FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-07-2008, 19:40   

Ijeee....ale nowości się narobiło ^^''
Mnie też jest bardzo miło powitac wszystkich na forum, obyście się dobrze bawili^^


Ostatnio zmieniony przez Avalia dnia 04-07-2008, 13:42, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Assarin Płeć:Mężczyzna
Art is dead


Dołączył: 03 Lip 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2008, 20:03   

Ohayo gozaimasu!
Mam na imię Rashid, mam 17 lat i mieszkam w Chrzanowie. No to forum trafiłem dzięki rekomendacji pewnego użytkownika animemanga.pl i niektórzy MOŻE mnie stamtąd pamiętają. M&A interesuję się chyba z siedem lat... Moje ulubione tytuły to Yuugiou, Naruto (MANGA!), Record of Lodoss War i Fullmetal Alchemist. Mam nadzieję że na tym forum pobędę trochę dłużej niż na animemanga.pl (raptem 3 lata, tamto forum się już raczej nie podniesie). Pozdrawiam wszystkich użytkowników
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kari-chan Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Cze 2008
Skąd: z Wałbrzycha
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2008, 10:30   

Witam ;p mam takie wrażenie że przeważnie sami chłopcy się ostatnio rejestrują XD

_________________
"We can dance together, we can dance forever"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1430749
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-07-2008, 12:42   

Assarin, no zobacz, tylko na AM napisałem, że znalazłem sobie lepsze miejsce, to już imigrują... A z tym panem witać się nie będę, bo poniekąd się znamy.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anime_fanatic Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Lip 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2008, 09:22   

Huh, trochę sie naszukałem żeby ten temat znaleźć ^^' Na głównej stronie pisze, że to miejsce gdzie nowi użytkownicy mogą sie przedstawić a tu tylko jeden temat... x_X Ale przejdę już do rzeczy, mam 15 la, pochodzę ze Skawiny (taka wioska 15min od Krakowa ^^) Lubie anime, mangi nie czytam, chyba że rzadko, bo raczej nie mam czasu i jak już czytam to są to chaptery które pokazują co się dzieje w następnych odcinka anime xD Czyli jednym słowem spoileruje się często, ale to przeważnie 1 chapter chyba że się wciągnę xD A jak trafiłem? Eh... po prostu nudzi mi się ostatnio to zacząłem na różne fora wchodzić, a to wydało mi się fajne, skoro Tanuki take dobre zapowiedzi anime pisze. Pare razy je przeglądałem więc czemu by się tu nie zarejestrować ^^ I takie małe pytanie na początek zanim zacznę sie bardziej na forum udzielać - czy moge posiadać taki link w sygnie? Jeśli trzeba to usunę. Pytam, bo nie chce żeby jakieś problemy później zaistniały ^^

_________________
Kliknij by nakarmić Zefira :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2008, 09:29   

Witamy :)

Co do linku: tak i nie. To znaczy, tak, oczywiście, tego rodzaju linki są jak najbardziej dozwolone i nieszkodliwe. Ale generalnie prosimy o to, żeby były podpisane w taki sposób, żeby było wiadomo mniej więcej, co to. Ja przypadkiem wiem całkiem dobrze, co to jest Valenth, ale sporą część ludzi irytuje, jeśli klikną w niezrozumiały dla nich link i to spowoduje jakąś akcję - taką jak choćby dokarmienie zwierzaka. Dlatego link może być, ale podpisany jakoś - żeby kliknąć, żeby nakarmić cośtam, albo że to takie i takie zwierzątko, tu naprawdę nie narzucam formy.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
anime_fanatic Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Lip 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2008, 09:43   

Bo jak tak zobaczyć na wasze sygny to pustkami wieje i prawie obrazków nie ma, więc się pytam. Przynajmniej nie jest zapchane i szybko się włącza ^^
Sygna zmieniona, ale szkoda, że obrazek za dużo bo naprawdę fajnie później wygląda xD Ale dobra, nie mówmy już o tym temacie ^^

_________________
Kliknij by nakarmić Zefira :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-07-2008, 09:58   

Witaj i baw się dobrze :)
Sygnaturki są jak najbardziej dozwolone, tylko nie mogą ważyć za dużo, miedzy innymi po to, żeby forum ładnie chodziło (nie każdy ma rewelacyjny sprzęt). Co więcej, sygnaturki wcale nie muszą być ubogie, wystarczy popatrzeć jakie cuda potrafią wyczarować forumowe artystki ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kari-chan Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Cze 2008
Skąd: z Wałbrzycha
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2008, 13:48   

Witaj ^^

_________________
"We can dance together, we can dance forever"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1430749
Norbi Płeć:Mężczyzna
Obserwator


Dołączył: 04 Sie 2008
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2008, 10:20   

Witam wszystkich.
Mam na imię Norbert(o czym oczywiście każdy wie po pierwszym spojrzeniu na nick ;) ) , mam 17 lat i jestem z Wrocławia. Uwielbiam wszelkiej maści anime bynajmniej jeśli chodzi o gatunki. Trudno mi wyznaczyć jakieś ulubione typy, choć mam wielką słabość do produkcji studia Kyoto(Haruhi, Air, Kanon, Clannad) oraz do takich poniekąd podobnych do tych 3 ostatnich, jak chociażby Sola. Mangi zasadniczo nie czytuję więc moja wiedza na jej temat jest nikła, ale to moja świadoma decyzja, że wolę się skoncentrować na anime ;) Jak trafiłem? Samą stronę czytuję już od dawna, forum dotychczas przeglądałem tylko od czasu do czasu, ale dziwnym trafem nigdy się nie zarejestrowałem. Całkowita chęć na rejestrację naszła mnie po rozmowach z pewnym użytkownikiem, który na tym forum ukrywa się pod nickiem Norrc ;) I tak właśnie tu trafiłem. Pozdrawiam wszystkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5747531
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-08-2008, 11:03   

O cześć Norbi. Widzę nie rzucasz słów na wiatr i zrobiłeś konto.

No więc życzę Ci, byś pisał wiele i z sensem!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
krejd Płeć:Mężczyzna
Uaaa :P

Dołączył: 05 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-08-2008, 11:27   

Co prawda już w kilku tematach zdążyłem się wypowiedzieć, ale nigdy nie jest za późno żeby się przywitać, co? :P

O sobie za wiele i tak nie napiszę, bo Google niebezpieczne jest i indeksuje takie informacje na czarną godzinę, a nie chcę żeby mnie FBI zgarnęło kiedyś ;p. Dobra, co nieco jednak o sobie wypada nabazgrać. Jestem Paw-eł (haha, głupi bocie Google, nie znajdziesz mnie po imieniu!), mam 19 lat (huhu :D), na anime mnie wzięło nie tak wcale dawno temu - pod koniec czerwca 2008 roku. Aktualnie czekam na dotarcie do domu "Dead Not" i "Great Teacher Onizuka" w mangowej postaci. Zajmuję się programowaniem komputerowym (pralek, zmywarek i innych tego typu strasznych rzeczy rzadziej). Na Tanuki trafiłem, bo mi znajomy polecił co wchodzi tutaj tylko raz na rok coby recenzję jakiegoś anime znaleźć.

Nie chce mi się wstawiać awatara i mi smutno ;p.

_________________
Kyuuu :).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keisuke Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2008, 20:29   

To chyba kulturalnie się przywitać więc... ;). Stara pierdoła już trochę jestem (21), ale z M&A właściwie zaczynam. Z młodości pamiętam Sailor Moon i to, że jej nie cierpiałem. Pierwsze pozytywne doświadczenia z mangą to chyba I"s, jakieś dwa lata temu. Potem Video Girl Ai i długo nic. Po roku zacząłem oglądać anime. Najpierw urzekł mnie GitS i Cowboy Bebop. Później obejrzałem coś bardziej, hmm... delikatnego? :P Czyli Genshiken (ciekawe było oglądanie tego anime nie mając pojęcia o istnieniu takich zjawisk, jak np. cosplay :) ), Love Hina, Kimi Kiss: Pure Rouge i teraz Honey and Clover. Wszystkie serie wspominam bardzo dobrze. Witam stałych bywalców i świeżaków :).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alex Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Sie 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 12-08-2008, 11:14   

Witam!
Od jakiegoś czasu obserwuje wasze forum, ale dopiero teraz zdecydowałem się dołączyć do grona jego użytkowników. Mam nadzieje, że będę się tu dobrze bawił.
Jak pewnie większość z Was się domyśla po nicku mam na imię Aleksander ale większość osób mówi do mnie Alex. Interesuje się anime i mangą od około 10 lat. Oglądam różne tytuły bez względu na gatunek. Jednak mam kilka ulubionych takich jak Death Note czy popularny teraz Code Geass lub FMP. Jako, że oglądam anime od dość dawna mam sentyment do tytułów od których zaczynałem moją przygodę z anime (tj. Dragon Ball, Ranma 1/2, Meitantei Conan i wiele innych) Wierze, że forum Tanuki jest dobrym miejscem do miłych dyskusji. Tak więć yoroshiku onegaishimasu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9658503
Karl Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sie 2008
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 14-08-2008, 10:16   

To i ja się przywitam.
Jestem leniwy więc dużo nie będę pisał o sobie. Ma się już ten wiek (20 lat), zawsze jakieś tam anime oglądałem, ale w większej ilości to w zasadzie gdzieś od roku - na studiach jest wreszcie na to czas. Zaczynałem ,jak chyba każdy, od Dragonballa na świętej pamięci RTL7. Teraz do moich ulubionych serii zaliczają się Death Note, Sayonara Zetsubou Sensei, FLCL, Gintama. No - nie zabrzmiało to raczej jak początek spotkania AA więc chyba jest dobrze :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 79 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group