FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 460, 461, 462  Następny
  Emblematy i podpisy graficzne użytkowników
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-07-2007, 17:08   

Gomen Vodh. Skupiłam się na napisie i kompletnie zapomniałam wywalić jedną rzecz.

Tu masz już zmniejszona poprawioną wersję, jeśli chcesz


_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-07-2007, 21:24   

/me skopiował sobie tego avka na pulpit, odpalił oba w Irfanview i przełączał sobie na zmianę, coby zmiany wyłapać, które zaszły. I wyszło, że w mojej aktualnej wersji poprawiłem po prostu kilka białych cieni na krawędziach, które mnie irytowały. A no i dorobiłem brodę, bo, nie wiedzieć czemu, Salvuś we wszystkich wersjach tego avka odgryzła Ryukowi kawałeczek brody!

tym niemniej dziękuję Ci bardzo, mam teraz urodzinowego avka od Salvy! Jesteś jak święty mikołaj ^.^

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-07-2007, 23:22   

To mnie ktoś powinien zrobić avek, a tu ja komuś robię ^^ Cieszę się, że mogłam pomóc ^^

A wiesz, że faktycznie dopiero teraz zwróciłam uwagę, że on nie ma brody. Jak się człowiek skupi i pracuje nad jedną rzeczą cały czas to potem przestaje widzieć inne szczegóły.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 08-07-2007, 13:07   

Fajnie Ci wyszedł Salva naprawdę, ja mogę Ci zrobić ale mój avek Cię raczej nie zadowoli ;P. Lila popieram avki i nie tylko z Fate Stay Night rox.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-07-2007, 13:22   

Lila, ten drugi z serduszkiem i ten trzeci bardzo ładne, podobają mi się w nich tła (śliczne odcienie, pasujące do postaci), a w trzecim dodatkowo wyraz twarzy. Serduszko jest ładną przeciwwagą dla postaci zamieszczonej na avatarku.

Vodh, śliczny masz avatarek (brawo córcia^^), będę musiała się od początku przyzwyczaić, ale do takiego, to można ^^ Czerwone oczka ładnie się komponują z czerwonym jabłuszkiem.

GoNik, ładny Ryuk z czerwonymi kwadracikami, kolorystycznie sliczny. I wyraźny.

mara, podoba się mi Twój nowy zestaw, wolałabym co prawda, coś wyraźniejszego, ale taki stopień niewyraźności też ma swój urok. I jest fioletowy *_*

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 08-07-2007, 17:39   

Najnowsze dzieło. Jestem z niego dumna cholernie. Co prawda jestem właśnie po kilku odcinkach Naruto i teraz pewnie dwa razy bym się zastanowiła czy robić z NIM, ale to że bohater to psychopatyczny skończony kretyn niczego nie zmienia. Jestem zachwycona własną pracą. Już dawno tego nie czułam. ^^



Męczyłam się 5 godzin bo w połowie wcięło mi prawie wszystko co zrobiłam, ale na szczęście główne rzeczy się zachowały i odtworzenie nie trwało długo.

Podejrzewam, że jeśli komuś się spodoba to paniom... ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-07-2007, 17:50   

Salva....jest sliczny *_______* co prawda nie przepadam za Sasuke...ale tu naprawde ślicznie wyszedł.

hm....spodobał mi sie obrazeczek ale nic mi z nim nie wychodzi....w sumie nigdy nie umiałam z nią nic zrobić ^^''
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2007, 17:58   

Salva - jako że popędzałem, to nie mogę przepuścić bez komentarza :P. Avek fajny kolorystycznie, napis jakby z poświatą... całkiem nieźle. Ślepy jestem, czy też tam faktycznie nie ma ramki? ^^

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 08-07-2007, 19:00   

Tak zasadniczo to tu dosyć ciężko widać kto to jest, dopiero teraz zwróciłam na to uwagę. może to i lepiej ...?

Borek wiedziałam, że to jest raczej dla pań xD

Nie, nie ma ramki. Do pewnych avatarów ramki po prostu nie pasują...^^ To samo było z Tamakim, robionym w podobnym stylu czy z Akito... ^^

Ciekawa rzecz, wszystko co zrobiłam z Sasuke świetnie mi pasuje do podpisu, żeby go szlag trafił.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-07-2007, 19:05   

Salva napisał/a:
Ciekawa rzecz, wszystko co zrobiłam z Sasuke świetnie mi pasuje do podpisu, żeby go szlag trafił.


Hm....może nie rób go w odcieniu niebieskim to przestanie tak idelanie pasowac ^^''' nie przepadam za facetami *z anime* na avkach więc, nawet sie nie spytam, czy moje skromne progi mogły by mieć to arcydzieło u siebie....i tak wole Gaare i Nejie;go :p
No dobra...naprawde mi się (chociaż raz w życiu) podoba Sasuke...ale wyłącznie na tym avku...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 08-07-2007, 19:38   

Dziękuję ^^ Nie powiem, żebym sie cieszyła bo to nie jest dobrze jesli komuś podoba się ON...

A dlatego, że mnie on się cholernie podoba i to niemal na każdym ujęciu. I nic nie mogę na to poradzić. Ja też osobiście wolę Nejiego, Shikamaru i Kibę (jego umiejętności węchowe są naciagane jak cholera, ale ja go rozumiem, mojego psa traktuję podobnie ^^), ale co ja poradzę. Ten psychopata mi się podoba i już.


Jego nie można robić bez niebieskiego, jemu tylko ten kolor pasuje^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 08-07-2007, 19:47   

Naprawdę, naprawdę, naprawdę wspaniały, nie wiem co więcej mogę powiedzieć ale wyszedł Ci wspaniale, a to że gość jest jaki jest nie zmienia tego że avek jest świetny.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 08-07-2007, 19:54   

Postaram się spróbować z kim innym, ale właśnie z nim mam ochotę robić avki i rysunki. Chwilowo jestem niezdolna do czego innego. Trzyma się mnie w stopniu urągającym wszelkim normom.

Apropos Naruto... aktualnie jeden z moich ulubionych avków nie mojego autorstwa...


_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 09-07-2007, 14:06   

Salva, ladny avatr.

Pierwszy raz mam na avatarze cos z Prawdziwego swiata... do tego swojego...

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 12-07-2007, 12:51   

Temat zdycha wobec tego spróbuję reanimacji Nejim (który nota bene na tym avie sam wymaga reanimacji...)


_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 145 z 462 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 460, 461, 462  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group