FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 17-12-2009, 20:39   

Bo przez te urocze korki spóźniłam się na ćwiczenia, a przed wejściem na uniwerek zaliczyłam bliskie spotkanie z podłożem, przez co miałam potem mokre rękawiczki i ręce mi marzły przy czekaniu na autobus. Ale to nic =____= nawet jeśli to absolutnie koszmarny tydzień, bo śnieg ślicznie sparkluje a ja jestem na haju od środków przeciwbólowych... A ponieważ przesłanki wskazują że wtorek będzie jednak wolny to prawdopodobnie odpuszczę sobie też poniedziałek, bo poco się tłuc do Rzeszowa w takich warunkach na jeden dzień?

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-12-2009, 21:30   

Właśnie się zorientowałam, że w sumie to ja chyba od dzisiaj mam wolne (tak dokładniej to od jutra)… Następne zajęcia we wtorek, ale skoro w poniedziałek inne grupy odwołały swoje zajęcia, to możliwe, że nasza we wtorek też odwoła. Tylko że lepiej by było, gdyby jednak się odbyły – coś by mnie przynajmniej mobilizowało do pracy. Eh, gdzie te czasy, kiedy człowiek miał trzy razy w tygodniu na 7:30, całe dnie siedział na uniwersytecie, z czego połowę ucząc się na kolokwia, w soboty spieszył na 9:00 do czytelni i jeszcze zostawał mu czas na przyjemności... Jak ja to robiłam? o_O

I mimo że znowu boli mnie głowa, to przynajmniej nie tak, jak jeszcze chwilę temu, kiedy było mi do tego niedobrze i czułam się jak wypluta. Wiwat prysznic. Zawsze pomaga. Nawet jeśli tylko trochę.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 17-12-2009, 22:35   

No i proszę, drogowcy faktycznie są najniższymi ludźmi na świecie - spadło te 5cm śniegu i już ich nie widać. :D

Sytuacja na stołecznych ulicach jest śmieszna. Owszem, trasy czasowo wydłużyły się przynajmniej dwukrotnie, bo jest straszliwie ślisko i ludzie jeżdżą na większości ulic jakieś 30km/h. Pługi to gatunek już wymarły - nie ma ich. Wszędzie leży pośniegowe błoto albo śnieg w postaci białej, co gwarantuje poślizg przy mocniejszym wdepnięciu pedału hamulca, gaz trzeba ledwo muskać, a zakręty najbezpieczniej byłoby brać po czołgowemu, czyli hamując jedną stroną. Wyleciałem dzisiaj z pasa (i niemal z drogi) naprawdę wiele razy i gdyby nie to, że znosiło absolutnie wszystkich, to bym przydzwonił w kogoś nie raz i nie dwa. Ale wesoło jest! Z kompletnie nieznanych mi przyczyn bawi mnie fakt, że samochód ma sterowność poduszkowca. Jakbym miał dużą ochotę, to pewnie wybrałbym się w nocy na puste uliczki i pojeździł bokiem, ale paliwa mi szkoda. :P

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 17-12-2009, 23:14   

Ja właśnie wróciłam z nocnej wyprawy poduszkowcem po pustych ulicach (odwoziłam koleżankę do domu, zapadłaby się po szyję na chodnikach...) i to jest OŁSOM. Drogi kompletnie białe, śnieg nawet nie jest rozjechany, tylko porządnie sprasowany grubą warstwą zalega wszędzie i generalnie jeździ się wesolutko - chociaż może gdyby mi się gdzieś spieszyło, to miałabym odmienne zdanie. Inna sprawa, że moje auto nawet na starych (acz zimowych, oczywiście) oponach zachowuje się jak mały czołg, podkręciło mnie tylko raz, a podjazd pod całkiem niezłą górkę nie sprawił mu najmniejszego problemu. Wyklepany potwór, bo wyklepany, ale mój i najfajniejszy, o. :>

Drogowców szczerze mówiąc nie winię - my mamy pasa raptem trzy kilometry z kawałkiem, dedykowany sprzęt w taką pogodę jeździ po nim non stop, a i tak często nie wyrabia i samoloty czekają... Kilka(naście?) zestawów na całe miasto nie ma szans wygrać z tak gęsto sypiącym śniegiem.

Za to dżaźnią mnie okrutnie łosie wsiowe, które odśnieżają auta na boki, zamiast w stronę płotu. A co, niech się sąsiadka męczy z dodatkową warstewką śniegu. Wrr.

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 18-12-2009, 03:16   

Bo nie udało mi się znaleźć AMVki, której szukałam i prawdopodobnie już jej nie znajdę.

Ale za to poszukiwania przypomniały mi "stare dobre czasy" podstawówki...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 18-12-2009, 08:16   

Choć moje zdanie o ludzkości nigdy nie było zbyt wysokie, to jak się okazuje niektórzy wciąż potrafią zaskoczyć głębią dna na które można się stoczyć. Jest to tak żałosne, że aż fascynujące.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-12-2009, 01:30   

Jeżu Przenajkolczastszy, co się z tym PKP dzieje?! Koleżanka miała dzisiaj przyjechać o 21:40. InterRegio zepsuło się po drodze i stali w polu bez ogrzewania. Przyjechała jakieś... 20 minut temu? W tym momencie błogosławię fakt, iż mieszkam tak blisko dworca.

Czemu nie w Zupie? Bo czekając na pociąg, poznałam bardzo sympatycznego pana, który też czekał na tego skurczybyka IR. I może jakaś miła znajomość z tego będzie (nie, nie TAKA znajomość, bo pan ma dziewczynę) :D Nie ma to jak przypadki... Echhhhhh. W sumie to koleżanka miała gorzej. Ogrzewania nie mieli i ciemno było, bo elektryka siadła.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 19-12-2009, 19:16   

Bo chociaż wiem, że podjęłam słuszną decyzję to jednak słuszność, póki co, średnio skutecznie zabija rozczarowanie. Szkoda mi tego konwentu, szkoda. Na otarcie łez postanowiłam zmienić okulary. Taka mini zmiana wyglądu.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-12-2009, 17:31   

Wczoraj operacja "Zakupy Świąteczne" została zakończone. Co najwyżej będę jeszcze kupować torby na prezenty. To dobrze, ale z drugiej strony cały wczorajszy dzień mi na to zszedł.

Z dobrych rzeczy:
Poza tym na tych zakupach kupiłam sobie Puzzle Quest! Yay, jak ja dawno nie grałam w gry komputerowe! A to jest akurat idealne dla takiego minimalisty jak ja. Cały wczorajszy wieczór i dzisiejsze przedpołudnie mi na to zeszło.

Ze złych rzeczy:
Pisząc poprawę pracy z angielskiego otworzyłam ją w złym programie i w efekcie nie zobaczyłam wszystkich zaznaczonych błędów. Dzisiaj dostałam wiadomość, gdzie anglistka ostro mnie zbeształa za "zaniedbania w nauce i ignorowanie jej poleceń". I na dodatek przez pomyłkę wykasowałam tą wiadomość. =_=" Jak ja kocham takie sytuacje.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-12-2009, 20:15   

Bo złamany mały palec u nogi jest cokolwiek denerwujący. Boli draństwo, przez co czasami mogę chodzić niemal normalnie, a czasami muszę kuśtykać (co jest bardzo męczące). Plusem jest to, że na coś takiego nie zakłada się gipsu, tylko co najwyżej usztywnienie. W ten sposób nie muszę marwić się, że mi śnieg rozpuści gips i mogę bez większych problemów wychodzić z domu. Niestety każdy spacer jest bardzo powolny i męczący. Powinnam, co prawda, nie nadwyrężać stopy i czekać, aż kość się zrośnie, a te wszystkie odcienie fioletu znikną, ale akurat teraz, kiedy trwają przygotowania świąteczne, nie sądzę, żebym miała okazję.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-12-2009, 22:58   

Kolegów kierowców pocieszam, że na pierwszy dzień świąt ma być deszcz i powyżej zera. Mieliśmy ślizgawkę, to teraz się potopimy z kolei.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-12-2009, 14:13   

Fail. Stoję pod drzwiami i czekam na klucz.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-12-2009, 23:07   

Bo sprzątnełam pokój, robota już za mną i przestrzeni więcej. Z drugiej strony jednak podczas sprzątania upewniłam się, że alergia na kurz nie całkiem mi przeszła. Nie wiem co było gorsze kurz czy środek przeciwko niemu, ale nakichałam się przy tej robocie.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 23-12-2009, 08:36   

Odwilż... Sam nie wiem czy się bardziej cieszę czy denerwuję. Z jednej strony świat wyglądaj jak szara breja, z drugiej jednak może do sylwestra trochę podeschnie i będzie można ciągnąć torbę z rzeczami zamiast ją nieść. Żeby tylko nie zamarzło, bo z okazji świąt będę jeździł przez pół kraju.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-12-2009, 11:44   

Ysen, na sylwka zapowiadali mróz, jakiego w tym roku jeszcze nie było, więc lepiej, żeby teraz to się nie topiło wszystko.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group