FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54  Następny
  Co by było gdyby ......
Wersja do druku
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2004, 19:27   

narwana^^ tak to dobre słowo^^
co by było gdyby Ame była bardziej opanowana??

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 03-06-2004, 19:30   

Nie byłoby wejść smoka!!!

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Saluchna Płeć:Kobieta
evil baka heavy metal fan


Dołączyła: 30 Mar 2004
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2004, 19:56   

I może bym ją lubiła... ^^
Ale serial straciłby sporo komediowości ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 03-10-2004, 09:45   

Co by było gdyby goście z wioski sprawiedliwość wpadli na pomysł odwiedzin Amelii w Saillune?

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-10-2004, 13:12   

Oni chyba, na szczęście, nie mają o Saillune pojęcia XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 03-10-2004, 18:00   

Jak znam Amelię to zostawiła im adres:P. A jak znam Seirun to byliby bożyszczami tłumów:].

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-10-2004, 19:16   

Myślicie, że daliby radę dotrzeć? I nie rozpaść się po drodze? XDDDD

Jestem okropna, wiem XDD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 03-10-2004, 19:25   

Jak znam życie znaleźliby nowych frajerów, którzyby ich doprowadzili(oczywiście najdłuższą i najtrudniejszą drogą:P). Poza zazwyczaj najsłabsi giną na końcu, przynajmniej w książkach i serialach:>.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Aori Takera Płeć:Kobieta
Shonenai maniac^^


Dołączyła: 06 Paź 2004
Skąd: Z samego serca chaosu- czyli Warszawy..
Status: offline
PostWysłany: 11-10-2004, 13:22   

Co by było gdyby Xellcio byłby dobry, kochający itp. i mieliby z Filią czwórkę rozbrykanych, cudownych dzieci? Bo ja myślę, że to nie byłoby ani trochę zabawne ani hm.. prawdziwe?< biorąc pod uwagę PRAWDZIWY charakterek Xellcia^^> aa.. i musze siepochwalić^^ przeczytałam wszystkie posty od pierwszego XDDD wytrwałam.. a przy niektórych spadałam z krzesła.. hm.. można mieszać postacie z mang ze Slayami? Bo co by było gdyby..:
-Lina spotkała sie z Kagome< obie sa dosć hm.. wybuchowe<?> XDD>
-Filia byłaby trenerem pokemonów< biedne pokemony^^">
-ee.... pomyślę jeszcze bo na razie...
Gdyby Zel w końcu zamieniłby się w człowieka, ale wtedy Ame by się na niego za to pogniewała< tak jakby> i by go rzuciła?^^< pomysł fikowy^^>
ojee.. co jeszcze^^"
A gdyby grupka sprawiedliwych wpadłaby w odwiedziny.. to czy by w ogóle Ame zastali?^^" moze by sie szlajała z Liną&ska.?^^ Hm.. I pytanie czy w ogole by dotarli..= ="
jak zwykle sie rozpisałam--

_________________
Nigdy nie poddawaj się przeznaczeniu,
nawet wśród płaczu i złości
jest cos tak potężnego, że nie zdołasz sie oprzeć.
Takie jest prawo miłości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3010037
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 11-10-2004, 15:31   

Ame rzuciłaby ZelaO.o .....miodzio takiej opcji jeszcze nie przerabiałam>]
to byłby cios przede wszystkim dla fanek Zela że takie małe coś jak Amelia porzuciło ich lubegoXD

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aori Takera Płeć:Kobieta
Shonenai maniac^^


Dołączyła: 06 Paź 2004
Skąd: Z samego serca chaosu- czyli Warszawy..
Status: offline
PostWysłany: 11-10-2004, 15:50   

hm.. wiem to się ciśnie samo na usta, ja porąbana jestem^^ hm.. Nie to że np. nie lubię parki A/Z< wolę of corz X/F, chyba dlatego że to najmnij możliwe- jeśli patrzeć TYLKO na anime> ale.. zależy na co patrzeć. Bo w anime bardziej się ku sobi mieli, a w mandze jakos ich wątek nie był rozwinięty== wychodziło na to, ze Ame jest zbyt dziecinna jak na Zeluśka^^hm..
Hm... aha, chciałabym przedstawić Wam Mii Metallium^^< spadaj!! sam sobie poradzę!! ejstem samodzielna i cię nie lubię :P dop. mii) jest to moja towarzyszka, chociaż bym wolała jakiegoś ładnego bishka< błagam! nie łączcie mnie z Xellosem!! on jest taki głuupi> wcale nie jest!! Jest bardzo faajny*__*< nieprawda> prawda^^<cicho> co mnie uciszasz?!>
Ojej, przepraszam^^" e.. o czym ja..
a co by było gdyby auć!!< bo w tej chwili Mii w wersci SD- moze niedługo na avatarku bedzie^^- skacze po głowie Aorci^^>
Co by było, gdyby Lina mieszkała koło Was?^^
Bo ja myślę, ze mieszkanie długo by nie stało..< Ty nie znasz Liny! Ona tylko czasami tak sie denerwuje^^ dop. Mii> Jaaasne == A wtedy co mnie spaliła? nie pamietasz?< to ja byłam.. ona stała z boku== dop. mii> hm.. a rzeczywiście^^"
dobra, kończe^^
<czemu ty tak dużo piszesz? opanuj sie dziewczyno! dop. mii>

_________________
Nigdy nie poddawaj się przeznaczeniu,
nawet wśród płaczu i złości
jest cos tak potężnego, że nie zdołasz sie oprzeć.
Takie jest prawo miłości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3010037
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 11-10-2004, 22:44   

Aori napisał/a:
Bo co by było gdyby..: Gdyby Zel w końcu zamieniłby się w człowieka, ale wtedy Ame by się na niego za to pogniewała< tak jakby> i by go rzuciła?^^<


Zel by wzruszył ramionami i mruknął coś w rodzaju "Wreszcie spokój. Ciekawe na jak długo". Po czym dalej prowadził swą gierkę z Liną, polegającą na totalnym wzajemnym rozumieniu i totalnym brakiem odwagi wyznania tego. A parka A/Z nie ma szans istnienia. L/Z jest naukowo udowodniona(przez przeciwniczkę tej parki zresztą, ale co tam:>) i jedynie słuszna.

Aori napisał/a:
co by było gdyby..:
-Lina spotkała sie z Kagome< obie sa dosć hm.. wybuchowe


Byłby piękny romans yuri jak sądzę.

Cytat:
-Filia byłaby trenerem pokemonów


Filia sama jest pokemonem. Tyle, że bardziej wygadanym.

Cytat:
hm.. wiem to się ciśnie samo na usta, ja porąbana jestem^^


Nie bardziej niż inni tutaj, mnie wliczając. Ty jesteś tylko mocno chaotyczna.

Cytat:
Bo w anime bardziej się ku sobi mieli, a w mandze jakos ich wątek nie był rozwinięty==


Właśnie przekonałaś mnie do kupienia mangi:>.

Cytat:
wychodziło na to, ze Ame jest zbyt dziecinna jak na Zeluśka^^


Bo jest.

Cytat:
Hm... aha, chciałabym przedstawić Wam Mii Metallium^^


Miło mi. A teraz ja przedstawię kogoś. Oto moja chamska natura:].

Poczytaj mi mamo.

Punkt czwarty i poprawka pierwsza. Poza tym zarówno siebie jak i zwierzaki czy inny inwentarz żywy lub półżywy przedstawiamy zazwyczaj w "Poznajmy się". Od siebie dodam jeszcze, że twoje posty są bardzo chaotyczne i uciążliwe w czytaniu. Ma się wrażenie że nie trzymają się kupy.

Ysengrinn upominanie użytkowników to nie twoja robota. Prosze więc przestać. = edit Zeg

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Aori Takera Płeć:Kobieta
Shonenai maniac^^


Dołączyła: 06 Paź 2004
Skąd: Z samego serca chaosu- czyli Warszawy..
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2004, 19:05   

zrozumiałam^^ poza tym jeśli chodzi o parkę L/Z to myślę ,ze jest bardziej prawdopodobna, poieważ Ame jest bardzo dziecinna, aczkolwiek jak mówiłam, wole wybierać najmniej możliwe rozwiazania i np. taka F/X czy A/Z...A Linie zostaje Gourry== hm..
Cytat:
Od siebie dodam jeszcze, że twoje posty są bardzo chaotyczne i uciążliwe w czytaniu. Ma się wrażene że nie trzymają się kupy.

Wiem, ale staram się nad tym pracować^^ wszyscy mi to wypominają, a w fanfikach to ejst najgorsze.. Ae juz zaczynam zbaczać z tematu..I.. prosze, bądźcie dla mnie wyrozumiali.. Ja po prostu taki mam charakter, że pewnie z postów wynika, że głupia jestem==

_________________
Nigdy nie poddawaj się przeznaczeniu,
nawet wśród płaczu i złości
jest cos tak potężnego, że nie zdołasz sie oprzeć.
Takie jest prawo miłości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3010037
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 12-10-2004, 19:39   

Aori napisał/a:
zrozumiałam^^ poza tym jeśli chodzi o parkę L/Z to myślę ,ze jest bardziej prawdopodobna, poieważ Ame jest bardzo dziecinna, aczkolwiek jak mówiłam, wole wybierać najmniej możliwe rozwiazania i np. taka F/X czy A/Z...A Linie zostaje Gourry== hm..


Masz u mnie pozytywnego plusa:]. A poważnie co do par: żadna para nie jest dogmatyczna i jedynie słuszna. Co nie zmienia faktu, że większość tu obecnych ma poglądy na te sprawy stałe i nie podlegające dyskusji. Dlatego też nie ma sensu dyskutować, chyba, że ktoś lubi się użerać. Jak ja:].

Aori napisał/a:
Wiem, ale staram się nad tym pracować^^ wszyscy mi to wypominają, a w fanfikach to ejst najgorsze.. Ae juz zaczynam zbaczać z tematu..I.. prosze, bądźcie dla mnie wyrozumiali.. Ja po prostu taki mam charakter, że pewnie z postów wynika, że głupia jestem==


masz u mnie drugiego pozytywnego plusa:]. I jak na załączonym obrazku widać gdy chcesz to potrafisz.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-10-2004, 09:12   

Spotkanie Liny z Kagome (tą z Inuyashy jak rozumiem) chyba nie skończyłoby się źle... Kagome sprawia wrażenie znacznie rozsądniejszej i mniej kierującej się emocjami niż Lina, wgniata w ziemie Inu dość sporadycznie... Gdyby Linie dać taką możliwość, to Ouswari wypełniałoby każdy kolejny odcinek (chyba, że okazałoby się, że Fireball jest łatwiejszy do wymówienia). Swoją drogą obawiam się, że Kagome (która jest mocno osadzona w świecie Inuyashy) w Slayersach byłaby mocno wyprana z mocy... Mogłaby coś poradzić góra przeciwko ożywieńcom i mazoku.

A wracając do offtopicu:

Ysen: MY patrzymy. Jeśli nie interweniujemy to mamy do tego powody. Na przykład nie chcemy straszyć nowych - w końcu nie prychodzą codziennie.

Aori: Skoro już ten temat został poruszony: staraj się unikać takich znaczków: "<>^^==. Jeśli chcesz możesz czytać posty przed wysłaniem, lub przepuszczać je przez Worda, choć takie postępowanie nie jest ani wymagane, ani regułom.

PS. Skąd pochodzi twój nick? Kojaży mi sie z czymś / kimś ale nie pamiętam z czym.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 50 z 54 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group