FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Co myślicie o spoilerach?

Co myślicie o spoilerach?
Nie cierpię
45%
 45%  [ 15 ]
Toleruję
18%
 18%  [ 6 ]
Są mi obojętne
36%
 36%  [ 12 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 33

Wersja do druku
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2010, 15:58   

Odwołam się jeszcze do dych opisów, bo to dobry przykład. Niektóre opisy faktycznie zniechęcają. Myślę, że to dlatego, że nie wszyscy umieją pisać takie opisy...

Pamiętam, co mnie spotkało gdy zabierałam się za kolejną dramę... Jestem teraz na 4 bodajże odcinku, nawet się jeszcze nie spiknęli, a ja już wiem, że będzie wypadek, on straci pamięć, a ona będzie mieć jego dziecko... To chamskie! Wiem już co się stanie w połowie serii. Na to też trzeba uważać, gdzie czyta się opisy.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-06-2010, 16:27   

Z tym się akurat zgodzę. Pisanie wprost streszczeń w recenzjach czy nawet komentarzach odcinków pod tymże odcinkiem, jest często chamskie lub zniechęcające. Napisanie w czymś takim "potem następuje zwrot akcji i..." jest kompletnie nieprofesjonalne. Przecież efekt zaskoczenia biorą diabły a chęć dowiedzenia się co dalej ulatuje przez zamknięte nawet okno. Napisanie , że ktoś jest kiutny. Że ktoś zrobił coś lub zaszokował nie zdradza jeszcze sedna i może zaciekawić. Jednak napisanie wprost że ktoś z tępą miną zadźgał kogoś lub zerwał, pokłócił o coś . Czyli takie pełne zdradzenie tych najważniejszych faktów, smaczków, jest już niesmaczne.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
TazZar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2010
Skąd: się biorą dzieci?
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2010, 18:18   

Z nerwów nie wytrzymałem jak pewna osoba na pewnej stronie w komentarzach do pewnego odcinka Clannada:AF napisała, że
Spoiler: pokaż / ukryj
Nagisa naprawdę nie umarła, że to się wszystko śni się Tomoy'i (nie wiem jak to się odmienia).Jeszcze mój wspaniały kolega dowiedziawszy się, że zacząłem oglądać Clannada powiedział mi śmiejąc się, że Fuu i Nagisa umrą.Bijąc go spoilerowałem mu całą Suzukę, gdyż ją oglądał.;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9093054
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2010, 22:24   

Spoilery to zuo. A komentarzy najlepiej nie czytać. Jak nie czytałem ich, tak mój kumpel raz przeczytał zupełnie przypadkiem. Zespoilował sobie zakonczenie Bokura Ga Ita. Widząc jego ból utwierdziłem się jeszcze bardziej w swojej opinii co do czytania komentarzy/recenzji/itp do danej serii.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group