FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-09-2011, 07:10   

Luik napisał/a:
Znaczna część z nich z natury z resztą do bystrzaków nie należy. (...) Jak to w każdym zawodzie polegającym na pracy fizycznej.
A to już było niemiłe. Swoją drogą - strasznie trollujesz, myślisz, że tego nie widać?

Bo wczorajszy wieczór był bardzo fajny, no i moja współlokatorka zaliczyła poprawkę z ustnego PNJ. Ale dzisiaj jest nieco gorzej. Ciężko jest być tłumaczem, kiedy wiadomo, że trzeba coś przetłumaczyć do tego i tego dnia, więc lepiej byłoby się sprężyć, a jak na nieszczęście właśnie jest się męczonym przez lekki kac -____-'

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-09-2011, 09:47   

Luik napisał/a:

Bo po raz pierwszy ktoś mnie o trollowanie oskarżył :) Nowe doświadczenie życiowe :)


bo sztuka jest trollując nie trollować, albo nie trollując nie dać sie strollować, ale doprowadzić do trollowania. Tak rzekł mędrzec akapit 55, wers 1246.

Z doświadczenia wiem, że nie wolno mówić hop dopóki nie przeskoczysz. Moja promotorka powiedziała, ze będę mógł zdawać magisterkę. Prawdopodobnie jako jedyna osoba z grupy w terminie jesiennym. Dotąd z mojej grupy zdało 4 osoby z 20. Reszta daje sobie spokój i będzie zimą zdawać. Udało mi się ugadać z dziekanatem, że oddam wszystko z opóźnieniem, bo ona wyjechała gdzieś tam i wróci za kilka dni po terminie. Jutro będę jechał do szkoły i to wszystko załatwiał, aby mieć piątek mniej nerwowy.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-09-2011, 18:54   

Panie, pan z bliźniaczkami nie dyskutuj :D
Bo wyjazd był świetny. Darowane jedzenie, niekoniecznie przespane noce.
Z drugiwj strony jutro skzoła. I gardło mnie boli. I jednak jestem niewyspana >_>

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
nat_mich Płeć:Kobieta
jeż


Dołączyła: 04 Maj 2010
Skąd: jestem przenośna
Status: offline
PostWysłany: 12-09-2011, 00:49   

Koranona napisał/a:
Panie, pan z bliźniaczkami nie dyskutuj :D

szczególnie, że wszystkie trzy są mniej lub bardziej sportowe, a jedna zajmuje się, między innymi, boksem :P

+bo odkryłam coś niesamowicie poprawiającego humor w czasie skrajnej samotności i tęsknoty. i miałam okazję się dowiedzieć, że to naprawdę działa w dwie strony :)

-niestety to odkrycie wcale nie ułatwi mi przetrwania całego przyszłego tygodnia...

_________________
Without dance life would be a mistake
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2620769
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 12-09-2011, 16:52   

Dyskusja o tym czy trollowanie jest trollowaniem została wycięta i schowana w specjalnym sejfie w archiwum, jako materiał dowodowy. Uważam ją niniejszym za zamkniętą. Kolejne posty z nią związane polecą razem z ich autorami.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2011, 11:17   

Byłoby miło, jakby się w końcu plan zajęć pojawił - ale nieee, pewnie go wrzucą w ostatnim dniu września. Za to z programu studiów na II rok wynika, że przez cały rok będę miała prawo karne, łiii.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-09-2011, 09:07   

Dlaczego nikt mi nie powiedział, że w tej kanapce są oliwkiiiii...

Czyli dlaczego kupowanie sobie śniadania czasem bywa niebezpieczne >.>
Ale kawa jak zwykle pierwsza klasa, chociaż tyle.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-09-2011, 13:10   

Bo tu jest przepieknie, ale czuje sie jak w klatce... Jak mowia, cos za cos... ALE w piatek czekaja slonie i Tygrysie Gniazdo potem *_*

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 26-09-2011, 18:26   

Jak to mówią coś co masz zrobić później, lepiej zrobić teraz... wait- rzecz się nie sprawdza w przypadku egzaminów. Wątpię czy ktokolwiek entuzjastycznie by zareagował na stwierdzenie: "Egzamin był umówiony na czwartek, ale zrobimy go dzisiaj." Jednakże ponieważ, egzamin był wyzwaniem raczej dla tego, kto próbowałby go oblać, a w dodatku kierowniczka po prostu sobie wyszła, prosząc, by testy się nie pokrywały ze sobą- chyba nie muszę pisać jak poszło?

Ale za to część praktyczna zaowocowała pylicą. Będę wykaszliwać ten kurz do końca tygodnia =.=

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 29-09-2011, 21:18   

W końcu byłem W muzeum obozu w Oświęcimiu. Świetnie zorganizowane tam wszystko jest. Naprawdę pozytywne zaskoczenie. Ale, że w ogóle coś takiego istniało...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 30-09-2011, 12:17   

I'm 20% cooler. Mam straszliwą chrypę, wypluwam sobie płuca, rzężę jak zarzynany traktor tudzież umierający gruźlik, co nadaje mi mniej więcej takie brzmienie jak Rainbow Dash. Dzisiaj do lekarza, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Z dobrych rzeczy zaś - mam bardzo fajną grupę na studiach. Przynajmniej na razie sprawia dobre wrażenie. Mało ludków (10 osób jak dotąd), z czego 5 nowych. Ci którzy zostali są z tych fajniejszych, a i nowości sprawiają dobre wrażenie. Jest dobrze.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-09-2011, 12:37   

Obronę magisterki będę miał cholernie późno. Ogólnie zapomniałem napisać, ze udało mi się zdać z opóźnieniem 3 tygodniowym;). Akurat nie moja wina i okazało, ze nie jestem jedyny. Dobrze mieć dobre stosunki z uczelnią. Prawdopodobnie jako jedyna osoba z grupy będę zdawał jesienią. Dotąd zdało 4-5 osób, a reszta idzie na zimę. Nie dziwie się im, bo ledwo udało mi się zdążyć. Te nieludzkie warunki u promotora, nie mówiąc o pechu psucia komputera. Z tego co napracowałem i zrobiłem. Wyszłyby 2,5 pracy magisterskiej.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 01-10-2011, 09:10   

Bo zajęcia z Miszczem! Jeżu, Porze i Borze Szumiący przy wietrze z zachodu! Czemu z Miszczem?!

Ale za to- estetyka- mrrrrr...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-10-2011, 17:54   

Bo z jednej strony strasznie cieszę się, że jadę (a właściwie lecę), a z drugiej zaczynam być poważnie przerażony całą sytuacją.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-10-2011, 18:10   

Bo ja się wykończę. Co z tego jak charakter jest kiedy głupota się przebija. Rany... Uh.

Tyle dobrego, że wszystko na razie idzie świetnie, ale czasami sama siebie osłabiam.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 50 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group