FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  Najpiękniejsze postacie żeńskie z anime
Wersja do druku
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2010, 00:07   

Konori Mii- Toaru Kagaku no Railgun
Jakoś lepszego zdjęcia nie chciało mi się szukać.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2010, 09:55   

Zapomniałam...
Leenale Lee z D.Gray-Man'a.
I tu ładnie wygląda, ale tego już nie było w anime.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Mirror dnia 21-02-2010, 20:39, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 21-02-2010, 10:36   

No to oprócz wymienionych tu wcześniej
Horo
i Yin z Darker than Black
to jeszcze dodam
Rin z Fate/Stay Night
i Shuurei z Saiunkoku Monogatari

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sucharek Płeć:Kobieta
Słit tsundere.


Dołączyła: 18 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2010, 18:10   

Ciężko tak z pamięci wymienić te najpiękniejsze, bo sporo ich było, ale teraz do głowy przychodzą mi:
Euphemia - ma bardzo ładną twarz i piękne oczy.
C.C - może nie tak śliczna jak Euphemia, ale jest urocza i słodka.
Reira - ma cudowne włosy, poza tym oczy postaci Yazawy są świetnie narysowane.
Sawako - w anime nie zawsze wygląda korzystnie, za to w mandze jest naprawdę bardzo ładna.
Nami - z reguły nie przepadam za przesadnie wychudzonymi postaciami, ale tutaj jakoś mi to nie przeszkadza, prawda, że ślicznie wygląda?
Kobato - jejku, ta postać jest tak przesłodka, że nie mogę się na nią napatrzeć. *.*


Ostatnio zmieniony przez Sucharek dnia 06-04-2010, 14:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lolika Płeć:Kobieta
Wariatka .


Dołączyła: 04 Kwi 2010
Skąd: Dublin , Irlandia .
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2010, 15:46   

Hmm..
Długo myślałam nad odpowiedzią i w końcu wybrałam
Bliźniaczki Riku i Risa z D.N.Angel.
Mimo że mają 14 lat, kreska którą są narysowane podoba mi się.
http://images.absoluteanime.com/dnangel/riku.jpg

_________________
I'll also show you a sweet dream
next night .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
627758
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-04-2010, 18:10   

do swojej niewielkiej listy dodam Ako i Riko z KissXsis

http://images2.fanpop.com/image/photos/9700000/Kiss-X-Sis-kiss-x-sis-9713629-400-500.jpg
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 05-04-2010, 18:30   

Zonk, bez urazy, ale czym te panienki różnią się od setek innych moeblobów? Ja rozumiem, że to akurat w dużej mierze rzecz gustu, ale nazywanie każdej słodziutkiej, rumieniącej się dziewuszki najpiękniejszą sprawia, że ten temat traci sens...

PS Jako mod, bardzo prosiłabym Wszystkich o krótkie uzasadnienie swoich wyborów. Ja wiem, że temat ma dopisek "galeria", ale chociaż jedno zdanie wyjaśnienia by się przydało. Zwłaszcza, że niektóre wybory są np dla mnie wręcz zagadkowe. :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
keylan Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 13 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 16-04-2010, 03:37   

Dla mnie Re-L Mayer, bardzo ładnie narysowana, wyjątkowy makeup, zacięte usteczka i ogólna pomroczność jasna postaci :)
Re-L
Re-L 2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-04-2010, 16:23   

moshi_moshi napisał/a:
Zonk, bez urazy, ale czym te panienki różnią się od setek innych moeblobów? Ja rozumiem, że to akurat w dużej mierze rzecz gustu, ale nazywanie każdej słodziutkiej, rumieniącej się dziewuszki najpiękniejszą sprawia, że ten temat traci sens...


błąd, ja dla mnie w tym temacie nie chodzi o to, jaki poziom prezentują bohaterki, które opisuję, ale to, jak zostały narysowanie/animowane/(użyjcie jakiegoś innego adekwatnego słowa). Jeżeli patrzysz na to z innej strony, to faktycznie temat jest do zamknięcia, bo przecież poziom tego tematu jest za niski... Gdybym miał pisać o najpiękniejszym przedstawieniu postaci w anime, lista byłaby zupełnie inna.


Ostatnio zmieniony przez zonk486 dnia 17-04-2010, 17:28, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-04-2010, 16:34   

zonk486 napisał/a:
swoją drogą inne pytanie:Co znaczy wyróżnione przeze mnie słowo? Żeby nie śmiecić, Proszę o odpowedź na PW, a gdy dostanę odpowiedź, usunę treść offtopu.
[offtop_mode=off]

Pro publico bono wrzucę jednak tu, może innych też to zainteresuje: definicja moebloba.
Powrót do góry
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-04-2010, 16:50   

Zgodnie z definicją moebloba podaną przez Hrisznaka postaci, które opisuje, w większości moeblobami NIE SĄ!!. Z resztą sprawa wygląda jak moje "Moe-Kawaii Eufemizmy".

Z tym się wiąże jedno przesłanie - Nie śmiećmy. Możemy o tym porozmaiwać w Offtop'ie, a ten temat zostawmy tak, jak jest...

Otrzymałem odpowiedź, usuwam więc pytanie zawarte w Offtopie...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 17-04-2010, 16:51   

Cytat:
błąd, ja dla mnie w tym temacie nie chodzi o to, jaki poziom prezentują bohaterki, które opisuję, ale to, jak zostały narysowanie/animowane/(użyjcie jakiegoś innego adekwatnego słowa). Jeżeli patrzysz na to z innej strony, to faktycznie temat jest do zamknięcia, bo przecież poziom tego tematu jest za niski... Gdybym miał pisać o najpiękniejszym przedstawieniu postaci w anime, lista byłaby zupełnie inna.

Ano, wychodzi na to, że inaczej zrozumieliśmy przesłanie tego tematu. Dla mnie to temat o najpiękniejszych postaciach kobiecych w anime, przy czym nie chodzi o "wartość techniczną", ale raczej kwestie gustu. Czyli ktoś woli brunetki od blondynek, ktoś inny duże biusty itp. A skoro mają one być "najpiękniejsze" wypadałoby żeby wyróżniały się czymś z tłumu innych postaci, no chyba że dla kogoś większość współczesnych bohaterek to niemalże ideał piękna. Stąd wzięło się moje pytanie do ciebie. I nie bardzo rozumiem, co znaczy stwierdzenie "poziom tematu jest za niski".

Na drugie pytanie odpowiedział już Grisznak, a co do notki odmoderatorskiej, to nigdzie nie napisałam, że należy zedytować posty sprzed lat. To była uwaga do osób, które napisały coś ostatnio (m.in. ciebie i Loliki) i do tych, które się do tego przymierzają.

Zonk:
1. Ja chyba wyraźnie prosiłam o uzasadnianie swoich opinii, a Ty nadal tego nie robisz!
2. Mam nadzieję, że źle napisany nick Grisza, to tylko literówka.
3. Nie krzycz na współrozmówców!
4. Zwracaj uwagę na zaczynanie zdań od dużej litery, bo widzę, że często masz z tym problem, a "Niestosowanie podstawowych zasad języka polskiego" to wyjątkowo głupi powód otrzymania trzeciego osta.
5. To moje OSTATNIE ostrzeżenie i dziękuj Bogu, że mam dzisiaj dobry humor!
Amen.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-04-2010, 17:06   

Primo, prosiłbym jednak, aby moją ksywkę pisać poprawnie. Nie wydaje mi się ona szczególnie trudna w zapamiętaniu czy zapisywaniu, ergo, proszę o poprawkę. Wiem, egomaniak ze mnie.
Secundo, czy to przypadek, że obie wymienione przez ciebie postaci pochodzą z serii ecchi kazirodczej? Ot, po prostu pytam.
Powrót do góry
Chatoyant
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-05-2010, 10:04   

Póki co to tylko Horo. Przy reszcie damskich postaci wypada bardzo wyraziście. Pewnie gdyby nie jej szelmowska natura, nie robiłaby na mnie takiego wrażenia. Najlepsze ujęcie: jej zakryta kapturem, niby to z powodu szpetoty twarz odbija się w kałuży i widać tylko perfidny uśmieszek i malującą się na obliczu świadomość, iż kolejny gość został wykiwany. Jak tu jej nie lubić. Co do samego wyglądu, to pozostańmy przy zdaniu towarzyszącego jej szczęśliwca.
Powrót do góry
Mei Płeć:Kobieta
Otaku, otaku..


Dołączyła: 05 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2010, 20:27   

Trudno mi się zdecydować pomiędzy dwiema postaciami, więc pozwólcie, że napiszę te dwie.
Yukari z Paradise Kiss - ta kreska jest taka no jak dla mnie inna jaką ją narysowano, coś w tej kresce jest. Jak wychodzi na scenę w tej przepięknej niebieskiej sukni to aż mi oczy się święcą(mogę to setki razy oglądać), wygląda tam tak przepięknie, że aż trudno to opisać!
Chii z Chobits - kreski od CLAMP nie da się opisać. Oglądałam wszystkie anime od CLAMP, ale jak dla mnie najpiękniej narysowana postać żeńska to Chii. Te długie włosy, ta twarz.. Te jej suknie.. *odpływa*

Chii
Yukari Hayasaka
Przepraszam za jakość. Wiem, że tu pięknie nie wyszła ale to jedyne co znalazłam....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group