FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następny
  Niiiico nico douga! ♫
Wersja do druku
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-11-2011, 14:47   

Ojej, nowa fanka :> Hej Sas!

Wszystkiego naj, Meiko! Swoją drogą moja ulubiona jej piosenka to chyba "Kowase Kowase", którą poznałam głównie dzięki Easiowi. Wciąż wrażenie na mnie robi także "A Whole New World" (duet z Kaito).

Ja jeszcze żyję i światkiem nnd nadal się interesuję, żeby nie było. Wpadłam Wam pokazac coś, co nie do końca związane jest z samym NND, a bardziej z polskim fandomem. Otóż niedawno ruszyła ta cała alternatywna telewizja internetowa AltBay (oni byli na BACE), a wśród dotychczasowych filmików znalazłam o takie cudo - wprowadzenie do Vocaloidów. Mam... mieszane uczucia. Z jeden strony wszystkie istotne informacje zostały zawarte w tej recenzji, na dodatek w sposób logiczny i spójny, a całośc jest nieźle zebrana do kupy. Sama prowadząca jest dobrze przygotowana, nawet aż tak bardzo nie słychac, że wyuczyła się tekstu na pamięc, nie zacina się, jej głos i dykcja są raczej w porządku. Ale z drugiej strony... omg to tło. Te efekty. TA GESTYKULACJA. To dotykanie włosów. Argh.

Btw, cosplayowa grupa z 4tej minuty ma niesamowite stroje :o Można znaleźc ich występ na YT - tutaj, chociaż proponuję wyłączyc dźwięk. Zadbajcie o swoje uszy.

No nic, to miłe, że ktoś w taki sposób przedstawia świat vocaloidów polskiej publiczności. Plus dla dziołchy, chociaż zabiła mnie swoim tekstem w bloopersach (00:45):
- ja nie lubię Miku, ja NIE ZNOSZĘ HATSUNE MIKU, NIENAWIDZĘ JEJ. To najgorszy vocaloid.
- to czemu ją cosplayujesz?
- bo jest łączona z Kaito, którego kocham.

Zabrakło mi rąk do facepalmów.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 05-11-2011, 18:32   

Sas <ściiiiiisk>. Miło Cię powitać w temacie.

Co do panienki z AltBaya. Też mam mieszane uczucia. Niby mówiła dobrze i ciekawie, ale ostatecznie... argh. Uciąć jej ręce! I zabrać te włosy ze środka twarzy! No i to jak powiedziała, że nienawidzi Miku. Ręce i cycki opadają.
Za to w komentarzach znalazłam coś ciekawego: Luka śpiewająca nasz Mazurek Dąbrowskiego. WOW. Ma problemy z akcentem ;) i paroma głoskami, ale mam wrażenie, że idzie jej lepiej niż po angielsku.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 05-11-2011, 19:50   

Dziękuję za powitania :]

Co do programu: rzecz jest zgrabna i rzeczowa, dowiedziałam się paaru nowych rzeczy. Jako wprowadzenie dla kogoś zielonego w Vocatemacie w sam raz. Tło mi nie przeszkadzało, ale po jakiego muchomora ona tak tymi ręcyma machała? I po co te zamazywania i wtapianie jej w tło? Wnioskuję, że po to by nie było nudno...

Mononoke napisał/a:
Luka śpiewająca nasz Mazurek Dąbrowskiego

Myślałam, że skonam, za każdym razem gdy śpiewała "narodem". Niemniej część słów wymawiała całkiem dobrze, "tarabany" na przykład.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 06-11-2011, 22:38   

Vocaranu to nie ma co komentować, ale chciałam tylko wymienić parę dobrych piosenek, na których covery czekam. A tu proszę, nie minęło znowu tak dużo czasu, a covery do paru już się pojawiły.

Waltz Of Anomalies [Miku] - był już co prawda parę vocaranów temu, ale nadal się nim zachwycam. I w końcu ktoś go zaśpiewał. neko - matko, jak mi brakowało w tej piosence takich wrzasków.

3331 [Miku] - tego samego vocaloP. Bardzo podoba mi się art z tej pvki. Miku nie śpiewa znowu tak źle, ale wolę człowieka. I tutaj pojawia nam się Soraru. Wiesz co Soraru, już lepiej śpiewaj z tym autotunem. Przynajmniej to nadaje ci jakiś charakter, bo głos masz w porządku, ale taki nijaki. Fail...

❁ Póki co nadal czekam na dobry Reset [GUMI] - background jest niesamowity, ale vocal powinien być mocniejszy.

---------------------

Nowa notka o odottemita Odorite - Tadanon. W sumie na szybko pisana, bo okazało się, że Tadanon ma dzisiaj urodziny
お誕生日おめでとうございます!

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 08-11-2011, 09:13   

Przeszukując bezdenną otchłań nico nico (za drogowskaz mając to co napisane w tym temacie) natrafiłam na Hyona, mierzącego się z Queenem. Klikam, spodziewając się uwiądu uszu... a tu? Angielski nie najgorszy, choć popracuj jeszcze nad wymową, ale chłopie ty masz głos! Masz go na tyle, by to wykonanie nie było świętokradztwem względem Freddiego Mercurego, przyjemny, nienijaki... Hyonie, czuj się odtąd obserwowany!

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-11-2011, 10:14   

O, Sas, dzięki, jeszcze o tym akurat utaite nie słyszałam. Świeża krew w temacie to bardzo dobra rzecz ^^

A teraz...
Utaran #157
Miałam nie komentować, bo ogólnie jest taki MEH, ale pierwsze miejsce mnie tak rozwścieczyło, że stwierdziłam, że nie popuszczę takiemu związanemu z Hyadainem.

NEW UPLOAD
#14 SWORD SUMMIT~Band Edition~ [Nodoame] - łoh, nieźle. Strasznie fajna aranżacja, a Nodoame lubię, więc cover mi się podoba. Mimo wszystko T.M.Revolution śpiewający w oryginale ma tak wyjątkowy i niesamowity głos, że właściwie niemożliwe jest przebicie go, przykro mi. Ale fajnie było popatrzeć znów na Masamune, Yukimurę i resztę xD
#12 Munchausen [Midoriinu] - dziewczyna ma uroczy, wysoki głos, przypomina mi Min-Min. Bardzo przyjemna piosenka. I uroczy art.
#11 Waltz Of Anomalies [neko] - mogę? Mogę już zaczynać? neko, ależ ty jesteś... zajebiaszczy~!! Tak jak napisała Mono, słuchając oryginału brakowało mi wrzasków (w sumie dobrze, bo nie lubię, kiedy Miku wrzeszczy, ale w wersji, kiedy śpiewa człowiek, to zupełnie co innego), a neko pod tym względem jest naprawdę świetny. Swoją drogą w utaranie pokazano dość nieciekawy kawałek coveru, no ale cóż.
#7 Luminous Point [Ritsuka] - jejkuś, Ritsuka ma po prostu prześliczny głos. Wysoki, czysty, uroczy. A piosenka jest bardzo klimatyczna.
#2 Just a Game [Mofumofu x Iincho] - strrrrrrasznie podoba mi się ich wersja piosenki, Iincho ma dobry głos, taki kuszący =p= I ten art, taaaaakie bizony.

OVERALL RANKING
#24, 23, 22 Senbonzakura, Hello Worker i Kagerou Days [Anima] - a-ha. Okej. Nie no, Anima ma całkiem niezły głos, ale jego Senbonzakura miała pecha być tuż po Senbonzakurze Pokoto-Kuronekowej i... Anima, gdzie ci do nich, no błaaaagam.
#21 Kiraina Hito [000] - WTF?
#16 Piosenka śpiewana przez Hayashibarę - jest! Jest! Wypad z rankingu, szybciej!
#10 Datte Datte Datte [Wotamin] - Asakun datteeeeeee... Ekhem. Gomen. A w temacie - Min-Min. A więc absolutnie nie ma się do czego przyczepić, poza tym, że... chciałabym w końcu znowu usłyszeć jakiś jej duet z clearem ;_;
#8 Petenshi ga Warau Koro ni [Kony x Yuuto] - dobra wersja Petenshi. Nie aż tak zakręcona ani agresywna, bardziej sceniczna, ale dobra.
#6 3331 [Soraru] - oryginał tej piosenki podoba mi się niesamowicie. Więc dlaczego ze wszystkich utaite akurat Soraru musiał to zaśpiewać? Z autotune'em źle, bez niego też... Soraru, weź zamilcz, to będzie najlepsza opcja. I zajmij się miksowaniem, bo w tym jesteś dobry.
#5 Avril Lavigne's 「SMILE」 [Nano] - głos Nano i jej angielski za każdym razem mnie zadziwiają. I lol, Nano sprawiła, że wysłuchałam piosenki Avril, za którą nie przepadam, bez jakiegokolwiek większego poświęcenia.
#3 Senbonzakura [Glutamine] - HA!
#2 Ah, Subarashiki Nyansei [Dasoku x Faneru] - jaja se robicie? O_o;
#1 Christmas? Nani sore? Oishii no? -2011 ver- [Hyadain] - jeśli istnieje ktoś, kogo nie cierpię bardziej od Soraru, to tym kimś jest właśnie Hyadain. Wkurza mnie niesamowicie, jego piosenki są pozbawione sensu, słuchać też się ich nie da. A ta jego twarz... -.- Ojej, biedni ci Japończycy, którzy w święta będą samotni. Niech przyjadą do Polski, dostaną na pocieszenia karpia. Wsadzonego w d...

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 09-11-2011, 18:53   

Wow... mój pierwszy utaran. Będzie krótko:

#20 Panda Hero [Amatsuki i Shamuon]- mrygam, mrygam i nie dowierzam. Co tak nisko?! To najlepsza wersja tej piosenki jaką słyszałam.
#4 Aku no meshitsukai- classical verison [Guriri] Jeju, to jest naprawdę śliczne.
#2 i #1... O rzesz. Koty. I. Święta. Brak mi słów.

Edit: Przy okazji, czy istnieją jakieś fajne covery Rakshasy?

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 09-11-2011, 21:14   

Azaliż mowa o TEJ Rakshasie?
Tudzież o TEJ, z którą powinno przybiec do Ciebie całe stadko fanek, aż dziw, że jeszcze tego nie zrobiły ;) Ale za to ta pierwsza zawiera aż pięć różnych głosików, mniam mniam, tylko przebirać.

Przydałoby się w końcu ten Utaran przesłuchać, a nie tylko Aku no Meshitsukai, które jest takie śliczne i wzruszające, że mam ochotę je zapętlić. Ale skoro koszmarek Hayashibary spadł, a Glutamine wciąż jest na podium, to czuję się zachęcona :>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 09-11-2011, 21:25   

Sasayaki napisał/a:
Edit: Przy okazji, czy istnieją jakieś fajne covery Rakshasy?

Oczywiście, że istnieją.
✿ Po pierwsze Senka (yt) i niesamowita pvka RAHWII. Moja ulubiona piosenka utattemitowa. Jak widzisz nicki tych dwojga przy opisie video to spodziewaj się opadu szczęki. RAHWIA jest geniuszem, a Senka potrafi ze swoim głosem wyczyniać niesamowite rzeczy. Odsyłam do jego mylisty.

✿ Po drugie Fukuwa (yt) - że tak to ujmę, mentor Senki (i Crofcianowy husbando). Również cuda wyczynia. Także polecam mylistę

✿ A po trzecie te 5 różnych głosów które podlinkowała Miya, czyli Michan x Dasoku x Pokota x Kettaro x Koman

Podaję linki do youtuba, bo nico nico potrafi być czasem wkurzające.

Miya napisał/a:
Tudzież o TEJ, z którą powinno przybiec do Ciebie całe stadko fanek, aż dziw, że jeszcze tego nie zrobiły ;)

za szybko piszesz ;P

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 09-11-2011, 22:12   

O, widać jaki jest mój skill w szukaniu. Dziękować :3

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-11-2011, 09:41   

Co prawda z Nico ma mało wspólnego, ale to chyba jedyny temat poświęcony Vocaloidom na forum.

Krótkie wyjaśnienie - na uniwersytecie gdzie właśnie jestem, trwają juwenalia, które obejmują między innymi koncerty studenckich kapel. Możecie sobie wyobrazić moje zdziwienie, kiedy na scenie dziś zobaczyłem vocaloidy.

Ciekawe czy kiedyś coś takiego dotrze do nas. W razie czego szerszy opis juwenaliów wraz ze zdjęciami wrzucę później na bloga, bo z powodu pogody stwierdziłem, że zdjęcia zrobię później.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-11-2011, 17:14   

Keii, ty draniu ;_____________;

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-11-2011, 18:19   

OMG JAKA EPICKA PARASOLKA.
Jakąś dziwną wersję śpiewają, czemu tego autotune'a jest aż tak dużo?... czy to po prostu kwestia nagłośnienia/sprzętu nagrywającego? Szacun za cosplay :o

Hej hej ludzie
hej
patrzcie.
Wielki collab Tohmy (twórcy "Babylon"), Senki (... tekst piosenki), AkiAkane (chara design) i oczywiście RAHWII (PV). Mega. Szkoda tylko, że piosenki Tohmy są do siebie dość podobne, na dodatek Miku trochę zbyt skrzeczy tym razem... dlatego nie mogę doczekać się covera. Bo będzie, nie, Senka? A może już jest, tylko ja pominęłam?
3:11 - creepy ._.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-11-2011, 20:18   

Dzisiaj w Informacjach był materiał o Hatsune Miku. Streszczenie: nasze gwiazdy muzyki są zacofane.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 19-11-2011, 22:05   

Zacofane? Czemu? Napisz coś więcej o czym tam mówili.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 20 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group