FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  Kakumeiki Valvrave
Wersja do druku
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 09-05-2013, 22:13   

5

Om... Zwyczajowy opad macek, jak po każdym poprzednim odcinku... Well, przynajmniej jedna rzecz się wyjaśniła.

Spoiler: pokaż / ukryj
Valvrare'ów jest kilka i w następnym odcinku zielonek chyba ruszy do boju... I chyba rodzice Haruto - tatuś albo mamusia albo jeszcze kto inny majstrował przy robocie, a nauczyciel coś podejrzanie dużo wie na ten temat.

Elfa nie było prawie przez cały odcinek, a za to cała szkoła wysłała światu radosną piosenkę jak to dzielnie sobie radzą i generalnie jest cool.
Ło matko... Ta dziewuszka robociana jest dobra...
Spoiler: pokaż / ukryj
"Czy to jest seks?"

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-05-2013, 07:45   

/me zaćpał 5 odcinek.
Odnalazłem właśnie resztki szczęki na podłodze, więc można napisać małe co nieco.
Śpiewająca, tańcząca, radosna akademia-państwo wpada w pierwszy poważniejszy kryzys. a rozwiązanie go przyprawia o opad szczęki na podłogę. Do tego ta piosenka rozbroiła mnie całkowicie. Po najlepszych grzybkach halucynkach człowiek nie ma takiego odlotu. I ten fascynujący pojedynek: plask -> plask. Genialna była też reakcja hikikomori na black out. Normalnie jakbym widział siebie sprzed kilku lat, jak mi w trakcie grania zanikł prąd.
Enevi napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
"Czy to jest seks?"

Tak, to było śliczne.

Daaaaaajcie mi więcej. Człowiek zapomina o wszystkich problemach, gdy to ogląda.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 10-05-2013, 20:17   

Piątka...

Ooookay. Najpierw było bardzo po amerykańsku... "jak się z kimś wadzisz, to najlepiej dać sobie nawzajem parę razy po gębie." Ale czemu Saki!? To nie bardzo był catfight... i ten "chomp!" i rozczarowanie... czemu przeczuwam, że czekają nas niezłe power trips w jej wykonaniu. No i na końcu... Flay Allster 2.0 o___O

Wnioski z problemów z prądem: nie istnieje problem techniczny, którego nie da się rozwiązać metodą "pochitto, na~"! Tylko czemu w towarzystwie dhramatycznych deklaracji i kapiącego keczupu... bohatersko przelewamy krew by nacisnąć duuży, czerwony guziczek!

No i moje dywagacje o naturze mechów okazały się niesłuszne, mechów ci u nas dostatek, mamy ich całą piwniczkę! Do tego nauczyciel coś mruczał o obcych...

Zamiast szkolnego musicalu, dostaliśmy za to solowy popis Saki. Sorry, ale nawet z całym backgroundem, gdzie ci, dziewuszko, do Lacus... musisz się jeszcze sporo nauczyć!

No i na sam koniec, jak wisienka na ciachu... "edukacja seksualna dla sztucznych inteligencji przepałerzonych mechów, w pytaniach i odpowiedziach".

Zszedłem i nie szyję. Faaaazaaaaa.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-05-2013, 20:44   

wa-totem napisał/a:
No i na końcu... Flay Allster 2.0 o___O

Nie no, aż tak źle się panienka nie zapowiada...
wa-totem napisał/a:
Zamiast szkolnego musicalu, dostaliśmy za to solowy popis Saki. Sorry, ale nawet z całym backgroundem, gdzie ci, dziewuszko, do Lacus... musisz się jeszcze sporo nauczyć!

Niewierny! Gdzie tam porównywać Saki do Lacus, nie ta liga.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-05-2013, 21:29   

Piotrek napisał/a:
Niewierny! Gdzie tam porównywać Saki do Lacus, nie ta liga.

Nom, nie jest ani różowa, ani nie jest księżniczką. I popieram, że porównanie do Flay jest krzywdzące, bo jak na razie Saki ma o wiele więcej charakteru i jest o wiele sensowniejsza.


Swoją drogą trafiłam ostatnio na teorię, że Saki jest de facto szpiegiem Dorsii, co byłoby ciekawym rozwojem wypadków. Haruto miałby powód, by nabawić się kolejnej traumy.

I osobiście nie obrażę się, jeśli dostanie mecha o ile będzie w stanie skutecznie go pilotować.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-05-2013, 21:43   

Tren napisał/a:
Swoją drogą trafiłam ostatnio na teorię, że Saki jest de facto szpiegiem Dorsii, co byłoby ciekawym rozwojem wypadków. Haruto miałby powód, by nabawić się kolejnej traumy.

O tak. Każdy powód do zdobycia kolejnej traumy jest dobry. W tym wypadku, wprost idealnie dopasowany.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2013, 20:07   

No nie. Żądam więcej czasu antenowego dla El Elfu!!!!!!!!!!!!! Już! Natychmiast!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2013, 12:01   

https://www.dropbox.com/s/nqr0iwwtq49cyez/1368437320823.jpg
Fragment wywiadu z twórcami, gdzie mówią że Haruto to normalny sympatyczny chłopak, który, choć nie jest już człowiekiem, wciąż jest dobry.

Nie miałem czasu by obejrzeć dalej niż 3 odcinki. Jak się to dalej ma z moimi uwagami, że to sificzna postać (w skrócie "Jestem zwykłym niewinnym biedakiem zmienionym w potwora :( Zabijałem ludzi? E, już tego nawet nie pamiętam")?

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-05-2013, 12:25   

Gamer2002 napisał/a:
Fragment wywiadu z twórcami, gdzie mówią że Haruto to normalny sympatyczny chłopak jak na standardy tej serii.

Fixed. Pominąwszy protaga i jego przyjaciela inni męscy nastolatkowie którzy dostali jakiś czas ekranowy to techniczny otaku, chuligan z tą specyficzną fryzurą oraz L-Elf i jego socjopatyczna brygada. I jakby to ująć wiarygodność psychologiczna bohaterów była bardzo nisko na liście priorytetów twórców, co po trzech odcinkach widać bardzo wyraźnie i naprawdę nikt kto złapał o czym jest ta seria nie oczekuje od niej JAKIEJKOLWIEK wiarygodności...

Poza tym, lol, Sunrise... Przyznaję, że nie zauważyłam tego. XD

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2013, 15:47   

Cytat:
jak na standardy tej serii.

Mi google translator czegoś takiego nie wyłapał ;P

Cytat:
- It is the impression Shoko and Hult of heroine and hero Reclining a good feeling to anyone exactly

That's right. I think everyone in the sense of audience, that of Shoko and Hult and in the near future and most emotion. I mean a child that seems to have next to, I am regular kid.
Hult will no longer a man, but in a child-friendly Basically, some girls can have senior friends and around, worried. You would end up is said to be I do not have children nowadays, but this simple and honest (laughs).

Mi to brzmi jakby gość na serio gadał, że to nawet bardziej zdrowy chłopak niż można spotkać w realu.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 13-05-2013, 23:03   

Tren napisał/a:
Obstawiamy kto jeszcze się zwąpierzy? :D

A kto pasuje do roli Suzaka w tej serii? ER ERUFU? Bo jeden Prawy i Zbuntowany musi się znaleźć jako wąpierz kierujący mechem.

Poza tym dołączam się do WTF co ja w ogóle paczę.

I ten odcinek chyba wybitnie podkreślił, że o, mamy więcej mechów na pokładzie...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-05-2013, 23:16   

Nanami napisał/a:
A kto pasuje do roli Suzaka w tej serii? ER ERUFU?

Ale Eru-Erfu robi już za Leloucha i częściowo C.C, a z Suzaka został co najwyżej skillset. Chuligan z głosem Nakamury jest chyba jedynym w miarę prawdopodobnym substytutem, ale chwilowo twórcy chyba podjęli słuszną decyzję i postanowili nie kopiować Suzaka do tej serii. XD

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-05-2013, 09:45   

Tren napisał/a:
Ale Eru-Erfu robi już za Leloucha i częściowo C.C, a z Suzaka został co najwyżej skillset. Chuligan z głosem Nakamury jest chyba jedynym w miarę prawdopodobnym substytutem, ale chwilowo twórcy chyba podjęli słuszną decyzję i postanowili nie kopiować Suzaka do tej serii. XD

Ja chcę Ninę i jej stół XD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-05-2013, 21:43   

6

O wielki, puchaty LOLu. Saki jest ZUA.

Spoiler: pokaż / ukryj
No to już mamy dwa wąpióry, z których jeden ma niezły ubaw i zielonego robota, aczkolwiek potrzebuje dopingu, żeby być w stanie cokolwiek zrobić. Ale za to trójkąt ruszył pełną parą. Khy.


Kolejny atak, kolejne różowe wybuchy i Elfik w jednej scenie... Ale może będzie go ciut więcej, bo
Spoiler: pokaż / ukryj
żądny zemsty ex-przyjaciel chce go ukatrupić.

Łi szal si...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 17-05-2013, 18:16   

6
Fazy ciąg dalszy...

Tym razem, przechodni pucharek lidera jest niepodzielnie w rękach Saki.

Właśnie ją po cichu obastawiałem
Spoiler: pokaż / ukryj
na wąpióra #2, i trafiłem - przecież ona próbowała GRYŹĆ jeszcze PRZED zwąpiórzeniem...

Ten uroczy power trip... biedny, naiwny MC...

I to łzawa gadka zakończona "...ibtw sorry, ale to wszystko kłamstwo" *CHOMP!* pfffffffffffffffff, dawno się tak nie uśmiałem. O naturze "marketingu" w wydaniu Saki nie wspominając.

Na co Shouko zagrywa kartę osananajimi, i pola nie oddaje... "...and then you made a lewd face!" XD Go! Go, Shouko!

Swoją drogą, aż ciarki przechodzą, że Saki w skórze Haruto potrafi być bardziej "macho" niż on sam... "insertion complete"... o___O'''''''''''' i ten strój potem! ten strój!!!

A poza tym, X-1 dostał w tyłek, senator Możesz został aniołkiem, a pewien pan z fiksacją na punkcie Eru Erufu wybiera się z wizytą... i najzabawniejsze jest to, że Eru Erufu aż tyle wspólnego z sytuacją nie ma!


Swoją drogą, zauważyliście te "gniazda" w których trzymane są roboty? Te igły podejrzanie przypominają coś zaprojektowanego nie tyle do wspierania, co do więżenia i trzymania pod kontrolą swej zawartości...

A patrząc na Camillę nieodmiennie kojarzy mi się śmiertelnie niebezpieczna i toksyczna pajęczyca... odnoszę wrażenie, że body swapy to nie koniec rewelacji... za to byłem ciężko zaskoczony, bo po wiecie-którym oświadczeniu składanym przez pilota, na poły oczekiwałem, że na ekran w kokpicie wyskoczy jakiś urodziwy bizon ;3

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group