FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 101, 102, 103  Następny
  Projekt: Drzewko
Wersja do druku
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-04-2007, 08:15   

<Trochę nieśmiało do Nabu>
- Spokojnie, nie mam po niej genów.....Wiesz on jest troszke przewrażliwiona....nie ma co się nią martwić.

<ukratkiem podaje So_Dakki małe czerwone pudełeczko w którym znajduje się śliczny srebny łańcuszek z heartagram>
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 18-04-2007, 08:38   

Salvo co sądzisz o o jakiejś małej gromadce, pasuje coś pomyśleć. Jako że mamy pieniądze z totka nie myśle o karierze zawdodowej, hyba że ty. Mogło by to upiększyć nasz dom i nasze życia.




(jak Salva się zgodzi, to nabur na dzieci otwarty!!)

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-04-2007, 08:49   

Słońce, jaki Ty sympatyczny jesteś. Nie wziąłęś genów po dziadku Vodhu i nie czekasz aż sobie gdzieś pojadę żeby mieć dzieci...

Jak się jakieś napatoczy to rzecz jasna przygarniemy. Ale najpierw może teścia Ci znajdziemy, a mnie ojca ?

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 18-04-2007, 09:06   

Poszukamy Ci ojca coś sie pomysli (dziwne rzeczy się na tym świecie dzieją bo mój teść jest zarazem moim szwagrem). Biedna siostrzyczka musi nadal w domu rodzinnym siedzieć ;/. Musze pomyśleć, z kimś ją umówie (ale z kim <myśli>) i zobaczymy co będzie dalej.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-04-2007, 10:47   

A ja chętnie się omężę. Wybredna nie jestem, droga w utrzymaniu też nie. Bardzo ważna sprawa dla ewentualnych kandydatów - ojciec bogato się ożenił <patrzy znacząco na Nabu i Avalię> i nie będzie skąpił na posag

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Nabu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 18-04-2007, 17:47   

Hoho Avalio, co za zbieg okoliczności - razem dołączyliśmy na forum w krótkim odstępie czasowym i jesteśmy małżeństwem ^^ A ty córeczko, czyżbyś za szybko nie myślała o zamążpójściu? :>

_________________
there's no map and
a compass
wouldn't help at all
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-04-2007, 18:00   

Nabu popatrz na mnie ... Jeszcze przedwczoraj Melmothia nie planowała mieć dzieci, a dzisiaj ma zamężną córkę...

Rodzice nigdy nie zauważają jak te dzieci szybko rosną...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-04-2007, 18:44   

Nabu napisał/a:
Hoho Avalio, co za zbieg okoliczności - razem dołączyliśmy na forum w krótkim odstępie czasowym i jesteśmy małżeństwem ^^


Chwila! to znaczy, ze się zgadzasz, nie wiem może ja czytać nie umiem....
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 18-04-2007, 19:00   

Moje kochano rodzino jutro czeka was niespodzianka o ile nic nie wypadnie. cieszę sie że sie centralizujecie(ożenki wśród rodziny), ponieważ to oznacza ze jesteście moimi dziećmi. Mamusia pojechała do osrodka zdrowia z koleżanką aby być ładniejsza. w obecnej chwili żyjemy olbrzymim pałacu nad morzem. Dzieci macie tutaj magnetczne snowboardy, aby pośmigać po chmurach dla zabawy. niedługo powinny wam urosnąć skrzydła.
So_Dakki napisał/a:
Właśnie, jak to jest z nami, tatku? Mamy jakieś smocze 'defekty'

Według praw przyrody jesteście pół smokami i i pół aniołam, ale gdy sie spojrzy z tanukowej strony. To u was głownie przoduje krew smocza i anielska, a macie domieszke krwi demona, likantropa, nieumarłych(wampiry) humanoidów. Ogólnie wszyscy pochodzimy z starozytnych istot chaosu, przez co rózne intrygujace skutki, cechy itd. pojawiaja co nowym pokoleniu, wiec trudno stwierdzic z jakiej jesteście rasy. Mam nadzieje że zaspokoiłem waszą ciekawość.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-04-2007, 19:22   

Salva napisał/a:
Słońce, jaki Ty sympatyczny jesteś. Nie wziąłęś genów po dziadku Vodhu i nie czekasz aż sobie gdzieś pojadę żeby mieć dzieci...


To raczej kwestia tego, że Twoja rodzina ma nieco bardziej liberalne poglądy, niżbrat Lili i nie wysłali Cię zaraz po ślubie na 2 tygodnie do klasztoru :D

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 18-04-2007, 20:07   

Avalia napisał/a:
<ukratkiem podaje So_Dakki małe czerwone pudełeczko w którym znajduje się śliczny srebny łańcuszek z heartagram>

<zwinnym ruchem przechwytuję pudełeczko, otwieram i zaglądam do środka, a na mojej twarzy maluje się szeroki uśmiech /blink/>
Jesteś częscią naszej wesołej i licznej rodziny, zawsze znajdziesz u mnie oparcie :* Życzę szczęścia i licznego potomstwa.
Eh, jak tak dalej pójdzie, to zostane sama w domu. Czy tylko ja nie myślę o małżeństwie (przynajmniej narazie)?
Dino napisał/a:
Według praw przyrody jesteście pół smokami i i pół aniołam

Tak tak, zdecydowanie udziela się u mnie smocza krew. Czas rozpocząc karierę wojskową, zrobic wypad na jakąś wojenkę, momachac moją kataną i zdobyc mnóstwo odznaczeń ^^ Czy to normalne? A może ja miałam byc chłopcem? ;P

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 18-04-2007, 20:30   

Hmm skoro mam w sobie moc, to ja wstępuje na scieżkę dobra. Od dziś nie jestem już tylko mężem Salvy, mam drógą tożsamość, jestem wojownikiem bohaterem dlatego może mnie w domu częściej nie być ale nie martw się kochanie dzieci i tak damy rade zrobić i to nie mało ;D.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-04-2007, 20:38   

Ukochany mąż napisał/a:
nie martw się kochanie dzieci i tak damy rade zrobić i to nie mało ;D.


I mówi to ktoś, kto poszedł spać w noc poślubną...

Nadal Ukochany mąż... napisał/a:
Od dziś nie jestem już tylko mężem Salvy, mam drugą tożsamość, jestem wojownikiem bohaterem


No proszę, to prawie jak 2 in 1 !!! Ale Ty sie tak do tej ścieżki dobra nie przywczajaj. Ścieżki dobra z założenia są złe !

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 18-04-2007, 20:52   

Żonka napisał/a:
Ukochany mąż napisał/a:
nie martw się kochanie dzieci i tak damy rade zrobić i to nie mało ;D.


I mówi to ktoś, kto poszedł spać w noc poślubną...


Kochanie przecierz wiesz że na następny dzien musiałem wstać wczesnie, ale teraz sie nie martw od kąd jestem super bohaterem zrezygnowałem z pozostałych zajęć i mam więcej czasu na Ciebie ;].

A moja ścieżka jest dobra, nie interesuje mnie moje dobro ale innych (w tym twoje ale ono wyżej w hierarchii).
I pamiętam jak to jeden z moich wujów mówił "z wielką mocą wiąże się równie wielka odpowiedzialność" tęsknie wujku <snif> nie mogę porzucić moich ideałów, takiego człowieka poślubiłas wybacz kochanie.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-04-2007, 20:59   

Troskliwy i przewidujący lepszy połówek napisał/a:
od kąd jestem super bohaterem zrezygnowałem z pozostałych zajęć i mam więcej czasu na Ciebie


Cudownie ! /Pada mężowi w objęcia/ Od początku mi się Twoja rozdwojona osobowość spodobała !

Mój zdecydowanie ulubiony lepszy połówek napisał/a:

nie interesuje mnie moje dobro ale innych (w tym twoje ale ono wyżej w hierarchi)


A to mi się podoba jeszcze bardziej...

/chichot szatański/

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 21 z 103 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 101, 102, 103  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group