FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Test: zdolności przywódcze
Wersja do druku
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 25-07-2007, 13:15   

88%

Ahaha~ umrę ze śmiechu! Ja mam problemy z działalnością w grupie, autorytetu za grosz i tylko absolutny wariat zatrudniłby mnie na stanowisko lidera^^

Fakt, teścik skonstruowany na zasadzie 'znajdź złoty środek' W teście on istnieje, w realu - nie sądzę.

Ale spadłam z krzesła z wrażenia.

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Yamu-kun Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Lip 2007
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2007, 13:45   

52 %

Tak jak myślałem. Kompletnie nie nadaję się na przywódcę. Ale z drugiej strony chyba wolę nawet pracować pod czyimś nadzorem, niż dowodzić dużą grupą.

_________________
Pozdrawiam^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2007, 22:15   

80%

Test jest mało elastyczny i w moim odczuciu źle odwzorowuje problematykę związaną z dynamiką działań przywódczych - zresztą bądźmy szczerzy przywódcą / kierownikiem / managerem nie zostaje się po wypełnieniu testu - podobne psychozabawy mogą nam co najwyżej obniżyć/podwyższyć naszą samoocenę - co prawie na pewno nie przełoży się na zmianę czegokolwiek w "prawdziwym" świecie.

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-07-2007, 12:25   

Twój aktualny wynik: 48%
Bardzo wysoki poziom zdolności przywódczych. Masz rozległą wiedzę i spore umiejętności praktyczne niezbędne do pełnienia funkcji lidera

Cechy przywódcy
Wysokie wyniki wskazują na to, że jesteś optymistą, a - jak utrzymuje psycholog Martin Seligman - liderzy to ci, którzy ?nauczyli się optymizmu?. Najnowsze badania psychologiczne wykazują na to, że optymiści nie tylko osiągają większe sukcesy, lecz i to, że optymizmu można się nauczyć. Optymizm nie jest cechą wrodzoną, lecz nabytą. Ty ją masz dobrze wytrenowaną.
Twoja postawa opiera się na dążeniu do sukcesu, otwarciu na klienta, zaangażowaniu, odpowiedzialności i pragmatyzmie. Wierzysz w to, że sam decydujesz o swoim sukcesie lub porażce. Umiesz znaleźć praktyczne rozwiązania najbardziej palących problemów. Zanim podejmiesz działanie, najpierw dokonujesz obiektywnej oceny sytuacji.
Charakteryzuje cię ?taktyczna? pokora, co oznacza, że nie czujesz się doskonały/a i to podsyca twój apetyt na zdobywanie wiedzy. Dotychczasowe osiągnięcia są punktem wyjścia do doskonalenia się w nowych. Klient jest dla ciebie partnerem, często jesteś rzecznikiem klientów, do których trzeba wyjść i których trzeba pozyskać. Chcesz służyć innym w większym wymiarze niż osoby przeciętne. Nie koncentrujesz się na wykonywaniu określonych zadań, lecz na wspólnym zdobywaniu doświadczeń. Jesteś mocno przekonany/a o tym, że masz kontrolę nad własnym losem. Panujesz nad swoim życiem.

Skutecznych liderów cechują różne postawy. Sprawdź, co przychodzi ci bez trudu i nad czym powinieneś popracować. Jeśli pozwolisz sobie na refleksję, znajdziesz sposób, by je trenować:

Selekcjoner (prawidłowe odpowiedzi na pytania 1, 2, 3, 12, 15, 18)

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Takius-kun Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Sie 2007
Skąd: się biorą dzieci?
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2007, 12:57   

Twój aktualny wynik: 34%
Bardzo wysoki poziom zdolności przywódczych. Masz rozległą wiedzę i spore umiejętności praktyczne niezbędne do pełnienia funkcji lidera.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nami Płeć:Kobieta
Ruda! xD"


Dołączyła: 21 Paź 2006
Skąd: Syberia
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2007, 15:29   

68% ;p
Zawsze byłam zanadto miłosierna.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8054079
Skaman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2007, 22:14   

Twój aktualny wynik: 85%
Bardzo wysoki poziom zdolności przywódczych. Masz rozległą wiedzę i spore umiejętności praktyczne niezbędne do pełnienia funkcji lidera.

O dziwo to ja zawsze ulegam i jestem pobłażliwy ale szczegół.

_________________
[URL="http://www.theotaku.com/quizzes/view/1611/what_akatsuki_member_are_you%3F"]http://www.theotaku.com/guru_results/1611_Tobi.jpg[/URL]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6497930
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group