FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
  Duchy
Wersja do druku
Seymour Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2002
Skąd: White Purgatory
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2003, 09:50   Duchy

Rodzinka kupiła sobie domek, ale słyszeli tam różne dźwięki i obawiali się, że dom jest nawiedzony, więc wynajęli medium. Medium stwierdziła, że w tym domu kiedyś mieszkała samotna kobieta, która każdego dnia oczekiwała powrotu swego męża. Mąż się nigdy nie pojawił a kobieta w koncu przy tym stole zmarła. To jest zdjęcie owego pokoju.
Mi to zajęło około minuty- żeby Ci to ułatwić: skoncentruj się na stole ale nie na żadnym konkretnym punkcie. Upewnij się, że masz włączony dzwięk i że siedzisz.
tylko jak włączysz to musisz się dobrze przypatrzeć zdjęciu i wysłyszeć pewien szelest , więc pamiętaj żeby podgłośnić NA MAXA
wsłuchaj sie uważnie
uwaznie sie przypatrz i miej cierpilwosc przez 30 sekund
http://home.attbi.com/~n9ivo/whatswrong.swf

DUCHY NAPRAWDE ISTNIEJA! SPRAWDZCIE I SAMI OCENCIE

_________________

You can't change it. There's only one future...

- - -

NAFOL walczy!


Ostatnio zmieniony przez Seymour dnia 07-04-2003, 14:20, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4643422
Yang Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Mar 2003
Skąd: Chełmno
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2003, 19:30   

Widziałem cosik podobnego, z tym że zrobionego we flashu (nazywa się toto "CantaConSajjadAliCap.exe" ale nie wiem z kąd ściągnięte). Było o tyle lepsze że miało jeszcze muzyczkę, więc można było wczuć się w klimat. A najlepesze, że jak to widziałem to nikt mi tego nie zaspojlerował (tak jak w tym przypadku :twisted: ). Ale i tak pomysł niezły. :lol:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gaori Gabriev Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Gru 2002
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 19-04-2003, 21:54   

Kurde mol.Musiałeś mi to przypominać.Co prawda już to widziałem, i to w dwóch wersjach(bez dźwięku i z dźwiękiem)Ale to nie zmienia rzeczy, że wciąż się boje.Mam mocne nerwy(nie mówmy o tym że spadłem s krzesła jak ten dźwięk się wydobył)ale to wcale nie znaczy że mam mocne serce(a może znaczy :? )W każdym razie nie dawaj takich tematów na forum.Człowiek bez takich może narobić w portki, a świat jest tera taki, że nie ma kasy na kupowanie sobie 10 par gaci, bo nie ma co robić tylko bać sie.ech, ta dzisiejsza młodzież, za grosz szacunku. :(

_________________
Pozdrawiam wszystkich.
Gaori Gabriev
marekjarek@poczta.onet.pl
Gadu-gadu: 3968737
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3968737
Dąbi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Lip 2002
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 10:29   

A mnie nie ruszyło. Jestem chyba jakiś inny :?

_________________
Ludzie i narody będą działać racjonalnie, kiedy wyczerpią wszystkie inne możliwości. ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1344698
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 11:21   

Albo masz opóźniony zapłon i nie zdążyłeś się przestraszyć, albo należysz do kategorii osób, których nie da się nastraszyć znienacka, np. wyskakując i krzycząc za plecami. Ja tak mam, więc obejrzeć obejrzałam, ale nawet mi tętno nie podskoczyło.

BTW, w którejś książce Chmielewskiej jest opisane, jak kiedyś, jako dziecię, pasjonowała się opowieściami grozy. I kiedyś taką czytała, a matka popatrzyła na nią i powiedziała spokojnie "O, stoi za tobą" - a ona wrzasnęła i spadła z krzesła. To działa naprawdę! Wypróbowałam na nerwowej znajomej, tak, w trakcie nastrojowej rozmowy. Też wrzasnęła i spadła z krzesła.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 11:43   

Ja raczej należę do tych, co dają się znienacka wystraszyć. Ja się wystraszyłem dwa razy. Ten drugi był wtedy, gdy myślałem, że już po wszystkim i zacząłem spokojnie jeść śniadanie (nie wyłączyłem zdjęcia)... i wtedy... Zawał po raz drugi :D . Ojca też tym wystraszyłem :D .
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Gola_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lut 2003
Skąd: Earth > Urzędów
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 11:55   

Fajne. Ale na mnie to nie zadziałało [za pierwszym razem dop. Stefan]
Nyo tak.. :lol:

Ale ogólnie jest fajne. Widziałem tot ale z dźżwiękiem.

_________________
milosc... tak a zalamanie jescze gorsze... juz 2 razy w ciagu roku... ale sie nie poddam i dalej przez zycie bede parl do przodu...

Zapraszam na: www.fantasy-center.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4917516
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 15:25   

Żeby mnie doprowadzic do zawału wystarczy tylko powiedziec powoli, patrząc na mnie ze strachem w oczach: "Kaśka, nie ruszaj się..." <==== Wtedy zaczynam drzec sie, bo mysle, że to jakis pająk albo inne paskudztwo po mnie chodzi :P

Jak doprowadzic do tego, ze nie moge zasnąc:

puscic mi program pod tytułem "rozmowy w toku" o temacie kosmici, w ktorym to powiedzą: "Widziałem przyblizające się do mnie światła" dokładnie w dniu, kiedy w nocy ma byc burza z piorunami... trzeba dodać, że naprzeciwko łóżka mam lustro, które kazdy błysk piorunka odbija, za kazdym razem, kiedy oczy otworzę...

W moim bloku jest równiez fajowa klatka schodowa, która ma sporo zakamarków... Za kazdym razem jak po niej idę (biegnę przerazona raczej :P) muszę przypomniec sobie kazdy film, kazdą ksiązkę, kazdy głupi program w tv - cos o duchach, diabłach i innych takich. I za kazdym razem sama sie nakręcam, myśląc: "A jak zaraz cos wyskoczy zza zakrętu?" Ostatnio o mało co nie wpadłam na sąsiada, który musiał byc akurat ubrany w czarne skóry... To był szok ^^

Ja to jednak tchórz i dzieciak jestem :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 15:32   

Ja zawsze miałam bujną wyobraźnię, a bać się nie lubiłam. Dlatego jak miałam tak ze 6 do 8 lat, intensywnie wmawiałam sobie, że ciemność jest przyjazna, ciemność mnie otacza i nie może zawierać nic dla mnie niebezpiecznego. Jakoś poskutkowało i od tej pory zasypiałam w pełnym zaciemnieniu.

Tylko znacznie później, w wieku wczesnych nastu lat, czułam się mocno niepewnie, gdy po obejrzeniu wieczorem kolejnego odcinka Twin Peaks wędrowałam między 4 a 5 rano przez zamglone, niesamowite miasto (bo takie miałam wtedy hobby).

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 15:37   

Fajne hobby... Samemu zmuszac sie do czegos takiego... Chyba zaczne w nocy chodzic po klatce zbierając w łapki różnego rodzaju pająki i inne takie... Mozecie byc wtedy pewni, ze zwariowałam ^^ I kupię świecę i będę duchy wywoływać :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Rurokesusu Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Spod spódnicy Chaosu
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 15:38   

A ja mam taką fajna klatkę...zawsze ciemno i przerażająco....Raz sobie wchodzę o póżnej godzinie do klatki i tak sobie myślę:A jak z tego zakrętu (Zakrętu???-Ukyo)TAK!Mówiłam,że fajna klatka :) ...No więc tak sobie myślałam,że jak z tego zakrętu wyjdzie jakiś pijak,albo zboczenieć to co ja wtedy zrobie???A może jakiś atak z DB mi się przypomni :D ???I odrazu humor mi się poprawia i zapominam o jakiś tam pijakach i zboczeńcach :D
Fajna kuracja^^.
Najtępny dowód na to,że M&A poprawia humor i samopoczucie^^.

_________________
Niech Lady of Nightmares błogosławi na zawsze te Forum!

Under the ice you will belive
Under the ice you will be free
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2322077
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 15:42   

Ja się po mieście nie pętałam bez sensu, tylko chodziłam na wyścigi konne. A nawiedzona byłam nieźle, bo czasem potem jeszcze szłam na lekcje do liceum (jak się zaczynały od drugiej albo trzeciej).

A mieszkam w takiej dzielnicy, że jakbym się miała bać ludzi, to bym z domu nie wychodziła. Od dawna nie zwracam na podejrzane typy uwagi, a oni na mnie, na moje szczęście.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
MrBat Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 16:32   

ja tam jestem jakimś fanatykiem czerni
wiec ciemności sie nie boje (zresztą nawet w alto chodze na czarno ^^)
ufolów itp też sie nie boje bo przeszedłem kurację ''^^
najbardziej boję się czegoś typu "duch" (z tego tematu) i niezydentyfikowanych cichych odgłosów....

_________________
"- Postanowiłem zająć się czymś porzyteczniejszym dla ludzkości.
- Czym pastorze ?
- Rozszczepianiem atomów."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 16:45   

Pamiętam, jak byłam mała zostałam sama w domu... Siedziałam sobie w pokoju. Nagle podłoga zaczęła trzeszczeć (to był dosyc stary blok, a podłoga drewniana)... Oczywiscie ja w panikę, ale wtuliłam się w kanapę i udawałam, ze sie nie boję... Siedzę sobie a tu nagle wielkie bum w kuchni... Idę przerazona i patrzę, że na podłodze lezy metalowa częsc maszynki do miesa, ktorą podobno moja mama połozyła na blacie, ale nie na brzegu, tylko dalej. Oczywiscie Kasia w taką panikę, że chwyciła klucze i zwiała z domciu szybciej niz slayersi z tej wierzy lalek :P

A najbardziej mi sie podobało, jak chodziłam jeszcze kiedy tam mieszkałam do szkółki drogą, na której podobno w tamtym okresie jacyś napadli i zabili faceta ^^

Co do zboczenców to jednak pomyłka, jeden był... Miałam jakies 8 lat i za kazdym razem jak go spotkałam to sie do mnie przyczepiał... Ale chyba miał cos z mózgiem nie tak, bo idę sobie jednego dnia z babcią, a ten nagle się jej pyta: "A do której szkoły i klasy Kasia chodzi?" - -''' Oczywiscie moja babcia w panikę: "A skąd on wie, jak ty sie nazywasz?"

A to wszystko zdarzyło się w warszawskiej, spokojnej dzielnicy, gdzie podobno tylko staruszki mieszkają, czyli na starym Bemowie ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 17:03   

W miarę? POWTÓRZ TO!

To skoro juz jestesmy przy moich głupich wywodach to teraz dam dowód na to, że jako młodzsza jeszcze osóbka nie byłam nawet w miarę normalna...

Wyszłam sobie na dwór i było jakoś pusto wyjątkowo i cicho (przypominam, ze tam było duzo staruszków ^^), szczególnie za moim blokiem, gdzie niedługo zresztą zaczynał się las, a potem Puszcza Kampinoska... Siedizałam sobie na huśtawce i nagle z dosyć blizka uslyszałam damski, cihcy zresztą głos: "Kasia!" To był kolejny sprawdzian, czy to mój mózg wysyłał dziwne i nienormalne informacje? :P


A teraz kwas miesiąca:

3 dni temu Kasia nie mogła zasnąc, bo obejrzała to:

http://www.expressen.nu/html/bildarkiv/Saburido.htm


Prosze sie tylko nie smiac ze mnie! :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group