FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  Rika i Yuki
Wersja do druku
Rogas Płeć:Mężczyzna
Lewa !!!!


Dołączył: 25 Kwi 2006
Skąd: ROKE
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2006, 19:31   

hmm widzialem (nei pameitam gdzie ) Yuki w wykonaniu jedynie kobiet. Co do Radia Ma W Ryja to z checia uslyszalbym ich wypowiedz na ten temat... zwlaszcza ludzi ktorzy popieraja bron masowego razenia zwana RYDZYK (przepraszam jesli kogos urazilem :P )
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6108214
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2006, 19:56   

Heh, i kolejna sensacja pokroju Uwagi i Samobójstwa Gotyckiej Nastolatki z tego co widzę (TVNu w domu nie mam więc nie oglądałem). W sumie ich praca i za sensacje pokroju sklonowanie dwugłowego cielęcia czy lądowania agentów UFO w Wąchocku im płacą. Moi rodzice pewnie by olali sprawę, bo wychodzą z założenia, że jak ktoś słaby psychicznie to i po przeczytaniu Wertera czy innych Dziadów popełnią samobójstwo. Albo w ogóle bez powodu. Fakt, pewnie w niejednym domu zabronią, ale pewnie i w wielu albo oleją albo po tygodniu zapomną.

Mam tylko płonną nadzieję że z tego nie powstanie Trzeci Wiekuisty Dowód Na Prześladowanie Mangi i Anime w Polsce Przez Wraże a Zacofane Siły.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-05-2006, 07:49   

huh
Oglądałam Detektywów...i muszę powiedzieć że rodzice też zaczęli ze mną rozmawiać o mandze ~~
ale moim zdaniem to na mange trzeba dorosnąć psychicznie...takie dzieci które nie dorosły nie powinny jej czytać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-05-2006, 09:52   

Rukia... Postulat o dorosłości psychicznej może pewne osoby nieźle wsunać w megalomanię. Ja byłam władcna oglądać anime już jako wydra na przykład. ^_^V

Bambosh_Rider napisał/a:
Trzeci Wiekuisty Dowód Na Prześladowanie Mangi i Anime w Polsce Przez Wraże a Zacofane Siły.


A pierwszy i drugi?

Chodzi mi o takie wydane w polsce. Zeby nikt nie mógł powiedziec ze to pomiot szatana. [Gożej bedzie jak im to narysuje jakas yaoistka cieżka i powychodza jakieś dziwżne rzeczy <<Powiem tylko że widywałam fiki...>>

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Rogas Płeć:Mężczyzna
Lewa !!!!


Dołączył: 25 Kwi 2006
Skąd: ROKE
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2006, 10:02   

ja poki co ciesze sie z jednego...ze jeste INTERNET...gdyby odcieli mnie od niego nie mialbym juz szans ogladac zadnego anime...niestety na ludzi pracujacych w telewizji nie mozna juz liczyc (a jeszcze jak pokazuja takie glupoty jak w detektywie to juz wogole) dlatego trzeba sobie samemu radzic...szkoda tylko ze mam na neostradzie miesieczny transfer 7 GB... nie chce mnie sie marnowac 30 zl i dokupywac kolejnych 10 GB hehe :P ale poki co jakos sobie radze

Co do dorośnięcia to masz całkowitą rację :) Moim zdaniem wystarczy ze ktoś będzie odróżniał rzeczywistość od fikcji i będzie dobrze :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6108214
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2006, 10:41   

IT. napisał/a:
A pierwszy i drugi?


1.Program "Uwaga"
2.Samobójstwo Gotyckiej Nastolatki

A co do dorośnięcia... cóż, jak ktoś ma zwichrowaną psychikę to po grze w Quake weźmie pukawkę i wyjdzie "fragować". A po seansie Mortal Kombat zrobi komuś fatality. Całe szczęście takie odchyły to margines marginesu (o ile w ogóle istnieją), a dla normalnego człowieka będzie to po prostu rozrywka jakich wiele w dzisiejszej popkulturze.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-05-2006, 11:21   

Bambosh_Rider napisał/a:
IT. napisał/a:
A pierwszy i drugi?


1.Program "Uwaga"
2.Samobójstwo Gotyckiej Nastolatki

Dodałym tu jeszcze sprawę nieszczęsnych karteczek z Usagi...
Powrót do góry
Rogas Płeć:Mężczyzna
Lewa !!!!


Dołączył: 25 Kwi 2006
Skąd: ROKE
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2006, 11:26   

no pewnie ze sa ... nie slyszales o kolesiu ktory pobil swoja matke taboretem jedynie za to ze wylaczyla mukompa i postac z Tibi mus ie skasowala :D po prostu odlot... Przecież patrząc na cały świat to tak naprawde anime to chyba najmniejsze zagrożnenie ze wszystkich...juz bardziej telewizja prowokuje ludzi do naśladowania tego co w niej bo "film jest z prawdziwymi aktorami i ja pewni tez tak bym umiał"... Tacy ludzie sa po prsotu poryci i ich się nie da zmienić...pędziej czy póżniej stało by się z nimi to co miało stać sie niestety wszyscy sądzą że takie coś może stać sie przez przeczytanie jednej mangi... idiotyzm... to jest uwarunkowane człowiekiem i jego psychiką... to najwyżej moglo przyspieszyć ten proces który byl nieukniony !

_________________
Ad quas res aptissimi erimus, in iis potissimum elaborabimus- najwięcej dokonamy w tym, do czego będziemy najbardziej uzdolnieni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6108214
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2006, 11:31   

Bambosh_Rider napisał/a:
o ile w ogóle istnieją

Istnieją, istnieją, czego dowodem jest oparty na faktach film "Słoń". Dwójka skrzywionych przez gry a la Quake nastolatków przyszła do szkoły z karabinami maszynowymi. Zabili piętnaście osób, po czym popełnili samobójstwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
Dida Płeć:Kobieta
Ostoja zdrowego rozsądku


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: Granvania
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 06-05-2006, 12:04   

Miałam oglądać ten program. W dodatku telewizyjnym rzucił mi się w oczy jego tyuł, bo brzmiał 'japońsko' (nie było jednak informacji o jego zawartości). Ale zupełnie wyleciało mi to z głowy. Zadaje się, że nie ma czego żałować.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4707314
Tsunami Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z wybrzeża
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2006, 12:44   

Żałosny był ten odcinek. Jeśli całty ten serial jest kręcony w podobnym klimacie (Dramatyzm. Tajemnica. Niepoewność. Mrok.), to ja współczuję widzom takiej szmiry.

Rzucające się w oczy seppuku, nierozumiane Rika i Yuki oraz równie wyobcowane, niezrównoważone nastolatki niesamowicie mnie rozbawiły. Oglądałam to w towarzystwie rodziców. Matka tylko skrzywiła się na widok klimatycznych przebłysków na końcu odcinka i nic nie powiedziała. Ojciec zapytał, czy co coś było mangą, bo mu format nie pasował. I tyle. Zmarnowałam trochę czasu, ale po raz kolejny przekonałam się, jak słaby poziom reprezentuje TVN.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7189608
Rogas Płeć:Mężczyzna
Lewa !!!!


Dołączył: 25 Kwi 2006
Skąd: ROKE
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2006, 14:18   

wiesz moze to nie do końca wina ani programu ani TVN-u poznieważ z założenia Detektywi mają pokazywać co ciekawsze sprawy a dla większości ludzi szokujące jest to iż można sie zabic przez glupi "komiks" chodz jak juz mówiłem moim zdaniem to nie wina tej mangi...predzej czy póżniej i tak by się stało

_________________
Ad quas res aptissimi erimus, in iis potissimum elaborabimus- najwięcej dokonamy w tym, do czego będziemy najbardziej uzdolnieni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6108214
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2006, 14:30   

SG napisał/a:
Bambosh_Rider napisał/a:
o ile w ogóle istnieją

Istnieją, istnieją, czego dowodem jest oparty na faktach film "Słoń". Dwójka skrzywionych przez gry a la Quake nastolatków przyszła do szkoły z karabinami maszynowymi. Zabili piętnaście osób, po czym popełnili samobójstwo.

Tak, a fakt, że obydwaj mieszkali w domach wręcz wypełnionych bronią (a to czego im brakowało kupili sobie normalnie w sklepie obok), byli zainteresowani ideologią faszystowską (jeden to nawet dekorował swoją ścianę flagą hitlerowską), i wogóle mieli podobno sporo odchyłów już wcześniej, jakoś niczyjej uwagi ani wcześniej, ani później nie zwrócił. Winny był Quake, a nie wychowanie (bezstresowe pewnie).

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-05-2006, 16:40   

Dodajmy do tego, że w USA takie wypadki jak ten ze "Słonia" mają miejsce zaskakująco często. I miewają różne podłoże. Zdażyło się, że jeden uczeń zastrzelił swoich szkolnych kolegów, ponieważ śmiali się z niego, że jest gruby...

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2006, 00:41   

O tutaj też o tym dyskutujemy...Standardowe szukanie sensacji. Media zawsze w przypadku jakiejś tragedii szukają jej jak najbardziej tajemniczego i nieznanego źródła bo przecież co w tym ciekawego, ze ktoś siebie/kogoś zastrzelił przez to że był porypany (bo tak zazwyczaj jest). Tzn. w przypadkach prawdziwych samobójstw, bo to tylko serial, którego fabuła bazowała na podobnych schematach.
Tak czy inaczej, nie ma się czym przejmować. Samobójcy i mordercy działają pod wpływem masy różnych rzeczy i wydaje mi się, że w 99.99999999(9)% nie jest to popkultura. Rozsądny człowiek po oglądnięciu/przeczytaniu takiej informacji będzie wiedział, że to bajka, ale zawsze pozostają Ci którzy sprawiają, że Fakt ma jakiś kolosalny nakład w naszym kraju.

Takim rodzicom zazwyczaj wystarczy spokojnie wytłumaczyć, że to tylko bajki i tania sensacja, ew. porozmawiać o mandze i czym się to je, powiedzieć trochę o różnicach kulturowych i o tym, że skoro dopiero głupi program w TV sprawił, że się zainteresowali dzieckiem to raczej o nich źle świadczy. Jak dalej będzie dym to zgodzić się z nimi i przeczekać, ew. powtórzyć po jakimś czasie. Oczywiście duża część nastolatków nie ma skilla "rozmowa z rodzicami" i często posiada "angst +10" (a wśród fanów mangi to nawet +20), więc jest to utrudnione (a skill "przystanie na warunki rodziców" jest rzadkością). Rodzice też czasem nie mają skilla "komunikacja", ale jak już mówiłem najlepiej grać na czas, czekać aż się uspokoją. (czuje się jak Dr Stefan (czy jak mu tam) z Bravo).

Cytat:

Aha, to było ponoć w Kraku kręcone, nie zna ktoś tego "klubu" ?

Wynajęli zapewne parę pokoi w kamienicy na czas kręcenia. Nie pamiętam co tam jest ATM. Musiałbym sobie jutro lub pojutrze spacer zrobić po pracy i zobaczyć.

Cytat:
Dwójka skrzywionych przez gry a la Quake nastolatków przyszła do szkoły z karabinami maszynowymi. Zabili piętnaście osób, po czym popełnili samobójstwo.
Urban Legend. Tak samo jak to, że AC/DC znaczy Anti Christ, Death Christ, i że mordercy z Columbine słuchali Mansona. BTW w USA tragedie z bronią wynikają głównie z jej ogólnodostępności, słabego jej zabezpieczenia i tego, że zarówno rodzice jak i dzieci maja zdecydowanie za dużo wolnego czasu z którym nie mają co zrobić.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group