesa, to część ludzi może dodać dwa do dwóch i kapnąć się o co chodzi z jego tożsamością, dlatego nie widzi mi się to rozwiązanie.

A co do sprawy tego czy domyślał się o co biega z geassem Rolla, to już w którymś z poprzednich odcinków powiedział, że to znikanie i pojawianie się nie może być powodowane niczym fizycznym - reszta to tylko kalkulacja, rozważenie możliwości i zaryzykowanie, że wszystko wypali. Jak widać w tej serii Lelouch ostro jedzie na farcie :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 03-05-2008, 17:26   

...a fart sie kiedys konczy :)

Tak, prawdziwa prawdziwa tożsamość Zero znaja zapewne tylko Karolek, C.C., V.V, Suzaku. Być może część Knight of Rounds. Cornelia o ile żyje. W ogóle tożsamość Leloucha od zawsze wisiała na włosku, a teraz nieubłagalnie zbliża się moment, w którym inni sie dowiedza, ze jest byłym ksieciem Brytanii - pytanie tylko, czy wybierze sposób "wrzucić ich od razu na głęboka wode" czy może delikatnie ich do tego przygotuje. Zreszta juz od dawna wiedza, ze Zero nie jest Japończykiem.

Salva, spieszial for ju :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 03-05-2008, 20:42   

Najgłupszą reakcję na wieść, że Lelouch jest vi Britannia odstawi chyba Karen. Tak się domyślam... Ale, właściwie po co ma im o tym mówić? Dotychczas starał się, żeby nawet jego najbliżsi współpracownicy nie poznali jego twarzy, co tu mówić o pochodzeniu... I to jeszcze tak niebezpiecznym - w kręgach ruchu oporu dość kontrowersyjnym.

Co do Gino - aaaaa też go uwielbiam! Szkoda, że póki co jest go tak mało. Genialna postać, kocham to jego optymistyczne znęcanie się nad naburmuszonym Suzaku ^^

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-05-2008, 21:11   

Rozrusza nam trochę tego ponuraka. Też lubię takie postacie, ale bardziej interesuje mnie ta różowowłosa. Jak narazie miała tylko jedną kwestię, ale myślę, że jeszcze nas zaskoczy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 03-05-2008, 21:30   

Wiiiii *___* On jest świetny (Nanami, a chińskiego długowłosego widziałaś ? :3). Co prawda charakter Gino doskonale umiem już nakreślić (sądząc z wyglądu i tego co robi z Suzakiem), ale mam nadzieję, że twórcy nas zaskoczą.

No i nie mogę się doczekać wielkiej porażki Luluśka. On raczej przywykł do pewnego stopnia ryzyka, poza tym jak jest się przypartym do muru i nie ma wyjścia to się liczy na szczęście.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 03-05-2008, 21:54   

Parę ogółów o Gino i Anyi (tych dwóch nowych rycerzach), ostrzegawczo w klamerce, ale nie ma tu raczej wiekszych spoilerów psujących zabawe.


Spoiler: pokaż / ukryj
Gino (knight of THREE) to taki lekkoduch z zamożnej rodziny, więc cechuje go optymizm i trochę taki dzieciuch, nie zna realnego świata, ale koniec konców musi być niezłym pilotem, skoro został jednym z Knight of Rounds, jego mech to Tristan (skojarzenia z Tamakim z Ourana :)).

Anya (knight of SIX) to ta różowowłosa lolitka. Najmłodsza z rycerzy, jej wiek różnie piszą, od 14 do 16 lat. Cicha, dosyc zamknięta w sobie dziewczyna, nie rozstaje sie ze swoja komórka i ciągle robi nia zdjecia, po czym wysyła je na swojego bloga. Co ciekawe, jej mech nazywa sie Mordred (moje pierwsze skojarzenie to Yin z Darker than BLACK).


Ja chce JUŻ zobaczyć minę Leloucha, jesli sie okaze, ze Nanaly
Spoiler: pokaż / ukryj
została guwenatorka
. Najgorsze jest to, że jutro i wpojutrze mam zapchane kuciem, a jak sie dosiade do nowego epka CG, to fangirlsowaniu nie bedzie końca.

Lena masz rację, jeszcze Kallen wie o jego prawdziwej tożsamości. Prędzej czy później to sie na pewno wyda, wiec to juz zalezy od Leloucha czy zrobi im jeden wielki szok, czy troche go załagodzi.



_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ukesu Płeć:Mężczyzna
Warlord of Hellish_R


Dołączył: 05 Lis 2006
Skąd: Bełchatów
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2008, 22:45   

No 5 ep jest druzgocący XD

Spoiler: pokaż / ukryj
Zwłaszcza telefon od Nunnally
No i Viletta w stroju kompielowym XD

Dopiero co 5 ep wyszedł a ja chcę 6 XD

_________________
Solitary Rider of Apocalypse
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7854244
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 22 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group