FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 460, 461, 462  Następny
  Emblematy i podpisy graficzne użytkowników
Wersja do druku
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2007, 17:59   

Wiesz, ten poprzedni wcale nie był zły. Powiedziałbym, że o wiele lepszy od obecnego.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Michiru-san Płeć:Mężczyzna
Boli mnie głowa ^^


Dołączył: 29 Paź 2007
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2007, 20:28   

U mnie zwięźle, na Emblemacie Tobi z Naruto a na Podpisie Chise z Saikano.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikolajp Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2007, 21:05   

Niezły spoiler z tym Tobim, nie ma to tamto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2727785
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 30-10-2007, 21:18   

Cytat:
Niezły spoiler z tym Tobim, nie ma to tamto.

Czemu niby? przecież nic nie ukazuje :/

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-10-2007, 21:22   

Jaki spoiler? Przecież to fanart oparty na plotkach...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mikolajp Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-11-2007, 10:27   

Aj, proszę mi wybaczyć. Mój błąd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2727785
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-11-2007, 13:55   

U mnie zimowa zmiana na mojego jedynego, ukochanego Yasuharę ^^ Komplecik jest zimowy ale jednak ciepły, kocham te kolory i tego faceta. Co prawda miałam przygotowanego Lina ale jak sobie przeglądałam moje zasoby graficzne Yasuhara mi się wydał taki piękny na tym tle, dorobienie reszty biorąc pod uwagę że mam jeszcze Mai i Lina było szybkie. Tło z podpisu jest z tego momentu jak pojawiał się tytuł w anime ^^ Jestem zakochana w tej postaci, w tej kolorystyce i w tym klimacie, zdaje się że jednak Mai chwilowo mnie opuści. Jestem nieodrodną córką Mel ^^

Znowu zwłaszcza podpis (avek mi się średnio podoba, chociaż to przez avek wyszła mi taka kolorystyka) wywołuje u mnie niesamowicie pozytywne uczucia, jestem nim zachwycona. To jest ten moment, który Ty moshi rysowałaś a ja dopiero zaczęłam ^^

Zabawnie się złożyło bo mam teraz komplety z Ghost Hunta w trzech podstawowych kolorach: żółta Mai, niebieski Lin i teraz Yasuhara. A ja mam jeszcze przygotowanych do obróbki Naru i Bou. Zdaje się, że Ghost Hunt mi zmonopolizuje profil na długo.

_________________



Ostatnio zmieniony przez Salva dnia 03-11-2007, 21:39, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-11-2007, 14:12   

Sa... Salva... coś ty zrobiła... taki szok, żadnego uprzedzenia...

Komplet jest prześliczny: jasny, wyraźny, w cudownych, czystych kolorach. Tylko czemu facet... Może pasuje do ciebie charakterem, zachowaniem, czymkolwiek, nie wiem - nie oglądałam serii. W każdym razie wyglądem nie pasuje na pewno >____>

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-11-2007, 14:15   

Pasować to on do mnie nie pasuje niczym... Ale ja go uwielbiam za poczucie humoru ^^ Co ja poradzę że facet... Płci mu nie zmienię... chociaż ?... nie nie zrobię mu tego ^^ Mai mi się bardzo podobała ale on mi się podoba bardziej. Za to na Devie dałam sobie na avku Mai zamiast Tamakiego.

Uśmiechnęłam go trochę, sympatyczniej teraz wygląda.

Mówisz żeby jednak babę sobie dać ?

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-11-2007, 16:30   

Salva TO JEST BOSKIE, łiii... w podpisie jest to urocze ujęcie, ja tam nic nie mam do zimowej zmiany (chociaż mam nadzieję że w końcu do Mai wrócisz). Sam komplet wygląda ślicznie, kolorystyka jest wspaniała i ta Ghost Huntowa poświata, jestem zachwycona. Dobrze że nie wybrałaś Lina, on już zupełnie do Ciebie nie pasuje, mnie się Twój nowy image podoba :)

Przypomniałaś mi że zima się zbliża, czas pomyśleć o zmianie avka...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-11-2007, 17:12   

Jakie przyjemne ciepłe kolory. Prześlicznie stonowany czerwony *_* Mnie się podoba (ale i tak w innym temacie jak zajrzałam, to na chwilkę mnie zamurowało xD za długo miałaś tamten i za bardzo on Ci pasował). I mimo że Mai bardziej do Ciebie pasowała (moje ogólne wrażenie, bo samej postaci nie znam) to jednak ten komplecik niesamowicie mi się podoba. Nie znam go i dlatego mogę ocenić jedynie po samym wyglądzie, a wtedy wydaje mi się przeciętny. I najdziwniejsze jest to, że ja, która zwykle tyle wagi przykładam do samej postaci (tego, czy ją znam, czy nie), tym razem akurat uważam, że pan znajdujący się w Twoim profilu wcale a wcale nie kłóci się z niczym, pasuje idealnie. To chyba naprawdę te kolory i wyraz jego twarzy (bo to ostatnie ma całkowicie pasujące, kojarzy mi się z Raquel ^^).

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kusoku Płeć:Mężczyzna
Zaatakowany pierunem!


Dołączył: 14 Kwi 2007
Skąd: z zaskoczenia
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2007, 18:05   

łaaa.. ale zmiana - na lepsze oczywiście, przepięknie zrobione
(chociaż przyzwyczajony byłem do żeńskich postaci u ciebie Salva)
co tam każdy może brać sobie avek jaki chce przecież, co nie?
Może sam powinienem się grafiką komputerową też zająć,
żeby w przyszłości też móc tworzyć tak cudne avki i inne takie graficzne szpargale.

_________________
If you want to know the truth,
you got to have the courage to accept it.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
11500019
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-11-2007, 18:48   

moshi... wiedziałam, że Tobie się spodoba xD Myślę że wrócę do Mai, ale na razie chcę się nacieszyć nim. Nota bene narysowałam sobie właśnie jeden rysunek aczkolwiek nie ten z podpisu. Tamten to większy format więc musi chwilę poczekać. Zapał z avków został przelany w rysunki. To fakt, że Lin wygląda bardzo blado przy tej dwójce. Nie mogę się doczekać co wymyślę z Bou... Ale to będzie coś na pewno specjalnego ^^ Rany jakie ja niesamowicie ciepłe uczucia żywię do tych ludzi przez to jak oni się wobec siebie zachowywali. Mogę patrzeć bez końca i na niego i na Mai (chociaż brakuje mi jego uśmiechu)... W zimie to będzie dobry sposób na oszczędność przy ogrzewaniu.

moshi ja się tak przyzwyczaiłam do Rukii że jak dla mnie tylko Rukia wchodzi w grę w Twoim wypadku xD

Bo ja po prostu kocham taką kolorystykę, musi to wyłazić przez klawiaturę na zewnątrz xD

Mamunia BŁĄD, że go nie znasz !!! Jednej z największych namiętności Twojej córeczki ! :3

A dziękuję bardzo, cieszę się że się podoba. Ja też przyzwyczajona byłam u siebie do damskich postaci ale... kocham tego gościa ! ^^

Ciekawe co w tym jest że dla siebie robię najprostsze i najmniej skomplikowane kompleciki (bo do zrobienia Yasuhary nie potrzeba mi było w ogóle Photoshopa), a produkuję się jak koń pod górkę żeby robić avki których nigdy w życiu nie użyję... Oto jest pytanie !

XD Consuetudo altera natura est... Przed chwilą wysłałam tego posta po czym przełączyłam inne okno, wracam do tego i zastanawiam się chwilę, czyj to post z takim profilem... Mała trauma po Mai XD

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-11-2007, 19:15   

Salva napisał/a:
Ciekawe co w tym jest że dla siebie robię najprostsze i najmniej skomplikowane kompleciki (bo do zrobienia Yasuhary nie potrzeba mi było w ogóle Photoshopa), a produkuję się jak koń pod górkę żeby robić avki których nigdy w życiu nie użyję... Oto jest pytanie !

Dwa słowa: radość tworzenia. Oraz satysfakcja z osiągniętego wyniku.
Może nie wygląda, ale swoje też robię najprostszymi metodami :3

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kusoku Płeć:Mężczyzna
Zaatakowany pierunem!


Dołączył: 14 Kwi 2007
Skąd: z zaskoczenia
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2007, 19:27   

Salva napisał/a:
XD Consuetudo altera natura est... Przed chwilą wysłałam tego posta po czym przełączyłam inne okno, wracam do tego i zastanawiam się chwilę, czyj to post z takim profilem... Mała trauma po Mai XD

Mówisz o mnie ??

Jeśli tak to Cię otrzeźwię, dawniej Cloud7pl, no cóż nic ze starych rzeczy nie zostało
z wyjątkiem podpisu, łatwo zapomnieć (skleroza nie boli xD - jak to powiada mój kumpel)

_________________
If you want to know the truth,
you got to have the courage to accept it.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
11500019
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 166 z 462 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 460, 461, 462  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group