FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 166, 167, 168 ... 460, 461, 462  Następny
  Emblematy i podpisy graficzne użytkowników
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-11-2007, 19:52   

Kusoku napisał/a:
Salva napisał/a:
XD Consuetudo altera natura est... Przed chwilą wysłałam tego posta po czym przełączyłam inne okno, wracam do tego i zastanawiam się chwilę, czyj to post z takim profilem... Mała trauma po Mai XD

Mówisz o mnie ??

Jeśli tak to Cię otrzeźwię, dawniej Cloud7pl, no cóż nic ze starych rzeczy nie zostało
z wyjątkiem podpisu, łatwo zapomnieć (skleroza nie boli xD - jak to powiada mój kumpel)


Nie, nie o Tobie. ^^

_________________



Ostatnio zmieniony przez Salva dnia 02-11-2007, 20:00, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-11-2007, 19:57   

Kusoku napisał/a:
Mówisz o mnie ??

Salvie chodziło o jej nowy profil (/me wie, bo zna tę sekundę zaskoczenia i zapomnienia, też się zdarzyło xD).
O, widzę, że mnie córcia ubiegła... ^^

Hm...mnie czasami nachodzi teraz chęć na zmianę, ale co porazić, przywiązałam się do tego mojego profilu. I jak się tak zastanowić, to nie miałabym na co zamienić, musiałabym znaleźć czas żeby coś zrobić, a to jest już ponad moje siły.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-11-2007, 20:03   

A wiesz mamunia, że przyzwyczaiłam się do Ciebie w fioleciku ale może jakieś zimowe akcenty by do tego dodać. Wiesz, obu im dorysować czerwone czapeczki z pomponikiem...

xD

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kusoku Płeć:Mężczyzna
Zaatakowany pierunem!


Dołączył: 14 Kwi 2007
Skąd: z zaskoczenia
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2007, 20:12   

Salva napisał/a:
Nie, nie o Tobie. ^^

no to tylko moja pomyłka ^^"
_______________

a tak do tworzenia grafiki
myślicie, że Corel Photo-paint 11 wystarczy, czy jednak photoshop będzie lepszy?

EDIT: Jednak wystarczy, to porządny program (nie doceniałem jego możliwości)

_________________
If you want to know the truth,
you got to have the courage to accept it.



Ostatnio zmieniony przez Kusoku dnia 02-11-2007, 20:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
11500019
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-11-2007, 20:17   

/me sturlała się z krzesła...
A gdzie byś Ty chciała te czapeczki umieścić? łobrazek się przecie kończy XD
Ale ciekawy pomysł...czapeczki z pomponikami...tiaa. I biała broda dla Lulusia.
Nie, zostaję jednak przy aktualnych (chociaż powiedzmy, zmienienie samej kolorystyki jest kuszące, na przykład na niebieską, taką szklistą *_*).
Aha, miałam też zapytać. Mnie od jakiegoś czasu irytują nieco te przecinające sie linie na moim avku, ale bez nich wygląda on łyso. Czy dla Was te linie też są takie...dziwne?

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-11-2007, 20:25   

Wiesz, że jak teraz zwróciłaś uwagę... Ja staram się żeby ramka avka i podpisiku była taka sama. Przydałoby się może nieco ją zmniejszyć... tzn odchudzić... zwęzić. I ja bym dała takie samo tło do Lulu jakie jest na podpisie. Ale wiesz, że zmiana kolorystyki nie byłaby taka zła ? Np na... czerwoną ^^ Byłybyśmy poparzone świnki trzy, chociaż niebieska też jest dobra.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mikolajp Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2007, 20:59   

A mój jest ładny? Też zrobiłem sam. ;D

Ach, Salvo, aktualny komplecik bardzo dobry, choć poprzedni jakoś bardziej mi pasował.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2727785
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 02-11-2007, 21:22   

Salva, śliczny ten twój Yasuhara, też go lubię (zwłaszcza za scenę z Bou... ). Nigdy nie pomyślałabym o łączeniu go z czerwienią, ale wygląda zaskakująco dobrze.

mikolajp, av jest bardzo w porządku, zdecydowanie bardziej Ci pasuje ciż poprzedni. Czcionka i ustawienie napisu jakoś mi nie leży, ale to raczej kwestia gustu niż wykonania.

A przy okazji...


_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-11-2007, 21:59   

Melmothia napisał/a:
Aha, miałam też zapytać. Mnie od jakiegoś czasu irytują nieco te przecinające sie linie na moim avku, ale bez nich wygląda on łyso. Czy dla Was te linie też są takie...dziwne?

Szczerze powiedziawszy zwróciłam na nie uwagę dopiero kiedy o nich wspomniałaś, są prawie niewidoczne, nie powinnaś się nimi przejmować, chyba że bardzo Ci przeszkadzają.
Salva napisał/a:
Ale wiesz, że zmiana kolorystyki nie byłaby taka zła ? Np na... czerwoną ^^ Byłybyśmy poparzone świnki trzy, chociaż niebieska też jest dobra.

Zdecydowanie czerwona lepsza, jakoś nie mogę sobie Mel wyobrazić w błękitach. Trzy poparzone świnki, skąd Ty takie makabryczne pomysły bierzesz ( i dlaczego trzy, jeśli można wiedzieć) ?!
mikolajp napisał/a:
A mój jest ładny? Też zrobiłem sam. ;D

Bardzo ładny, ciekawa kompozycja i kolorystyka, wolałabym nieco wyraźniejszy napis. Pasuje Ci zdecydowanie bardziej od poprzedniego, chociaż zmiana nastroju raczej drastyczna ;)

Momoko, śliczne to ostatnie dzieło, wszystkie Twoje avki są niesamowicie nastrojowe, zatkało mnie jak go zobaczyłam i nawet na chwilę obecną nie wiem co powiedzieć.

Salva napisał/a:
moshi ja się tak przyzwyczaiłam do Rukii że jak dla mnie tylko Rukia wchodzi w grę w Twoim wypadku xD

O niczym innym nie myślałam, nadal się zastanawiam, bo sama się już przyzwyczaiłam do obecnego kompletu, w ostateczności zmienię tylko kolorystykę na niebieską. Mam pewien pomysł na avek i sygnaturkę, bardzo prostą (nie jestem mocna w programach graficznych), zobaczymy co z tego wyjdzie, jak zrobię to dam do oceny i potem pomyślę :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 02-11-2007, 22:52   

Salva nad podpisem sie rozpływam, co do ava to uważam że robiłaś lepsze ale ten podpis... aaa... zapowietrzam sie z zachwytu xD

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-11-2007, 23:01   

Momoko 5 cm ? Tam z wszystkiego można było robić avki ! Przepiękne...

Bo świnki zawsze występują w trzech osobach ("książę dmuchał, chuchał i... zarządził świnio-eksmisję" xD), zazwyczaj są różowe, albo w ciapki chciałabyś mieć komplet w ciapki ? Więc poparzone świnki trzy, a wiecie że to nawet dobra nazwa by była ? Oryginalne...

Co Wyście się tak na ten niebieski uparły ?

mikolajp avek zdecydwanie lepszy od poprzedniego ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-11-2007, 23:14   

Salva napisał/a:
Co Wyście się tak na ten niebieski uparły ?

Mnie się niebieski od zawsze z zimą kojarzy, wiem że to kiczowate, ale tak jest. Poza tym od zawsze uwielbiam ten kolor, był taki okres, że na każdej z moich prac występował w przeważającej ilości.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 03-11-2007, 01:02   

Cytat:
A gdzie Ty byś chciała czapeczki umieścić?




O tutaj. Zawsze na święta robiłem sobie i znajomym w paincie czapy mikołaja i wiem, że do prawie każdego obrazka da się taką wcisnąć :D (/me przyznaje, że można to zobići ślicznie, w photoshopie, ale jednak paint to paint. Poza tym w szopie nie zrobiłbym tego w 30 sekund :D)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-11-2007, 10:20   

Vodh. TO. JEST. BOSKIE. !.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 03-11-2007, 10:56   

Vodh, absolutnie genialne! Mel, w ten sposób problem zimowego avka został rozwiązany - niewykorzystanie dzieła Vodha byłoby zbrodnią ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 167 z 462 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 166, 167, 168 ... 460, 461, 462  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group