FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-05-2010, 15:54   

Ano, w Krakowie (a przynajmniej u mnie) jakoś tak przestało padać jakiś czas temu...

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-05-2010, 17:50   

Bo po 21 latach dotarło, własny egoizm należy starannie hodować, NIE zwalczać.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 18-05-2010, 19:09   

Bo kupiłam sobie nowy dysk. Całe 500 GB. Buhahaha. Nareszcie, bo mi już miejsca zaczynało brakować. Z drugiej strony trochę kasy na niego wydałam, ale był to zakup konieczny. Teraz tylko format kompa trzeba zrobić i może windows 7 zamiast mojego XP? A poza tym od pochodu juwenaliowego w czwartek czuję jakbym cały czas miała mokro w butach. Przemiękły to prawda, ale już powinny wyschnąć, choć pogoda raczej temu nie sprzyja. Jak tak dalej pójdzie to zakładam z powrotem glany.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 18-05-2010, 22:01   

Cytat:
Ano, w Krakowie (a przynajmniej u mnie) jakoś tak przestało padać jakiś czas temu...

Moje wpływy się rozszerzają na sąsiednie województwa :P Ale w Rzeszowie nie padało gdy szłam ulicą (czytaj kiedy parasol byłby faktycznie potrzebny). Odbiło sobie za to gdy wróciłam do mieszkania.

Edit: Again! A zapowiadała się solidna ulewa.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-05-2010, 12:52   

Z jednej strony trochę niefajnie, że we Wrocławiu odcinają nam wodę ze względu na powódź, ale z drugiej widok w sklepie był BEZCENNY. W Społem był wielki, dziki, spanikowany tłum ludzi i epicko długie kolejki do kasy, a każda osoba z co najmniej jedną zgrzewką wody w wózku. Czułam się trochę nieswojo z Liptonem i Pepsi w łapkach, kobieta przede mną spojrzała na mnie z miną mówiącą "czy ty naprawdę chcesz się tym myć?!".

I ja wiem, że nie powinnam mieć takich myśli, ale mała, minimalna część mnie ma jednak nadzieję, że powódź to wystarczający pretekst, żeby jutro to koło się jednak nie odbyło.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2010, 13:10   

Zawsze możesz się tłumaczyć, że w drodze na uczelnię prąd wody wyrwał ci wiosło.

Sytuacja: Pracownicy patrzą przez okno na podnoszący się stan wody Wisły (do szczytu fali jeszcze ponad dwie godziny) i zastanawiają się: Wyleje się, czy nie wyleje?
Ktoś patrzy i mówi: "Ale przynajmniej nie pada". W tym momencie, oczywiście, zaczęło padać. Widok twarzy wszystkich zgromadzonych - bezcenny.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-05-2010, 14:42   

Bo w końcu straciłam głos, starałam się o to od wczoraj śpiewając sobie przy każdej okazji. Traf chciał, że okazji było sporo. Ale jak ja mogłam NIE śpiewać z takim fajnym wibrującym niskim głosem... A teraz skrzypię, jak nie przymierzając drzwi od mojej szafy.

I lol, ale teraz fałszuję. Lubimy struny głosowe :D

Poza tym, bo smaku genialnego obiadu jaki sobie zrobiłam nie czułam. Teraz czuję zapach deszczu, mało tego, on mnie cieszy... Po tym całym tygodniu... Jeden dzień względnego słońca od razu wrócił całą radochę z wiosny, w tym sympatię do deszczu.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-05-2010, 15:27   

Salva napisał/a:
Poza tym, bo smaku genialnego obiadu jaki sobie zrobiłam nie czułam.

A tak na marginesie to co ugotowałaś?
Powrót do góry
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 22-05-2010, 06:14   

Alt, pewnie zawiodę Twoje nadzieje, ale na moje studenckie warunki genialnym obiadem jest wszystko co jest ciepłe i nie jest kanapką. Tu akurat były ziemniaczki, sznycelek i mizeria...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-05-2010, 09:16   

Jakbym ja jeszcze jakimś specjalistą był... Mizeria do mięsa i ziemniaków to zawsze jest dobry pomysł(i wbrew pozorom trzeba się postarać by nam taka dobra wyszła). Sznycle też mogą być, chociaż z mizerią o wiele lepiej smakują kotlety mielone. Zwłaszcza takie domowej roboty, a nie kupne. Własnej roboty są najlepsze, tylko trzeba się trochę namęczyć przy skręcaniu mięska ;p

Bo szkoda mi Pudziana. dobrze chłop chciał, a dostał, że hej...
Powrót do góry
Zygmunt Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2010, 15:04   

Bo nareszcie będę mogła zobaczyć Obcego. Tyle że w przyszły weekend. A chciałoby się już.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 24-05-2010, 20:29   

Bo w weekend wysnułam teorię dotyczącą moich poprzednich wcieleń. Wychodzi na to, że byłam parzystokopytnym. Na pewno raz kozicą górską i wielbłądem. Uzasadnienie:
-mam mocne nogi i umiem wysoko skakać
-uwielbiam biegać po skałkach, górach (i jak na razie nie zaliczyłam żadnej gleby)
-cały czas coś dźwigam i wyglądam jak dromader z 5 torbami i plecakiem!!!! =.=

Podejrzewam też bycie kiedyś wężem, ale to już inna historia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2010, 20:02   

Bo nie było mnie tutaj prawie dwa tygodnie, a do przeczytania 1.2k postów. Wszystko fajnie, tylko jak to nadrobić : D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2010, 23:01   

Bo Pecet poszedł do serwisu, czyli na czas nieokreślony jestem na głodzie animcowym (only mangi), fotoszopowym i muzycznym (a to jest okropne, jak ma się całe dnie wolnego czasu). I znowu czeka mnie instalowanie miliona czcionek. No, ale miejmy nadzieję, że po powrocie Windows przestanie non stop padać (formatowanie komputera trzy razy w przeciągu niecałych dwóch miesięcy naprawdę nie jest fun).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 27-05-2010, 22:02   

Bo udało mi się wyciągnąć jak na razie pracę z historii nauki na stronę! Może nawet uda się napisać ją na nieżenującą długość trzech. Ale to będzie wymagało mnóstwa wooooooody...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 18 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group