FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
  Twórcy Chobits?
Wersja do druku
Grethort Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2007, 17:05   Twórcy Chobits?

Witam wszystkich ~~"

Przejdę od razu do rzeczy - chciałbym się skontaktować z twórcami Chobitsów (anime). Niestety, nie bardzo wiem do kogo mam pisać... czy do studia Madhouse, czy do Pana reżysera Morio Asaka czy do CLAMPA :) Powiedzmy np. że chciałbym poprosić ich o kontynuację Chobitsów i inne takie pierdółki ^^ ( szczerze mówiąc chce twórców o coś innego zapytać - ale to napisałem tak dla przykładu ) :)


Z góry dziękuję za każde info :P
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-05-2007, 17:06   

Ujmę to krótko - znajdź sobie lepsze zajęcie, bo to nie rokuje najmniejszych szans powodzenia.
Powrót do góry
Grethort Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2007, 17:13   

Grisznak napisał/a:
Ujmę to krótko - znajdź sobie lepsze zajęcie, bo to nie rokuje najmniejszych szans powodzenia.


Zapewne myślisz "kolejny 12-latek próbujący coś zdziałać" - ja taki nie jestem. Jeśli mi na czymś naprawdę zależy to daje z siebie wszystko. Wiem jak rozmawiać z ludźmi :) Chce tylko zadać parę pytań.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-05-2007, 17:35   

Skoro tak uważasz, to zerknij sobie tu: http://www.clamp-net.com/ i do roboty...
Powrót do góry
Grethort Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2007, 17:38   

Grisznak napisał/a:
Skoro tak uważasz, to zerknij sobie tu: http://www.clamp-net.com/ i do roboty...


Zerkałem już tutaj i dojrzałem tylko ten adres headquarters@clamp-net.com

Potrzebuje DOKŁADNIE wiedzieć z kim mam się skontaktować. Czy pisać na headquarters@clamp-net.com czy na inny adres? :F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-05-2007, 17:46   

Wszystko jedno, reakcja będzie identyczna.
Zastanów się troche, myślisz, że podawano by maila do każdej z członkiń?
Powrót do góry
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2007, 20:38   

Innymi słowy - artystki z CLAMP nie podają do publicznej wiadomości swych prywatnych adresów. headquarters@clamp-net.com jest jedynym oficjalnym ich adresem kontaktowym (co oczywiście oznacza, że list wysłany na ten adres najprawdopodobniej utonie w masie innych).

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ayoken Płeć:Mężczyzna
Co znowu?


Dołączył: 07 Sty 2007
Skąd: Bielsko-Biała
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2007, 21:28   

Grethort, czy ja Cię nie widziałem na forum Hypera? Marzenia to piękna rzecz.

Przypominam: to jest forum, nie skrzynka kontaktowa. Takie rzeczy prosze załatwiać privem lub emailem. edit = Zegarmistrz

Okej zatem, żeby było do tematu. Pomysł na drugą część serii Chobits wydaje mi się w ogóle niewypałem, ponieważ co by niby dalej anime miało przedstawiać? Życie persocoma z człowiekiem? Już po prostu czuję ten hardcore. <ironia>

_________________
"Powiem jedno, nigdy więcej nie wypiję 7 kubków Tonicu w ciągu 8 minut"


Ostatnio zmieniony przez Ayoken dnia 18-05-2007, 16:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10913328
Grethort Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2007, 07:25   

Bezimienny napisał/a:
Innymi słowy - artystki z CLAMP nie podają do publicznej wiadomości swych prywatnych adresów. headquarters@clamp-net.com jest jedynym oficjalnym ich adresem kontaktowym


Dobra napisałem pod ww. adres :) Poczekam na odpowiedź z 2-3 dni, jeśli nie dostanę odpowiedzi to będzie trzeba znowu ich zaspamować.

Cytat:
(co oczywiście oznacza, że list wysłany na ten adres najprawdopodobniej utonie w masie innych).


Np. jakiej masie innych listów? Fanów proszących przyładowo o kontynuację? Bo jak dla mnie to połowa tylko siedzi i pierdzi w stołek zamaist naprawdę spróbować coś zrobić - pomyślcie sobie - gdyby CLAMP dostawał dziennie po kilkadziesiąt listów z prośbą o kontynuację, to wtedy na pewno można by o tym pomyśleć na poważnie.

Nie wiem jak wy - ale ja będę próbował zadawać pytania CLAMP'owi dopóki nie doczekam się konkretnej wiadomości ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2007, 09:58   

Grethort napisał/a:
Np. jakiej masie innych listów? Fanów proszących przyładowo o kontynuację?
Proszących o kontynuacje, żądających kontynuacji, mających pytania związane z twórczością Clampetek, mających pytania niezwiązane z ich twórczością, piszczących fangirlsów (i fanboyów), protestów osób którym nie podobają się jakieś elementy fabularne ich mang, próśb o ocenę własnych mang/rysunków/scenariuszy, pytań czy się można do nich przyłączyć, próśb o autografy (najlepiej przez telefon), listów od uciekających za granicę nigeryjskich prezydentów, ofert powiększenia tego i owego, sprzedaży Viagry itp.

Kilkadziesiąt listów dziennie? Jestem głęboko przekonany, ze otrzymują o wiele, wiele więcej z samej Japonii.

PS: to wcale nie oznacza, że nie dostaniesz odpowiedzi - ale może oznaczać, że będzie ona pochodzić nie od samych Clampetek (bo twój list nawet do nich nie dotrze) a od jakiejś osoby zatrudnionej do "przesiewania" listów i odpowiadania na nie (zresztą, jeśli chodzi ci tylko o jakąś informację to może ci wystarczyć).

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grethort Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2007, 15:27   

Bezimienny napisał/a:

Kilkadziesiąt listów dziennie? Jestem głęboko przekonany, ze otrzymują o wiele, wiele więcej z samej Japonii.


Jeśli masz rację to faktycznie nie dziw się, że ludzie chcą kontynuacji ;)
Sprawdzam - a tam 200 listów z prośbą o Chobitsy 2 czy coś. Szkoda, że przerwali anime w tak ciekawym momencie kiedy to wszystko w końcu wyszło na jaw. Twórcom trzeba to uświadomić.

Cytat:
PS: to wcale nie oznacza, że nie dostaniesz odpowiedzi - ale może oznaczać, że będzie ona pochodzić nie od samych Clampetek (bo twój list nawet do nich nie dotrze) a od jakiejś osoby zatrudnionej do "przesiewania" listów i odpowiadania na nie (zresztą, jeśli chodzi ci tylko o jakąś informację to może ci wystarczyć).


A ja się nie dam - będę pisał dzień i noc aż w końcu uzyskam jakąś odpowiedź. ;) Hehe ~~''
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 18-05-2007, 15:31   

Chobitsy?? CHOBITSY??? Kogo obchodzą Chobitsy, Chobitsy się ślicznie i sensownie skończyły.

X-a, na bogów, lud chce X-a!! Wrrrr!! (tak, zaliczam się do tych głupców, którzy NADAL mają nadzieję na zakończenie...)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2007, 15:57   

Grethort może weź się za Tsubasa Reservoir Chronicle tam się Chi pojawia rzadko co prawda ale jednak i przy tym robi wrażenie jakby miła 10 razy ciekawszą osobowość.

Mai_chan napisał/a:
X-a, na bogów, lud chce X-a!! Wrrrr!! (tak, zaliczam się do tych głupców, którzy NADAL mają nadzieję na zakończenie...)


Dobrze powiedziane jak już coś maja kończyć to niech to będzie X chociaż słyszałam plotki że podobno skończyły tylko wydawnictwo nie chcę wydać bo jest politycznie niepoprawne. Ktoś może wie czy to prawda czy może tylko plotka wymyślona przez zdesperowanych fanów którzy próbują sobie wytłumaczyć czemu tak długo nic nie ma?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 18-05-2007, 16:02   

Jeśli politycznie niepoprawne to znaczy, że wydadzą za jakiś czas, gdy sięrealna sytuacja polityczna przestanie przypominać tę z mangi. Cóż, w Kawaii dawno temu pisali, że one nigdy nie zaczynają wydawać mangi, której nie skończyły pisać, więc by to pasowało.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 18-05-2007, 17:23   

Grethort napisał/a:
Twórcom trzeba to uświadomić.
Twórcy mają to w P---oważaniu. A wydawane jest tylko to, co zarabia pieniądze. Jeżeli słabe wyniki Tsubasa Chronicle doprowadziły do anulowania 3 sezonu anime, powiedzmy to szczerze - nikt nie dotknie się starzyzny.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group