FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
  Z kim na bezludną wyspę? - ogół A&M
Wersja do druku
ewag777 Płeć:Kobieta
=^=


Dołączyła: 11 Maj 2011
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2011, 19:07   

Hmmm...
Panny z K-on i Lucky Star, dowiem się jak jeść i może Yui nauczy mnie grać na Gitku.
Lulu (Code Geass), ale dopiero tak pod koniec, bo chcę się wydostać.
Jakąś kujonkę, eee... Może tą z Ichigo 100%? Nie wiem jak się nazywa, ale chce ją przed super transformacją.
Hayate (Hayate no Gotoku) uratuje mnie przed dzikimi zwierzętami i zrobi mi obiad.
Taiga i Minori (do towarzystwa). Toradora.
Erika Karisawa i Walker Yumasaki z ich pokaźnym stosem mang - MUSZĄ być.
Izaya, muszę się na niego napatrzeć... a co?!
I jeszcze jakaś para z serii yuri, będę mogła się napatrzeć za wsze czasy.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nmrc Płeć:Mężczyzna
Człowiek Idealny


Dołączył: 10 Maj 2011
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2011, 07:05   

Al Elric
Ed Elric
Winry Rockbell
Light Yagami
Goku
Gohan
Onizuka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 12-05-2011, 17:23   

Jakieś uzasadnienie może? Wyliczanki nie są mile widziane na forum.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-05-2011, 20:32   

Wychodzi na to, że temat robi się coraz bledszy. :P

Na mojej bezludnej wyspie musiało by aż roić się od postaci kompletnie nienormalnych i niemożliwych do resocjalizacji.
Z moeblobów wybieram:
Chokolla i Capuchino z planety Gi Gi Charat, ponieważ te koty są wręcz niezastąpione jeśli chodzi o obronę przed niebezpieczeństwami.
Kyokia-sama bo ktoś musi nami dowodzić, jak mówi Do Gi-ko "I can't be bothered"
Trzeba by też zabrać kogoś kto umie gotować i zdobywać pożywienie, tutaj idealną kombinacją była by para Sayoko & Asami Kurosaki. Jedna jako przynęta, druga jako ekspert w sztuce survivalowych posiłków. Dla towarzystwa potrzeba by jeszcze jakichś pluszaków, Potemayo i Guchiko podpadają pod tę kategorię. Aby nie umrzeć z nudów potrzebny był by jeszcze sprzedawca produktów Yusenkio z pełnym plecakiem jednorazowych pudrów z przeklętych źródeł, a co. Trzeba by jeszcze dorzucić nieco nauczycieli , by zachować ciągłość edukacji dla kilkorga zabranych bohaterów więc Mika Suzuki oraz Rebeca Miyamoto. A żeby dopełnić całości , dodać należy Ika Musume, Nano Shinonome oraz Hakase.

Myślę, że była by to całkiem ciekawa wycieczka. Jeżeli ktoś zastanawia się dlaczego w tym spisie niema* facetów, odpowiedź brzmi: Nie lubię gej-party :P Chociaż wyspa napakowana crosdreserami, nieświadomymi płci innych uczestników wycieczki, też mogła by być ciekawa (chociaż bardziej jako scenariusz filmu do obejrzenia)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2011, 20:54   

kokodin napisał/a:
Na mojej bezludnej wyspie musiało by aż roić się od postaci kompletnie nienormalnych i niemożliwych do resocjalizacji.

Bo z tymi wszystkimi postaciami stworzyłbyś sobie chaos w którym mógłbyś się czuć normalnie?

Ja bym na swoją wziął Masumoto z Bleacha. Jest odważna, silna i można się przy niej czuć bezpiecznie. No i oczywiście jest bardzo opiekuńcza, a tą cechę bardzo(chyba) cenie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-05-2011, 22:06   

Temat jest na tyle otwarty, że można w nim napisać dokładnie wszystko. Akurat wybrałem przynajmniej połowę postaci, która albo w warunkach bezludnych wysp już się sprawdziła, albo posiadają pewne umiejętności niezbędne do stworzenia dość znośnych warunków życia.
Tak nawiasem, przed czym na bezludnej wyspie mieli by nas ci bohaterowie chronić? Na wyspach bezludnych z reguły niema drapieżników, gdyż są zbyt małe by utrzymać ich populację. Natomiast piraci, kosmici czy inne tego typu osoby wykluczają przedrostek "bezludna".

W moim przypadku chodzi o to, by się na takiej wyspie nie nudzić, czekając na pomoc z zewnątrz w kompletnie podłym nastroju. Przeciwnie, zrobić sobie z tego przygodę i rozrywkę. Po co się stresować, rodzice Sayo-chan prędzej czy później by nas znaleźli, choć o ich podwładnych można by się martwić :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 12-05-2011, 23:07   

Tabris napisał/a:
Ja bym na swoją wziął Masumoto z Bleacha. Jest odważna, silna i można się przy niej czuć bezpiecznie. No i oczywiście jest bardzo opiekuńcza, a tą cechę bardzo(chyba) cenie.

Tak, z pewnością dwa frontowe argumenty tej pani nie mają żadnego wpływu na Twój wybór co do towarzystwa.

Ja za to zabrałbym Johana z Monstera. Strzeliłby mi w łeb i obydwaj bylibyśmy zadowoleni.

Powyższa możliwość jest na mój obecny humor, a ogólnie to wziąłbym po prostu kogoś z kim można pogadać. Nie wiem, może Re-L z Ergo Proxy i Mao z DTB. Przylecieć mogliby po nas Trava z Shinkaiem.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group