FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
  Zima 2008/2009
Wersja do druku
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-11-2008, 19:32   Zima 2008/2009

W necie pojawił się już plakacik z zapowiedziami na sezon zimowy 2008/2009: KLIK.

Słaby sezon, jak na mój gust, ale jest kilka pozycji, którymi się zainteresuję.

Najpierw kontynuacje:

Zoku Natsume Yuujin-chou – Nyanko-sensei! I czegoż chcieć więcej? :3
Minami-ke: Okaeri – pierwszy sezon całkiem przyjemnie się oglądało, więc na pewno obejrzę sequel.
Shikabane Hime: Kuro – co prawda utknęłam na 4 odcinku Aka, ale jak już zaczęłam oglądać, to skończę.

Nowości:

Kimono no Soja Erin – jeśli świat przedstawiony będzie choć w minimalnym stopniu podobny do tego z Seirei no Moribito, to ja się na to piszę.
Chrome Shelled Regios – się zobaczy.
Hetalia: Axis Powers – I i II wojna światowa i bishe? Ciekawe, tego jeszcze nie było.

Może jeszcze skuszę się na OAVkę Higurashi.

Edit (żeby nie spamować):

BECK napisał/a:
Tak się składa, że jest to już 3 sezon tego anime ;]. Sequel nazywa sie
Minami-ke: Okawari ;]

Ajć, to się nadrobi.


Ostatnio zmieniony przez Agon dnia 28-11-2008, 21:06, w całości zmieniany 2 razy
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BECK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Lis 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 28-11-2008, 19:45   Re: Zima 2008/2009

Urufu napisał/a:

Minami-ke: Okaeri – pierwszy sezon całkiem przyjemnie się oglądało, więc na pewno obejrzę sequel.


Tak się składa, że jest to już 3 sezon tego anime ;]. Sequel nazywa sie
Minami-ke: Okawari ;]

Z pozostałych napewno skubn Natsume i pewnie (chyba z przyzwyczajenia) Majora ;], nad resztą pomyśle po nadrobieniu aktualnych zaległosci ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-11-2008, 19:55   

Maria-sama ga Miteru Season 4 - (prawdopodobnie dobra) kontynuacja dobrej serii. Na pewno obejrzę.
I z kontynuacji to w sumie tyle.

Nowe rzeczy? Hm...

Genji Monogatari Sennenki - anime na podstawie Genji Monogatari? Must.
Axis Powers Hetalia - bardzo ciekawy pomysł. No i Polska (nawet jeśli na drugim planie). Obejrzę i zapewne skończę, nawet jeśli będzie słabe. No chyba, że będzie tragiczne, ale w to powątpiewam - pomysł jest świetny, a to nie GONZO.
White Album - wygląda na zwyczajne romansidło - diabli wiedzą co to jest. Nic o tym znaleźć nie mogę. W każdym bądź razie nie wygląda na yaoi, więc sprawdzę.
Maria Holic - z pozoru kolejne schematyczne szkolne yuri, ale tag 'cross-dressing' i opis na ANN nieco zaciekawia. Do sprawdzenia.
Kurokami - nie wygląda na zbytnio odkrywcze, ale też nic o tym nie wiem. Może być ciekawe. Również do sprawdzenia.
Chrome Shelled Region - wydaje się fanserwiśne, ale - jak poprzedniczka - się zobaczy. Co najwyżej się rzuci.

Edit: A właśnie - czemu coś takiego jak Kodomo no Jikan ma kontynuację? Litości. Ludziom naprawdę to się podoba? Toż to czysta pedofilia...


Ostatnio zmieniony przez Morg dnia 29-11-2008, 22:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-11-2008, 20:06   

Ride Back mnie zastanawia, wydaje mi się, że to może być ciekawe. Skrót fabuły brzmi banalnie, ale to samo można było powiedzieć na podstawie podobnego zestawienia na jesień o Bounen no Xamdou. Po prostu patrząc na art mam przeczucie, że to będzie coś więcej niż prosta historyjka sf.

Morg napisał/a:
White Album - wygląda na zwyczajne romansidło - diabli wiedzą co to jest.

http://polygamia.pl/white-album-metallica-na-ps3

Adaptacja eroge, którego remake wychodzi teraz na PS3. Obrazek wygląda fajnie, ale z drugiej strony - to chyba jest przeznaczone do promowania gry, więc wiele nie należy się spodziewać.

Poza tym zwróciłem uwagę jeszcze tylko na Queen's Blade - biuściaste panienki w pojedynkach na wielkie miecze, z pewnością będzie się z czego pośmiać.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 28-11-2008, 20:40   

Nie będę się rozpisywać nad tym na co się szykuję, bo mój zestaw jest identyczny jak Urufu, z wyjątkie Minami-ke i Higurashi (co do tej serii - utknęłam na 11 odcinku 1 seri, dalej nie jestem w stanie ogądać, bo wywołuje to u mnie TRAUMĘ).

Ciesze się jak głupia na drugi season Natsume Yuujinchou, oczywiście! Coś mnie ostatnio wzięło na takie cieplutkie (ale nie słodziutkie!) obyczajówki i ta seria wspaniale wpasowuje się w ten klimat. Poza tym jestem stęskniona za tymi postaciami, jeżeli wiecie o co mi chodzi.

Coś, czego jeszcze wyczekuję (i mam nadzieję, że się nie zawiodę), to zdecydowanie Kimono no Soja Erin, przez wzgląd na autora (odpowiedzialnego za genialne Seirei no Moribito) i całkiem dobrze rokującą plakietkę studia Producton I. G. Jeżeli będzie to, tak żadko spotykane, wschodznie fantasy ze złożonymi, solidnymi postaciami to będę zachwycona. Dużo oczekuję od tej produkcji.

Fakt, sezon zimowy wygląda słabo, ale jesienny wydawał mi się dobry, a po paru tygodniach przestałam oglądać prawie wszystkie serie, które uszczknęłam z ciekawości na początku. Jeżeli drugi sezon Natsume Yuujinchou utrzyma poziom, a Kino no Soja Erin spełni oczekiwania, to te dwie perełki w zupełności mi wystarczą.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-11-2008, 20:46   

Skoro już mówimy o zimowych kontynuacjach ja wypatrzyłem takie rzeczy:
Tetsuwan Birdy Decode 2 kontynuacja alternatywnej wersji ovki Tetsuwan Birdy z połowy lat 90-tch całkiem zgrabny gender bender z kosmitami i sporą dozą akcji jak by ktoś nie wiedział :]
Ichigo Mashimaro encore następna ovka o truskawkowych dziewczynkach znowu troszeczkę starszych
Higurashi no Naku Koro ni Rei na anidb napisali że to prequel do kai ova 5 ep ciekawe o czym będzie ta pętla :]

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-11-2008, 22:24   

Za Hetalię biorę się obowiązkowo, chociaż Felix (Polska) jako notoryczny transwestyta niezbyt mi odpowiada (ale jego bezczelny uśmieszek mi pasuje). Ze szczególną uwagą będę przyglądać się Niemcom, Prusom, Turcji i Francji.

Dalej na liście jest Natsume Yuujinchou. Pierwszy sezon bardzo mi się podobał i od jakiegoś czasu ostrzę sobie ząbki i pazurki na kontynuację.

Być może zerknę również na Kimono no Soja Erin.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 29-11-2008, 22:41   

Ooo, już się zaczyna zimowy sezon!

Nie wygląda jakoś hiper-mocno zachwycająco, ale będzie co zrecenzować (Holic! Holic!) i nadgryźć - a nuż mi się spodoba.

Slayers Evolution-R pewnie sie wezme, choć jeszcze prequel czeka w kolejce do zobaczenia... Całkiem bardzo zachęcająco natomiast brzmi Kemono no Souja Erin - o jaaa anime z weterynarzem i to na dodatek do IG Productions i na dodatek zapowiada się 50 odcineczków! Być może jak znajdę czas i będę w kwikogennym humorze zerknę na Genji Monogatari Senneki. Bardzo ciekawie z artu wygląda Kurokami (no i Sunrise) choć zawiązanie akcji pachnie podejrzanie znajomo. Ugryzie sie 1 odcinek na spróbowanie. Tak samo z Hetalią, tu ciekawie brzmi zawiązanie akcji z kolei. No i konecznie nowe movie do xxxHOLiC!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-11-2008, 23:16   

xxxHolic i Higurashi no naku koro ni Rei z pewnością zobaczę. Ciekawa jestem co nam przyszykują, mam nadzieję, że nas nie zawiodą. Kurokami mnie zainteresowało, pewnie zobaczę jeden odcinek na sprawdzenie. Reszta mnie nie zajmuje za specjalnie. Slayersów odłożę na później, bo jeszcze z poprzednią serią się nie uporałam.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Achmed Płeć:Mężczyzna
Hurry Starfish ^.^


Dołączył: 11 Paź 2008
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 30-11-2008, 09:36   

Higurashi po raz trzeci? O czym to ma niby być? Mi się zdawało, że już wszystko skończone.

_________________
"Don't believe in you, who believes in me."
"Don't believe in me, who believes in you."
"Believe in you, who believes in yourself."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
406070
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 30-11-2008, 11:26   

Kemono no Souja Erin - 50 epów porządnego fantasy? jestem na tak..
Koukaku no Regios - fantasy na podstawie light novel. Anime na podstwie LN'ów często mają przynajmniej minimum fabuły (w przeciwieństwie do tych robionych na podstawie gier i hentajców), więc może być ok.
Viper`s Creed - bo to będzie sf + action, więc moje klimaty.
Hetalia: Axis Powers - bo to jest zbyt głupie, bym mógł to przegapić XD
xxxHolic - film do pierwszej serii był dobry mam nadzieję, że i tego nie skopią.

Zastanowię się również nad Ride Back, nowym Minami-ke i Genji Monogatari Sennenki.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 30-11-2008, 12:08   

Z kontynuacji:
Higurashi no Naku Koro ni Rei na pewno
XXXHolic OAD ogólnie XXXHolic jest lepszy niż TRC więc bardziej na to czekam.
Zoku Natsume Yuujin-chou Nyanko-sensei nigdy za dużo
Slayers Evolution-R ale bez entuzjazmu.

Z nowych:
Kemono no Souja Erin fantasy+Uehashi Nahoko+Production I.G to połączenie wygląda całkiem obiecująco, obejrzę tym bardziej że fani fantasy nie są zbytnio rozpieszczani.
Hetalia: Axis Powers ciekawie się zapowiada.
Genji Mongatari Sennenki Genji mam ostatni ochotę na shojo więc pewnie sprawdzę.

Achmed napisał/a:
Higurashi po raz trzeci? O czym to ma niby być? Mi się zdawało, że już wszystko skończone.

Hajisarashi Hen, Saikaroshi-hen, Hirukoroshi Hen z czego Hajisarashi Hen i Hirukoroshi Hen nie wiem o czym są, ale Saikaroshi-hen jest kontynuacją tego co było w Higurashi no Naku Koroni Kai.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-12-2008, 12:22   

Widziałem właśnie trailer Sora Kake Girl. Strike Witches, Skygirls i Gundam w jednym?

Hetalia - owszem, chętnie.
Genji Monogatari - ciekaw jestem, jak to przełożą. Trzy grubaśne tomy, skomplikowana fabuła, a całość nie mająca końcówki sensu stricte.
Maria Sama Ga Miteru 4 - boję się, że mi się znudzi. Już trzecia seria tak nie porywała jak dwie pierwsze. Ech, Sei wróć!
Queen's Blade - bo artbooki i doujiny ładnie się prezentują. W każdym razie lolikonu tam nie będzie.

Cytat:
Edit: A właśnie - czemu coś takiego jak Kodomo no Jikan ma kontynuację? Litości. Ludziom naprawdę to się podoba? Toż to czysta pedofilia..

Sam sobie odpowiadasz.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-12-2008, 20:23   

Troszkę nie na temat ale to jednak "nowości" i kontynuacje na tę zimę :D
(bo w większości przypadków anime w innym języku to już inne anime :P)

1 25.11.2008 Karin wreszcie w całości zdubbingowano a z dniem 01.12.2008 ukazały się już kompletne ripy :P
2 16.12.2008 negima!? rusza na półki amerykańskich hipermarketów co oznacza że w niedalekiej przyszłości będzie to można w całości obejrzeć.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RappaR Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 14-12-2008, 09:40   

Po prostu posucha. Jedyne co obejrzę to Hajime no Ippo jeśli to ma być od początku i ewentualni Higurashi, jeśli do tego czasu skończę obie serie(na co się nie zapowiada, bo stanąłem miesiąc temu na 10 odcinku pierwszego sezonu). Ogólnie bardzo słaby sezon, najsłabszy odkąd oglądam anime, a pewnie i od jeszcze dłuższego czasu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2071260
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group