FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Nowe czasopismo o M&A?...

Najlepsze Polskie czasopismo o M&A to...
Kawaii
33%
 33%  [ 9 ]
Mangazyn
55%
 55%  [ 15 ]
Mangamix
11%
 11%  [ 3 ]
Anime+
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 27-08-2006, 15:23   

Po pierwsze, karniak, masz zabójczy podpis xP'''

Po drugie, śledzę sobie tą http://anime.com.pl/text.php?read=vFydawTS dyskusję na ACePie, i poza tym że jest to kopalnia nowych meme, oraz że wydestylowane stamtąd obiektywne spostrzeżenia nie wróżą nowemu fanzinowi najlepiej, to patrzę na to co wyprawia Michio i podziwiam stoicki spokój tamtejszej moderacji.

Gdyby ktoś napisał coś takiego jak michio'wy #113 tutaj... zaraz, był taki jeden w czasie zjazdu, niemal toczka w toczkę taki tekst... zbanowanie zajęło mi ino chwilkę =_=

Dochodzę do wniosku, że mam krytycznie niski poziom tolerancji na bluzgi, i pewnie dlatego tak dobrze mi na "najbardziej faszystowskim forum o anime w Polsce"(© 2006 anfan) ^^;

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-08-2006, 15:34   

O Karniaczek....no, mamy tu wreszcie jakąś prawdziwą Szychę Fandomu...
Totem, Michio jest specyficzny...wiem, to może się wydawać ciężkie do zrozumienia, ale on już po prostu taki jest, że jak coś myśli to wali prosto z mostu a na dodatek ciągle musi mieć rację. Taki człowiek musi prowokować konflikty...
Cytat:
W Grudniu wychodzi kolejne pismo.

Pożyjom, pasmatrim...ja tam daję jakieś 50 % szans na ukazanie się tego pisma.
Powrót do góry
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-08-2006, 15:38   

wa-totem napisał/a:
to patrzę na to co wyprawia Michio i podziwiam stoicki spokój tamtejszej moderacji.

tam nie ma moderacji ;) nie wiem co z emotkami
Powrót do góry
karniak Płeć:Kobieta
Palantka


Dołączyła: 20 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2006, 18:46   

wa-totem napisał/a:
Po pierwsze, karniak, masz zabójczy podpis xP'''

A dziękuję. Tak w temacie, bo właśnie wróciłam z Ecchiconu ;-). Cała i zdrowa, chociaż trochę ob-up-skirtowana xD

Grisznak napisał/a:
O Karniaczek....no, mamy tu wreszcie jakąś prawdziwą Szychę Fandomu...

Ja? Szycha? Co najwyżej Syyysuuuniaaa ;-). LOL.

Grisznak napisał/a:
Michio jest specyficzny...wiem, to może się wydawać ciężkie do zrozumienia, ale on już po prostu taki jest, że jak coś myśli to wali prosto z mostu a na dodatek ciągle musi mieć rację.

I bardzo często ją MA. Tylko problem tkwi w tym w jaki sposób to wyraża. A, no i dochodzą do tego jeszcze bluzgi dla bluzgów, ale to już inna kategoria. Poza tym Michio chyba się lubi kłócić.. (to tylko przypuszczenie, bo aż tak go nie znam)

Bianca napisał/a:
wa-totem napisał/a:
to patrzę na to co wyprawia Michio i podziwiam stoicki spokój tamtejszej moderacji.

tam nie ma moderacji ;) nie wiem co z emotkami

Racja tam nie ma moderacji, "bo nie ma potrzeby". Emotek też nie ma, bo najwyższy nie przepada XD. Emotki ze znaków interpunkcyjnych można co najwyżej...

_________________
iie... iie! aaah.. yamete... dame.. dame desu yo! iie.. aaah.. sempai.. onegai yameteee kudasai..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4310149
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-08-2006, 20:02   

Grisznak napisał/a:
O Karniaczek....no, mamy tu wreszcie jakąś prawdziwą Szychę Fandomu.


A kto to bo nie kojarze ksywki?

wa-totem napisał/a:
Gdyby ktoś napisał coś takiego jak michio'wy #113 tutaj... zaraz, był taki jeden w czasie zjazdu, niemal toczka w toczkę taki tekst... zbanowanie zajęło mi ino chwilkę =_=


Ogólnie przyjęta metodologia: 3 bluzgi = ost. Gdy się je zauwazy, należy zwracać uwagę. Ewentualną pyskówkę należy rozliczyć indywidualnie (Ordo Exterminatus). Nawiasem mówiąc Michio za tą dyskusję nazbierałby sobie na permanentnego bana. Zwłaszcza dlatego, że to dorosły człowiek, szycha fandomu i cieszący się pewną sławą publicysta - moralista. Jako taki powinien prezentować sobą pewien poziom.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
karniak Płeć:Kobieta
Palantka


Dołączyła: 20 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2006, 20:16   

Zegarmistrz napisał/a:
A kto to bo nie kojarze ksywki?

Bo taka ze mnie Szycha jak z koziej de fortepian ;P.
___
"Szycha" w stosunku do mnie to tak raczej ironicznie... xD xD

...bo ja jestem Sysunia :P

_________________
iie... iie! aaah.. yamete... dame.. dame desu yo! iie.. aaah.. sempai.. onegai yameteee kudasai..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4310149
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2006, 20:20   

Khem... Mam wrażenie, że temat nie jest o moderacji na Tanuku (która zawsze była, jest i będzie Tyrańska), tym bardziej o moderacji na acp (który faktycznie ma inny styl, ale w chaosie się nie pogrąża, więc chyba wiedzą, co robią), a już na pewno nie o osobie Michia, dla którego na szczęście nasza strona jest nieinteresującym planktonem (i niech tak dla naszego dobra zostanie).

Natomiast co do pisma - niestety, nie dostałam do ręki Otaku, z drugiej jednak strony jeśli faktycznie poszła omyłkowo do druku wersja sprzed korekty, to bym nie miała litości - literówek nie trawię. W tej chwili trudno coś powiedzieć... Mam wrażenie, że z pismem, za którym stoi ktoś z tzw. fandomu jest zawsze ten problem, że na 100% inna część fandomu za coś go nie cierpi i tylko czeka, aż mu się noga powinie. Inna rzecz, że łatwo krytykować to co jest, kiedy samemu nic się nie zrobiło i można twierdzić, że jakby się tylko wzięło, to takie coś by się lewą ręką tyłem zrobiło. Sami tego dostatecznie często doświadczamy.

Natomiast nie jestem przekonana, czy takie pismo da się przekształcić w coś profesjonalnego, czy też będzie to funkcjonowało na zasadzie lepszego fanzinu - kluczową sprawą są tu zdaje się zyski, które można by przeznaczyć na pensje dla ekipy. Poza tym boję się, że takie pismo mogłoby znaleźć nabywców przede wszystkim w grupie mającej mniejszy dostęp do Internetu, a wbrew pozorom to całkiem liczna grupa. Ale, jak już tu powiedziano, to by wymagało rzeczy niezależnej od nikogo, to znaczy wyemitowania w którymś lepiej dostępnym kanale naprawdę chwytliwej serii na miarę Czarodziejek. Przypuszczam, że najlepszy byłby Naruto albo Inuyasha - Bleach i Fullmetal Alchemist mogłyby ujść za "nie bardzo dla dzieci", a w tamtych dwóch seriach nie dzieje się nic złego, za to mają zawsze sporo fanów. Albo coś innego... Coś, co by sprawiło, że słabo otrzaskane w necie dzieciaki zaczęłyby szukać kubeczków, zeszytów i plecaków z postaciami, a przy okazji sięgnęłyby po gazetkę, która ich omawia, a z której może dowiedziałyby się o innych ciekawych seriach...

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-08-2006, 10:51   

Zegarmistrz napisał/a:
Grisznak napisał/a:
O Karniaczek....no, mamy tu wreszcie jakąś prawdziwą Szychę Fandomu.


A kto to bo nie kojarze ksywki?.

Właścicielka najbardziej opiniotwórczego bloga w fandomie oraz Joe'go.

Cytat:
Zwłaszcza dlatego, że to dorosły człowiek, szycha fandomu i cieszący się pewną sławą publicysta - moralista. Jako taki powinien prezentować sobą pewien poziom.

Przypomina się scena (chyba z Reanimki) kiedy Michio tez rzucał mięchem, a jakaś osoba, nieznająca tegoż, spytała mojego kumpla, kto zacz. Odpowiedź:
"Przygrubawy i sfrustrowany redaktor naczelny upadłego pisma mangowego".
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-09-2006, 09:54   

Podając newsa za Kasumi: 27 października do Empików trafi drugi numer pisma Otaku.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-09-2006, 10:19   

Wcześniej będzie można go kupić na NegiConie, gdzie pojawi się Yanko redaktor i neiktórzy piszący do Otaku (to wcale nie jest kryptoreklama).
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-09-2006, 18:11   

będą mieli recenzje... ciekawe, trzeba będzie sprawdzać czy te ich teksty czegoś nie przypominają... (tak, wiem, czarnowidz ze mnie)

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-09-2006, 19:16   

Totem, uwierz mi, jeśli coś takiego się zdarzy, to sam zareaguję.
Powrót do góry
Martita Płeć:Kobieta
uparta ślicznotka


Dołączyła: 26 Cze 2006
Skąd: z nicości?
Status: offline
PostWysłany: 21-09-2006, 20:09   

a ja będąc na acp, wyśledziłam, że w pażdzierniku pojawia się jeszcze jedno czasopismo o tejże tematyce, o nazwie: "Kyaa"- czy coś takiego.
Czyżby zaczynało coś się rozkręcać? 3 czasopisma... ja jestem ciekawa tego, co ma się pojawić w styczniu.

_________________
be a fan...
...love
...and kiss...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-09-2006, 09:15   

Sorry, ale Kyaa to jakaś ściema...Skoro "redaktor naczelna" tegoż chciała pozyczac od Yanka 1000 zł na rozruch, to już coś jest nie tak...
Nie wspomne już o klubie, który wydaje ten zin, a który to klub prowadzi dość ciekawą działalność, polegającą na tym, że po zapisaniu się i wpłaceniu 12 zł zostaną podane wpłacającemu adresy innych członków klubu z jego miasta. And that's all....
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-09-2006, 10:26   

wa-totem napisał/a:
będą mieli recenzje... ciekawe, trzeba będzie sprawdzać czy te ich teksty czegoś nie przypominają... (tak, wiem, czarnowidz ze mnie)


Ludzie chyba nie są aż tak głupi, żeby czegoś takiego spróbować.

Grisznak napisał/a:
orry, ale Kyaa to jakaś ściema...Skoro "redaktor naczelna" tegoż chciała pozyczac od Yanka 1000 zł na rozruch, to już coś jest nie tak...


Nie jestem ekspertem. Czy tysiąc złotych wystarczyłby na wypuszczenie własnej gazety?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group