FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  Twórcy Chobits?
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-05-2007, 18:13   

Ysengrinn napisał/a:
Jeśli politycznie niepoprawne to znaczy, że wydadzą za jakiś czas, gdy sięrealna sytuacja polityczna przestanie przypominać tę z mangi. Cóż, w Kawaii dawno temu pisali, że one nigdy nie zaczynają wydawać mangi, której nie skończyły pisać, więc by to pasowało.

Z tego co wiem, poszło o trzęsienie ziemi, a to w Japonii drażliwy temat.
Przejdź na dół
Grethort Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2007, 20:21   

Lain napisał/a:
Grethort może weź się za Tsubasa Reservoir Chronicle tam się Chi pojawia rzadko co prawda ale jednak i przy tym robi wrażenie jakby miła 10 razy ciekawszą osobowość.


Co ty gadasz? :O Screen poproszę o.0

Cytat:
Dobrze powiedziane jak już coś maja kończyć to niech to będzie X chociaż słyszałam plotki że podobno skończyły tylko wydawnictwo nie chcę wydać bo jest politycznie niepoprawne. Ktoś może wie czy to prawda czy może tylko plotka wymyślona przez zdesperowanych fanów którzy próbują sobie wytłumaczyć czemu tak długo nic nie ma?


Mogę prosić o więcej info na ten temat? ;)

Aha - i wszystkim dziękuję za odpowiedzi. Co nie znaczy, że moje pytania się zakończyły... ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2007, 22:07   

Grethort napisał/a:
Lain napisał/a:
Grethort może weź się za Tsubasa Reservoir Chronicle tam się Chi pojawia rzadko co prawda ale jednak i przy tym robi wrażenie jakby miła 10 razy ciekawszą osobowość.


Co ty gadasz? :O Screen poproszę o.0


Tu masz skana


Grethort napisał/a:

Cytat:
Dobrze powiedziane jak już coś maja kończyć to niech to będzie X chociaż słyszałam plotki że podobno skończyły tylko wydawnictwo nie chcę wydać bo jest politycznie niepoprawne. Ktoś może wie czy to prawda czy może tylko plotka wymyślona przez zdesperowanych fanów którzy próbują sobie wytłumaczyć czemu tak długo nic nie ma?


Mogę prosić o więcej info na ten temat? ;)


Nic więcej na ten temat nie wiem. Poza tym co już zostało powiedziane. Tak jak Grisznak słyszałam właśnie coś o trzęsieniu ziemi i że panie z Clamp odmawiają zmiany zakończenia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-05-2007, 09:05   

Cytat:
Tu masz skana

Oż w mordę Gargamela, w Tsubasie jest yuri?
Powrót do góry
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2007, 09:30   

Grisznak napisał/a:
Cytat:
Tu masz skana

Oż w mordę Gargamela, w Tsubasie jest yuri?


Nie, nie ma, ten skan może być trochę mylący, w tej mandze Sakura podróżuje z trzema facetami, więc yuri się tam nie dopatrzysz już prędzej Shounen-ai.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grethort Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2007, 09:48   

Lain napisał/a:


Tu masz skana


Until we meet again - Zanim znowu się spotkamy... hmm. Po drugie - ta dziewczyna na zdjęciu ( tę którą Chii obejmuje ) przypomina mi bardziej Ditte.

Cytat:
Tak jak Grisznak słyszałam właśnie coś o trzęsieniu ziemi i że panie z Clamp odmawiają zmiany zakończenia.


Hmmm nie bardzo rozumiem - co ma piernik do wiatraka? Wiem, że trzęsienie ziemi to poważna sprawa - ale czy to ma być wymówka pani z CLAMPA?

Tak w ogóle to oblookałem sobie sytuację na youtube i co ja widzę? Chii chce być z innym facetem ( Fay ). A Hideki to pies? I właśnie tym dogryza mi CLAMP - brak sensownego zakończenia w Chobitsach. Pufff i Chii nagle pojawia się w innym anime z innym facetem =/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2007, 10:19   

Grethort napisał/a:
Lain napisał/a:


Tu masz skana


Until we meet again - Zanim znowu się spotkamy... hmm. Po drugie - ta dziewczyna na zdjęciu ( tę którą Chii obejmuje ) przypomina mi bardziej Ditte.


Nie wiem kto to Ditte ale ta dziewczyna którą obejmuje Chi to starsza wersja Sakury z innej mangi Clampa Cardcaptor Sakura

Grethort napisał/a:

Cytat:
Tak jak Grisznak słyszałam właśnie coś o trzęsieniu ziemi i że panie z Clamp odmawiają zmiany zakończenia.


Hmmm nie bardzo rozumiem - co ma piernik do wiatraka? Wiem, że trzęsienie ziemi to poważna sprawa - ale czy to ma być wymówka pani z CLAMPA?

Tak w ogóle to oblookałem sobie sytuację na youtube i co ja widzę? Chii chce być z innym facetem ( Fay ). A Hideki to pies? I właśnie tym dogryza mi CLAMP - brak sensownego zakończenia w Chobitsach. Pufff i Chii nagle pojawia się w innym anime z innym facetem =/


Cóż Tsubasa Reservoir Chronicle to crossover zawierający postacie z różnych serii grupy CLAMP z tym że te postaci poza wyglądem i imionami nie maja nic wspólnego ze swoimi odpowiednikami z innych mang. W Tsubasa Reservoir Chronicle Fay jest twórcą Chi a nie partnerem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grethort Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2007, 10:38   

Lain napisał/a:

Cóż Tsubasa Reservoir Chronicle to crossover zawierający postacie z różnych serii grupy CLAMP z tym że te postaci poza wyglądem i imionami nie maja nic wspólnego ze swoimi odpowiednikami z innych mang. W Tsubasa Reservoir Chronicle Fay jest twórcą Chi a nie partnerem.


http://www.youtube.com/watch?v=FwYFBOTySgM - Na tym filmie wygląda to zupełnie inaczej <<"

Ja pindole... woda z mózgu mi się robi jak to widzę. Zamiast wykorzystać Chii do sequelu Chobitsów czy coś to umieszczają ją w innym anime ;) Troche to dziwne, kiedy widzi się kogoś znanego w innym miejscu w innym czasie - jednocześnie to nie ta sama osoba. :|
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-05-2007, 10:49   

Grethort, naprawdę przykro mi rozwiewać twoje ideały, ale to Tsubasa, nie Chobits, jest nazywany 'projektem życia clampetek' i to wokół tego tytułu zrobiono największy szum. Chobitsa skończyły, Chobits nie przynosi zysków, Chobitsa mają gdzieś.

A co do samej Chii... również przykro mi to mówić, ale w Tsubasie zyskuje jakąkolwiek inteligencję. Bo - spójrzmy prawdzie w oczy - w oryginale jest tylko lodówką w ładnej obudowie.



Ludzie! Przenieście to ktoś do mangi & anime!


Do usług. =edit Zegarmistrz

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-05-2007, 11:01   

Przepraszam, ale ja chyba nadal nie rozumiem, jaki problem tkwi w zakończeniu Chobitsów... Bo akurat TA manga wydaje mi się WYJĄTKOWO zgrabnie zakończona. Zakończenie jest sensowne, całkiem spójne i zamknięte. Ja naprawdę nie potrafię sobie wyobrazić, o czym miałby być ewentualny sequel. O problemach seksualnych Hidekiego?? Ja wiem, że fani są szaleni, ale bez przesady...

Co do X-a - o ile rozumiem, trzęsienie to nie tyle "wymówka Clampetek", co "kłótnia z wydawcą", który tego z takim zakończeniem nie wyda i kropka. A Clampetki, jak to Clampetki - cholernie dumne istoty - i nie zmienią zakończenia i też kropka.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Grethort Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2007, 11:17   

Mai_chan napisał/a:
Przepraszam, ale ja chyba nadal nie rozumiem, jaki problem tkwi w zakończeniu Chobitsów... Bo akurat TA manga wydaje mi się WYJĄTKOWO zgrabnie zakończona. Zakończenie jest sensowne, całkiem spójne i zamknięte.


Miałem na myśli anime - za mangę wezmę się niedługo jak zbiorę pieniążki :)
Szanuje cudze zdanie, ale tym którzy bardzo lubią Chobitsy brakuję czegoś więcej... no bo w końcu w ostatnim odcinku dowiadujemy się o tym, że Shinbo i Takako chcą się pobrać. Co do Chii - czy ona nadal jest tak hmmm... "niedorozwinięta" ? Bo jakoś nie sądzę, żeby po tym jak Hideki wyjawnił prawdę Chii, że on ją także kocha, że od razu jej IQ wyniosło ponad 140. Powiedzmy, że 'sequel' byłby splotem zabawnych wydarzeń itd. . :)
Np. Chii poznaje rodziców Hidekiego itd. ~~

Cytat:
Ja naprawdę nie potrafię sobie wyobrazić, o czym miałby być ewentualny sequel. O problemach seksualnych Hidekiego?? Ja wiem, że fani są szaleni, ale bez przesady...


:D:D IMO trochę przesadziłeś ;)

Cytat:
Co do X-a - o ile rozumiem, trzęsienie to nie tyle "wymówka Clampetek", co "kłótnia z wydawcą", który tego z takim zakończeniem nie wyda i kropka. A Clampetki, jak to Clampetki - cholernie dumne istoty - i nie zmienią zakończenia i też kropka.


Zawsze trzeba próbować - żebym i miał wysyłać przez parę lat maile do nich. :) Żebym miał czekać 10 lat na kontynuację... poczekam. ~~

Co do tych fanów - masz absolutną rację. Są szaleni! ~~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2007, 11:42   

Hmmm ja bym na twoim miejscu wziął sobie zrobił przerwę, wyluzował i zastanowił się nad sensem działań. Chobits jak na anime kończy się bardzo dobrze ( dodam, że w komediach romantycznych wcale często zakończenie jest dużo słabsze ). Dodajmy do tego fakt, że jest to seria z przed ładnych paru lat i jestem pewien, że nikt nie zrobi do tego kolejnego sezonu.
Co do Chii, ona nie jest niedorozwinięta, ale z racji ograniczonego zasobu wiedzy o świecie zachowuje się tak jak widzisz, więc raczej jest to kwestią czasu, aż będzie w stanie bez problemu "zagiąć" Hidekiego:p
Tak ogólnie, żeby nie było, że cię nie rozumiem. Mi też się Chobitsy bardzo podobały, jedna z ładniejszych serii o miłości, jaką widziałem. Nie zmienia to faktu, że twoje działania są "pod wpływem chwili". Dlatego moja dobra rada -> Zacznij oglądać coś innego, nie myśl o Chobitsach i po jakimś czasie zastanów się, czy to co robisz teraz miało sens.

Jak chcesz jakąś serię, w której masz obraz życia po ożenku, to możesz zobaczyć Onegai Teacher. Niby tu też najpierw miłość musi się rozwinąć, bo sprawa pobrania się była raczej wymuszoną sytuacją, ale z racji takiego zaczęcia fabuły możliwości jej rozwoju są sporo szersze. Obejrzyj sobie, ma tylko 13 odcinków, może wtedy trochę wyluzujesz z tematem Chobitsów:p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2007, 11:43   

Grethort napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=FwYFBOTySgM - Na tym filmie wygląda to zupełnie inaczej <<"

Ja pindole... woda z mózgu mi się robi jak to widzę. Zamiast wykorzystać Chii do sequelu Chobitsów czy coś to umieszczają ją w innym anime ;) Troche to dziwne, kiedy widzi się kogoś znanego w innym miejscu w innym czasie - jednocześnie to nie ta sama osoba. :|


Widzisz Grethort to anime jest o podróżowaniu między alternatywnymi światami, gdzie bohaterowie mogą spotkać znane sobie osoby, jak i siebie samych. Ten odcinek wygląda na taki w którym spotkali Chi w alternatywnym świecie bo raczej nie sądzę że jest to Chi z Celes (czyli ta co została stworzona przez Fai) , zresztą nie wiem dokładnie bo oglądałam tylko do 16 odcinka pierwszej serii, a później jak usłyszałam że akcja się zaczyna się rozkręcać w 17 tomie to uznałam że nie chcę mi się czytać wcześniejszych tomów i zaczęłam czytać od tego 17 tomu :-)

Jeżeli tym czego szukasz jest seria o niedorozwiniętej pannie to może obejrzyj Elfen Lied tam też jest Chi....... tfu znaczy się Nyuu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2007, 11:50   

Nie obejrzałem filmiku, ale zapewne chodzi o Chii, która została królem jakiegoś państwa ( ale z racji, że tu również jest tworem magicznym, nie może opuścić murów miasta, bo zniknie ). Ogólnie mówiąc Fay jej tutaj trochę pomógł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Grethort Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2007, 12:15   

ByTheWay napisał/a:
Hmmm ja bym na twoim miejscu wziął sobie zrobił przerwę, wyluzował i zastanowił się nad sensem działań. Chobits jak na anime kończy się bardzo dobrze ( dodam, że w komediach romantycznych wcale często zakończenie jest dużo słabsze ). Dodajmy do tego fakt, że jest to seria z przed ładnych paru lat i jestem pewien, że nikt nie zrobi do tego kolejnego sezonu.


Czas pokaże. :) Może będą kiedyś... nie jestem na to nastawiony, ale zawsze warto mieć nadzieję. :)

Cytat:
Co do Chii, ona nie jest niedorozwinięta, ale z racji ograniczonego zasobu wiedzy o świecie zachowuje się tak jak widzisz, więc raczej jest to kwestią czasu, aż będzie w stanie bez problemu "zagiąć" Hidekiego:p


A widzisz? Czyli jednak w sequelku mogło by się coś takiego pojawić...

Cytat:
Tak ogólnie, żeby nie było, że cię nie rozumiem. Mi też się Chobitsy bardzo podobały, jedna z ładniejszych serii o miłości, jaką widziałem. Nie zmienia to faktu, że twoje działania są "pod wpływem chwili". Dlatego moja dobra rada -> Zacznij oglądać coś innego, nie myśl o Chobitsach i po jakimś czasie zastanów się, czy to co robisz teraz miało sens.


Pod wpływem chwili - hmm czy ja wiem? Raczej staram się coś zdziałać ... dać im do myślenia. Bo skoro coś jest dobre, to czemu ma się kończyć na 1 sezonie? Takie Pokemony i Dragon Ball dorobiły się ponad 150 odcinków. Pokemon... eh. :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group