FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
  Figurki
Wersja do druku
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-03-2011, 15:55   

GoNik napisał/a:
tak, Yatta...

A ja im odesłałam mojego bootlega nendoroida Mio z prośbą o zwrot pieniędzy, ale (of course) nie dostałam żadnej odpowiedzi (podejrzewam, że paczka do nich dotarła, tylko po prostu mnie olali). Cóż, stwierdziłam, że nie warto się z nimi gryźć na odległość o 90zł (co innego jakbym mieszkała w Wawie - wtedy złożyłabym im osobiście wizytę :>).

W ogóle w wolnym czasie postaram się zrobić spis sklepów oraz sprzedawców na Allegro wartych polecenia, zarówno polskich, jak i tych zagranicznych, z ogólnym uwzględnieniem cen ^^
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 13 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 12-03-2011, 20:09   

GoNik napisał/a:
W tej chwili:
- petit nendo Rin
- petit nendo Saber


Reaction image . >D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-03-2011, 20:35   

Zabrzmiało to bardzo falluszywie, przyznasz.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2011, 11:38   

Owoce łowów na Wanekonie:
http://img856.imageshack.us/i/17934253.png/ - czyli dowód na to, że jednak cuda się zdarzają. Te 19 zł za sztukę warto było dać, oj warto. Drugi figurkowy yuri pairing w mojej kolekcji. Ech, znaleźć jeszcze Anthy i Utenę albo Juri i Shiori...
Do tego prezenty od firmy, czyli figmy, jedna z Black Rock Shooter, o taka: http://img684.imageshack.us/i/brst.jpg/ i jakaś panna z Muv-Luv (nie grałem, nie znam): http://img571.imageshack.us/i/4545784060896.jpg/ Ta pierwsza jest w zasadzie cacy, drugą chciałbym nieco poprawić, ale nie mam akurat farb odpowiednich barw.
No i prezent od znajomej w postaci breloczka z Ami Mizuno, co daje kolejną Ami do kolekcji.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2011, 20:51   

Gratuluję nowych zdobyczy, Grisz :) Ech, też bym chciała dostać jakąś figurkę w prezencie ;p

Przeglądałam właśnie przedmioty ko-neko na Allegro i zobaczyłam, że ma wystawione te same figurki z Gundam SEEDa, co kiedyś. Jest też Lacus - inna niż moja, ale z tego samego setu.

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10579644&p=1&p=2

Skoda, że są to same trading figures od Bandai - ich wykonanie pozostawia wiele do życzenia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-03-2011, 21:15   

Cagalli w mundurze i Meyrin z rozwianą fryzurą prezentują się nie aż tak tragicznie. Ale Wszystkie Lacus są straszne >.<

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2011, 00:22   

Złośliwie mógłbym dodać, że jaka postać, takie figurki.

Swoją drogą, zabiło mnie jedno - na Wanekonie widziałem figurkę basistki z K-ON. Ładna, spora, cacy... ale cena przekraczała chyba wszystkie granice. Kosztowało toto 440 zł. Tak, czterysta czterdzieści. Ponoć to zasługa firmy (Alter) i limitowanego nakładu. Ale mimo wszystko...

Coraz bardziej podobają mi się te figmy - ech, że też takich nie było jak byłem mały i bawiłem się podobnymi figurkami z GJ Joe.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-03-2011, 00:46   

Jako że zabawa w błyskotliwe riposty nigdy nie była moją mocną stroną, mogę ci tylko powiedzieć, że nadal się nie znasz i nie łapiesz o co chodzi z różowymi panienkami z kręgosłupem.

Urawa napisał/a:
Kosztowało toto 440 zł.

Mało. Serio.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 13 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2011, 07:19   

GoNik napisał/a:


Urawa napisał/a:
Kosztowało toto 440 zł.

Mało. Serio.

M'ta. Co ciekawsze mechy zasuwają po 600pln, a taki pierwszoseryjny Macross w 1:72 kosztuje prawie półtora tysiąca.
I to też jest mało - bo jest jeszcze customowa scena..

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-03-2011, 11:34   

Zangetsu napisał/a:
bo jest jeszcze customowa scena..

Taaaaa. Co prawda z niektorych garage kitów powstają seryjne figurki, ale nie ze wszystkich. Szukałam z ciekawości figurek z Rayeartha - poza chibi panienkami z "CLAMP in 3D Land" i kolekcji szachów najlepsze były właśnie samoróbki.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2011, 14:02   

Urawa napisał/a:
Złośliwie mógłbym dodać, że jaka postać, takie figurki.

Nie, wszystkie trading figures od Bandai, zwłaszcza te wyprodukowane przed 2008 rokiem, są po prostu BRZYDKIE.

Urawa napisał/a:
Swoją drogą, zabiło mnie jedno - na Wanekonie widziałem figurkę basistki z K-ON. Ładna, spora, cacy... ale cena przekraczała chyba wszystkie granice. Kosztowało toto 440 zł. Tak, czterysta czterdzieści. Ponoć to zasługa firmy (Alter) i limitowanego nakładu.

Wait, what?! Jeśli jest to ta figurka, o której myślę, a raczej dobrze myślę, to ma ona nakład standardowy, i po pełnej cenie rynkowej łącznie z wysyłką kurierską (EMS) można już ją kupić do 350-360 zł. A zazwyczaj wszystkie figurki są sprzedawane po cenie niższej niż cena producenta (oczywiście mowa o sprzedaży w Japonii).

Powiem tyle - nie bójcie się zamawiać z Japonii. Ja za moją Azusę w skali 1/8 od Alter-a w HLJ razem z wysyłką zapłaciłam niecałe 200 zł - jest różnica, nieprawdaż?

Kupowanie w Polsce jest po prostu nieopłacalne - bo do ceny figurki i ceny wysyłki dochodzi jeszcze cło, vat i zazwyczaj nie taka mała prowizja dla sklepu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
yxam Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2011, 01:24   

To może ja się dołączę do tematu ;) Figurki dopiero co zacząłem zbierać i to nie tylko z anime, póki co mam tylko 4:
Geralt z edycji limitowanej gry Wiedźmin
Asuka z edycji limitowanej Evangeliona od AG
Altair z gry Assassin's Creed
Yuffie z Final Fantasy 7 Advent Children
Raczej nie kupuje jakiś drogich figurek, szukam okazji żeby nie przepłacać ;) Tak pryzy okazji może ktoś z Was wie gdzie mogę kupić jakiś plakat z Ayumi Hamasaki, nie jakiś mały typu A4 tylko jakiś większ? Byłbym wdzięczny jakby ktoś dał mi namiar :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 13 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2011, 08:46   

Całkiem spory wybór w cenach w zasadzie konwentowych.
Wysyłają bezproblemowo do Polski.

Edit: mógłby ktoś zarzucić, bardzo proszę, polską stroną <lub zagraniczną> z recenzjami figurek? Napalam się na Figmy, a w cemno kupować troszkę głupio.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2011, 16:55   

Zangetsu napisał/a:
mógłby ktoś zarzucić, bardzo proszę, polską stroną <lub zagraniczną> z recenzjami figurek?

Z polskich: FIGURKOWO.COM. Z zagranicznych: Tsuki Board (myfigurecollection.net), ew. figure.fm. Tam szukaj.

A ja niecałą godzinę temu odebrałam z poczty nendo Ciela :3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2011, 00:21   

Łiii, net znowu żyje, wreszcie mogę wstawić te zdjęcia. Robiłam je w zeszłym tygodniu, tak na szybko - może kiedyś cyknę lepsze fotki każdej figurce z osobna. Poza tym mam nowy aparat i jeszcze do końca go nie rozgryzłam.

Stadko:



I zdjęcie Azusy w pudełku - za 2 tygodnie się przeprowadzam, więc stwierdziłam, że nie ma sensu jej teraz wypakowywać:



Ponadto do mojej kolekcji zdążył dojść nendo Ciel, ale sfotografuję go, jak już będę na nowym mieszkanku - póki co też siedzi zapieczętowany w pudełku.

Edit:

A, i BRS Anime Ver. nie jest jeszcze do końca złożona.


Ostatnio zmieniony przez Agon dnia 20-03-2011, 11:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 13 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group