FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Jesień 2011
Wersja do druku
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-06-2011, 11:44   Jesień 2011

Chyba najwyższa pora, bo trochę tytułów już znamy.

Jesień 2011 - rozpiska -


Znaleziona u Cart Drivera, ale zrobiona przez neregate.com .

Dla mnie:
Fate/Zero - eh, ale tylko ze względu na animację. F/S Night jest jednym z najgorszych anime, jakie widziałam, a powrót do tych dennych postaci niespecjalnie mi się widzi. Ale dla animacji... dla animacji......
Guilty Crown - tak, TAK! Dziewczyna na wózku inwalidzkim już mi się podoba.
Kyukai Senjou no Horizon - obejrzę przynajmniej trzy odcinki, żeby pośmiać się z Sunrise i ich dramy. Samo anime kręci mnie mocno średnio, novele są ponoć szalenie popularne i całkiem niezłe (ludzie twierdzą, że dużo w nich mecha i POLITYKI zomg!!1), ale ten trailer... co jest z tymi piersiami? I z całym designem głównego bohatera, zwłaszcza z jego twarzą? I GDZIE SĄ ICH NOSY? Jedyne, co mi się podoba to FukuJun w roli głównej, stęskniłam się za tym.
Un-Go - ???
Persona 4 - może się w końcu dowiem, co w tym takiego speshul jest.
Kimi to Boku - manga wybitna nie jest, ale dla relaksu czemu nie.

Chihayafuru i Coppelion - może.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-06-2011, 11:54   

Widzę tylko 2 serie TV, które będę na pewno oglądał - Fate/Zero oraz Shakugan no Shana III. Reszta do sprawdzenia, jeśli będzie biednie, to obejrzę drugi sezon Bakumana.
Z OAV Kami Nomi, drugi odcinek Megamisamy, trzeci Yozakury Quartet.

Ogólnie lista na razie na kolana nie powala. Zobaczymy co jeszcze dojdzie (może wreszcie Moretsu Uchuu Kaizoku) i co będzie nadawać się do oglądania z reszty.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-06-2011, 12:05   

Fate/Zero - Night wybitny nie był, ale w sumie może będzie ciekawie, kto wie.
Guilty Crown - pewnie w trakcie pierwszego odcinka rzucę, ale szansę dam
Kyoukai Senjou no Horizon - jak wyżej
Phi Brain - jak wyżej
Bakuman S2 - manga jest co prawda o niebo lepsza od anime, ale pierwsza seria była przyjemnie relaksująca.
Shana III - przebrnąłem przez kiepską drugą serię i tragiczne oavki, więc pewnie obejrzę.
Mirai Nikki - wydaje mi się, że kiedyś o tym słyszałem albo próbowałem czytać mangę.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-06-2011, 12:17   

Crofesima napisał/a:
F/S Night jest jednym z najgorszych anime, jakie widziałam, a powrót do tych dennych postaci niespecjalnie mi się widzi.

Afair akcja Zero ma miejsce lata przed F/SN, podczas poprzedniej wojny o Graal. Czyli po naszemu - yay~, nie ma tego rudego bęcwała który poprzednio grał główną rolę! Plus, robi tę serię ufotable odpowiedzialne za KnK, a nie geniusze z DEEN. Toteż ja akurat spodziewam się niezłego animca, liczę że dowiem się wreszcie dlaczego ludzie tak ubóstwiają to całe Fate/whatever. Po poprzedniej serii TV trudno było to zrozumieć...

Guilty Crown - fabuła nie brzmi porywająco, ale...
Crofesima napisał/a:
Dziewczyna na wózku inwalidzkim już mi się podoba.

Sam seks. Wojgle designy są śliczne.

Un-Go - intryguje mnie.

Do tego Sunrise atakuje dwoma kandydatami na następcę Gayassa! Kyukai Senjou no Horizon wygląda kretyńsko, ale fajnie (albo raczej fajnie właśnie dlatego, że kretyńsko), a to:
Crofesima napisał/a:
(ludzie twierdzą, że dużo w nich mecha i POLITYKI zomg!!1)

Sprawia, że jestem nawet bardziej zainteresowany. Więcej polityki oznacza więcej fabuły albo więcej fazy, i jedno i drugie mnie cieszy.

Z kolei Phi Brain: Kami no Puzzle wygląda na kolejny przebój o ach-jakże-głębokim bohaterze GENIUSZU, który będzie taki GENIALNY, a do tego przystojny i w ogóle boski. No to zupełnie jak ja, więc trzeba będzie to obejrzeć.

Nieźle wygląda jeszcze Coppelion.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-06-2011, 12:33   

Oho, trzeci i ostatni sezon Shany. Zapewne obejrzę dokładnie z tego samego powodu co Keii. Skoro już się zabrnęło tak daleko to warto skończyć serię raz na zawsze. Poza tym skoro to końcówka to wreszcie powinni dać sporo ładnych walk, a nie zapychać całość nudnymi wstawkami obyczajowymi, jak w dwójce.

I yay! Mirai Nikki! Oczekuję czegoś dobrego wobec faktu, że manga jest zakończona, więc scenarzyści nie będą musieli wymyślać własnego zakończenia. Poza tym historia jest fazowa, zawiera przemoc, tajemnice, pojedynki na spryt i nie tylko oraz yandere na pierwszym planie. No i Akise (więc skoro już przy tym jesteśmy to zekranizujcie też przy okazji Paradox, ładnie proszę *__*). Podsumowując - will watch.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 16-06-2011, 14:40   

Shana Final - mam mieszane uczucia, i coś co brytole nazywają "morbid sense of curiosity". Ale skoro to ma być koniec, to obejrzę - po słabym drugim sezonie i fatalnej oavce może na sam koniec będzie lepiej?

Fate/ZERO - dla mnie pozycja obowiązkowa, tym bardziej że F/SN minus Shiro = AWESOMSAUCE. Chociaż z drugiej strony, nie będzie też Rin... hmm, będzie generalnie "doroślejsza" kadra, bo będzie też Mama Ilyii a nie sama Iliya. I będzie AWESUM wersja beserkera, ryża i obdarzona zgryźliwym poczuciem humoru, a nie czarny diabeł który umie powiedzieć WRRRRRY albo GAAAARRR.

mirai nikki - hmm, brzmi interesująco, a KTOŚ ($me patrzy post wyżej) na forum pisał, że czyta mangę i że dobre. Może na lato powinienem wpisać to do lektur?

TWGOK Vol14 OVA - ooo, to miłe. Ta seria nie ma złej tradycji z fillerami, więc pewnie wezmą coś krótkiego co pasuje - np. historie Minami albo Rieko. To ostatnie to idealny temat na wakacje. Niestety to jeden jedyny odcinek, więc wątpię by zrobili Tsukiyo albo Tenri, a to właśnie one są następne w kolejce po tych, które są w II sezonie...

Pewnie "odfajkuję" też OAVki od Aa! Megami-sama i Infinite Stratos.

A z mniej pewnych:

Guilty Crown - że CO robi? I skąd im te narzędzia wyciąga?! I mecha... brzmi jakby twórcy coś brali... poza tym, brzmi jak shounen. Do spróbowania.

Coppelion - o kfiiik, falloutowe klimaty w radioaktywnym Tokio? More real than you know. Do obmacania, a nóż będzie coś na miarę Toshokan Sensou?

No a poza tym, może jednak drugi film Macross F będzie już jesienią? Chociaż wciąż jest na ekranach kin, co sugeruje że mogą chcieć poczekać aż do grudnia...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-06-2011, 14:47   

wa-totem napisał/a:
więc pewnie wezmą coś krótkiego co pasuje - np. historie Minami albo Rieko.

Podobno mają to być rozdziały z Haquą (47-9), kiedy Keima wyciąga z niej informacje i odkrywa kogo dostała za partnera (co oznacza, że zekranizują moją ulubioną pantyshotową scenę :D).

A manga Mirai Nikki jest całkiem sympatyczną serią - to jest coś w rodzaju:
Wiecie co DN miał fajny pomysł na fabułę, ale zrobili to zbyt serio i w ogóle nie tak. Byłoby ciekawiej jakby osób z notesikami było więcej. I próbowały się one zabijać w bardziej konwencjonalny sposób. Główny bohater powinnien był być BTJT tak w ogóle! Za to by przeżył damy mu dziewczynę yandere. Yandere są podobno modne. Oczywiście reszta postaci nie może być normalna, odstawałyby. Poza tym ma być akcja! Wybuchy! Przewidywanie posunięć przeciwnika też się gdzieś wepchnie, ale akcja ma wciągać.

Zrobione? Gut. Trochę to nierealne, ale wygląda ciekawie. Choć główny bohater jest trochę wkurzający. No cóż, to w takim razie zrobi się dodatek, gdzie się go ubije i na jego miejsce wprowadzę kompetentną postać. No, to teraz do roboty.
*

*Tok myśli jest mojego autorstwa, gdyż moim zdaniem ciężko lepiej oddać czym mniej więcej jest ta seria

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"


Ostatnio zmieniony przez Tren dnia 16-06-2011, 16:55, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-06-2011, 16:39   

Niema Iki, czekam do zimy :P Absolutny brak moich tytułów jak na razie w dziale serii tv.
Z ovek to chyba tylko psucie sobie smaku kolejnym ripofem z Ah My Goddes oraz wspominana The World Haqua Only Knows (by sprawdzić wspomnianą scenę :P).

Edit--------------------------
Oglądnąłem sobie tego trailera co Crofesima naznaczyła. Szczerze mówiąc nie wierzę że to jest anime dla młodzieży. Jeszce kilka lat temu (może 10 :P) taki fanserwis byłby dozwolony głównie w hentajstwach, skwitowanych jedną lub dwiema scenami dokowania na odcinek. Te stroje i te proporcje są po prostu straszne. Chciał bym zobaczyć w takim animcu osobę o "dużych piersiach". Może pobili by wreszcie rozmiar Saori Shikijou z odcinka o boobie miselu z drugiej seri mahoromatika :P
Proporcje "seksownego stroju bojowego" w Evangelione były o wiele lepsze. A i Shingi nosił jeden :P


Ostatnio zmieniony przez kokodin dnia 16-06-2011, 20:32, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2011, 16:46   

Kyukai Senjou no Horizon - szykuje się kolejny Code Geass (tym razem chyba bardziej Code Geass), więc pewnie obejrzę.
Coppelion - bo brzmi intrygująco.
Persony nie ruszę, bo póki co w czwórkę nie grałem. A przy stopniu jakości fabuły gier z tej serii, spoiler byłby grzechem ciężkim.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2011, 18:45   

Persona pomimo, że ubóstwiam grę nie Anime napawa mnie dużym optymizmem.
Trzeba oddać ten klimat. Niektóre rzeczy sprawdzają się grze, ale już nie w scenariuszu filmowym. Do tego największa bolączka, czy li po prostu to, że jest to adaptacja (czy tam na motywach - na motywach czasem można zrobić lepiej, ale wymaga to jeszcze raz tyle nakładu), a wiadomo, że adaptacja rzadko zbliża się do oryginału...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2011, 19:54   

Crofesima napisał/a:

Fate/Zero - eh, ale tylko ze względu na animację. F/S Night jest jednym z najgorszych anime, jakie widziałam, a powrót do tych dennych postaci niespecjalnie mi się widzi. Ale dla animacji... dla animacji......

+1
Do tego mam nadzieję na jakąś przyzwoitą młuckę.

Coppelion - manga z tego co pamiętam taka sobie. Ale pewnie zobaczę.

Kyoukai Senjou no Horizon - fail, ale jest młucka, wiec może wytrzymam.

Crofesima napisał/a:
Un-Go - ???

+1
Jak patrzę na promoarty, to ostatnio widzę tendencję do dawania jakichś grafik totalnie nieprzystających do serii. Na ten przykład C. Po kiego grzyba reklamować prostego jak drut shounena jakąś subtelną i ciekawą grafiką?

Guilty Crown - bo arty.

Kidou Senshi Gundam AGE - bo Gundam.

wa-totem napisał/a:
mirai nikki - hmm, brzmi interesująco, a KTOŚ ($me patrzy post wyżej) na forum pisał, że czyta mangę i że dobre. Może na lato powinienem wpisać to do lektur?

Do tego, co napisała Tren muszę dodać, że druga połówka naszego herosa to nie jest byle jaka yandere. To psychopatka do kwadratu. I mimo że fabułą manga nie grzeszy to czytało się ją zaskakująco dobrze.

Crofesima napisał/a:
Persona 4 - może się w końcu dowiem, co w tym takiego speshul jest.

+1 (do tego całkiem fajny promoart)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-06-2011, 21:53   

JJ napisał/a:
Toteż ja akurat spodziewam się niezłego animca, liczę że dowiem się wreszcie dlaczego ludzie tak ubóstwiają to całe Fate/whatever. Po poprzedniej serii TV trudno było to zrozumieć...

Rozwiązanie jest proste - odpalić i przejść grę, można zrozumieć od razu ;) Nawet rudego bęcwała można polubić w innych route niż stanowiąca fabułę serii TV...
Tak samo jest z Tsukihime - też należy odpalić grę...
Ogólnie, historie Type-Moon nie mają szczęścia do ekranizacji, natomiast gry (visual novel) są wyśmienicie napisane i mają świetną fabułę oraz postacie.


Koniecznie zobaczę:

Fate/Zero - mam wielką nadzieję, że w końcu coś od Type-Moon doczeka się dobrej ekranizacji (ponieważ KnK też nie oceniam za dobrze). Szkoda braku Rin, za to kilku wyśmienitych Servantów (m.in. Berserker, Rider, stara dobra Saber i złoty Archer...) i kilku nie najgorszych Masterów.
Mirai Nikki - jej, w końcu mamy serię o królowej yandere (bo i tak wszyscy wiemy, po co się czyta Mirai Nikki - i powodem nie jest główny bohater) ;D Wyśmienicie :D
TWGOK Vol14 OVA - bo TWGOK ;)
Higurashi nowa seria -bo Higurashi ;)

Sprawdzę:
Guilty Crown - może być całkiem ciekawe, zobaczymy co wyjdzie.
Coppelion - się sprawdzi... ale proszę nie porównywać do Fallouta :P
Kyukai Senjou no Horizon - faza...
Un - Go - bo jak na razie nic nie wiadomo ;)
C - jeden odcinek zapewne - aby móc wołać "Companion Cube!"

Persona 4 - nie będę oglądać póki nie przejdę gry... przy poziomie fabuły tej serii ryzyko spoilerów/zepsucia jej przez ekranizację jest za wysokie, aby ryzykować taką kolejność. Ale później obejrzę na pewno.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-06-2011, 22:32   

Nie wiem jak mogłem zapomnieć od umieszczeniu na swojej liście największego must watch sezonu jesiennego - oczywiście Personie 4 nie przepuszczę.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2011, 23:33   

Higurashi Kira
Wynika z tego że 1ep Higurashi zobaczymy dopiero pod koniec wakacji :/. Fukoda!
Shana
Na pewno
człowiek buka, czyli Bakuman 2
Ciekawi mnie co (teraz anime o robieniu anime) może pokazać :)


reszta? czekam na więcej info.
Where is my Railgun/Index(oni puszczają go jesień czy zima?) ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 17-06-2011, 00:54   

Fate/Zero
O ile dobrze pamiętam to kiedyś, bardzo dawno temu, obejrzałam serię TV. I źle wspominam tego rudego bezmózga, jakąś loli z wielkim, ryczącym gorylem i
Spoiler: pokaż / ukryj
króla Artura, który był kobietą.
Nawet wątek romantyczny mnie nie tknął, a miałam wtedy ze 13 czy 14 lat, więc powinien. Ostatnio próbowałam wcisnąć w siebie kinówkę i przypomniałam sobie jak bardzo nie lubię tej serii. Z drugiej strony - prequele potrafią zaskakiwać, no i ludzie z ufotable raczej znają się na rzeczy. (PS: Oczywiście, no offence dla wszystkich fanów, to są moje subiektywne odczucia).

Nowe Sunrise, coś tam horizon
Coooo? Twarz głównego bohatera mnie powaliła, w ogóle myślałam, że tylko Allen Walker był w stanie się odważyć na takie kolczyki. A to przyćpane spojrzenie zdaje się być maską psychopaty. Co więcej, nie rozumiem co jest atrakcyjnego w biuściastych mechach. Weźcie to na zdrowy rozum - gdyby ktoś kiedykolwiek budował coś takiego i to miałoby być użyteczne to kłopotałby się określaniem płci maszyny? A nie, przepraszam, nikt nigdy by czegoś takiego nie wybudował, bo z założenia jest to bezużyteczne. Chyba że w Japonii, a tam skonstruowaliby nawet mechaniczne warkoczyki.
Nawet nie wiem jakiej skali głupoty się spodziewać. Gdzie oni tam chcą wcisnąć politykę? Między bishoujo a fanserwis? Dobra, to jest Sunrise, nie mam więcej pytań, a wszystkie wyżej postawione są pytaniami retorycznymi.

Shana III - podtytuł: never again.

Obowiązkowy drugi Bakuman, bo po tej serii chce mi się malować, a muszę wziąć się do pracy jeżeli poważnie myślę o ASP.

Persona
Widziałam serię Trinity Soul i chyba nie do końca załapałam fabułę i pomysł z przeszczepianiem mózgu, ale nic. Myślę, że to też zobaczę, bo było w tym coś dziwnie unikatowego... Jakiś taki klimacik?

Kimi to Boku
Crofesima napisał/a:
manga wybitna nie jest, ale dla relaksu czemu nie.

No nie jest, ale chyba tak ma być. Mi takie naiwne slice of life po prostu zbyt dobrze wchodzi. Będę się cieszyć jak głupia już przy pierwszym odcinku.

Guilty Crown - bo Production I.G. i Nowy Gundam - bo Gundam.

Ukryto spoiler.
Tren

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 9 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group