FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
Meido Płeć:Kobieta
Hauuu...!


Dołączyła: 15 Lip 2009
Skąd: z piątego piętra
Status: offline
PostWysłany: 15-07-2009, 18:50   

Witam wszystkich.
Na imię mam Malina (kurde, dobrze, że nie Truskawka), liczę sobie 19 wiosenek i jako że trzeba z czegoś żyć pracuję (teraz wszyscy popatrzmy na nick:) jako pokojówka (nie, nie taka w falbaniastym stroju, który więcej odkrywa niż zakrywa; ja tylko sprzątam u starszej pani, która jest do tego już niezdolna). Anime interesuję się od 7 lat, moje ulubione gatunki to horror, fantasy i (zlinczują mnie) yaoi.
No to tyle o mnie, przystępuję do pisania.

_________________
Honestly what will become of me
Don't like reality
It's way too clear to me
But really life is daily
We are what we don't see
Missed everything daydreaming

Nakarm stwora!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-07-2009, 19:07   

Wysyp Nowości normalnie, a co jedna to ładniejsze imię ma. Witam serdecznie, z takim nickiem na pewno doczekasz się grona fanów ;)
Meido napisał/a:
...i (zlinczują mnie) yaoi.

Moja droga, akurat ten gatunek ma na Tanuki sporą grupę miłośniczek, z pewną uroczą modką na czele, dlatego nie martw się za bardzo :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Trusio Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-07-2009, 20:15   

Witam =_=''.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawonashi Płeć:Mężczyzna
Głodny pseudo czarodziej


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Podchwytliwe pytanie... xD
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2009, 23:36   

No dziń dobry wszystkim (lub dobry wieczór, jak kto woli :D)

Jestem Pawonashi, 17-letni (no dobra, PRAWIE 18-letni, ale zabiję tego, który powie do mnie per pełnoletni, dorosły bądź nie dzieciak xD) chłopak uczący się zawodu informatyka, często zachowuję się jak wariat, ale po to, żeby szybciej zjednać sobie ludzi (nie, nie jem żyletek z mlekiem, po prostu staram się rozbawić wszystkich, żeby nie było niezręcznie). Fan wielu anime dzięki staremu dobremu RTL 7 :D (między innymi Dragon Ball i Rycerzy Zodiaku). Miesiąc temu, nie wiem czemu ^^' przypomniałem sobie, że kiedyś był serial "Magiczni wojownicy" (jeśli wolicie, "Slayers") i... od tej pory ich OLBRZYMI fan :D Mam 7-letniego brata i 3-letnią siostrzyczkę, którzy wraz ze mną uwielbiają Slayers i Naruto.

Mam nadzieję, że te informacje wystarczą :) I jeszcze kryptoreklama ^^ Mam profil na DeviantArt gdzie tłumaczę doujiny i raz na pół roku zamieszczam jakiś swój rysunek.

A teraz... IKUZO! Ruszam podbić Tanuki! Hehe... ^^

_________________
Wolność daje ci prawo do robienia wszystkiego, co chcesz, ale nakłada na ciebie nakaz nie naruszania wolności innym (takie rozmyślania... ^^)

A poza tym, to zjem słoik łoju i PĘDZĘ DO BOJU! - Zel rządzi :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11013180
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-07-2009, 23:49   

Pawonashi napisał/a:
Ruszam podbić Tanuki! Hehe...

Oj, długa droga przed Tobą. A na końcu czeka do pokonania czteroręka, ziejąca ogniem administratorka z koszem odrzuconych na wieki recenzji jako atrybutem : D

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Draggy Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2009, 00:07   yo.

Witam wszystkich uzależnionych od mangi i anime.

Od jakiegoś czasu siedze w tym biznesie i mam już za sobą około 50 serii anime:P
Jeżeli chodzi o mange to nie mam w tym temacie zbyt dużego doświadczenia ale to prawdopodobnie w miare upływu czasu sie zmieni gdyż ostatnio przesiadując u kumpla dorwałem tomik "Neon Genesis Evangelion" i przez dłuższa chwile niz do mnie nie docierało poza kreskami i chmurkami z tej oto mangi :]

Jeżeli chodzi o bliższe info o mnie to mam 18 lat i nazywam sie Kamil,w tym roku zdałem mature i zastanawiam sie co dalej robic ze swoim życiem:D
Zainteresowania poza M&A które są moim zdaniem jedymi z najlepszych rozrywek pod słońcem to MMORPG i z góry zaznaczam że nie jestem "dzieckiem tibii",poza tym Muzyka D&B,lubie także ciężkie brzmienia gitarowe,dalej już standard,clubbing,kino,znajomi itd.
Generalnie wszystko to co zwyczajny człowiek robi:]

Ostatnio stwierdziłem że byłoby fajnie należeć do takiej społecznośći fanów M&A jak wasza,to też ten post jest wynikiem tego stwierdzenia.
Licze na waszą pomoc w wyborze anime i na ciekawe dyskusje na ich temat.

Yoroshiku onegai shimasu.

P.S.
Na błędy ortograficzne prosze nie zwracać uwagi xD
Zawsze miałem zagrożenie z Polskiego,szczerze chyba lepiej mi idzie japoński :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Frou-Frou Płeć:Kobieta
Herbatomaniaczka


Dołączyła: 26 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2009, 14:42   

O. A więc nadchodzi czas na Frou-Frou. A właściwie już nadszedł. Zatem do rzeczy. Od siedemnastu lat noszę imię Karolina (z którym pogodziłam się dopiero jakieś pół roku temu i zabijam za nazwanie mnie Karą - ostrzegam na przyszłość ^^) i mieszkam sobie mniej lub bardziej spokojnie w nadmorskim Gdańsku. Jednymi z moich ulubionych słów są "fikuśnie"oraz "zacnie", których to często zdarza mi się nadużywać. Uwielbiam jak pada deszcz, w kubku grzecznie jest sobie herbata, a na ekranie anime - o tak, to coś, co Frou-Frou bardzo lubi. Nie cierpię temperatury powyżej 23*C i wtedy usycham, umieram, jęczę i na nic nie mam ochoty (chyba że na wypad do Skandynawii). W wolnym czasie (to ja coś takiego mam?) bazgrolę (czyt. staram się rysować) oraz bawię się w pisarza (bo trening czyni mistrza - albo padawana). Tanuki czytam od jakiegoś roku, na forum wpadłam dopiero teraz. No. To chyba na razie tyle.

Witam! =)

_________________
And in the sea there is a fish,
A fish that has a secret wish,
A wish to be a big cactus
With a pink flower on it.
Tiruriru ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3033429
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-07-2009, 15:23   

Witaj Karolino, miłej zabawy na forum ci życzę.
Powrót do góry
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-07-2009, 16:43   

Dawno nikogo nie witałam, tak więc witam wszystkich nowo przybyłych na forum i obyście się tu dobrze bawili ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rivq Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-08-2009, 18:02   

A co mi tam się przywitam :) Anime interesuję się już jakiś czas... na tyle żeby zdążyć poznać parę ważniejszych tytułów. Zaczęło się od DB i kapitana tsubasy (ach te wspomnienia). Potem było Elfen Lied, które mnie oczarowało do tego stopnia, że rzuciłem się w wir anime :P. Obecnie moim ulubionym anime jest Haibane Renmei i nie sądzę aby się to zmieniło w najbliższej przyszłości :]. Mangi nie czytuję prawie wcale... tak wyszło, że nie przepadam.
Lat 18 pomorze jestem otwarty na większość gatunków muzyki... i to chyba wszystko :]

Witajcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 02-08-2009, 22:42   

HuHuuu ( Gumisie ;] )

Witam serdecznieeee wszystkich jeszcze nie przywitanych ktorzy mieli czelnosc zajrzec na nasze forum :P

Zycze milej zabawy - oraz przypomniam jako nie jedyna pewnie, przeczytajcie ten * regulamin, bo jak tego nie zrobicie, to znajda na was haka i dostaniecie tylko Osta/Ba(na)na - potem tylko sie siedzi i narzeka, ze sie nie poswiecilo tej chwilki i nie przeczytalo.

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-08-2009, 11:50   

Lila napisał/a:
potem tylko sie siedzi i narzeka, ze sie nie poswiecilo tej chwilki i nie przeczytalo.

ke?
A ja myślałem, że ta cała konstytucja to w ramach jakiegoś starego prima-aprilisowego żartu.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 03-08-2009, 12:46   

Witam wszystkie świerzo upieczone Jemoty! Miłego spamo... eee... pisania!
A regulamin czytajcie bo dostaniecie po uszach!

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Havoc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2009, 19:08   

Witam na imię mi Dawid i obecnie pisze z daleka :P Anime interesuje się parę lat a zaczęło się od AMV'a z Chrono Crusade no i tak poleciało do przodu i oby dalej :) Moim ulubionym anime jest N.G.Evangelion które widziałem parę razy.Mam bardzo wybujała wyobraźnie, wiec w wolnym czasie kiedy nie oglądam żadnego anime staram się pisać książkę (ale na staraniu się kończy) choć brnę do przodu. Uwielbiam słuchać rożnego rodzaju Rock'u no i to raczej wszystko. Albo nie. Na stronę Tanuki zaglądam dość często lecz dopiero teraz wpadłem na pomysł zarejestrowania się na forum. Teraz na pewno koniec. Wiec milo mi wszystkich poznać.

Witam serdecznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
173630
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 04-08-2009, 09:31   

Slova napisał/a:
ke?
A ja myślałem, że ta cała konstytucja to w ramach jakiegoś starego prima-aprilisowego żartu.

Co ty... To najprawdziwsza prawda, niestety. trzeba czytac i tyle :(

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 98 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group