FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 21, 22, 23  Następny
  Niiiico nico douga! ♫
Wersja do druku
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-06-2011, 17:19   

Crofesima napisał/a:
Załamię cię Easiu - w końcu wyjdzie płyta osamuraisana z tymi 25oma vocaloidowymi kawałkami na gitarze (crossfade na NND).
Załamałam się ;____________;

Śliczna ta okładka.

EDIT
AAAAAAAAAAAAAAaaaAaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Tenarttenarttenarttenart... TEN ART. Tonoooo~
<zgon>

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 03-06-2011, 03:07   

Mononoke napisał/a:
Choć sam Miichan taki średni wyszedł niestety.

Haha, a mi dla odmiany podoba się bardzo. Może dlatego, że strasznie lubię styl Hajime~ chociaż mogła mu zrobić szersze ramiona, w końcu prawdziwy Miichan ma się czym pochwalić pod tym względem... ekhe khe.

Jestem wielką fanką Ritsuki, ale jej wykonanie jest zbyt... słodziaszne jak na tego typu piosenkę. Natomiast co do Rollin' Girl ASKa - kurczę, przekonałam się do tej wersji, a nawet stałam się fanką. A myślałam, że nie przepadam za jego wokalem...
Zgadzam się co do Antidichlorobenzene, niestety. Na live'ach lepiej mu wychodziła ta piosenka.

Utaran jest tym razem taki dobry.
Widzę Mono, że coraz bardziej do gustu przypada ci Miku. Tylko pamietaj, że......... /groźny łyp
#1 - c-co ja... właśnie... obejrzałam...?...
#7 - a więc Lenistwo tym razem. Tak czytam komentarze i uświadamiam sobie, że chyba najwyższa pora bardziej zagłębić się w całe universum mothy'ego, chociaż trochę się obawiam, że tego nie ogarnę.
#18 - Atama no Naka no Szkieletor (Miku) - ciekawe pod tym względem, że w PV rzeczywiście pojawia się Szkieletor... tak, nasz własny polski Szkieletor z Krakowa.
#29 - eh, jak ja to kocham, kiedy pojawia się fajna rockowa vocaloidowa piosenka i ktoś MUSI walnąć komentarz "RADWIMPS" albo "BUMP".
#30 Blue Bird (Luka) - łoah, przyjemny jazz!

Mononoke napisał/a:
Rany, tyle rzeczy na raz, że ledwo nadążam.

Witamy w świecie NND...

A tymczasem Senka i RAHWIA znów to zrobili:
銀河鉄道は夜の街に
Nie mam rikaichan tutaj, więc nie potrafię rozszyfrować, help.
Sama piosenka póki co aż tak mi się nie podoba (jakoś ten początek mnie zniechęca, potem jest lepiej), ale to PV jest NIEZIEMSKIE. RAHWIA robi się coraz lepsza, a każde jej video jest tak cholernie klimatyczne... te tła, te postaci, te kolory, to wszystko.
Co do Senki - baaardzo mi się podoba co robi ze swoim głosem w okolicach 0:53-1:06. Śpiewanie na parę różnych sposobów, coverowanie nikomu nieznanego utworu... taa, Senka jest stanowczo "podopiecznym" Fukuwy. Ale to jeszcze nic - w 3:04 mamy gładkie przejście z... a zresztą, to trzeba samemu usłyszeć :'D OH SENKA.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 03-06-2011, 07:31   

Crofesima napisał/a:
銀河鉄道は夜の街に
Nie mam rikaichan tutaj, więc nie potrafię rozszyfrować, help.
Ginga Tetsudou wa Yoru no Machi ni. Okej, brzmi nieźle, to teraz czas na rikaichan. I zaczynają się schody. NIE UMIEM, jestem tępa.
Crofcian, dasz radę:
ginga (bishounen!) - nie wierzę, że nie wiesz, co to znaczy
tetsudou - railroad
no a reszta to wieczór/noc i miasto (chyba że tym razem tłumaczy się to jako "drogę"), ale partykuła "ni" mnie zabiła, nie wiem, jak złożyć to wszystko do kupy z tą partykułą celu i w ogóle. Angielski jest prostszy -.-

Sama piosenka strasznie mi się spodobała. Zwłaszcza początek xD I to, co Senka robi w 2:20 i tej 3ciej minucie. Och, Senka. To było genialne.
PVka jest przecudna. RAHWIAAAAAAA. Te kolory. Te TŁA. Genialne. I w ogóle sama historia. Namordowałam się straszliwie, żeby te trwające ułamek sekundy podwójne ujęcia z odwróconymi kolorami zobaczyć - i jestem wnerwiona, bo o ile na drugich jeszcze zastopuję, tak pierwsze mi zawsze uciekają. Póki ktoś tego na YT nie wrzuci, to raczej mi się nie uda, bo chociaż Pokota dzisiaj z NND daje radę (a zwykle przy tak bardzo ruchomych PVkach na NND zwyczajnie się poddaje), to i tak czasem leciutko mi zacina, no i NND wolniej reaguje na pauzę od YT. No i chciałabym, żeby ktoś tekst przetłumaczył.

O, jest na YT. Oczywiście, AmonDevereux...
No, udało mi się zobaczyć te momenty - oczywiście metafora jest tak złożona, że mi ucieka... Albo może to dlatego, że jest rano i jeszcze nie myślę.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 03-06-2011, 12:42   

Crofesima napisał/a:
Widzę Mono, że coraz bardziej do gustu przypada ci Miku. Tylko pamietaj, że......... /groźny łyp

Wiem, wiem. Twoja waifu ;) Spokojnie, ja nadal bardziej kocham swoją, choć to prawda - w końcu się do Miku przekonałam ^^

A właśnie przy okazji -> Beatrice
Gumi i Lily to ciekawe połączenie. Chociaż Lily faktycznie przypomina trochę młodszą Lukę to jednak wydaje mi się, że lepiej od niej wypada w połączeniu z Gumi. Być może to zasługa samej piosenki. Enyłej, wyszło fajnie i do tego te arty

Cytat:
Ginga Tetsudou wa Yoru no Machi ni

Galaktyczny pociąg/kolej w nocy/w noc/do nocnego miasta? Cholera, chyba sobie przypomnę podstawy gramatyki.
Natomiast jeśli chodzi o samą pvkę to po prostu... brak mi słów. Niesamowite. Wszystko, muzyka, vocal, kolory *___*
A przy tych podwójnych ujęciach też myślałam, że mnie szlag trafi, ale udało się. I nawet screenshoty porobiłam. W każdym razie Easiu chętnie posłucham Twojej interpretacji tej pvki. Ja nigdy nie byłam w tym dobra ^^

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 03-06-2011, 13:52   

Chodziło mi tylko o romaji, Easiu, ale dziękuję, że się tak postarałaś <3 aa, Ginga, to tłumaczy wygląd jego włosów.

To uczucie, kiedy ta piosenka ma na NND... 1341 odtworzeń :| przez chwilę myślałam, że już YT ich przegoni, ale nie, tam ma póki co 500. A byłam pewna, że po 'Pierrot' już każdy cover tego gościa będzie miał co najmniej 10k za sam fakt, że to Senka - w końcu na jego myliście aż trzy utwory mają ponad 400 (!) tysięcy obejrzeń. Swoją drogą pamiętam, że w przypadku 'Pierrot' była identyczna sytuacja, też na początku nie było w ogóle popularne. Tylko miało jedną przewagę - sam oryginał w wykonaniu Miku był znany i udało się tej piosence wylądować w Utaranie, a potem już z górki. A teraz zastanawiam się, czy Galaktyczny Pociąg w ogóle się w rankingach pojawi. Niech RAHWIA wrzuci jakiś promocyjny obrazek na pixiva, z tysiąc czy dwa wtedy zgarną. Albo niech przynajmniej jeden utaite zareklamuje na twitterze, Fukuwa pomóż swojemu jedynemu (oficjalnemu) utaite koledze.
TAK, PRZEŻYWAM TO. Nie chcę, żeby wysiłki Mistrzyni poszły na marne. ;_; /sama bez przerwy loopuje ten utwór na nnd

I tak, ja też się męczyłam jak głupia przy tamtych ujęciach, w końcu ściągnęłam na dysk i się udało. Z interpretacją wstrzymałabym się do czasu tłumaczeń (99% szansa, że ładnie zsubuje ten filmik Turrent), które i tak znając życie niewiele nam powiedzą, ale zobaczym. Póki co wygląda mi na to, że chłopak zabił swoją ukochaną, a potem popełnił samobójstwo?... nie wiem jednak, co w tym 'czyśćcu' robi Czerwony Kapturek i inne baśniowe postaci, może główni bohaterowie też są nawiązaniem do jakiejś bajki, coś kiedyś było o ptaku zamkniętym w klatce... ale ja się nie znam, uh.

Fun fact: w 1:19 jest plakat "Pierrot" na pociągu.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 03-06-2011, 14:38   

Crofesima napisał/a:
Póki co wygląda mi na to, że chłopak zabił swoją ukochaną, a potem popełnił samobójstwo?... nie wiem jednak, co w tym 'czyśćcu' robi Czerwony Kapturek i inne baśniowe postaci, może główni bohaterowie też są nawiązaniem do jakiejś bajki, coś kiedyś było o ptaku zamkniętym w klatce... ale ja się nie znam, uh.

Ptak zamknięty w klatce. To Słowik Andersena, ale chyba tu nie pasuje ^^ Choć wydaje mi się, że było też coś innego. Może to było tak, że chłopak zakochał się w dziewczynie i będąc o nią tak zazdrosnym zamknął ją w przysłowiowej złotej klatce. Ona popełniła samobójstwo z żalu? A on po niej? Choć może jednak ją zabił? Nie wiem, ale ciekawa jestem o co chodzi.

Crofesima napisał/a:
#7 - a więc Lenistwo tym razem. Tak czytam komentarze i uświadamiam sobie, że chyba najwyższa pora bardziej zagłębić się w całe universum mothy'ego, chociaż trochę się obawiam, że tego nie ogarnę.

Nie kumam jak historia w tej pvce ma się do Lenistwa. Tu jest niby fajnie wszystko opisane, ale mimo to, hmmm... Jeszcze co prawda nie skończyłam czytać, ale już nie mogę się doczekać Gniewu w wykonaniu Gumi ^^

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 06-06-2011, 17:53   

Dobra, krótko będzie, bo muszę się uczyć -> Utaran (ofurataimu)

♥ Senka na #15 Czemu tak daleko? ;_____;

#6 Undecidable [Pointfive]
Aiaiaiaiaiaiaiaiaiaiaia!!!!!!!! o Ty mój bosze, jakie to jest zajedwabiste. O matko, jak słyszę Miichana to................piiiiiiiiiiiiisk ^^
Wszyscy są cudowni. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! Jeszcze w tym samym rankingu mamy Marutana z Jackiem i Dasoka z Clearem, ale Undecidable jak dla mnie to mistrzostwo

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-06-2011, 19:40   

Mononoke napisał/a:
Senka na #15 Czemu tak daleko? ;_____;

To raczej jeszcze podskoczy w rankingach. I tak jest ZNACZNIE wyżej niż podejrzewałam, z dnia na dzień nagle obejrzenia podskoczyły do 20k i nie mam pojęcia czemu. Może przez ten rysunek RAHWII, ale on nawet wielu favów nie dostał... a ja nadal czekam na suby.

Nie wiem, ten Utaran jakiś taki słaby jest. A może to dlatego, że mnie tak strasznie głowa boli... dlaczego wszyscy naokoło coverują to przeklęte "Ten no Jaku"? Przecież jakakolwiek piosenka z poprzedniego Vocaranu była lepsza.

#1 Kumikyoku no Nico Nico Douga -kai- (Isaji)
- oczywiście, że obejrzałam, w końcu to Kumikyoku. Isaji... robi wrażenie, przyznaję... pfft.
#2 "A cover of Mozaik Role that exceeds Gero, Dasoku, Isaji, Vip-Tenchou, Yoppei...everyone" - wymiękłam, jak na to trafiłam gdzieś w rankingach w ciągu tygodnia. Oczywiście zainteresowały mnie nicki wymienione w tytule. Rozśmieszyło mnie to do łez, serio. Zwłaszcza przy refrenie.

"Undecidable", "Summer tRain" itd. to chyba z okacji rocznicy pierwszej płyty Point Five zostały zamieszczone na NND, co? Interesujące rozwiązanie marketingowe, ciekawe czy zadziała. I że to niby remixy są? Różnicy nie słyszę. A "undecidable" jest ołsom, bo to głównie zasługa PUPIego. Mógłby jeszcze raz jakiś oryginalny kawałek skomponować dla .5.
I aaah, moje guilty pleasure, czyli "Summer Rain". Zwłaszcza teraz, zaraz po uroczej randce Asamacków wraz z dzieleniem łoża małżeńskiego. Fanfici piszą się same.

Pokota i Marasy to co najmniej DZIWNE połączenie.

Mr. Music zaśpiewane przez mało znanych chłopaków... BLEH. Smutny jest fakt, że tam ze trzech z nich śpiewa całkiem znośnie, tylko reszta wszystko psuje. :|
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-06-2011, 00:36   

Crofesima napisał/a:
#2 "A cover of Mozaik Role that exceeds Gero, Dasoku, Isaji, Vip-Tenchou, Yoppei...everyone" - wymiękłam, jak na to trafiłam gdzieś w rankingach w ciągu tygodnia. Oczywiście zainteresowały mnie nicki wymienione w tytule. Rozśmieszyło mnie to do łez, serio. Zwłaszcza przy refrenie.
a... e... y... e.... eaay..........
...co? O_O
Serio, przez całą piosenkę wyglądałam tak: OoO
...a w ogóle ten facet w tle to co to było?


Crofesima napisał/a:
Pokota i Marasy to co najmniej DZIWNE połączenie.
A-ha.
Być może Pokota zobaczył dłonie Marasy'ego i przerzucił się na niego, bo stwierdził, że ileż można próbować - zalecanie się do Dasoka to jak zalecanie się do ściany zbudowanej z pustaków; jak na preferencje Dasoka Pokota ma za mało sierści i chyba jest nie do końca kawaii.
...a tak poza tym, to: bożebożebożeboże, dłonie Marasy'ego. A Pokota śpiewa bardzo dramatycznie, no ojej po prostu. Aż go nie poznałam.


I cały czas kibicuję piosence Senki i RAHWII. To zwyczajnie musi w końcu wylądować wyżej.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 08-06-2011, 13:26   

TO. Teaser do Nem's Garden.

Amu jest taki kjuuutny.
Michan i jego głos. Hnnnnnnnnnnn.
Obrazek do tego jak śpiewa DasoRen Somatic Delusion... o mało z krzesła nie spadłam.
Faneru nawet tak źle nie brzmi.
NeGerowe Summer Rain... Ej chłopcy, miało być bez parodii. Khem, znaczy no. Śmiesznie im wyszło, choć 'na poważnie'. Asamakkowa wersja jest jedyna true.
Clear jak zawsze kanpeki i wczuwający się i w ogóle Clearowaty. Me likes.
Marutan takowoż. Sayonaraaa, sayonaraaaaa...
I Jack hm... nieźle. Ale to nie do końca typ piosenki gdzie brzmi najlepiej.
No i na końcu Asamakkowy duet. Mam nadzieje, że to tylko taki niefortunny fragment, bo znów Jack prześpiewuje Marutana (którego ledwo co słychać przez to). I jak zwykle, coś związanego z błaznami itd. coś ta tematyka przylgnęła do nich (ok, potrafię zrozumieć, ale.... lol).

W OGÓLE TE ARTY. CHCĘ. I w ogóle śliczny harem, Nem-san. Podzieliłbyś się, no...

Plus papa REN zaśpiewał coś ładnego, co ciekawe, zadedykował tą "bezimienną piosenkę" jakiejś dziewczynie. Ale brzmi fajnie, choć nieco emo.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 08-06-2011, 18:46   

OMG, te arty z Miichanem do Ophelii i tego nya nya XD Cudne są :) Inna sprawa, że to po postu Miichan, więc ja tak reaguję, ale i tak kjuuut, zwłaszcza kiciuś ^^ I ten z Dasokiem do virgin suicides i z Clearem (#10). Mrrrr~

Vocaran #192 (ofurotaimu)
Linkuję głównie do youtuba, bo mnie zaraz szlag trafi z tym nico nico. Wrrrrr...
#27 Himitsukichi (Miku) - naprawdę, się przekonałam do Miku. Sztuczny ma głos, ale... jest chyba jedynym vocaloidem, którego nie słyszałam, żeby brzmiał płasko. Wystarczy zerknąć np na Love is War w wykonaniu Luki (taki człowiek ledwo co śpiewający na wydechu). Ja serio nie mogę czegoś takiego długo słuchać, bo sama się zaczynam dusić xD Niestety Gumi też się to zdarza :< (i tak ją kocham, ale do tego jeszcze wrócę)
#14 Koi no Hana (Rin) - wygląda trochę jak art od Ririi, ale nie. Rin serio tu fajnie zaśpiewała. W ogóle, zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie tymi paroma piosenkami z tego vocaranu
#12 Yuuyami no Satsune Uta (Meiko) - zgadzam się z ofuro. This is beautiful. Chciałabym usłyszeć jakiś dobry cover.
#1 Ama no Jaku (Gumi) - nie no, ja tego nie rozumiem. Mnie się ta piosenka nie podoba.

Pierwsze miejsce i Trap (który też mi w ucho nie wpadł, choć moje ucho się bardzo starało)... nie wyszło niestety :( Szkoda, że nie zmieściło się Uso naki panpukin. Taka świetna piosenka.
Ostatnio przeglądam yt właśnie w poszukiwaniu jakiś fajnych starych piosenek Gumi (nie tylko, ale głównie jej) i taaaaakich odkryć dokonuję -> Twisted Simple. Ok, spodobało mi się dopiero przy którymś przesłuchaniu (YM, zaczynam Cię baaaardzo lubić!). Taka nieco psychodeliczna. Me likes. Jeszcze znalazłam parę fajnych rzeczy, ale wrzucę przy innej okazji. Trzeba wszystko odpowiednio dawkować ;)

I na koniec Miiiiiiiiiiiiiiichan *______*

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2011, 20:09   

O, jak super, poprzednio mi nie działało. No to ogląda--

wait WHAT. Te dygające rytmicznie chibiki... są straszne. Okej, Miichana wytrzymałam (notabene świetne ma wdzianko), ale przy Renie i Dasoku nie wytrzymałam nerwowo i musiałam odejść od komputera w celu wyśmiania się. Ilustracja do Dasokowego "virgin suicides" jest mrrrrr, tak samo jak do "Somatic Delusion". W tym momencie pomyślałam sobie, że byłoby fajnie być na miejscu tego manekina. Tak ot. Omru. Ale ej, kto jest tym mężczyzną na tym dużym łobrazku do kawałka numer siedem? Bo... bo chyba nie Faneru?

Ej, nie, wróć. To wszystko to był pikuś. Ikemenowaty, romantyczny Gero na dużym + TAKI O chibi Gero. To nie na moje nerwy. Poza tym on jakoś tak nierytmicznie dygał. A przy "Summer Rain" obaj panowie mieli pucołowate buźki. Ale dygali z kolei rytmiczie i uroczo. A CLEARRRRRR~ Ta ilustracja. Omru. Ojejku jejku, jakie to ładne.

Co, że niby tam jeszcze muzyka była? Serio? No patrzcie państwo, nie wiedziałam. W każdym razie - "Ophelia" Miichana była świetna, ale "virgin suicides" będę musiała przesłuchać parę razy w całości, żeby się upewnić, czy jest tak fajne, jak ja myślę, że może być. "Scissorhands" mnie położyło, szczególnie przy tej części z aishite, aishite - TEN GŁOS.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-06-2011, 12:52   

Nanami napisał/a:
Plus papa REN zaśpiewał coś ładnego, co ciekawe, zadedykował tą "bezimienną piosenkę" jakiejś dziewczynie. Ale brzmi fajnie, choć nieco emo.
Hm. Też byłabym emo.
[post na community Rena] [tłumaczenie]

Piosenka jest przepiękna ;____________;

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-06-2011, 13:30   

Póki co nie jestem w stanie przesłuchać teasera Moratorium ani bezimiennej piosenki Rena (potem na pewno coś o nich napiszę), ale przeczytałam to tłumaczenie wpisu na community.....

....... o mamo. :( Zrobiło mi się strasznie, strasznie przykro.
Swoją drogą niektóre fanki są po prostu paskudne.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 09-06-2011, 13:55   

Easnadh napisał/a:
Nanami napisał/a:
Plus papa REN zaśpiewał coś ładnego, co ciekawe, zadedykował tą "bezimienną piosenkę" jakiejś dziewczynie. Ale brzmi fajnie, choć nieco emo.
Hm. Też byłabym emo.
[post na community Rena] [tłumaczenie]

Piosenka jest przepiękna ;____________;

Oż...........
To wszystko mówi za siebie, czemu jest taka fajna, choć tak słychać w głosie smutek.

;____________________________;
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group