FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 16-07-2008, 19:07   

To i ja dorzucę coś na ten taśmociąg spekulacji

Nanaly zginie podczas jakiegoś zamieszania. Suzaku nie rzuci się jej na ratunek bo powstrzyma go polecenie "żyj". Lulu się załamie, odseparuje od świata i całkowicie przejdzie na ciemną stronę mocy. CC VV zginą. Kaguya przeżyje i zamieni się w wojowniczą księżniczkę. Kallen z Zakonem połączą siły z innymi państwami i wybuchnie jedna wielka światowa wojna po której pozostanie tylko goła ziemia.
Ogólnie rzecz biorąc: optymistycznie ;)
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-07-2008, 20:26   

Przyjmę na siebie ciężar obrony Suzaczka.
Według niego fakty są takie
- Lulu ogłosił, że planuje zapanować nad światem a tylko łotr zamierza takie rzeczy robić
- cynicznie wykorzystał Euphie, zniszczył jej marzenie a następnie zabił by wywołać swoją rewolucje.
- Jego rewolucja doprowadziła do samych tragedii (porażka + te sceny ataków Japończyków na Brytyjczyków)
- Nawet nie żałował, że to zrobił
- Ma wiele innych trupów na koncie
- Zabił już ojca Shirley
- Był gotów zabić Suzaku i Kallen (bomba)

Gdyby tak patrzeć na Lulu z perspektywy Suzaczka, to raczej jedno małe "nie chce nic więcej stracić" gdy jeszcze nie wiedział że Shirley odzyskała wspomnienia niewiele zmienia.
Co prawda ten refrein to przegięcie, ale bądźmy szczerzy, Czy Suzak w wersji Dark nie jest fajniejszy? :P


Co do jeszcze reakcji gości z Black Knights. Dla mnie Lulu po prostu wziął jakiś szaraczków którzy przynajmniej nadają się do roboty tylko po to by potem ich zgeassować i wmówić im swoją wersję wydarzeń z misji.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-07-2008, 20:51   

Cytat:
- cynicznie wykorzystał Euphie, zniszczył jej marzenie a następnie zabił by wywołać swoją rewolucje.

Czy ja wiem... To nie jego wina, że jego Geass sam się wtedy uaktywnił.

Gamer2002 napisał/a:
Czy Suzak w wersji Dark nie jest fajniejszy? :P

Fajniejszy, fajniejszy. Już wolę go jako mhroka niż świętoszka bez skazy. Ale i tak Suzaku must die.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
miniu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Lip 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-07-2008, 21:14   

Urufu napisał/a:
Cytat:
- cynicznie wykorzystał Euphie, zniszczył jej marzenie a następnie zabił by wywołać swoją rewolucje.

Czy ja wiem... To nie jego wina, że jego Geass sam się wtedy uaktywnił.


Ale suzak nie wie o tym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-07-2008, 21:42   

Z punktu widzenia Suzaku Lulu jest CUT (mod: IKa) Co więcej, on faktycznie nim jest, i to czy Suzaku tak uważa czy niem, nie ma tu wielkiego znaczenia. Powiedziałbym nawet, że Lelouch to typ takiego drania, który dopuszcza się najgorszych draństw a usprawiedliwia to sobie sam (i czasem C.C.) miłością.

Problem w tym, że Suzaku, zgodnie ze starym chińskim przysłowiem, zmienia się w smoka z którym walczy. Nie wykluczone, że gdy się pod koniec spotkają, rachunek ofiar po obu stronach będzie podobny i wyjdzie na to, że jeden wart drugiego.
Powrót do góry
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-07-2008, 22:40   

Jak dla mnie ten cały numer z Refrainem jest mocno naciągany i w związku z historią Kallen ma na celu podburzenie tłumów przeciwko Suzakowi. Serum prawdy też niby jest narkotykiem, ale jednak o wyspecjalizowanym działaniu, a po tym to biedaczka zezna nawet, że Zakonowi przewodzi Siedmiu Krasnoludków.

Poza tym naćpany fanserwis traci dużo na uroku.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
miniu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Lip 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-07-2008, 23:49   

fm napisał/a:
Jak dla mnie ten cały numer z Refrainem jest mocno naciągany i w związku z historią Kallen ma na celu podburzenie tłumów przeciwko Suzakowi. Serum prawdy też niby jest narkotykiem, ale jednak o wyspecjalizowanym działaniu, a po tym to biedaczka zezna nawet, że Zakonowi przewodzi Siedmiu Krasnoludków.

Poza tym naćpany fanserwis traci dużo na uroku.


Czyli tworcy pewnie szykuja sie do zabicia suzaczka teraz sprawia ze wszyscy go znienawidza i po tym jak go zabija to wszyscy beda im dziekowac ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
VonHusarz Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2008, 00:05   

Lulu to MASA BRZYDKICH WYRAZOW a Suzaku to zdrajca narodu (ale jakby nie do końca) i mściciel zmuszony do walki ze swoim byłym najlepszym przyjacielem.

Lubie Lulusza ale Charles od niego gorszy nie jest a ma chociaz wyrazny powód dla swoich działań.Lulka nie wybielajmy tak bardzo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 17-07-2008, 00:06   

A jak dla mnie specjalnie twórcy podsuwaja kolejne powody, by obu panów znienawidzić (tak, tak, obu). Lelouch posuwa się do wymordowania jednostki naukowej (a nie militarnej) gdzie poza gromadka zgeassowanych dzieciaków jednak o wiele wiecej było naukowców i ich rodzin, a Suzaku posuwa się do użycia narkotyku na jeńcu wojennym. Śmiesznie by było, gdyby to miało na celu zjednoczenie obu panów i walczenie przeciw wspólnemu wrogowi. Ewentualne zmuszenie ich do walczenia ramię w ramię.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 17-07-2008, 01:18   

Zgadzam się z Leną. To "Kisama" było wyborne wręcz. Idealne. Ale czy ja już o tym nie pisałam? A może to nie na tym forum?

Co do zakończenia, to jak narazie wstrzymam się ze spekulacjami. Nie mam weny, a tyle już propozycji czytałam, że chyba nic nowego się nie wymyśli.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2008, 11:35   

Nie wiem jak wy, ale ja tak lulu polubiłem, że chyba tylko gdyby strzelił do swojej siostry bądz najbliższych przyjaciół, (tak przyjaciół, wbrew posądowi, Lulu to nie kira i ma przyjaciół) to tylko wtedy by stracił moje poparcie. Pamiętajmy, że CI "naukowcy" wiedzieli co robią, wiedzieli że szkolą assassinów, że robią pranie mózgu dzieciom, więc ja bym ich nazwał coś na kształt ludzi, którzy szkolili Nikite... ^^, zdecydowanie więc zasługiwali na śmierć...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2008, 12:43   

cesarz vedry napisał/a:
Nie wiem jak wy, ale ja tak lulu polubiłem, że chyba tylko gdyby strzelił do swojej siostry bądz najbliższych przyjaciół, (tak przyjaciół, wbrew posądowi, Lulu to nie kira i ma przyjaciół) to tylko wtedy by stracił moje poparcie. Pamiętajmy, że CI "naukowcy" wiedzieli co robią, wiedzieli że szkolą assassinów, że robią pranie mózgu dzieciom, więc ja bym ich nazwał coś na kształt ludzi, którzy szkolili Nikite... ^^, zdecydowanie więc zasługiwali na śmierć...


Ci naukowcy na pewno święci nie byli, ale to nie zmienia faktu że byli nie uzbrojeni i cała ta akcja była tylko masakrą. Lulu udowodnił że lepszy od nich wcale nie jest.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
miniu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Lip 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2008, 12:47   

Tylko ze sprawdzanie ktory ma geassa a ktory nie trwalo by za dlugo latwiej bylo zabic wszystkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2008, 12:50   

Ogień trzeba zwalczać ogniem ^^, wiem że to nie co niehumanitarne z mojej strony, ale jeśli chodzi o realia świata CG, to w sam raz, pamiętajmy, że zwyczaje itp, również tzw moralność tworzą ludzie wpływowi , a takim człowiekiem wpływowym jest imperator który swoje pogląday przelał napewno nie tylko na brytyjczyków.
A to że imperator to psychol to już inna kwestia ^^. Lelouch wie, że jeśli będzie wrogów traktował taryfą ulgową, obroci to się przeciw niemu w przyszłości. Pamiętacie chyba te masakry cywili z 1 serii ?


Przykład, ameryka południowa, tam nie dostali "słowa bożego" więc skąd mogli wiedzieć że składanie ofiar jest złe ?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-07-2008, 13:53   

Jest kolejny odcinek! - tym razem mamy prawdziwe oblicze Nunnally.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 67 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group