FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Nie poznali Xellossa po imieniu?
Wersja do druku
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 09-05-2004, 13:49   

XDDtak
ja i tak myślę że o nim zapomniano(>_<) bo się nie udzielałT_T

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 09-05-2004, 14:05   

Mazoku MUSZĄ dążyć do zniszczenia świata, bo tak chce LoN, a ona je stworzyła(tak samo jak stworzyła smoki by temu zapobiegać).

Wracając do tematu - zgadzam się z Chimerią. Twórcy tak postanowili i nie ma sensu się nad tym zastanawiać:P. Szukanie dziury w całym i nadinterpretacja.

[edit=Avellana] Może ja mam jakąś wadę wzroku? Może tytuł tego topica brzmi: "Czy Mazoku Naprawdę Chcą Zniszczyć Świat, A W Szczególności Czy Xellos Jest Zły?". W temacie jest pytanie. Dość konkretne. Jak chcecie jeszcze raz pomłócić tę x razy młóconą słomę, to załóżcie nowy temat. W przeciwnym razie ten zostanie uznany za wyczerpany i zamknięty na dobre.

Re: edit=Avellana - No co, przecież napisałem, co sądzę w związku zgłównym wątkiem? To na początku to tylko tak dla wyjaśnienia.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2004, 10:31   

Yumegari ta wypowiedź zaczynała się chyba od "Myślałam że znam" ale może coś mi się przekręciło.
A wracając do tematu:
To biorąc pod uwagę to że smoki też mogły się teleportować <Filia tą zdolność demonstrowała w którymś tam odcinku Try> to ogólnie można założyć że Lina poznała że Xellos nie jest człowiekiem. Pozostawało wtedy tylko pytanie "Czym jest w takim razie?"...
btw. Większość nowych tematów w tym dziale powstaje dzięki nadinterpretacji...

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
Zennos Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Lis 2006
Skąd: nicosc
Status: offline
PostWysłany: 04-11-2006, 23:31   

Aaaaacccchhhh,co wy tam wiecie o spiskach i mazokulogii:P
W rzeczywistosci,Lina sie domyslala kim jest xellos,aczkolwiek byla odwlekana od tej mysli przez.... nie zgadniecie kogo.....
Gourrego!!!:D
Gourry zawarl pakt z Xellosem,dzialajacy mniej wiecej tak,ze Gourry,bedzie,odciagal Line od mysli,ze Xellos jest mazoku w zamian za roczny zapas papieru toaletowego"pupuś". W koncu kto by sie spodziewal,ze dwaj faceci,zachowujacy sie "troche" jak debile,moga miec jakis pakt:P
Wreszcie w odcinku,gdzie wszyscy siedza,przy stole(wpada martina),Gourry ujawnia swoje niecne intencje w celu zdobycia papieru i potwierdza,ze wiedzial o Xellosie od poczatku :P
To wszystko to jedna wielka konspiracja i spisek przeciwko islamowi...
xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Goromakimuro Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2010, 23:43   

Nawiązując do posta wyżej... niby żart a jednak ma w sobie ziarno prawdy. O ile dobrze słyszałem, w mandze (lub w wersji pisanej, nie jestem pewien) Gourry od razu zorientował się że Xellos to mazoku. Dlaczego nie poinformował o tym reszty? Bo nie pytali :D Po prostu myślał, że to takie oczywiste...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group