FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 61, 62, 63  Następny
  Wieści z kraju i ze świata
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 08-12-2009, 15:00   

2ch przeprowadził doroczne głosowanie, i w efekcie mamy ranking tegorocznych serii według najbardziej hardcore otaku:

1. Bakemonogatari (1231)

2. Darker Than Black II (805)

3. Saki (704)

4. K-ON! (582)

5. Higashi no Eden (525)

6. To Aru Kagaku no Railgun (456)

7. Kimi ni Todoke (428)

8. Taisho Yakyu Musume (238)

9. Natsume Yuujinchou (209)

10. Tokyo Magnitude 8.0 (199)


W nawiasach jest liczba głosów. Może niezbyt imponująca, ale jednak to 2ch, mekka otaku i weaboos.
Wychodzi na to, że powinienem zainteresować się bakemonogatari...?

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-12-2009, 17:20   

wa-totem napisał/a:
Wychodzi na to, że powinienem zainteresować się bakemonogatari...?

Seria na pewno warta zainteresowania, jednak nie koniecznie będziesz za nią szaleć. Jest oryginalna, dobrze zrobiona graficznie, jednak ma też wady - źle rozplanowano rozkład odcinka, odnosi się wrażenie, iż brakowało czasu antenowego. Jest sporo udanego fanserwisu, ale jest też fanserwis, który może zdenerwować osoby wyczulone na tym punkcie.
Wyszło jak na razie 13/15 odcinków i zapowiada się, że pozostałe dwa wyjdą dopiero wraz z premierą Blu-Ray.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-12-2009, 17:29   

Godnym uwagi jest brak Haruhi. Czyli jednak nie dali się nabrać na Endless Eight.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-12-2009, 17:36   

Jak najbardziej dali się nagrać - DVD z odcinkami z Endless Eight sprzedały się minimalnie gorzej niż reszta (nie chce mi się szukać dokładnych statystyk, uwierzcie na słowo).

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-12-2009, 01:03   

Niedawno ukazał się 2. tom Ourana i 2. tom Wampirzycy Karin.
Po Sylwestrze ma ukazać się 1. tom Vampire Knighta. Manga będzie wydawana przez wydawnictwo Waneko.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2010, 11:16   

Już się zbliża do naszych kin ekranizacja 3D Astro Boy'a. Co ciekawe, w produkcji biorą udział także Chinczole i USAńce.

Na AXN Sci-Fi obecnie emitowane są anime Soul Eater i D.Grey Man.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Chudi X Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Maj 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2010, 11:32   

Dred napisał/a:
Już się zbliża do naszych kin ekranizacja 3D Astro Boy'a. Co ciekawe, w produkcji biorą udział także Chinczole i USAńce.


O tym, że najnowszy Astro Boy jest produkcją czysto amerykańską na japońskiej licencji było wiadomo już dawno. Nawet na filmweb.pl było kilka słów buntu wobec tego faktu, jak to bywa zawsze, gdy USA bierze się za robienie "swoich" wersji anime.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
5883209
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2010, 12:24   

Cytat:
O tym, że najnowszy Astro Boy jest produkcją czysto amerykańską na japońskiej licencji było wiadomo już dawno.

Napisałem newsa, bo nie widziałem na ten temat wzmianki na forum. I oczywiście wiem o tym od dawna, że amerykańce za to się biorą. Ale wydaje mi się, że niewielu widziało trailer z polskim dubbem.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-01-2010, 12:29   

Pytanie, ilu z tych, którzy narzekają, widziało oryginalnego Astroboya... Z opinią się wstrzymam do chwili obejrzenia. Co prawda mam wrażenie, że klimatem w niewielkim tylko stopniu będzie to przypominało oryginał, zaś fabuła jest generalnie wyjęta z kosmosu, ale pożyjom, pasmatrim...
Powrót do góry
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 20-01-2010, 16:02   

W 2011 roku ma się ukazać Cowboy Bebop Live-Action. Rolę Spike Spiegela zagra nie kto inny jak... Keanu Reeves.

Cytat:
On 22 July 2008, IF Magazine published an article on its website regarding a rumor of a live-action Cowboy Bebop movie in development by 20th Century Fox. Producer Erwin Stoff said that the film's development was in the early stages, and that they had "just signed it". Keanu Reeves has been confirmed as playing the role of Spike Spiegel. Variety confirmed on 15 January 2009, that the production company Sunrise Animation will be "closely involved with the development of the English language project." The site also confirmed Kenji Uchida, Shinichiro Watanabe, and series writer Keiko Nobumoto as associate producers, series producer Masahiko Minami as a production consultant, and Peter Craig as screenwriter. It is currently slated for release in 2011.


Błagam, nie.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-01-2010, 12:02   

Loko napisał/a:
Błagam, nie.


Bo? Reeves jest dobry i pasuje fizycznie, jak się ładnie postara to mu wyjdzie świetny Spike. Pozostała część newsa też nastraja bardzo optymistycznie, a na myśl o soundtracku już mi ślinka cieknie. O scenarzyście filmweb twierdzi bardzo niewiele, poza dość konfundującą informacją o tym, jakoby w wieku poniżej jednego miesiąca grał w jakimś filmie szeryfa .__0

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-01-2010, 09:33   

Nowalijka yuri się zapowiada.
Powrót do góry
peki Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2010, 00:47   

zapowiada się film kinowy Ghost in the Shell!
A po za tym w lipcu ma wystartować nowas seria Kuroshitsuji.

_________________
Become the heir
The Serpent Saint
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2017986
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-02-2010, 14:04   

peki napisał/a:
zapowiada się film kinowy Ghost in the Shell!

Skąd masz tą informacje?
Powrót do góry
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-02-2010, 23:43   

Altruista napisał/a:
Skąd masz tą informacje?


Czy może raczej, skąd wziąłeś wehikuł czasu i czy możesz mi przywieźć z roku 1994 trochę norweskiego mleka w proszku?

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 63 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 61, 62, 63  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group