FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Bohaterowie Wschodu kontra Herosi Zachodu
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-12-2006, 13:32   Bohaterowie Wschodu kontra Herosi Zachodu

Temat jest prosty: Starcie lub crosover jakich postaci z Mangi i Anime z jakimi herosami (dowolnego uniwersyum) komiksu Amerykańskiego chcielibyście zobaczyć i dlaczego?

Ja najchętniej obejrzałbym walki:

Superman vs Goku:

Obydwu panów cechuje jedno: w swoim uniwersum są totalnymi przepakami, z tym, że Goku jest chyba większym... Superman za to jest prtawie nieśmiertelny (w którymś odcinku przeżył wybuch bomby atomowej), więc starcie mogłoby być ciekawe (zwłaszcza, że Goku raczej nie użyje kryptonitu).

Drugim, znacznie ciekawszym pojedynkiem byłaby walka

Punisher vs. Sierżant Sagara

Obaj odróżniają się tym od innych postaci, że zamiast supermocy i bajerów mają zwyczajne, uczciwe splówy. Obydwaj stwarzają też zagrażenie dla siebie i otoczenia. Bardzo chętnie popatrzyłbym, jak nawalają do siebie ze swoich karabinów i zorientował się, kto wygra.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 27-12-2006, 18:30   

No to moze taka walka Odlotowych Agentek z trójką uczennic z Rayeartha? Jest ich po trzy dziewczyny, sa przyjaciółkami. I tu sie chyba podobienstwa konczą.

A takie poniekąd zetkniecie tych dwóch typów mozna sobie obejrzeć we flashu "Ultimate Showdown of Ultimate Destiny" (:

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LookOUT Płeć:Kobieta
The Hitgirl


Dołączyła: 30 Mar 2006
Skąd: znad rzeki Pisy
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2006, 19:01   

Jednym z moich ulubionych crossoverow bylby pojedynek Kubusia Puchatka i Pikachu xDDD To byloby niezapomniane!;)))

_________________
Choice for you, is the view to a kill ,
Between the shades, assination standing still...
-Hey, ARE YOU TALKING TO ME?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 27-12-2006, 20:27   

Bardzo chciałabym zobaczyć pojedynek Jockera z Alucardem, dwóch uroczych psychopatów i jakie niesamowite zniszczenia - pewnie nie obyłoby się bez kilku zabójczych komentarzy.

Kubuś Puchatek kontra Pikachu- chcę to zobaczyć! Puchatek górą!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Alira14 Płeć:Kobieta
Wielkie Prych


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Draminion gdzie normalnym wstęp wzbroniony!;)
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 27-12-2006, 21:10   

Sailor Moon vs Wonder Woman
Obydwie mają dużo nawiązań do mitologii greckiej i noszą prawie identyczne buty. Nie wspominając o diademach...Koniec podobieństw. Sailorka sensowniej się ubiera- kto to widział walczyć ze złem w czymś co wygląda jak kostium kąpielowy?!?
(Powinni wprowadzić ustawę, że zanim stworzy się jakąś superbohaterkę, najpierw twórca powinien przesiedzieć w jej kostiumie cały dzień! )

Tokyo Mew Mew vs X-Men
Teoretycznie obydwie grupy są mutantami. Poza tym, chciałabym zobaczyć jak cała grupa "kawaii" dziewczątek zwiewa z piskiem przed Collosusem, a Shadowcat rozwala dwójce studentów ich różowe komputery...*rozmarzenie*

Zegarmistrz- To też zależy na jakiej planecie by walczyli. Superman ma swoje moce tylko w pobliżu żółtego słońca. Przy np. czerwonym (takie jak było na Kryptonie zanim planetka zrobiła pa pa) traci swoje moce. Trochę jak słoneczna bateria, ne?

Pomimo mojego uwielbienia dla Jokera (spotkać się z nim w cztery oczy- nigdy w życiu! Patrzeć jak rujnuje cudze żywota- czemu nie?) myślę, żeby przegrał z Alucardem. W końcu Alucard jest praktycznie nieśmiertelny. Bu==
O!
Alucard vs Blade- obydwaj łowcy wampirów, legendy, inne wampiry się ich przerażliwie boją. Zważywszy na fakt, że Alucarda trudno zabić, a Blade nie ma żadnych wampirzych słabości (oprócz pragnienia krwi, ale na to bierze serum), mogłoby być ciekawie...

_________________
"Lepszy jest brak weny niż bycie Chuckiem Austenem"


Daria - Czy kiedykolwiek nasz wygląd nie wpływa na to jak nas oceniają?
Jane - Kiedy oddajesz organy do przeszczepu, no chyba, że to oczy

Daria, 2x06 -"Monster"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3270122
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-12-2006, 00:01   

LookOUT napisał/a:
To byloby niezapomniane!

A kto płaciłby za leczenie trwałych uszkodzeń u dzieci i młodzieży? A na pewno u dorosłych?

Blade nie ma szans. Bo Aluś też nie ma większości Wampirzych słabości a za to ma sporo ponad przeciętne Wampirze umiejętności.

Pomyślmy [Tu się ujawnia absolutna ignorancja IT. w rejonie kultury zachodniej...]
A wiecie że nic nie wymyślę? Jedyne co mi przychodziło do głowy to walki wielkich robotów... I Godzilla ktora też jest japońska w końcu...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Beryl Płeć:Kobieta
jej mroczny majestat


Dołączyła: 18 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2006, 08:18   

Nanami napisał/a:
No to moze taka walka Odlotowych Agentek z trójką uczennic z Rayeartha? Jest ich po trzy dziewczyny, sa przyjaciółkami. I tu sie chyba podobienstwa konczą.

Jeśli chcielibyśmy większego podobieństwa, to przeciwko Odlotowym trzebaby postawić Rally, Minnie May i Becky z Gunsmith Cats. Metal kontra plastik i dodatkowe zamieszanie spowodowane wzajemnym podobieństwem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 07-09-2009, 10:37   

Odświeżam temat bo wydaje mi się ciekawy... no i mam nekromancki nastrój.

Liga Sprawiedliwych vs. Akatsuki

W moim małym móżdżku widę to tak: Superbohaterowie z zachodu kontra badboys ze wschodu. Co prawda Superman i spółka są de facto silniejsi ale kolesie z aka nie muszą grać uczciwie... Dalej Akatsuki!

Atomówki vs Powerpuff Girls Z

Czyli pierwowzór kontra wersja japońska.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-09-2009, 11:02   

Locke Superczłowiek vs Dark Phoenix
W zasadzie nie znam innej postaci wśród znanych mi bohaterów komiksowych, którzy mieliby szansę wygrać z Lockiem, jedynie mroczna, najpotężniejsza wersja Jean Grey, która machnięciem ręki niszczyła całe planety może miałaby jakieś szans.

Tokyo Mew Mew vs Legion of Super-Pets
Byłoby ciekawym, czy nasze proekologiczne panienki byłby w stanie stawić czoła Super Koniowi, Super Psu, Super Kotowi i Super Małpie. I ciekawe po której stronie stanęłoby tu Greenpeace?

He Man vs Gatts
Epickie starcie dwóch mięśniaków z wielki mieczami. A jako soundtrack dla tego pojedynku wiadoma piosenka z refrenem zaczynającym się od słów "Take a look at my...".

Papillon Rose vs Wonder Woman
Pojedynek dwóch najbardziej rozebranych bohaterek. Wyszło by z tego rasowe catfight mocno już pewnie podchodzące pod yuri hentai, biorąc pod uwagę uzbrojenie obu pań (WW - pejcz, PR - Pinku Wibrator).

Sailor Mercury vs Joker
Czyli intelekt i cuteness po jednej stronie i intelekt oraz wisielczy humor po drugiej. Zobaczyć Jokera, któremu mydło powidło zgasiło kwiatka z kwasem w klapie - bezcenne. W zasadzie można by to rozwinąć do wizyty Sailorek w Gotham (albo od razu - w Arkham - "Ta tutaj pacjentka twierdzi, że jest wcieleniem księżycowej księżniczki sprzed tysiąca lat...").

Michał Wołodyjowski vs Saya (Blood: The Last Vampire)
Dwa zabójcze kurduple wymachujące niezwykle szybko szablami. Dwie odmienne szkoły walki - polska i japońska. Mogłoby być ciekawie...
Powrót do góry
Arioch Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2009, 11:31   


Spoiler: pokaż / ukryj
(\__/)
(='.'=) Do skasowania.
(")_(")


Ostatnio zmieniony przez Arioch dnia 10-01-2011, 01:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jurek Płeć:Mężczyzna
Respect my authority!


Dołączył: 24 Cze 2009
Skąd: Soul Kitchen
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2009, 17:16   

Yoda i Mugen- Mały zielony skrzat który skacze z mieczem jak szalony vs. Mugen który tańczy breakdance z mieczem. W zasadzie najciekawszą rzeczą byłoby dla mnie kto pierwszy odniósłby jakieś obrażenia.

Lelouch i Joker- Chciałbym zobaczyć jak uśmieszek Leloucha schodzi mu z twarzy kiedy jego plan zostaje pogrzebany przez nieprzewidywalną naturę Jokera.

A w zasadzie chciałbym aby Joker go uśmiercił w dość widowiskowy sposób.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-09-2009, 17:47   

Superman, jako najbardziej przegięta postać komiksowa, vs Chyżwar, jako najbardziej przegięta postać książkowa. Dla tych co go nie znają - stalowa, wieloręka paskuda z kolcami, umiejąca skakać w czasie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2009, 17:13   

Cytat:
Superman, jako najbardziej przegięta postać komiksowa

Dżizas, na świecie mnie nie było gdy te zdanie było jeszcze prawdziwe...

Sailor Moon vs WITCH
Bo byłoby śmiesznie.

Cap. Planet vs Arjuna
W psuciu opinii o ekologach.

Joker vs Kefka (przed uzyskaniem większej mocy)
Diaboliczny klaun czy diaboliczny błazen?

Cytat:
Lelouch i Joker- Chciałbym zobaczyć jak uśmieszek Leloucha schodzi mu z twarzy kiedy jego plan zostaje pogrzebany przez nieprzewidywalną naturę Jokera.

Bardziej niż zazwyczaj robi to jego kosmiczny pech, zła karma i nienawidzący go wszechświat? Bardziej bym wolał zobaczyć na miejscu Leloucha Lighta z DN.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2009, 19:46   

Cytat:
(albo od razu - w Arkham - "Ta tutaj pacjentka twierdzi, że jest wcieleniem księżycowej księżniczki sprzed tysiąca lat...").

Mam coś lepszego. Utena w Arkham: "Pacjentka twierdzi, że jest księciem i pojedynkuje się na szpady wśród krążących sportowych samochodów. Nie dość, że schizofrenia, to jeszcze transseksualizm."

Wracając do tematu:

Spider-Man wersja "sentai mecha" vs Spider-Man wersja normal. I jak myślicie, który wygra?

Cookie Monster vs Hello Kitty - zabawy co nie miara.

A żeby nie ograniczać się do jednozdaniowych komentarzy:

Bracia Daltonowie vs Banda Drombo - no powiedzcie mi, kto nie chciałby tego zobaczyć? Każda osobistość "gangów" znalazłaby w "trymiga" kogoś niemal identycznego do siebie. A jakby się sprzeczali ze sobą... Mwahahahaha!

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jurek Płeć:Mężczyzna
Respect my authority!


Dołączył: 24 Cze 2009
Skąd: Soul Kitchen
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2009, 20:58   

Ostatnio dotarło do mnie to, że chcę zobaczyć gigantycznego Starfish Hitlera atakującego Power Rangers.

Sherlock Holmes i L- Zastanawiające jest to który wcześniej rozszyfrowałby Kire.

_________________
Amazing Horse
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group