FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 18-11-2011, 20:13   

Bo dzisiejszy dzień obfitował w traumatyczne przeżycia, jak widok ofiary wypadku samochodowego (którą potrąciła, o bogowie, karetka!), wysłuchanie referatu o sytuacji kobiet w islamie, ze wszystkimi drastycznymi szczegółami oraz bezustanny stres przed seminarium. Ale z drugiej strony, promotorka nie porzuciła mnie (czego się bałam przez ostatnie trzy tygodnie) a nawet spodobało jej się to co zaproponowałam! Więc yay! Wiem już o czym pisać!

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Clair deLune Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Lis 2011
Skąd: Lublyn
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2011, 11:42   

Mieliście kiedyś coś takiego, że obudziliście się po imprezie i dalej byliście nagrzmoceni? No właśnie... Przez godzinę leżałam na łóżku i owijałam sobie nogi kablem usb, dopiero teraz dotarł do mnie bezsens tego przedsięwzięcia. Poza tym ledwo zeszły mi siniaki po imprezie z zeszłego tygodnia, a już mam cały komplet nowych i to jeszcze bardziej bolesnych i w jeszcze dziwniejszych miejscach niż ostatnio (poobijane nogi rozumiem, ale siniak na cycku to lekka przesada). Do końca studiów, a nawet na 20-leciu dyplomu będą mi wypominać bruderszaft z portierem (ale kto załatwił wyjście bez płacenia, no kto???), poniewieranie się w windzie i zaczepianie Chińczyków w autobusie... Ubolewam nad moim rozwalonym zegarkiem i poprutymi rajstopami :<
Teraz muszę znaleźć jakiś dobry sposób, żeby wytrzeźwieć do końca i ogarnąć naukę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 20-11-2011, 21:48   

Witaj Drow ;)

Mozesz mi napisac skad do nas trafiles/las i na czyje zaproszenie, bo
jestesmy Forum ktore rejestruje tylko rekomendowanych Gosci.

Serdecznie pozdrawiam ;)

Laura

Miłoście zapominają o swoich fajnych kochankach. Chlip.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2011, 22:06   

Caladan napisał/a:

Mozesz mi napisac skad do nas trafiles/las i na czyje zaproszenie, bo
jestesmy Forum ktore rejestruje tylko rekomendowanych Gosci.

Oni lubią ciepełko to napisz im, że jesteś z Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

Ech bo na patcha do Skyrima trzeba będzie poczekać aż do grudnia...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-11-2011, 20:46   

Pomyliły się mi dni. Jutro mój mecz. Teraz w smutku sączę piwo jakieś całkiem dobre, ale daleko do mojej świętej trójcy.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-11-2011, 00:11   

Hm, ciekawe i przydatne złożenia na zajęciach przerabiamy ("zatłuc na śmierć" przykładowo xD czyli sławetne "bokusatsu"), ale cholera, boli >_>

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 23-11-2011, 17:13   

Bo wchodząc z obcymi mi osobami w dystanse definiowane jako intymne i uznawane przez opinię społeczna za nieprzyzwoite odseparowałam matkę od jej rodzonego dziecka i prawdopodobnie zmolestowałam pewnego nieznajomego/nieznajomą. To się nazywa uroki komunikacji miejskiej. I żeby nie było-> bong-chika-bong.

Poza tym zaplanowana Wielka Wojna Płci nie wyszła bo ta druga płeć się zwyczajnie nie pokazała. Co z kolei zaowocowało tym, że zajęcia, które z zasady są czystą rozpaczą, minęły miło i przyjemnie.

Edit: Aha i mam już Wymarzony Prezent dla Ichi :D

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-11-2011, 21:56   

Yay, mam nowego kompa~!

...ale postanowiłem go przetestować, i niestety wybrałem do tego LEGALNIE ZAKUPIONĄ grę. My bad, zapomniałem że wydawcy najbardziej nienawidzą tych, którzy im płacą.

Hurra dla pół godziny pieprzenia się z niepotrzebną mi i pełną błędów rejestracją do Origin , z którego - biorąc pod uwagę dzisiejsze doświadczenia - skorzystam tylko jeśli zaoferują cotygodniowy livestream z bicia programistów odpowiedzialnych za tę usługę łopatą po twarzy. Jakoś przez to przebrnąłem, przeczekałem instalację, aby dowiedzieć się że...

...gra musi sprawdzić datę premiery. Oczywiście, nie jest w stanie tego zrobić z bliżej nieokreślonych powodów, więc ja pisząc teraz szukam sposobu na obejście cholerstwa. I znając życie, do końca jeszcze daleko.

Oh wait, teraz chce tylko pobrać małą łatkę. Pół giga. Yeah. Ciekawe czy w ogóle to dzisiaj odpalę.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 26-11-2011, 10:51   

Śnieg. Nie wiem czy się cieszyć, czy biadolić... To samo dotyczy faktu, że już się prawie stopił :<

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 01-12-2011, 16:53   

Bo okej, niby odbębniłam pierdylion rzeczy do zrobienia (powód? na czterech godzinach mnie nie było), ale jeszcze mam sobie speecha przygotować na poniedziałek i na ten sam poniedziałek nauczyć się wiersza. A za dwa tygodnie - trzy dni testów pod rząd~!! Żeby tylko nam jakiejś "malusiej kartkóweczki" nie wcisnęli >.<

I zonk, Czarodziejka z Księżyca znowu w telewizji... o.O

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 04-12-2011, 10:00   

Jestem wypluta i zmasakrowana, włosy mam dosłownie wszędzie. Poza tym chyba byłam trochę niegrzeczna tuż przed wyjazdem, sigh, moja wina mogłam uciec sama albo wreszcie zaopatrzyć się w samochód. Było genialnie, nareszcie znowu stado ludzików, które tak lubiłam. I które przynajmniej częściowo lubi też mnie. Poza tym to kapitalne uczucie jak się człowiek dowiaduje, że zna żywą legendę :D I wiwat akustyk, mru, nie masz to jednak jak stado facetów z gitarą, przynajmniej do momentu jak nie zaczną wyć. Sama gitarra starczyła, mrrru. I czekoladowe foundee~ Aczkolwiek ja i tak wolałam same mandarynki. Chyba się przeziębiłam gorzej i w ogóle niewyspana upiornie jestem. I ciepłej wody nadal nie ma, b-e-a-u-tiful~

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 05-12-2011, 10:39   

Fsghwfghw.

Trzydzieści pięć dolarów. Nie mam trzydziestu pięciu dolarów na obrazek .__. Zresztą, o czym ja w ogóle mówię, moim największym (a na pewno najdroższym) marzeniem artystycznym jest commision od Saimain za raptem pięćset dolarów.

ALE!
Wygląda na to, że księgowość się skończyła! Jeszcze tylko oferty poskładać i podopinać szczegóły, ale największa praca została już wykonana...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-12-2011, 10:58   

Jakoś nie mam szczęścia do suszarek, kolejna padła na zawał.

Dobrze, że Mai miała drugą, inaczej bym biegała po sąsiadach i na pewno spóźniła się do pracy >.>

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 09-12-2011, 22:17   

Bo jak mi się zadaje referat, to byłoby miło dać mi go wygłosić... ale tak uroczo mi tego odmówiono, że nie mogę się gniewać...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 17-12-2011, 10:37   

W życiu realnym zrobiłem coś co zazwyczaj robię w życiu wirtualnym, bo byłem do tego zmuszony z powodów dosyć logicznych i postęp jest, a skutki pozytywne dla mnie. Teraz muszę się pilnować, mimo że niemal perfekcyjnie coś rozegrałem, wykorzystując wcześniejszą okazję i nikomu się nie stała krzywda pod żadnym względem. Ale nieznani wrogowie mogą zawsze pojawić się i poczuć skrzywdzeni ze swojej godności.

Dla odmiany byłem zimnym i skutecznym draniem, czyli Caladanowato działałem. Powinien z tego cieszyć , ale takie działania w realu robią dodatkowy stres i skutki, które mogą mieć negatywny oddźwięk na resztę życia. Na szczęście przyszło nowy paw i popełnia straszne błędy na początku, co może pomóc mi skryć się za drzewo mijając wilki, które mogą stracić trop i skupić na łatwiejszej zwierzynie.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 54 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group