FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 148, 149, 150 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-11-2010, 16:19   

Witaj carolajn-chan, fajny avatar. Miłego postowania życzę ^^

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 06-11-2010, 18:14   

carolajn-chan napisał/a:
Poza tym kocham muzykę, wszelakie słodycze i mam słabość na punkcie kotów. :D


Prawidłowo! Cześć i czołem. Owocnego postowania! :D

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Kashue Płeć:Mężczyzna
Nightstalker


Dołączył: 06 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-11-2010, 23:24   

Witam.
Bartek lat 27...moja historia z M&A zaczęła się tak dawno że chyba początku nie pamiętam(choć stawiam że były to okolice SailorMoon i Yattamana na polsacie/poloni1 czy na sk1).Kiedyś było trudniej,bo dużo Anime oglądałem na kasetach VHS(np Record of Lodoss War) a internet słono kosztował, nie było torrentów i rapidshare,ale i tak w moim życiu cały czas przejawiają się jakieś motywy M&A,były czasy że chodziłem na spotkania mangowe, człowiek miał wtedy więcej czasu na swoje hobby,ale potem przyszło technikum,studia,praca...i czasu starczało jedynie na jakieś osobiste czytanie/oglądanie, ale w głębi Siebie czułem że czegoś mi jeszcze brakowało...i chyba wiem. W mojej obecnej grupie znajomych nie mam kogoś z kim mógłbym podzielić się radością z czytania/oglądania jakiegoś dobrego M&A...więc wychodząc na przeciw moim potrzebom oto jestem :)
Opis może lekko chaotyczny...ale ja się dopiero rozkręcam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nina-Lazur Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2010, 19:24   

Hej
W zasadzie już dawno nosiłam się z zamiarem by do was zawitać, jednak nie wiedziałam, czy będzie mi się chciało pisać... mam już za sobą parę for które opuściłam przed napisaniem 100 postów. No cóż zobaczymy.
Moja przygoda z anime zaczęła się od kolegi, który był totalnym otkau i po tym jak przyciągnęły mnie obrazki ze śliczną Chi wręczył mi swoje płyty z Chobits (a później NGE, Tsukihime, spirited Away...) Jednakże kolega zotakował do tego stopnia, że nawet na gg nie da się z nim pogadać, a co dopiero w realu. Zaczęłam szukać innych fascynatów, odkryłam wtedy, że trudno w moim towarzystwie znaleźć kogoś kto ogląda z M&A coś prócz Bleach i Naruto... --_--
Dlatego oto jestem z wami.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4309761
Kashue Płeć:Mężczyzna
Nightstalker


Dołączył: 06 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2010, 19:36   

Witam :) i życzę jak najprzyjemniejszych chwil na forum :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 09-11-2010, 20:10   

Witam nowostki :) Bawcie się tu dobrze i nie opuszczajcie nas zbyt szybko :D

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
Dr_Nobody Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2010, 12:30   

Ja też chciałbym się przywitać:


-Dzień dobry. :)

_________________
"Nie mogli zrozumieć, że można biegać tak bez powodu."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 12-11-2010, 13:16   

Dr_Nobody napisał/a:
Dzień dobry. :)

Doberek Doktorku :]

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Kimoki Płeć:Mężczyzna
Animeholik


Dołączył: 12 Lis 2010
Skąd: Będzin
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2010, 15:06   

Yo

Nazywam się Paweł, na chwilę obecną mam 16 lat :P Interesuję się informatyką, grafa, programowanie itp. Od jakiegoś czasu pisuję dla Czytelni. "Zamaskowany" Więc można z tego wywnioskować, że lubię pisać. Chciałbym pozdrowić Dide, która zajmuje się Korekcją moich wypocin. Mam nadzieję, że nie umiera z nudów Czytając przy okazji korekty mych prac. Kocham anime i mangę i muzykę(Zwłaszcza Japońską), nie wyobrażam sobie świata bez dźwięków. Jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem. Zapomniałem dodać. Jestem z Będzina, ale kształcę się w Sosnowcu.Jestem także dość leniwy i nie mam dziewczyny. ^^

Zrzeszam sobie fanów, co z tego wyjdzie zobaczymy. xD


Ostatnio zmieniony przez Kimoki dnia 12-11-2010, 16:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kashue Płeć:Mężczyzna
Nightstalker


Dołączył: 06 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2010, 15:52   

Witam i Pozdrawiam :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
retrored Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 18 Lis 2010
Skąd: Stalowa Wola
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2010, 10:53   Run, Red, Run - przywitanie

Witam,

chciałbym przywitać wszystkich na forum. Na stronę trafiłem hmm, trochę przypadkiem.
Szukałem recenzji Bleach: Memories of Nobody. I tak zostałem, poczytałem... dowiedziałem się kilku rzeczy.

Nie jestem jakimś "straszliwym" maniakiem mangi oraz anime. Jeśli coś przypadnie mi do gustu - tak jak Cowboy Bebop (pierwszy raz widziałem go na Hyperze - jakiś dłuższy czas temu - i to nie cały odcinek), to pochłaniam całość. Wspomniany Cowboy przykuł moją uwagę momentalnie - na 100% dzięki muzyce. Teraz wiem że był to odcinek 1 Asteroid Blues i scena walki przed barem a potem pościg. Pierwszy raz w anime słyszałem taką muzykę, takie właśnie bebopowe jazzowe granie. No i do tego reżyseria tej akcji... bajka. Potem szukałem Yoko Kanoi The Seatbelts... zarażałem znajomych (nota bene muzyków) tym zjawiskiem. Zwłaszcza, że jeszcze jakiś czas wcześniej bardzo duże wrażenie zrobił na mnie film Spika Lee (czyżby zbieżność imion :)) "Mo' Better Blues", gdzie Denzel Washington i Wesley Snipes zasuwali na trąbce i saksofonie. To znowu przypomniao mi o Charliem Parkerze - twórcy bebopu. Uff rozpędziłem się z tym Cowboyem.
W gruncie rzeczy pierwsze co pamiętam to Gatchaman czyli Załoga G (no, raczej odwrotnie). Potem długo, długo nic i Ghost in the Shell oraz Akira (wszystko w wersji anime - Ghosta czytałem duzo później jako mangę). I tak od czasu do czasu znajduję coś dla siebie. Czasem serie: Hellsing, Wolf's rain, Elfen Lied, Serial Experiments Lain, Berserk, Gantz a czasem jakąś fabułę: Latający Zamek..., Paprika, Appleseed, Spirited Away. Jak widać nie są to obrazy z jednego "gatunku". Zwyczajnie musi coś w nich być.
Ale dość nudzenia.. bo jak się rozpiszę to... Dobranoc.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iedliqasiek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Lis 2010
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2010, 17:07   

Witam was.Jestem nowa ^^ Zarejestrowałam się na tym forum, ponieważ widzę, że jest tu wielu fanów Slayers.To dobrze, bo obawiałam się, że to anime zostało zapomniane :]
Miło mi was poznac ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 20-11-2010, 17:16   

Kimoki, retrored, iedliqasiek, witajcie!

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 27-11-2010, 06:29   

Witajcie moi drodzy.

Jestem nienałogowym fanem mangi i anime, z natury oszczędnej (hyper, hyper) raczej anime. Oglądam regularnie powtórki ulubionych seriali, czasem wzbogacając dietę o Anime Fuel. Dobroczynna dawka benzyny + ulubione komiksy trzymają mnie na powierzchni jeziorka wyobraźni. Do tego książki Ewy Białołęckiej, Jacka Dukaja i duuuża dawka fanfikcji pomagające mi tkać rzeczywistość po mojemu.

Mam wiarę, że uda mi się zatrzymać dłużej na wa...naszym forum.:)

Pozdrawiam was serdecznie kochani nipponomaniacy. Do zobaczenia na IRC.

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
mroczna sarna Płeć:Mężczyzna
Pieczarki, to nie grzyby


Dołączył: 10 Gru 2010
Skąd: z kapusty
Status: offline
PostWysłany: 10-12-2010, 08:56   

Wpadłem przelotem - ogólnie jestem konserwatystą, jeśli chodzi o internetowe fora. Łapię się kilku i trzymam mocno; rzadko rejestruję się na nowych.

Lubię:
- dobre wino (hiszpańskie, półwytrawne,najlepiej z okręgu Rioja), - sushi, zupę miso, - eksperymentowanie z potrawami, - szeroko pojętą muzykę, - jRPG, - historię (pasja), - anime różnego rodzaju

Nie lubię:
- mocnych alkoholi, - kminku, - imbiru, - Asuki z Evangeliona, - anime z polskim dubbingiem.

Tyle ode mnie - nie wiem, jak długo zagoszczę na Waszym forum, mimo to, serdecznie wszystkich pozdrawiam.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 149 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 148, 149, 150 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group