FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
Amoniak Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2009, 17:35   

Cześć wszystkim ;]
Mam na imię Monika, co przez literówki z czasem ewoluowało w Amoniaka. Można powiedzieć, że mam 15 lat (kwestia miesięcy, właściwie miesiąca), a anime interesuję się od ok. lat 5, zaczynając od Grobowca świetliów, Sailorek (chociaż kiedy leciały w tv, to ich strasznie nie lubiłam - w ogóle nie przepadałam za animacjami, w których występowali ludzie xD) czy Fushigi Yuugi. Teraz znam nieco więcej anime, za to gorzej u mnie z mangą, bo wszelkie empiki i inne takie w mojej miejscowości się nie znajdują, a jeździć gdzieś dalej nie bardzo zazwyczaj mam czas. Nie lubię zbytnio skanlacji. I to by było na tyle :)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2009, 15:50   

Witam wszystkich!!:)Tanuki znam już od dawien dawna,na forum miałam zamiar zarejestrować się też jakiś czas temu, aż wreszcie po tym jakże długim okresie uczyniłam to;)Mam 18 lat, jestem skrzypaczką, którą niebawem czeka dyplom, interesuję się przede wszystkim literaturą, chociaż heh może to dziwne, ale bardzo lubię fizykę;D. Z twórczością japońską zetknęłam się mając 6 lat (któż nie zna Sailor Moon?) i jak się okazało fascynacja pozostała aż do dnia dzisiejszego. Nałogowo czytam mangi i manhwy koreańskie, sama też rysuję, szczególnie wieczorami, kiedy wokół mnie panuje cisza,a zewsząd dobiegają jedynie odgłosy szumiącego wiatru. Uwielbiam wszystko co mroczne i tajemnicze, dlatego chętnie sięgam po dzieła z epoki gotyckiego romantyzmu.Cóż jeszcze? Hmm rozpoczęłam naukę japońskiego, ale heh jeszcze wiele przede mną w drodze ku poznaniu tego języka, obym wytrwała;) I to tyle o mnie, bardzo mi miło Was poznać;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-08-2009, 15:54   

Witaj Vivian, co prawda ja nie jestem mroczny, ale za to jestem bardzo tajemniczy ;> Miłego pisania na forum ci życzę.
Powrót do góry
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-08-2009, 18:15   

O kurcze, super, skrzypce, w końcu coś poważnego, bo na gitarze teraz co trzeci przygrywa : D
Więcej ludzi z nietypowymi umiejętnościami!

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 06-08-2009, 20:15   

Vivian napisał/a:
jestem skrzypaczką
Whooa. Pięknie :) Ja niestety od profesor Lahertowej usłyszałem, że na drugiego Pendereckiego jestem za leniwy, i przeniosłem się z muzycznej do zwyczajnej szkoły. Ale wciąż mam słabość do muzyki poważnej i klasycznych instrumentów, no i wciąż mam moje pianino.

Witaj na forum, i baw się dobrze!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-08-2009, 20:56   

Nie wiem dlaczego, ale po przeczytaniu posta Totema do gowy mi przyszedł pewien cytat (jak dobrze pamiętam z wiersza Fortepian Chopina C. Norwida) "Ideał sięgnął bruku" : D

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 06-08-2009, 21:28   

Dziękuję za miłe przyjęcie;)A gram już hmm z 12 lat, weteranka ze mnieXD chodzę do dwóch szkół, liceum klasa już będzie maturalna o prof biol chem fiz i liceum muzyczne, interesują mnie diametralnie różne dziedziny, więc dużo problemów z tego wynika, ale co tam;)Pasje wzbogacają człowieka!;D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-08-2009, 21:39   

Normalnie ucieleśnienie Kotomi z Clannada. Kto oglądał serię, ten zrozumie ; )

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hawk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2009, 16:35   

Witam, na portal zaglądam już od jakiegoś czasu, ale postanowiłem, moze i pojawić się na forum (fakt, jakość, zwłaszcza merytoryczna innych polskich forów o podobnej tematyce, przyczyniła się do tego).

Tak więc witam, możecie mnie nazywać Hawk (nie, nie ma to żadnego związku z pewnym japońskim piłkarzem, korzystam z tego nicka na forach o tematyce zbliżonej do anime, o tym częstym skojarzeniu dowiedziałem się później) interesuje się kulturą wschodnioeuropejską, kulturą japońską, literaturą i muzyką (również tworzeniem), ale przede wszystkim jestem maniakiem gór... Chyba tyle na początek ^^

_________________
"Between the good and bad is where you'll find me, Reaching for heaven"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 11-08-2009, 17:50   

Hawk napisał/a:
przede wszystkim jestem maniakiem gór...
Witam współmaniaka. Pozostaje tylko określić, czy już nie wyobrażasz sobie gór bez uprzęży, kasku i woreczku z talkiem, czy też jeszcze owszem :3

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-08-2009, 18:14   

Hawk napisał/a:
interesuje się kulturą wschodnioeuropejską

Dabryj dień, ja dumaju szto ty tut znajdiesz heta cziewo szukajesz.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2009, 19:01   

Cytat:
interesuje się kulturą wschodnioeuropejską, kulturą japońską, literaturą i muzyką (również tworzeniem)

A, to interesujące. Na Tanuki co prawda zajmujemy się głównie komiksem i filmem animowanym, ale od pewnego czasu możemy publikować wszystko (za wyjątkiem muzyki, rzecz jasna).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
nikka_93 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Sie 2009
Skąd: Konin
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2009, 19:09   

Witam, na imię mam Dominika, ale znajomi mówią na mnie Nika. Mam 16 lat. Pochodzę z Konina. Anime i Mangą interesuję się już od jakichś sześciu lat. A wszystko na poważnie (bo wcześniej były jakieś Pokemony, Dragon Balle i Sailor Moony) zaczęło się od Fushigi Yuugi.
Oprócz tego interesuję się również kulturą japońską, literaturą o tematyce fantastycznej, rysowaniem postaci mangowych ;) i kolekcjonowaniem figurek. To chyba tyle o mnie. ;) Miło mi was poznać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-08-2009, 19:21   

Witaj nikka na forum. Skoro interesujesz się rysowaniem to może pokarzesz jakieś swoje szkice? http://forum.tanuki.pl/forum27.htm - tam możesz je wrzucać.
Powrót do góry
Hawk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2009, 21:08   

wa-totem napisał/a:
Witam współmaniaka. Pozostaje tylko określić, czy już nie wyobrażasz sobie gór bez uprzęży, kasku i woreczku z talkiem, czy też jeszcze owszem :3


JESZCZE sobie wyobrażam ;) Ale za pewien czas mam zamiar sobie niewyobrażać gór bez raków, czekana i sporego lodowca ;p



Slova napisał/a:

Dabryj dień, ja dumaju szto ty tut znajdiesz heta cziewo szukajesz.


я не знаю, имею надежду что найду

Teukros napisał/a:

A, to interesujące. Na Tanuki co prawda zajmujemy się głównie komiksem i filmem animowanym, ale od pewnego czasu możemy publikować wszystko (za wyjątkiem muzyki, rzecz jasna)


Zapewne to, iż interesuje się komiksem i animacją japońską, jest dość naturalne, tak samo jak to, że nie są to moje jedyne zainteresowania ^^

_________________
"Between the good and bad is where you'll find me, Reaching for heaven"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 99 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group