FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-11-2013, 09:39   

Z jednej strony...

Marta chodzi po biurze i odpytuje wszystkich, czy oprócz tradycyjnie wolnej wigilii wolą mieć 23 czy 27 grudnia oficjalnym dniem wolnym od pracy.



Z drugiej...

GDZIE JEST #&^%*^&*(Q$# MÓJ KUBEK?!

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 27-11-2013, 06:54   

Z jednej strony, przespałem ciurkiem trzynaście godzin, co jest dobre i zdrowe i wogóle. Z drugiej, przespałem trzynaście godzin, nie zrobiłem nic co zamierzałem wieczorem, a nadto obudziłem się z czymś co można nazwać kacem sennym i ogólnie jest źle.

Życie, dammit.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukim Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lip 2006
Skąd: Nowy Tomyśl/Poznań
Status: offline
PostWysłany: 28-11-2013, 00:40   

Optymalne jest spanie 6-8 godzin. 13 godzin dla osoby nie uprawiającej jakiegoś szczególnego sportu to dużo za dużo...

Wróciłem z imprezy na której z początku było kulawo bo prawie nikogo nie znałem... jak już się rozkręciło trzeba było odprowadzić koleżankę i opuścić towarzystwo. Czuje się ten niedosyt :(

_________________
...internet nie zapomina...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-11-2013, 10:13   

Yay. Leżę przeziębiony. Przynajmniej sobie poczytam.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-11-2013, 11:21   

Ja od 10 lat śpię 5 godzin dziennie w nocy z powodu początkowo kłopotów z nerkami, a jak się już przyzwyczaiłem, to mój dzień trwa od 7:00~7:30 do 2:00. Jeszcze się nie wykończyłem więc znaczy, że można. (co przy złym samopoczuciu daje kołdrę i 10 godzin anime w dniu roboczym, przy dobrym nastroju mniej)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
lukim Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lip 2006
Skąd: Nowy Tomyśl/Poznań
Status: offline
PostWysłany: 28-11-2013, 14:11   

Śpiąc po 5 godzin wyglądałbym jak zombie... nie na mój organizm :P

Dzisiaj miałem się wykwaterować z akademika. Po spakowaniu rzeczy i posprzątaniu poszedłem do administracji. Okazało się, że mimo faktu otwarcia do 15, wykwaterowania są do 13... Było 10 minut po 13. Udało się załatwić sprawę z Paniami z Administracji, ale już Pani sprzątaczka, która miała tylko zerknąć do pokoju, czy wszystko jest w porządku i podpisać w odpowiednim miejscu była nie do przekonania. W ten sposób załatwiłem sobie jeden dzień wolnego, który spędzę na torbach przy akompaniamencie dudniących basów zza ściany :)

_________________
...internet nie zapomina...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 30-11-2013, 16:39   

Wypadnie tutaj...

Ktoś, a według moich badań to mBank, ma pecha i braki w kulturze osobistej. Od chyba środy na prywatny telefon dobija się ten sam numer, a że telefon leży ciągle w domu, to się ten ktoś nie może dodzwonić. Za drugim podejściem człowieka złapał mój automat, a nagranie brzmiało tak:
- ............................................................................................. eee, dzień dobry?.................................................................... <klik>

Dziś dodzwonili się do mojej matki (numer stacjonarny) i zapytali czy jestem, będę, czy na komórce mnie złapią. Babeczka nie przedstawiła ani siebie, ani instytucji którą reprezentuje. No i po kilku godzinach zadzwoniła do mnie - jaki pech, że akurat zszedłem na moment do wozu. Ale nagrała się! Bite dwie minuty ciszy, ani słóweczka, NULL.

Serio, żeby takie jajca ze strony banku? A może ktoś coś wie o dziwnej polityce nie przedstawiania się w call center i może mnie oświecić?


EDIT: a żeby rozwiać wątpliwości - nie, nie oddzwonię, bo z jakiej racji? To normalny, płatny numer, nie mam zamiaru płacić za proponowanie mi produktu bankowego, którego i tak nie zechcę. Zwłaszcza, że według relacji wielu osób tam dzwoniących słyszy się tylko melodię i tkwi w tej kolejce bez końca. :D

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-12-2013, 12:33   

To chyba bardziej do tematu o czepoklikach. :D

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 02-12-2013, 12:59   

Może, nie wiem. Nie ćwiczyłem nekromancji. >]

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 02-12-2013, 21:21   

Smk napisał/a:
Z drugiej, przespałem trzynaście godzin, nie zrobiłem nic co zamierzałem wieczorem, a nadto obudziłem się z czymś co można nazwać kacem sennym i ogólnie jest źle.


Yey, migrena weekendowa rodzinna.
Bo też za duzo spałam, w dodatku cały dzień spędziłam w muzyku. Ale nie tam ćwicząc czy ucząc się. Na kanapie...
I mam wyrzuty sumienia, zbiory z chemii patrza na mnie z dużym wyrzutem.

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 05-12-2013, 19:32   

Już drugi raz znalazłam przeźrocze ze zdjęciem na chodniku. Jest na to tylko jedno logiczne wytłumaczenie: Jestem wybrańcem i już wkrótce będę musiała ocalić świat.

Pozostaje czekać na odgłosy lądującego Tardisa.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2013, 01:03   

Hahahahaha, nie wiedziałem czy dać do do zupy, pupy czy tam; ech, już nie będę kończył. W każdym razie, jak każde dziecko w moim wieku obczajam na internecie zdjęcia kobiet i sobie przypomniałem o Karolinie Gorczycy. To taka aktorka, ale mam gdzieś czy jest dobrą czy cienką aktorką, bo mnie to nie obchodzi. W każdym razie podoba mi się. Pomyślałem sobie, że jak będę kiedyś bogatym Amerykaninem, a będę, to się będę z nią spotykał i wywołamy raczej jakiś skandal obyczajowy. Zaczęło się dobrze, bowiem dostałem dziś spania materac gorczycowy. Rzadko jestem z siebie dumny, ale dziś mogę śmiało wykrzyczeć: będę spędzał noce z gorczycą a wy możecie o tym sobie pomarzyć!
Wiem, jestem waszą definicją człowieka sukcesu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-12-2013, 17:55   

Zło i szatan, muszę dzisiaj zrobić 6 zadań z Ekonomii Rynku pracy. Cały wczorajszy wieczór spędziłam na robieniu jednego. Najprawdopodobniej umrę próbując.

Z drugiej strony pożyczyłam od mojego promotora "Camelot" - musical o rycerzach okrągłego stołu. Widziałam fragmenty na dzisiejszych zajęciach. To jest genialne i nie mogę się doczekać jak będę miała trochę wolnego czasu, żeby obejrzeć całość!

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 01-01-2014, 18:04   

Bo zjazd i Sylwester był nadzwyczaj sympatyczny i fajny i w ogóle, teraz mi strasznie brakuje background noise...

Ale która szuja mi wyczyściła historię przeglądarki i wszystkie ciastka?? Jak znajdę to śmierć!

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 01-01-2014, 18:39   

Mai_chan napisał/a:
wszystkie ciastka??

No cookies? :o

Bo sylwek się nieco spsuł (choć w sumie dawno nie miałem tak spokojnego), ale przynajmniej naprawiłem Włoszkę i pozostałe 4 dni urlopu mogę jakoś wykorzystać.


EDIT: also, dawno nie odkryłem takiej fajnej muzyki, żebym się z automatu szczerzył gdy ją słyszę. Żeby było śmieszniej, to to jest jakieś transowe techno...

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 84 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group