FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 460, 461, 462  Następny
  Emblematy i podpisy graficzne użytkowników
Wersja do druku
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 18-11-2007, 16:42   

Haha potrafisz zaskakiwać, ja i tak wole twojego Grima te okularki te długie kręcone czarne zęby xD

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-11-2007, 22:06   

A u mnie zmiana. Nie bójcie się, to tylko na czas jakiś. A jaki? A to pośrednio od Was zależy, ogłaszam bowiem konkurs na pomalunkowanie tego oto dzieła, bo od tak długotrwałej czarnobiałości poroli robi mu się smutno ;)



Dałem 160x160, coby się milej kolorowało. Z góry wszystkim dziękuję, jako że jestem upośledzony plastycznie (zwłaszcza z myszką w łapie) bałem się to cudo sprofanować, wszystko w Waszych rękach.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-11-2007, 22:31   

khyyyyy~
Jako, że takie małe obrazki koloruje się wybitnie źle, daję linka do obrazka normalnej wielkości: ŁOTU

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 22-11-2007, 21:56   

Zmiana chwilowa na wspominaną już przeze mnie wcześniej Nayuki ^^ Nieco zmodyfikowany avek, który zrobiłam już wcześniej i kadr któremu nie mogłam się oprzeć. To jest druga moja ukochana bohaterka po Mai i w pełni zasługuje na chociażby chwilowy pobyt, chociaż charakterowo bliżej mi już do Mai niż do niej. Ale ona jest UROCZA :3 I chociaż nie mam aż takich nawyków jeśli chodzi o spanie, a prawdę mówiąc jestem kompletnym jej przeciwieństwem... Kjutna jest, po prostu kjutna, o ! ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 22-11-2007, 23:32   

Gdzie jest Mai?! Ja chcę z powrotem ten ghost huntowy cieplutki zestaw! (foch)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-11-2007, 07:49   

Mnie się aktualny zestaw podoba. Nie wiem dlaczego, ale jego kolorystyka jest tak przyjemna, że aż szkoda wzrok odrywać. Taki profil bardzo ładnie wygląda (a postaci znowu nie znam, tylko trochę z opisów). Choć nie za bardzo mi ten zestaw do Ciebie, Córcia, pasuje. Jakoś tak. Dziwne to jest, że są postaci, o których od razu myślimy: "o, to jest idealne", a o innych, że owszem, ładne, ale "to nie jest to". Wyrobiłaś u innych, przez Raquel głównie, a potem i przez Mai, wyobrażenie o swoim profilu, ale o tym już chyba kiedyś pisałam ^^
Wracając do Nayuki, naprawdę ładne zestawienie barw, noooo...I siem błyszczy. Jak Ty to robisz, że Twoje avatarki prawie zawsze mają taki piękny efekt jakby powierzchni lodowej?

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-11-2007, 14:52   

Wiesz Mel, mnie też się ten zestaw sam w sobie podoba. Jest radosny i sympatyczny, kojarzy mi się bardzo świątecznie. Może nie jest to moja ulubiona kolorystyka, ale ma coś w sobie, co przyciąga wzrok. Niestety tak jak napisałaś, w ogóle do Salvy nie pasuje...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-11-2007, 22:27   

Powrót do Mai, zimowej Mai. Tak, ten mi sie podoba i tego przynajmniej przez najbliższe zimowe miesiące nie planuję zmieniać. Ciemny jest ale ja zawsze lubiłam ciemne kolory. Yasu-chan średnio pasuje ale chwilowo nie mam weny na robienie podpisu. ^^


Mamunia nie wiem jak ja to robię, ja po prostu uwielbiam takie błyszczące avatarki. To jest dla mnie dźwięk ujęty graficznie. Poczętk openingu Tsubasa Chronicle, "Blaze" dokładnie "ilustruje" o co mi chodzi ^^


Żałuję tylko, że na forum nie można png wstawiać, jest dużo ładniejsze...


_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-11-2007, 22:52   

Buha! Shinigami-san jest wielka! Teraz świat może ujrzeć me prawdziwe oblicze :D Dzięki za avka i za wyrozumiałość, ten już będzie na stałe i na wieki wieków ^^ No i jeszcze raz wypada podziękować Inis ^^ /me jest szczęśliwy

Salva: Śliczny avek. Faktycznie wersja png nieco lepsiejsza, zerknij na to: (/me w PS umie robić poza resize jedną rzecz. zapisywać avki ;P) (przy porównywaniu metodą otwarcia wszystkich 3 i klikania naprzemiennie w irfanview nie zauważylem różnicy między tym, a pnr, natomiast Twój obecny gif jest już trochę inny. Nie wiem, czy przy przesyłaniu się nie spsuje, ale nie powinno ^^)

AvMaiWinter2.jpg
Plik ściągnięto 1246 raz(y) 11,89 KB


_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-11-2007, 22:55   

Vodh ślicznie Ci dziękuję ^^ Faktycznie nie ma różnicy, jesteś Wielki ^^


No i przepiękny avek ^^ Aczkolwiek ja bym się nie powstrzymała przed utrzymaniem kolorów avka w tych z podpisu ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-11-2007, 23:01   

Generalnie w tym PS który mam zainstalowany wystarczy wybrać opcję "save for web", wybrać maksymalną dostępną jakość i zapisać. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby w ten sposób wyszedł avek za duży na Tanuka ^^.

A zmiana tła na czerwone wydaje się kusząca, ale niestety sam nie podołam ^^ a Shini marudziłem tak długo, że po prostu nie mam sumienia.

ta, jasne, a co teraz robię? =.=

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-11-2007, 23:02   

BUAHAHAHAHA! Avki żyją i mają się dobrze. O, TU żyją. Ale pewnie jeszcze nad layem się pomęczę, bo mi nieco nie pasuje. Ale teraz to już nie mam sił na to...


Salva, śliczne ujęcie. A znając wspomniany wyżej opening potrafię chyba zrozumieć o co ci chodzi, kiedy mówisz o pokazywaniu dźwięku graficznie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-11-2007, 23:15   

Mały rewanż na szybko za moją Mai ^^



Popadłam w zimowy nastrój... :3

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-11-2007, 23:21   

buha :D dzięki ^^ Dokonałaś niemożliwego, moja niezawodna metoda wykonała avka o rozmiarze 13,6 xDD Po swojemu znalazłem inne rozwiązanie - niestety Ryuk z zielonym jabłuszkiem wygląda gupio xD Zaraz coś wymyślę ^^

Edit: Z pomocą przyszedł niezawodny przyjaciel blur. Będę miał spory problem z rozstaniem się z tą wersją avka na wiosnę ^^

Jesteście wielkie (mowa oczywiście o twórczyniach mojego avka ^^), dzięki!

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-11-2007, 23:27   

Inne ustawienie "śniegu" i wyraźniejsza ramka


A tutaj zielone nieco strójwymiarowione jabłuszko

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 171 z 462 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 460, 461, 462  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group