FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
Zorgo1 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 16-07-2006, 23:57   

A czy może pamięta ktoś tytuł czegoś takiego:
Z tego co pamiętam to leciało to jakiś rok temu na niemieckiej mtv i tak prawdę powiedziawszy widziałem tylko ostatni odcinek i postanowiłem że to sobie kiedyś oglądnę tylko zgubiłem tytuł. To co pamiętam: oczywiście walka w stylu dobro vs zło, dwóch bohaterów walczących na miecze (ale takie naprawdę zarąbiście duże miecze, nie zwykłej wielkości) a sama walka odbywała się na moście czy na dachu budynku, już nie pamiętam i towarzyszyły temu niezłe efekty wizualne. Pamiętam też jak ktoś "obserwował" to wszystko z mieszkania. Jeżeli sobie jeszcze coś przypomnę to dopiszę, ale może wcześniej ktoś będzie mi wstanie poiwedzieć co to było.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2006, 10:15   

Będę strzelał: X TV?

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2006, 11:01   

Zorgo1 napisał/a:
Z tego co pamiętam to leciało to jakiś rok temu na niemieckiej mtv


Jeśli była to niemiecka VIVA a nie MTV to prawie na pewno był to X (tak na 80%), bo nie pamiętam żeby MTV go puszczała, na niemieckiej Vivie leciał za to na bank zarówno serial jak i kinówka :)

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
Zorgo1 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2006, 12:06   

Tak to to. Dzięki :) i rzeczywiście to była viva a nie mtv, mój błąd, ale dawno to było
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maciak Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Sie 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 26-08-2006, 21:52   

Witam :)

Bardzo was prosze o pomoc w znalezieniu tytulu pewnego filmu...

Ogladalem go daawno temu, jeszcze w czasach podstawowki :) ( czyli dobre 10-12 lat temu )

Film byl (raczej) s-f niz fantasy. Ludzie uciekali i chowali sie przed czarnymi robotami(?). Roboty "atakowaly" ludzi za pomoca takiej dziwnej maszyny na jezdzacej platformie, strzelajacej jakby laserem. Kogo trafil laser, ten zamienial sie w bialo-szary kamien. Wtedy roboty braly taki "posąg" i ukladaly na tej platformie, ktora jechala dalej...

Niestety to wszystko co pamietam...


Czy ktos z Was moze mi pomoc? :)

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2934701
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-08-2006, 22:06   

Oglądałem to. Nazywało się bodajrze Gandahar. Stary, francuski film animowany.

Cytat:
Gandahar (English title "Light Years") is a 1988 French animated science fiction and fantasy film. The original version was directed by René Laloux, and was based on a story from Jean-Pierre Andrevon. The English version was directed by Harvey Weinstein, and noted science-fiction author Isaac Asimov made the revision of the translation.


Cytat:
The paradise world of Gandahar is threatened by a mysterious power, so Queen Ambisextra (Glenn Close) and the Council of Women send the warrior Sylvain (John Shea) to scout for this danger. He discovers metallic humanoids with a paralyzing ray who sent the bodies of those they captured through a portal. Later these individuals returned, also encased in metal.

Airelle (Jennifer Grey) serves as the love interest for Sylvain. He meets "The Deformed", a group of mutants who Sylvain at first mistakes for the enemy.

The cause of this terror is traced to the giant brain Metamorphis (Christopher Plummer), although Metamorphis is puzzled about how he could be the cause. The metal humanoids are coming back in time from the future, so Metamorphis offers to place Sylvain in stasis until that time. Sylvain awakens in 1,000 years as planned, and destroys the old, weakened, and now insane, Metamorphis.


O tym mowa?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Martinez Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Sty 2006
Skąd: Zawiercie
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2006, 02:20   

Jak zwykle zero konkretnych informacji tylko mgliste wspomnienia...

-leciało w telewizji na "dwójce" ale głowy bym nie dał
-bohaterami była trójka policjantów(??) (2 panów i 1 pani) lub też inny oddział specjalny
-każdy miał inną specjalną broń (zdaje się jakies wypasione karabiny zasilane energią)
-pamiętam ze w jednym odcinku dzięki strzałom swoich kolegów które zrobiły małą dziurkę w czyms Bardzo Dużym I Złym jeden z nich zniszczył zwoją bronią to owe Duże Coś

ale czy to była produkcja made in USA czy też Japan nie mam zielonego pojęcia, ale co jakiś czas ta scena powraca do mnie i nie daje spokoju:/

_________________
Nawet małpy spadają z drzewa.

Utkneła w nieskończonej pętli powtórzeń, a on jest idiotą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5540199
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 27-08-2006, 22:02   

To teraz moje pytanie:

- Generalnie jest to na 99% coś stosunkowo nowego bo takie było założenie tegorocznej avangardy z tego co wiem
- Opowiadało o dwóch szkołach ninja, męskiej i żeńskiej, które ze soba sąsiadowały i rywalizowały
- Jeden odcinek w całości poświęcony był temu jak obie szkoły budowały swoje roboty i potem były takie zawody, jeden wieeelki robot i drugi mały ale szybki ganiały po lesie i szukały główek posągów
- Dyrektorka szkoły dla dziewcząt była bardzo mała i nosiła ją taka spora gruba lalka
- W innym odcinku dwoje bohaterów próbowało sobie nawzajem wykasowac pamięć, chłopak za pomocą "zatrutej" spinki do włosów a dziewczyna zatrutymi ciastkami

Generalnie widziałem 3 odcinki i bardzo się od siebie różniły ale podobało mi się toto :) jeżeli będą potrzebne jakieś dodatkowe informacje to postaram się coś jeszcze dopisać/sprecyzować bo pamiętam sporo szczegółów

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-09-2006, 20:34   

Może ktoś kojarzy jak ta seria się nazywa.

Widziałem jej odcinki z jakieś ok. 9 lat temu na Vivie niemieckiej najpewniej (choc małe prawdopodobieństwo że na innym niemieckim muzycznym kanale). Akcja działa się w przyszłości, a bohaterami byli coś jakby policjanci, i, o ile dobrze pamiętam, była to kobieta i mężczyzna, oboje kozaki. Często walczyli z jakimiś zrobotyzowanymi przeciwnikami, jakieś cyborgi były itp. Jakąś chyba ważną dosyć role odgrywał samochód jednego (albo należał do obojga) z głównych bohaterów), ale może mi się tylko wydawać. Natomiast w jednym z ostatnich, o ile nie ostatnim odcinku, walka toczyła się z mocno zmechanizowanym bytem, przypomianjącym na początku człowieka, lecz wraz z walką coraz bardziej okazywał się jakąś inteligentną maszyną. Do tego ten boss władał jakimiś mocami ala różne świetliste kule i błyski (głównie chyba w czerwonej kolorystyce). To mniej więcej tyle, co mi w pamięci siedzi.
Powrót do góry
blue Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2006, 16:21   co to za anime ? ;]

http://video.google.com/videoplay?docid=1808273720725631796
to pierwsze gdzie laski sie tluka na pistole, wiecie moze co to ? :]
Swoja droga niech was nie przerazi 1h dlugosci :P naprawde dobre to jest, latwo wciaga ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bialy Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2006, 17:04   

Grenadier. Znaczy ta, no... Rushuna - Wystrzalowa Wojowniczka!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blue Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2006, 17:24   

dzieki wielkie, no to obejze sobie w tym ty :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Speedcore
Gość
PostWysłany: 30-09-2006, 20:58   Zapytanie o tytuł anime

Mam pytanko.

Podawm wam link do klipu z danym anime i jeżeli ktoś wie co to jest za tytuł please o pomoc, thx z góry ;]

http://www.youtube.com/watch?v=5TO8iZbPJ10
Powrót do góry
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-09-2006, 21:12   

to nie ninja scroll przypadkiem?
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 30-09-2006, 21:24   

Na pewno nie. Ale nie wykluczam Ninja Resurection, to ma tego samego bohatera.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 26 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group