FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  Gary Bar - komentarze
Wersja do druku
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-06-2010, 22:16   

Chłopaki nie róbcie im autoreklamy i uspokójcie się, bo nie warto.
Loko moje zdanie znasz, bo rozmawialiśmy na ten temat dawno temu. Do samego postu nie doczepie się, ale dodanie opisu miejsca po czasie i nawiązenie do niego w czasie akcji, która miała miejsce hoho jest mało wysublimowane. Potrzymuje głosy Costlego, a zarazem rozumiem Loko, że musieliście wyjść z tego jakoś podnieszoną głową. Wolałbym, abyście mnie zaskoczyli, a nie negatywnie zdziwili.

P.S Zatrzymanie czasu nie działa na mnie, co raz dowiodłem podczas waszej wizyty w Krwawej Jatce. Po drugie moja postać czekała długo.... Co skutkowało pójciem na bal i wypicia czegoś głębszego.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-06-2010, 22:25   

Loko napisał/a:
Nie zostało przyjęte przez kogo? Ja tam widzę ich posty. Za to nie widzę ich odwrotu, którym się zajęliśmy nie ingerując w ich postacie.


Powtórzę się, choć bardzo tego nie lubię - nikt nie przystąpił do rozgrywki z nimi, ba, wręcz przeciwnie, pojawiły się dwa posty członków Syndykatu, w których postaci postawiły się wobec całej akcji w stanie pasywnym. W jaki inny sposób mieliśmy to odczytać? Postu z ich wycofaniem nie było, bo nie piszemy sami z sobą. Nie możemy sami reagować na własne akcje (a tylko nasze akcje miały tam miejsce). Zostaliśmy po prostu zignorowani. Dlatego postaci po prostu wróciły do Kościoła.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-06-2010, 22:25   

Caladan napisał/a:
Loko moje zdanie znasz, bo rozmawialiśmy na ten temat dawno temu.

Owszem, jak pamiętasz mamy takie same podejście do Multi. Więc jest nas... dwóch. Niestety, ale z resztą będę się kłócił.

Caladan napisał/a:
Do samego postu nie doczepie się, ale dodanie opisu miejsca po czasie i nawiązenie do niego w czasie akcji, która miała miejsce hoho jest mało wysublimowane. Potrzymuje głosy Costlego, a zarazem rozumiem Loko, że musieliście wyjść z tego jakoś podnieszoną głową. Wolałbym, abyście mnie zaskoczyli, a nie negatywnie zdziwili.

Niestety z zaskoczeniem może być problem, jak już pisałem znikam teraz na dłuższy czas. Chciałem zakończyć ten wątek jak najszybciej (stąd brak wysublimowania), ale widzę że nie skończy się to tak szybko jakbym chciał.

Caladan napisał/a:
P.S Zatrzymanie czasu nie działa na mnie, co raz dowiodłem podczas waszej wizyty w Krwawej Jatce.

Cal, mam nadzieję że zajrzałeś do opisu Pana Moreau. Wizyty nie pamiętam, ale teraz jest to już chyba bez znaczenia.

Caladan napisał/a:
Po drugie moja postać czekała długo.... Co skutkowało pójciem na bal i wypicia czegoś głębszego.

Niestety nie zauważyłem abyś to opisał, chyba nie przeszkadza Ci to że poszedłeś na bal zaraz po tym jak znalazłeś się w Figurois?

Edit:
Cost, nie widzę żadnego problemu w napisaniu krótkiego posta w którym kopiecie nas jeszcze przez chwilę po nerach (Norrc na pewno z chęcią by się tym zajął), a potem spadacie.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-06-2010, 22:29   

Ja widzę problem - to jest przeszłość, wcale nie taka bliska w realiach multi. My nie zmieniamy przeszłości.

Proste pytanie - czy na zmiany o jakich mówię możemy liczyć? Wystarczy "tak" lub "nie".

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-06-2010, 22:34   

Nie. Nie mam pojęcia jak miałyby wyglądać, ani nie widzę w ogóle powodu by zostały wprowadzone.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-06-2010, 22:36   

I tyle chciałem wiedzieć. Będziemy więc rozmawiać o tej sprawie z innymi podmiotami, dyskusję tutaj uważam za zakończoną.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...


Ostatnio zmieniony przez Costly dnia 03-06-2010, 22:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 03-06-2010, 22:36   

Panowie, a może by tak spokojniej?

Ja nie mam wątpliwości, że to co się stało było dośc niefortunnym nieporozumieniem. Ale na przyszłość prosiłabym o komunikację pomiędzy graczami - i to najlepiej PRZED wejściem do czyjejś siedziby. Nie zaszkodzi napisać "cześć, fajnie że coś organizujecie, możemy wpaść i namieszać?". Podobnie, jak warto napisać, że nie ma się czasu na odpowiedź, ewentualnie że wjazd do nowo powstałej siedziby komuś nie odpowiada i prosicie o zmianę postów...

Nie mam pojęcia, co zrobicie z tym całym zamieszaniem. Post Karela jest moim zdaniem względnie nieinwazyjny i nie miesza jakoś specjalnie w przyszłości, ale rozumiem też, że komuś może takie rozwiązanie nie pasować. Uzgodnijcie to jakoś na spokojnie i we w miarę nieagresywnym gronie (zawsze się możecie obudzić dwa dni później stwierdzając,że Taka Była Impreza), w przeciwnym razie jak nastepnym razem dorwę się na dłużej do netu, będziecie mieć zawirowania czasoprzestrzenne połaczone z ciężkiem kacem. Naprawdę, wolicie się dogadać ;)

A przede wszystkim - jeśli jeszcze raz zobaczę w Multiświecie jakąkolwiek wycieczkę osobistą, niewazne, czy dotyczącą tego, czy ktoś sie lubi bić, czy oskarżeń z wyciąganiem danych z jakichś prywatnych rozmów, to przestanę być miła. Jeśli coś do siebie macie, to byłabym wdzięczna, gdybyście wyjaśniali to sobie prywatnymi kanałami.

Temat chwilowo zostawiam otwarty, ale naprawdę polecam PMki i komunikatory jako formę komunikacji...
A, i jeszcze jeden post, który odczytam jako agresywny, to zamykam i daję postaciom po głowach miotłą.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-06-2010, 22:59   

Serika napisał/a:
Ja nie mam wątpliwości, że to co się stało było dośc niefortunnym nieporozumieniem. Ale na przyszłość prosiłabym o komunikację pomiędzy graczami - i to najlepiej PRZED wejściem do czyjejś siedziby. Nie zaszkodzi napisać "cześć, fajnie że coś organizujecie, możemy wpaść i namieszać?". Podobnie, jak warto napisać, że nie ma się czasu na odpowiedź, ewentualnie że wjazd do nowo powstałej siedziby komuś nie odpowiada i prosicie o zmianę postów...

Z tym że MAC wcale nie musiał nas ostrzegać, ani tym bardziej zmieniać potem postów które nam się nie spodobały. Można powiedzieć że wina leży po naszej stronie, tylko w jaki sposób mieliśmy zareagować w "bardziej wyśrodkowany sposób"? Także moim zdaniem post Karela jest nieinwazyjny, o czym już zresztą pisałem. Wg mnie najlepiej byłoby to potraktować jako "reklamę" MAC. Chłopaki wpadają, obijają nas żeby pokazać kto rządzi w Multi i spadają. I w ten sposób mamy coś do czego można by nawiązać w przyszłości (tej odległej). Nie wiem co na to MAC, ale dla mnie takie rozwiązanie byłoby dobre i czegoś w tym stylu od początku rozmowy dążę.

Co do wycieczek osobistych, pozostaje mi tylko przeprosić. To jak Norrc, hugs?

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 04-06-2010, 10:35   

Jeżeli Serika nalega, abyśmy wypracowali porozumienie między sobą, to nie pozostaje mi nic innego jak grzecznie posłuchać.

Dalsze rozmowy w tej sprawię podejmę kanałami prywatnymi.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 04-06-2010, 11:48   

Usunięto post Echu.

IKa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 06-06-2010, 20:19   

Costly napisał/a:
Karel, z całym szacunkiem, ale minęło ponad pół miesiąca od całej akcji. Wobec braku waszej reakcji po kilku dniach przeszliśmy nad tym do porządku dziennego i nasze postaci ponownie pojawiły się w Kościele, zresztą, od dłuższej chwili, jak zapewne widzisz, zajmują się czymś zupełnie innym.


Sami jesteście sobie winni - nie napisaliście w "Gary Bar", że wychodzicie. "Syndykaliści" nie mają przeciez obowiązku odnoszenia się do czegoś co napisaliście w temacie własnej organizacji.

Krótko mówiąc nie widzę ani problemu, ani celu tej dyskusji.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Fei Wang Reed Płeć:Mężczyzna
Łaydak


Dołączył: 23 Lis 2008
Skąd: Polska
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 06-06-2010, 20:31   

Ysen, nic mi nie wiadomo o tym, jakoby ta sprawa w jakikolwiek sposób Ciebie dotyczyła.

_________________

Ręce za lud walczące sam lud poobcina.
Imiona miłych ludowi lud pozapomina.
Wszystko przejdzie. Po huku, po szumie, po trudzie
Wezmą dziedzictwo cisi, ciemni, mali ludzie.

A. Mickiewicz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 06-06-2010, 20:35   

Costly napisał/a:
Jeżeli Serika nalega, abyśmy wypracowali porozumienie między sobą, to nie pozostaje mi nic innego jak grzecznie posłuchać.

Dalsze rozmowy w tej sprawię podejmę kanałami prywatnymi.


Ysenn czy przypadkiem nie spóżniłeś się. W dodatku napisałeś wcześniej bardziej krytyczny post. Zamiast pomóc rozjątrzasz sprawę. Jawna dyskusja skończyła się na ten temat, a weszła na kanały prywatne. Nie wnikam czy się rozpoczęły. Radzę na przyszłość przeczytać całość i działać w trakcie dyskusji, a nie dawać nic wnoszące komentarze po czasie. Lepiej w takich sytuacjach wogle nic nie pisać. Serika dała już stanowisko moderacji.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 06-06-2010, 20:53   

Caladan napisał/a:
W dodatku napisałeś wcześniej bardziej krytyczny post.


Tak, uznałem jednak, że zaistniały okoliczności w których to co wcześniej napisałem nie ma większego znaczenia. Najistotniejsze w tej chwili jest to, że MAC przyjmuje jakieś reguły (w tym wypadku ciągnięcie jednego wątku w kilku tematach jednocześnie) i próbuje wymóc na pozostałych stosowanie się do nich. Jeszcze mniejsza, gdyby były to reguły pożyteczne, ale nie są - wymagają śledzenia iluś tematów jednocześnie i wprowadzają chaos. Może na bieżąco jest to wygodne, ale na dłuższą metę, gdyby ktoś przeglądał te tematy, powoduje okropne utrudnienia.

Fei napisał/a:
Ysen, nic mi nie wiadomo o tym, jakoby ta sprawa w jakikolwiek sposób Ciebie dotyczyła.


Dotyczy - zakładając, że kiedyś będę musiał przeglądać jeden z tych tematów i trafię na takiego zonka, który nie wiadomo gdzie się zaczyna i gdzie kończy.

_________________
I can survive in the vacuum of Space


Ostatnio zmieniony przez Ysengrinn dnia 06-06-2010, 21:04, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 06-06-2010, 20:56   

Jawna dyskusja nie została zakazana, gdyby została, to bym zamknęła temat. Co nie zmienia faktu, że spodziewałam się jednak *konstruktywnych* komentarzy. Wszystkie trzy powyższe takie nie były.

Stanowisko moderacji: nie ma nic złego w pisaniu wstecz, jeśli nie narusza to żadnej linii fabularnej. Argument o linii czasowej dla mnie jest nieco za słaby na interwencję. Ale jeśli dobrze zrozumiałam nie do końca o to chodzi - tylko o to, kogo ten post stawia w "zwycięskiej" pozycji w sytuacji, gdy jedna ze stron sobie odpuściła walkę.

I naprawdę, jeśli ktoś chce tu coś napisać - niech to będzie KONKRETNA PROPOZYCJA ROZWIĄZANIA.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group