FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  Zima 2008/2009
Wersja do druku
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-01-2009, 00:03   

Skandal, hańba i takie tam!

Znaczy się z tą Hetalią. Chociaż do Genij Monogatari też pasuje - to chyba pierwszy raz, kiedy rzucam serię po pierwszym odcinku (a właściwie pięciu minutach) z powodu kreski. To boli w oczy, naprawdę.

A z całej reszty: Sora Kake Girl po drugim odcinku podoba mi się jeszcze bardziej (i nadal nie wiem, dlaczego). Tylko szkoda, że Leloucha-Leoparda na prawie cały odcinek gdzieś wcięło. W 3 epie zapowiada się odrobina bitki - zobaczymy, jak to wyjdzie, bo przede wszystkim zastanawia mnie, czy w tej serii też będą obecne te nudne, ciągnące się przez dziesięć - dwadzieścia minut walki rodem z Gundama.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-01-2009, 10:55   

Nie wiedziałam, czy dać to tutaj czy w Ciekawostkach, ale co tam. Z Hetalią - z anime - są problemy, fakt, ale próbka openingu już wyszła (tylko dźwięk). Kawałek piosenki jest tutaj , plus kilka oficjalnych artów w tle. To "cuś" wlazło mi do głowy i nie chce wyjść.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-01-2009, 17:06   


Taki obrazek zobaczyłem ostatnio patrząc na anidb co się dzieje z Suzumiya Haruhi-chan no Yuuutsu.
Relacja do oryginału to "other"
typ to seria "web"
a data emisji "13.02.2009 till ?"
Jestem ciekaw jak to będzie wyglądać i co dokładnie będzie obejmować fabuła.
W każdym razie wygląda na to że w niedalekiej przyszłości zobaczymy "drugi sezon" melancholy of haruhi suzumiya. Jak to tylko przetłumaczyć melancholy of haruhi-chan suzumiya ? :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-01-2009, 17:15   

To nie druga seria, tylko ekranizacja mangi będącej parodią.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2009, 17:20   

kokodin napisał/a:

W każdym razie wygląda na to że w niedalekiej przyszłości zobaczymy "drugi sezon" melancholy of haruhi suzumiya.


New information of "The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2" will be announced in the March issue of Newtype magazine to be released in February (probably 9th or 10th). The preview of the next issue says "If you want the info of the new Haruhi anime, read the March issue of NewType. That's all. (This time, we mean the bigger Haruhi.)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
OverLord_Zenon Płeć:Mężczyzna
Lord Chaosu


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: ? Z otchłani Kosmosu!!!
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2009, 04:19   

Obejrzałem 3 odcinki Kemono no Souja Erin. Pierwsze wrażenia pozytywne.
Po pierwsze fantasy.
Po drugie na poważnie.
Nie żebym nie lubił komedii, ale komedii jest mnóstwo a niekomediowych serii jak na lekarstwo.
Anime zapowiada się spokojnie. Taka proza życia. Jednak w trzecim epizodzie pojawia się postać po której oczekuję, że trochę namiesza i zacznie się robić ciekawie.
Poza tym obejrzałem 4 odcinki 2sezonu Tower of Druaga. Trzyma poziom 1 sezonu. Znaczy ma całkiem dobre odcinki poważne i kretyńsko głupie odcinki komediowe. Mogliby się zdecydować co robią. Gdyby zrobili to całkiem na poważnie powstałaby całkiem dobra seria fantasy. Owszem z klasycznymi motywami, ale wartą obejrzenia. A tak... jest jak jest.
Obejrzałem też 1odcinek Regios. Nie wiążę z tym tytułem dużych nadziei. Taka klasyczna sieczka. Zależy jaki poziom będzie reprezentować.

_________________
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Nadgorliwy urzędas zasługuje tylko na jedno:
Totalną Anihilację.
http://myanimelist.net/signature/OverLordZenon.png
http://www.youtube.com/watch?v=KsTgWCZNk-0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
144775
Fusher Płeć:Mężczyzna
Who cares..?

Dołączył: 04 Lut 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2009, 18:58   

Pierwszy pościk ;)

Chciałem napisać odnośnie Koukaku no Regios
Wyszły kolejne odcinki,które są ciekawsze aniżeli pierwsze. Ze zmian należy zauważyć fakt,że dodali Opening oraz Ending. Opening to "Brave your truth" wykonany przez Daisy x Daisy. Bardzo żywy,i przyjemny. Ending spokojny,nic nadzwyczajnego,ktoś będzie chciał to poszuka :)

Natomiast samo anime idzie w dobrą stronę. Drugi odcinek jest o wiele ciekawszy aniżeli pierwszy,autorzy nie chcą widać zrobić wrażenia,tak jak to było w pierwszym odcinku (wstęp i zakończenie w postaci walki). Jest to raczej żywe anime,a momentami dostajemy momentami coś na rozluźnienie nerwów ;) Następne odcinki są równie ciekawe (choć każdy odcinek jest nieco wyrwany z kontekstu,to jednak fabuła cały czas idzie do przodu,łącząc kolejne elementy..) ,ale to najlepiej samemu ocenić.. ;)

No i jeszcze jedno - bardzo ładna kreska,lecz niestety momentami podkład muzyczny nie nadąża za poziomem anime ;)


PS:
Podziękowania za kalendarzyk,będę mógł coś wybrać dla siebie ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3475708
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group