FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
  Najpiękniejsze postacie żeńskie z anime
Wersja do druku
jan
Gość
PostWysłany: 10-05-2010, 16:48   

Jestem starszym czytelnikiem. Powiem szczerze że wolę dojrzałą kreskę, od tych"pokemonowatych" wg mnie najlepszą panną jest LADY SNOW BLOOD , kupiłem sobie wczoraj 4 tomiki puff...

Bardzo proszę o powstrzymanie się od tego typu reklamy, każdy kolejny post w tym stylu poleci jako spam.

moshi_moshi
Przejdź na dół
Graba Płeć:Mężczyzna
Pan wielkie Es.


Dołączył: 06 Cze 2010
Skąd: Domek Muminków
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2010, 11:28   

Według mnie to Nagisa,Tomoyo,Sanae,Ryou,Kotomuś i Kyou z Clannada,oraz Misaki z Kaicho wa Maid-sama.
Misaki
Link
Nagisa
http://seitoacademy.files.wordpress.com/2008/09/nagisa.jpg
Tomoyo
http://img3.ak.crunchyroll.com/i/spire2/03042008/6/9/9/4/699462c5b3d1b0_full.jpg
Sanae
http://are-are.net/wp-content/gallery/lol-sanae-ftw/sanae1.jpg
Kyou
http://53rg10.files.wordpress.com/2008/10/clannad_fujibayashikyou2.jpg
Ryou
http://media.photobucket.com/image/clannad%20ryou/anaraquekl/anime/clannad/largeAnimePaperscans_Clannad_ASH-Hi.jpg
Kotomi
http://kankeishorui.files.wordpress.com/2008/01/kotomi-ichinose.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9093054
Ai-chan Płeć:Kobieta
zaindygowana


Dołączyła: 14 Cze 2010
Skąd: że niby teraz z Krakowa
Status: offline
PostWysłany: 18-07-2010, 21:58   

Od siebie dorzucę:
Sakurę z Tsubasy - piękność absolutna i niepowtarzalna
http://img524.imageshack.us/i/sakura01jn4un6.jpg/
Suiseiseki z Rozen Maiden - w czym tkiwi jej urok? Chyba w tych oczach ;)
http://img127.imageshack.us/img127/5041/suiseisekikawaiijl1.jpg
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
21228093
RavenV Płeć:Mężczyzna
Power is Back...


Dołączył: 20 Kwi 2010
Skąd: się biorą dzieci?
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2010, 00:33   

Hmm, już dawno temu skończyły się czasy, kiedy patrzyłem się tylko na wygląd, więc w mojej ocenie znaczącą rolę będzie odgrywać charakter. Po prostu nie kręcą mnie puste laski, co mają siano zamiast mózgu, nawet jakby była najpiękniejsza na świecie...

No to tak, na pierwszym miejscu wylądowało moje nowe objawienie:

1. Meia GISBORN
http://www.nautiljon.com/images/perso/grandes/Vandread/meia_gisborn.jpg

Świetna postać. Niezależna, odważna, inteligentna. Nie lubi sie odsłaniać z uczuciami, tak jak ja. Umie pocieszyć i dodać odwagi każdemu. Nie boi się ubrudzić sobie rąk. Sprawia wrażenie zimnej, ale dla każdego znajdzie dobrą radę. Toż to ideał :D

2. Kallen STADTFELD
http://www.pureanimegallery.com/d/4425-1/kallen-kozuki.jpg

Co tu dużo mówić. Silna, sprytna, ładna. Czego chcieć więcej. Irytuje mnie tylko u niej ta ślepa nienawiść do wszystkich Brytyjczyków. Ale postać jak najbardziej na plus ;)

To by było na tyle. Mógłbym jeszcze tu wypisać kilka fajnych dziewczyn, ale myslę, że na razie tyle wystarczy ;) Może tak to napisałem jakby to był temat "Ulubiona postać", a nie "Najładniejsza postać", ale na te panie i przyjemnie się patrzy. ;) Jak to sie mówi: "Nie sztuką jest przyciągnąć wyglądem, ale zatrzymać charakterem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shinku Płeć:Kobieta
UWAGA! TSUNDERE!!


Dołączyła: 11 Sie 2010
Skąd: z Tokyo...
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-08-2010, 10:06   

Moka Akashiya

Charlotte Hazelrink

Louise de la Valliere

Lucy

_________________
INUYASHA:OSUWARI!!


Ostatnio zmieniony przez Shinku dnia 25-10-2010, 17:21, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
23779501
N4F4L3M Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2010, 23:07   

Nie będe powtarzał tych wszystkich lasek, które już wymienialiście :] Oglądałem wcześniejsze strony i nie spotkałem jeszcze Haruki Nogizaki z haruka nogizaka no himitsu
http://animeted.files.wordpress.com/2009/08/nogizaka-haruka-no-himitsu-op-large-06.jpg -bosska ^^
Naturalnie jeszcze Asa-senpai z Shuffle!
http://data68.sevenload.com/slcom/ie/nk/kliimh/scbkmimjdggc.jpg~/Asa-Senpai.jpg
i Shia, też z Shuffle!
http://data0.kilariblog.com/mariko/mod_article786271_2.jpg?2802
noi ta bardzo bardzo kawaii dziewczyna z NyanKoi, której imienia nie pomnę.
http://blogmirasa.files.wordpress.com/2009/12/nyan-koi-2.jpg
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 10-02-2013, 17:11   

Zainspirowany podobną listą zamieszczoną niedawno przez Nostalgia Critica, postanowiłem odświeżyć temat i skomponować własną listę 11 Najpiękniejszych Kobiet W Anime. Zadanie okazało się nie być proste: przy takiej ilości ładnych, sympatycznych, seksownych, uroczych i fajnych postaci ciężko wybrać takie, które szczególnie się wyróżniają - zarówno wyglądem, jak i charakterem. A kiedy już się to zrobi, trzeba kilka odrzucić tak, żeby została jedenastka. Po długim zastanowieniu i jeszcze dłuższym staraniu się ubrać w słowa, oto moja osobista lista najpiękniejszych postaci żeńskich z anime:


11. Suiseiseki (Rozen Maiden) - Pierwsza pozycja na liście a już oszukuję. Miałem brać pod uwagę osobowość, a tymczasem charakter Sui jest... Okropny. Nawet uwzględniając ukryte głębie. Bycie zołzą nie zmienia jednak faktu że jej design jest absolutnie prześliczny, zwłaszcza z tą heterochromią.


10. Mami Tomoe (Puella Magi Madoka Magica) - Najstarsza z pięciu Puelli i najbardziej urodziwa. Miła, uprzejma i dystyngowana, ma też najładniejszy "mundurek" i wspaniałe loki. Jej styl walki jest hipnotyzujący: jednoczesnie brutalny i pełen gracji, przypomina złożony taniec zakończony pokazem sztucznych ogni.


9. Kaori Kanzaki (Toaru Majutsu no Index) - Chłodna, potężna i śmiertelnie niebezpieczna. Zmierzwione włosy i nieporządny, asymetryczny strój podkreślają jej dziką urodę i doskonale zbudowane ciało.


8. Nanya (Gokudo-kun Mannyuki) - co można napisać o Białej Tygrysicy? Cóż... Niewiele. W anime z którego pochodzi ma rolę dość poboczną. Nie zmienia to jednak faktu że jej projekt postaci jest przecudny. Drapieżna uroda i egzotyczny strój (a może na odwrót?) połączona z walecznym charakterem i siłą prezencji czynią z niej piękną, groźną Damę Wojny.


7. Yakumo Tsukamoto (School Rumble) - Postacie żeńskie w School Rumble generalnie są bardzo ładnie narysowane. Dlatego niełatwym zadaniem dla rysownika było pokazanie Yakumo jako ładniejszej od reszty bohaterek. A jednak udało mu się to: ładna, zgrabna, delikatna, o kruczoczarnych włosach i fascynujących oczach, Yakumo stanowi ideał młodej kobiety. Jej "idealność" obejmuje też charakter - Yakumo to Yamato Nadeshiko, choć wydaje się być nieco bardziej asertywna i proaktywna niż stereotypowa przesdstawicielka tego gatunku. A jej nieśmiałość w stosunku do większości mężczyzn i fascynacja bohaterem są dobrze - i w oryginalny sposób - uzasadnione.


6. Rain Mikamura (G Gundam) - Ci, którzy mnie lepiej znają wiedzą, że na Gundamy mam alergię i jak do tej pory obejrzałem bez uciekania z krzykiem tylko jedną ich serię. Seria owa za to posiadała - zaskakująco biorąc pod uwagę materiał - udaną postać kobiecą. Partnerująca głównemu bohaterowi Rain ubiera się w praktyczny strój, ma przeszkolenie medyczne i jest z zawodu mechanikiem. I jest przy tym niekwestionowanie kobieca. Czuła i pełna współczucia, jest przy tym stanowcza, kompetentna, potrafi postawić na swoim, a razie potrzeby potrafi w zastępstwie bohatera popilotować mecha. I choć przy tym ostatnim widać, że nie jest do końca w swoim żywiole, potrafi stanąć na wysokości zadania.


5. Celty Sturluson (DRRR!!) - Pozycja która może wydawać się dziwna, biorąc pod uwagę jak ważne przy ocenianiu urody są twarz i włosy. Celty nie posiada ani jednego i drugiego. I, jak się okazuje, wcale nie potrzebuje głowy żeby być atrakcyjną. To silna, groźna, zaradna kobieta, świetnie wyglądająca w skórzanym stroju motocyklisty, która przy bliższym poznaniu okazuje się naprawdę przemiłą osobą i - mimo bycia kilkusetletnią fae - potrafi zachowywać się rozbrajająco uroczo.


4. Haruhi Fujioka (Ouran High School Host Club) - Kolejna pozycja która wydaje się nietypowa, a jednak znalazła się wysoko na liście. Androgyniczna Haruhi w zależności od tego, jak się ubierze może uchodzić za równo za chłopaka jak za dziewczynę i wygląda dobrze i w jednej i w drugiej roli. Urzekający uśmiech, sympatyczny wygląd i przemiłe obejście są atrakcyjne niezaleznie od płci. Jednak tym, co zapewniło jej tak wysokie miejsce na tej liście jest jej osobowość: miła, pomocna i wrażliwa na cudze cierpienie, a przy tym szczera, bystra, asertywna i nie bojąca się rzucać uszczypliwymi komentarzami kiedy sytuacja tego potrzebuje, Haruhi jest pełna ciepła i nie pozbawiona przy tym charakteru.


3. Fate Testarossa Harlaown (Magical Girl Lyrical Nanoha StrikerS) - Już w pierwszej serii Fate podbiła serca widzów. Młodziutka Magical Girl o delikatnej urodzie i smutnej historii. Pomimo drobnego (acz zdolnego miotać gromy i wywoływać sztormy) ciałka i zranionej duszy starająca się za wszelką cenę pozostawać silną, sprawiła, że niejednego fana naszła myśl o adopcji.

Dziesięć lat później i mała Fate wyrosła na piękną, pełną ciepła młodą kobietę, łączącą udaną karierę wojskową z byciem zastępczą matką dla grupki młodych superżołnierzy.


2. Tomoyo Daidouji (Card Captor Sakura / Tsubasa Chronicle) - Postać która omal a nie została pominięta na tej liście ze względu na młody wiek. Jednak Tsubasa Chronicle pokazuje jak wyglądałaby jako dorosła kobieta i zdecydowanie się kwalifikuje. Tomoyo już od dzieciństwa ma zadatki na prawdziwą damę: obok efemerycznej urody dysponuje wdziękiem, elegancją i zamiłowaniem do sztuk pięknych. Do tego jest zaradna, opanowana, oddana i pełna dobroci. A przy tej całej perfekcji nadal pozostaje ciekawą, dobrze napisaną postacią, która potrafi zarówno rozśmieszyć jak i wzruszyć.


1. Irisviel von Einzbern (Fate/Zero) - Przepiękna kobieta, kochająca żona i matka, silna magiczka. Malownicza w sukni, atrakcyjna w płaszczu. Zwykle pogodna i rozumiejąca, kiedy trzeba - poważna i zdecydowana. Ofiarna i oddana rodzinie do samego końca, a jednak potrafiąca cieszyć się życiem. Irisiviel jest osobą którą cieżko nie lubić ale nie należy lekceważyć. Piękna, sympatyczna i inteligentna Irisviel ląduje na pierwszym miejscu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-02-2013, 00:06   

W odpowiedzi na post Xenipha podaję swoje typy - jednak muszę przyznać, że w większości przypadków w większym stopniu skupiałem się na charakterze, czy też charyzmie postaci niż na jej wyglądzie... bez nich nawet najładniej narysowana postać nie ma tego "czegoś", co by ją naprawdę ożywiło.

11. Kyouko Watari (Hajimete no Aku) – przyznaję, że Kyouko nie jest szczytem urody i być może nie powinno jej być na liście – z drugiej jednak strony, jest jedną z najnormalniejszych i najsympatyczniejszych bohaterek, jakie spotkałem w mandze i anime. Za to i za swoiste ciepło tej postaci (nawet pomimo jej przerażająco „mrocznych” momentów) w mojej opinii stanowczo zasługuje na honorowe miejsce.

10. Misaka Mikoto (To Aru Majutsu no Index) – w zasadzie jedna z najciekawszych i najładniejszych przedstawicielek stylu „na chłopczycę” (cicho Xen, wiem ze Fujioka wygrywa, ale...). Do tego ma charakter, jest pomysłowa i zaradna, jak również praktyczna (ale nie do bólu, co też jest zaletą). No i patrząc po wyglądzie jej matki... stanowczo ma duże szanse wyrosnąć na piękną kobietę.

09. Shino Amakusa (Seitokai Yakuindomo) – wysoka, przystojna panna z długimi włosami i być może nie do końca typowym poczuciu humoru ;-) Do tego bardzo inteligentna i ogólnie sympatyczna.

08. Kunieda Aoi (Beelzebub) – podobny typ urody do wspomnianej wcześniej Shino, jednak Aoi wygląda stanowczo lepiej. Ma także ciekawy charakter i mocno rozwinięty kręgosłup, co pozwala jej łączyć kilka odpowiedzialnych ról – od szefowej kobiecego gangu (w której to roli wykazuje się wysoko rozwiniętym poziomem badasserstwa) po kochającą starszą siostrę. Jest przy tym urocza w kontaktach z głównym bohaterem i wykazuje się niezwykłą wręcz odpowiedzialnością i cierpliwością w stopniowej, ale nieugiętej walce o rozwój ich związku.

07. Morgiana (Magi) – czyli jedna z najbardziej skutecznych bohaterek shounenów. Postać o bardzo sympatycznym charakterze – pomimo bycia idealnym przykładem prawdziwie skutecznej action girl jest też bardzo kobiecą, wesołą i uroczą dziewczyną. Jeśli zaś chodzi o urodę – te czerwone włosy... oraz niewiele bohaterek ma nogi mogące się z nią równać.

06. Kawashima Ami (Toradora!)– nie będę ukrywać, że Ami była jednym z największych zaskoczeń, jakie spotkały mnie w anime. Autor wyśmienicie wprowadził ją jako postać do niemalże znienawidzenia – kłamiąca, przymilająca się, zdawałoby się pustogłowa postać... która w miarę poznawania, rozwoju osobowości i odkrycia „drugiego dna” okazała się jedną z najciekawszych i najsensowniejszych postaci w całej serii. Wygląd także niczego sobie, co zresztą w serii było wielokrotnie podkreślane ;-)

05. Tohsaka Rin (Fate Stay/Night) – czyli co nieco zarozumiała, znana niemalże wszystkim tsundere czarodziejka. Czego by o niej nie mówić, ma wyśmienitą figurę (nie na darmo dostała tytuł bogini zettai ryouiki), oraz niezależnie od swojej tsunderowatości – bardzo ciekawy, złożony charakter.

04. Signum (Mahou Shoujo Lyrical Nanoha A's) – tu w zasadzie niewiele jest do napisania. Jedna ze starszych bohaterek (jak na serię anime), o wyśmienitej figurze i silnym charakterze z dobrze rozwiniętym kręgosłupem, nie stroniąca od skutecznego pokazania swoich możliwości bojowych. Można tylko marzyć o większej ilości takich postaci.

03. Marisa Kirisame (Touhou) – słynna blond wiedźma o niewyparzonym języku, namiętna złodziejka i jedna z największych specjalistek od zaprzyjaźniania się metodą wysadzania adwersarza w powietrze. Nie ukrywając, postać dość nietypowa pod tym względem, że nie istnieje do końca jasna jej charakteryzacja – z różnych mniej lub bardziej oficjalnych źródeł fani wybierają sobie tę wizję, która najbardziej im pasuje. Mnie najbardziej w tej postaci ujmuje potężna ilość energii i radości życia, jaką przejawia.

02. Horo (Spice&Wolf) – po wiedźmie czas na boginkę. Horo to przede wszystkim charakter – prawdopodobnie jedna z najinteligentniejszych i najciekawszych postaci kobiecych w anime, o ostrym jak brzytwa rozumie, ciętym języku i świetnie prowadzonych zaletach i wadach dodających jej uroku. Nie można jej także odmówić tony uroku.

01. Arcueid Brunestud – i ostatnia pozycja na liście to ponownie bogini... i wampir. Czy też może najpierw wampir, a potem swoistego rodzaju bogini. Ciężko w zasadzie opisać, skąd bierze się urok Arcueid, którego niespożyte ilości posiada – może to fakt, że z jednej strony jest dojrzałą kobietą, z drugiej – niezwykle ciekawą świata osobą, nie liczącą się specjalnie z konwenansami czy zasadami? Niezależnie od tego, jest niezwykle pełna życia, i nic nie można odmówić jej designowi – nie znam żadnej innej animowanej kobiety, która równie dobrze wyglądałaby w spódnicy i swetrze.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-02-2013, 23:34   

Moja lista (a w zasadzie pierwsza jej część), acz nie należy się sugerować kolejnością (lub nieobecnością niektórych pań na niej), bo to jak bardzo lubię daną postać potrafi się zmieniać bardzo pod wpływem czynników całkowicie losowych. Przy okazji odkryłam, że wyraźnie preferuje panie z brązowymi lub ciemnymi włosami.

Mikoto Misaka (Toaru Majutsu no Index/ Toaru Kagaku no Railgun) – najnormalniejsza Level 5. Nieco narwana i chłopczycowata, ale ze sporą empatią, wiarą w siebie i szlachetnym sercem. Poza tym jest przepakowana, co zawsze uważałam za dodatnią cechę u pań.

Mayumi Saegusa (Mahouka Koukou no Rettousei) – przepiękna przewodnicząca samorządu szkolnego pochodząca z jednego z 10 najpotężniejszych rodów magicznych. Mimo bycia w zasadzie arystokratką, Mayumi nie uważa się za lepszą od innych i w kontaktach z innymi studentami zwykle jest sympatyczna… chyba że ma ochotę wprawić akurat daną osobę w zakłopotanie. Nie zmienia to faktu, że swoją rolę przewodniczącej wypełniała doskonale – gdy doszło do konfliktu na tle nierówności społecznej w szkole, Mayumi skonfrontowała problem bezpośrednio organizując debatę, co skutecznie uspokoiło nastroje w szkole. Podsumowują, piękna, inteligentna, utalentowana i skuteczna w walce.

Aoi Kunieda (Beelzebub) – dowód na to, że nastoletnia przywódczyni gangu, którą trafiła strzała amora, wciąż może pozostać całkiem rozsądną i sympatyczną postacią, a nie karykaturą chłopczycy. Dualizm między stanowczą przywódczynią gangu, a zwykłą nastolatką wychodzi naprawdę sprawnie. Poza tym ciężko nie podziwiać jej starań o uwagę chłopaka – choć los zdaje się autentycznie działać na jej niekorzyść Aoi nie poddaje się i robi co w jej mocy jednocześnie będąc doskonale świadoma wcale niemałych wad jakie posiada obiekt jej uczuć.

Blue (Pokemon Adventures) – zręczna kleptomanka i manipulatorka z mroczną przeszłością. Dziewczyna sporo przeszła w życiu, ale potrafiła zmierzyć się z demonami przeszłości i stać się lepszą osobą. Na tyle na ile lepsza może stać się osoba, która wiecznie knuje, nawet gdy ma dobre intencje. Poza tym tak jak wszyscy protagoniści tej serii jest absolutnie jedwabista. I wie gdzie jest najlepsze miejsce, by schować pokeballe.

Riza Hawkeye (Fullmetal Alchemist: Brotherhood) – Riza jest jedwabista! Kto widział serię, wie.

Otae (Gintama) – Otae jest typem starszej siostry. Piękna, zaradna, ciężko pracująca, opiekuńcza kobieta, a zarazem pragmatyczna i knujna manipulatorka, której zdecydowanie nie chce się zajść za skórę. Mimo nieciekawej sytuacji życiowej pozostaje pogodna i to nawet mimo faktu, że regularnie musi sobie radzić ze stalkerem.

Kyouko Watari (Hajimete no Aku) – postać z którą autentycznie jestem w stanie się identyfikować. Dziewczyna w gruncie rzeczy zwykła i praktyczna, trochę introwertyczna i będąca lekkim otaku. Jest tak przyjemnie życiowa, że nie sposób jej nie lubić.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2013, 10:40   

Ami Mizuno (Sailor Moon) wciąż moja pierwsza mangowa miłość i chyba nadal jedyna bohaterka, którą aż tak polubiłem. Śliczna, mądra i oczytana, przez to zaś nieco zdystansowana w stosunku do reszty świata i momentami zachowująca się tak, jakby do niego nie do końca pasowała. Generalnie miła, ale w sytuacjach istotnych potrafiąca wykrzesać z siebie sporo charakteru i zachowująca zdrowy rozsądek nawet w najdziwniejszych sytuacjach. Poza tym, ma to co ja, czyli gdziekolwiek by nie była, zwykle ma pod ręką jakąś książkę, by nie marnować czasu.

Deedlit (Records of Lodoss War) - najśliczniejsza elfka w dziejach mangi i anime (choć - patrz niżej) i chyba jedyna długoucha, która nie budzi we mnie skojarzeń z nietoperzem. Bohaterka sztampowego w sumie fantasy, która przez większość czasu nie robi za piękność do ratowania (choć to też się zdarza), ale raczej za głos rozsądku u swojego ukochanego. Jest przykładem świetnie pokazanego elfiego, nie do końca ludzkiego, piękna, ale jednocześnie bardzo naturalnego.

Pirotess (Records of Lodoss War) - jeśli już szukać ewentualnej konkurencji dla pani powyżej, to tylko tu. Pirotess jest całkowitym przeciwieństwem Deed - jest zimna, rzadko okazuje ślady emocji, mówi niewiele, ale gdy coś już powie, to zwykle jest to znaczące. Jej akurat przyszło posiadać ukochanego obdarzonego większą dawką zdrowego rozsądku niż Deed, jednak i ona musi mu choć raz uratować tyłek (co niestety, zważywszy na skalę problemu, dobrze się nie kończy).

Robin (Witch Hunter Robin) - ostatnia z mojej ścisłej czołówki. Jedna z tych piękności, które nie emanują seksapilem, a i tak ich uroda robi wrażenie, szczególnie w morzu podobnych do siebie mangowych dziuń. Ktoś spostrzegawczy dostrzegłby pewnie podobieństwa, między nią a Ami - jedna i druga sprawiają wrażenie niezbyt pasujących do otaczającego ich świata i ludzi, nieco na siłę wciągniętych w sprawy, które wydają się ich nie dotyczyć oraz generalnie małomównych. Plus - jedna i druga noszą okulary i świetnie w nich wyglądają.

Rip van Winkle (Hellsing) - nie tylko najładniejsza wampirzyca, jaką widziałem w japońskich produkcjach, ale także najładniejsza z bohaterek Hellsinga. Śliczna, stylowo ubrana, do tego ma fantastyczny gust w kwestii broni. Dodajmy jeszcze fakt, że ślicznie śpiewa. Cutest nazi ever, po prostu.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
fancy Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Lut 2013
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2013, 11:17   

Dla mnie Rukia z Bleacha jest najlepsza :P

_________________
Graj w Rycerze-Zodiaku.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group