FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Najdziwniejsze rzeczy skutkami anime
Wersja do druku
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 12 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 09-08-2011, 19:09   

Entuzjastyczny śpiew na cały regulator. To, wbrew pozorom, nie jest normalne zachowanie >]

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 09-08-2011, 19:49   

Plus+ Fiesta to opening od Fairy Tail :) no i jak Zangetsu napisał, entuzjastyczne śpiewanie w środku nocy na pewno normalne nie jest xD

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 14-08-2011, 02:24   

Tak ogółem - 6 lat oglądania anime skłoniło mnie do nauki japońskiego, a ostatecznie do kreowania dalekosiężnych planów i marzeń o choćby częściowych studiach w Japonii (co z tego wyjdzie... pewnie nic, ale mieć nadzieję trzeba).

Oglądanie Loveless sprawiło, że natychmiast zrobiłam sobie piątą dziurkę w biednym, i tak poszatkowanym prawym uchu. (Za to można też winić szampana, ale myślę że głównym motorem tego wydarzenia była jednak scena przebijania ucha, zdaje się że Ritsuki).

Kiedy miałam 12 lat zobaczyłam Air i od tej pory mam niebezpieczną skłonność do noszenia we włosach kokard i wstążek pod każdą postacią.

Manga Hourou Musuko zaowocowała chęcią kupienia sobie okularów - zerówek. Bo było tam coś takiego, że Nitori (w wersji cross-dress) i Anna jechali gdzieś na dejto obydwoje w fałszywych okularach. Także przez tą mangę przez pełny tydzień próbowałam wyglądać jak najbardziej chłopięco żeby zobaczyć jak to jest. Nawet chciałam się zabandażować, ale mi nie wyszło -.-

Przez Honey and Clover zaczęłam obsesyjnie malować portrety zwierząt, przez wzgląd na obraz żyrafy namalowany przez Hagumi. Nadal nie namalowałam żyrafy, ale mam już głowie swój własny projekt. No i to anime na pewno po części miało wpływ na uświadomienie mi, że na pewno nie jestem artystycznym geniuszem, a sztuka powinna być zarówno ciężką pracą jak i zabawą. (Chociaż te i inne wnioski przyniosło także życie.)

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grely Płeć:Kobieta
Exwire


Dołączyła: 13 Wrz 2011
Skąd: Oświęcim
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2011, 21:09   

Anime nauczyło mnie kilku rzeczy, a mianowicie używania ittekimasu, itterashai, tadaima etc. Nawet moja mama to podchwyciła i gdy woła na obiad, to mówi gohan desuyo :3
Ostatnio zauważyłam u siebie niepokojące przemiany głosowe. Zaczęłam (świadomie albo nie) naśladować ton głosu panien z anime. Czyżbym <o zgrozo!> przedawkowała shōjo? -,-
Po obejrzeniu Ourana zaczęłam nałogowo pić zieloną herbatę.
AoEx skłoniło mnie do pochylenia się nad sferą duchową japończyków i nie tylko.

No i mam nawyk wyszukiwania doujinów yaoiców jakie przeczytałam/ oglądnęłam.

Więcej grzechów nie pamiętam, żałuję za nie i pragnę się poprawić - albo nie ;D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
MaDeR Levap Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2011
Status: offline
PostWysłany: 30-09-2011, 19:10   

Po Bakemonogatari patrzysz na spinacze zupełnie inaczej.

_________________
Sanity is overrated.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Belzenef Płeć:Kobieta
Uhuhuhuhu...


Dołączyła: 28 Mar 2012
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2012, 15:21   

Kiedy oglądałam masowo Naruto, zaczęłam biegać z rękami wystawionymi do tyłu, a kiedy mi się nudziło ćwiczyłam na rękach robienie pieczęci...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2012, 10:28   

Po obejrzeniu Fairy Tail totalnie zakochałem się w tym anime i sprowadziłem z chin naszyjnik z logiem gildii, z którym się nie rozstaje (nawet jak się kąpie xD) od pół roku !

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 03-04-2012, 15:33   

MaDeR Levap napisał/a:
Po Bakemonogatari patrzysz na spinacz e zupełnie inaczej.

I mycie zębów.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-05-2012, 00:20   

Kolejna głupota okołoanimowa. Oświadczyłem rodzinie, że jeden z naszych kotów, zaczyna nazywać się Neko. Wcześniej biedaczka nie miała imienia a teraz nawet reaguje.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-05-2012, 00:37   

Mój kot od pięciu lat zowie się Sheska (wymawiane i odmieniane na gazylion sposobów) i jakoś nikomu to już nie przeszkadza ^^

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yaiba198989 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2012, 01:27   

Nie wiem jak co ale naśladuje ruchy Kenshina Himury :P tylko nie mam takiego miecza więc muszę improwizować.....długim patykiem z lasu, tylko kolega nie chce ze mną się pojedynkować bo obawia się że robnę go we głowę, więc będe mu musiał pokazać jak parować moje ataki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muchozol Płeć:Kobieta
---


Dołączyła: 06 Lip 2012
Skąd: Szczochowice Jabolskie
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2012, 10:15   

Po obejrzeniu K-ON zainteresowałam się firmą "Vintage" i dzięki ci za to losie :). Moje czwarte wiosło w sumie (nie licząc starego banjo i komunistycznej gitary klasycznej z hasioka) i wreszcie jestem zadowolona.

_________________
"Miłość jest jak gówno. Czasem wychodzi samo, ale czasami trzeba mu nadać fajne, śliskie pchnięcie." Eric Cartman
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tirisfal Płeć:Mężczyzna
Książę Amberu


Dołączył: 17 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 01-08-2012, 09:34   

Raczej drobne rzeczy, ale pokazujące jak anime oddziałuje na psychikę zdrowego zrównoważonego człowieka (to ja :D )
-Naruto - po oglądnięciu pierwszych stu odcinków składałem seale - oglądanie 10 razy jednego fragmentu żeby zrobić to tak samo jak bohaterowie nie jest chyba w pełni normalne?
-Code Geass - przez tydzień po oglądaniu przemawiałem patetycznym głosem i z nadmierną gestykulacją dłońmi ;)
-Death Note - wykształciłem sobie <devil laughter> - to akurat zostało mi do teraz
-Oglądniecie Higurashi no Naku Koro ni zaowocowało dokładniejszemu przyjrzeniu się znajomym czy żaden z nich nie miewa jakiś zachować wskazujących na tego rodzaju szaleństwo - na szczęście nie zaobserwowano
-Nodame Cantabile - nauczyłem się grać kilku fragmentów na pianinie - za młodu przez jakiś czas uczyłem się grać więc nie brałem wszystkiego od podstaw ale i tak zeszły mi ze 2 miesiące zanim zagrałem dobrze (w moim mniemaniu) kawałek Tchaikovskyego.
-Bleach - kolejne anime powodujące rozwój mojej muzykalności - nauczyłem się grać morning remembrance
-TTGL - zwrot ORE WO DARE DA TO OMOTTEYAGARU został stałym zwrotem w moim słowniku ;) - Libera me jest moim budzikiem i też nauczyłem się to grać ;)


No to tyle narazie - drobne rzeczy ale nic innego nie działa na mnie w taki sposób ;)

_________________
"Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the universe trying to build bigger and better idiots. So far, the universe is winning."
- Rick Cook
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misugi Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 30 Lip 2012
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2012, 15:23   

Nie wiem do jakiego tematu nadaje się mój "dylemat", ale jeśli podoba mi się anime to w pewien sposób przeżywam losy bohaterów. Odczuwam wiele emocji. Kiedy więc seria ma swój koniec, ciężko mi się z tym pogodzić. No bo jak to, nie będzie więcej przygód bohaterów? Robi mi się przykro. Tyle się działo, tyle różnych wydarzeń, bohaterzy byli fajni, a tu end. No smutno mi :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MinaJun Płeć:Kobieta

Dołączyła: 21 Sie 2012
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2012, 08:42   

Ja przez ponad 10 lat oglądania anime nabrałam nawyków (lekkiego) kłaniania się ludziom xD

_________________
http://www.hostel-krakow.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group