FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 67, 68, 69  Następny
  Kto mi powie... - Edycja 2
Wersja do druku
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2011, 12:45   

Tren napisał/a:
I strona twierdzi, że to problem z ciasteczkami, ale żadne z podanych rozwiązań nie pomogło.

Ugh... Tak się nie zgłasza problemów...
Wersja poprawna: Mam problem z XYZ (to jest ok). Program/Strona wyświetla komunikat: "Wystąpił błąd: blah blah...". Bez tego trudno zdiagnozować problem.
Poza tym bezpiecznie zakładam, że nie zainstalowałaś żadnych dodatków. Fajnie byłoby znać również system operacyjny, z jakiego korzystasz.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-08-2011, 12:50   

Oh, siur. Wersja pełna. Przy próbie wejścia na skrzynkę wyświetla mi się coś takiego:

Cytat:
Wykryto problem z ustawieniami plików cookie.


Niżej są podane potencjalne rozwiązania problemu, czyli sprawdzenie czy cookies są włączone, usunięcie ciasteczek i dodanie googla do zaufanych stron. Żadne nie pomogło.

Zero dodatków, mam Windows XP. I jak wspominałam IE bez problemu otwiera skrzynkę.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2011, 13:52   

Jeśli ustawienia FF nie są potrzebne usunąć taki katalog:
C:\Documents and Settings\<Windows login/nazwa użytkownika>\Application Data\Mozilla\Firefox
(oczywiście w <> podać swoje dane)

Jeśli nie zadziała, to nie wiem...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-08-2011, 15:06   

W Documents and Settings nie mam takiego katalogu, jedyna Firefoxowa rzecz w nim to skrót na pulpicie, ale chyba nie o to chodzi.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-08-2011, 15:10   

Próbowałaś po prostu zreinstalować FF? Na przykład w innej wersji, obojętnie czy starszej czy nowszej.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2011, 15:47   

ups... w wersji polskiej to będzie:
C:\Documents and Settings\<Windows login/nazwa użytkownika>\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-08-2011, 16:03   

Tren napisał/a:
W Documents and Settings nie mam takiego katalogu

Musi być.

Dobrze... to tak:

1) Sprawdź komputer na obecność wirusa, zwłaszcza z rodziny TDSS (->Google TDSSKiller, Kaspersky ma darmową aplikację tylko przeciw tej rodzinie ze względu na upierdliwość). Ostatnia generacja, np. Backdoor.Win32.Sinowal infekowała MBR dysków twardych a jej obecność objawiała się przechwytywaniem pewnych wyszukiwań w google i właśnie problemami z przeglądarkami. Nie, nie wykrywały jej normalne, zainstalowane antywiry.


Jeśli wszystko będzie czyste, a problemy dalej będą, trzeba zrobić super-czystą instalkę FF:

1) Wyeksportuj swoje zakładki/hasła, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś.
2) Przeszukaj cały dysk systemowy na obecność folderu o nazwie Mozilla, względnie Firefox.
3) Jeden powinien być tam gdzie zwykle instalują się aplikacje, a drugi gdzieś pod Application Data. Ten ostatni zawiera twoje ustawienia, z którymi ewidentnie coś jest nie tak.
4) Odinstaluj firefoxa. USUŃ rzeczone foldery, jeśli jeszcze istnieją po odinstalowaniu.
5) Sprawdź w rejestrze systemu klucze HKCU i HKLM na obecność gałęzi Software\Mozilla, Software\Netscape, Software\Mozilla.org, Software\MozillaPlugins. Jeśli coś się ostało - usunąć.
6) Instaluj FF od podstaw - powinno zadziałać.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-08-2011, 16:03   

Nie chodzi o nazwę, bo użyłam wyszukiwarki. W Documents and Settings mam tylko i wyłącznie dwa skróty.

Jeszcze nie próbowałam reinstalacji. Jak jutro problem nie zniknie to pewnie to zrobię.

I bu, oryginalny problem zacinającego się dźwięku nie zniknął niestety całkowicie >.>

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2011, 16:33   

Tren napisał/a:
Nie chodzi o nazwę, bo użyłam wyszukiwarki. W Documents and Settings mam tylko i wyłącznie dwa skróty.

Hmm... faktycznie znajdują się dwa skróty... (facepalm)
Instrukcja łopatologiczna:
Na górze okna powinno być coś takiego jak pasek adresu (pisze adres i obok adres jest wyświetlony).
jak nie ma: widok->paski narzędzi->pasek adresu
tam wklejasz: C:\Documents and Settings\<Windows login/nazwa użytkownika>\Dane aplikacji\Mozilla\ (zmieniasz tekst w <> na odpowiedni) usuwasz folder Firefox. Uruchamiasz na nowo FF, tworzy się nowa konfiguracja. Jeśli działa to "hurra!", jeśli nie... cóż... "nie hurra!".
(ewentualnie jeszcze można spróbować z Application Data - nie mam już XP to nie wiem, czy tam się coś nie zmienia wraz z aktualizacjami).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 25-08-2011, 05:12   

Pytanie do tych którzy jeszcze oglądają TV - TVN faktycznie zrobiło się takie proPO jak niektórzy gadają, czy po prostu trzyma taką linię jak zawsze?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 25-08-2011, 09:29   

Ja tam mam wrażenie, że się zrobiło mnie porPO niż kiedyś. Przy poprzednich wyborach parlamentarnych ich relacje chyba były nieco bardziej stronnicze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 25-08-2011, 18:52   

Ysengrinn napisał/a:
TVN faktycznie zrobiło się takie proPO

TVN jako takiego nie oglądam, oglądam tylko TVN24, i to niestety regularnie, bo BBC usunięto z pakietu, a CNN jest jak ten papier - do D, z wyłączeniem relacji o "wielkich" wydarzeniach (No chyba że jest się nawiedzonym aktywistą, który z wypiekami na twarzy ogląda "Inside Africa" a studnie w Czadzie uważa za sprawę wagi światowej).

To smutne, ale z naprawdę dobrej telewizji informacyjnej stali się żałosną bandą łosi które nawet nie rozumieją, jak bardzo są stronniczy. Paradoksalnie, pod taką presją nawet TVP3, ongiś fatalne, wyrosło na wcale niezłą konkurencję, a jej dziennikarze prezentują nieporównanie wyższy poziom dziennikarstwa, i potrafią zadawać trudne pytania tak ludziom z PO, jak PIS i całej reszty.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 12-09-2011, 08:30   

Czy da się w Windows Movie Maker nałożyć dwa obrazy/kadry na siebie? Tak aby potem tylko jeden animować a drugi pozostałby tłem?

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 14-09-2011, 18:46   

Dwa pytania:

1) Orientuje się ktoś ile kosztują te rowery które można złożyć i spakować do torby?

2) Orientuje się ktoś czy taki rower jest dość wytrzymały, by wytrzymać kogoś o moim gabarycie (sto kilo wagi, 1,9 m wzrostu)?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 14-09-2011, 19:45   

Co do 2 to widywałem w Warszawie i większych na czymś takim jeżdżących, więc chyba wytrzymują.

edit:
co do jeden, to na allego wystarczy sobie rower składany wyszukać, ceny są rożne, ale dość podobne do cen rowerów normalnych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 48 z 69 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 67, 68, 69  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group