FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
  Lato 2010
Wersja do druku
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 10-07-2010, 12:57   

Shiki 1

Ja osobiście jestem zadowolona. Taki horror-nie-horror bardzo mi odpowiada. Mamy tajemnicę, trochę grozy i humor. Nie powala na kolana ale jest całkiem ok.

Oprawa wydaje się dość... oldskulowa? Zarówno muzyka jak i grafika przywodzi mi na myśl coś znacznie starszego. A właśnie- grafika. Tak dziwacznie uczesanej wsi jeszcze nie widziałam. Powinni zlinczować miejscowego fryzjera. Co więcej, nic dziwnego, że dochodzi tam do morderstw itp. Każdy mieszkaniec ma przy sobie potencjalne narzędzie zbrodni w postaci podbródka. Ale to nic, nawet nadaje taki psychodeliczny klimacik. Tak myślałam aż wyskoczyło to. I zamek zaprojektowany przez Disneya, z którego wieje różami. Fazowe.

Coś mi mówi, że spędzę z tym całkiem miło czas.

Nurarihyon no Mago 1

Podobało mi się! Youkaie, dużo youkai, im więcej tym lepiej!Postaci wydają mi się bardzo sympatyczne, choć naczelny bohater troszkę mnie irytuje swoją klasyczną postawą. Ale miły z niego gość, nie krzyczy na potworki by się od niego odczepiły i traktuje je przyzwoicie. Moją sympatię zyskali sobie jednak przede wszystkim jego ochroniarze. Coś mi mówi, że Yuki Onna będzie jedną z moich nielicznych, żeńskich faworytek.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 10-07-2010, 15:39   

Amagami SS ep.2
Odcinek sypał WTF-ami. Z początku myślałem że babka fajna bo wie czego chce, ale tutaj okazało się, że jednak zupełnie nie wie (twardy, charyzmatyczny, przywódca (ta... jeszcze by umiał gotować, obliczać równania różniczkowe , telewizor naprawić, a z jego ślepi niech strzelają promienie śmierci)) i potrafi zmienić zdanie w ciągu dwóch dni... Gościu powinien od niej uciekać, bo jak się już dziewczyna nim znudzi to znajdzie sobie kolejną kawaii zabaweczkę (a bohater dostanie kolejną traumę (ciekawe co sobie by tym razem zrobił))
Sytuacja ze strojem do pływania powalała idiotyzmem...
Swoją drogą ta "miłość" dosyć mało romantyczna jakaś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 12-07-2010, 14:20   

haha, Shiki 1 było zabójcze.

DAT CHIN.

^ This.

Oj tak, te ostre brody.

I już sam opening fazowy - taki striptease ekstremalny, "aż do kości" XD Nie spodziewałem się zakończenia po tym, ile czasu obserwowaliśmy pewną pannę... zobaczymy co dalej.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group