FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 155, 156, 157 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-05-2011, 11:53   

Witamy :)

<wypędza z głowy wizję krwiożerczych czcionek goniących ludzi>

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
ivarpe Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2011
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2011, 09:53   

Witajcie.

Jestem Ivarp, lat 20. Mam za dużo wolnego czasu :D
Interesuję się wieloma rzeczami, ostatnimi czasy ćwiczę balisong i gram na harmonijce.

Miło mi was poznać :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kayuuri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Maj 2011
Skąd: z Łodzi
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2011, 11:51   

Witam. Będąc tutaj nową użytkowniczką, chciałabym się przedstawić.
Mam na imię Agata i w tym roku będę miała 17 lat. Na dzień dzisiejszy mam kilka zainteresowań:
*Japonia- tym krajem interesuję się już 6 lat i ani trochę mi się on nie znudził. Zapewne dlatego, że jest on wyjątkowy.
*Kulinaria- lubię czasem ugotować coś smacznego, chociaż jako wielbicielka słodkości, wolę piec ciasta bądź przyrządzać desery.
*Grami- a w sumie to survival horrorami, chociaż innymi nie pogardzę. Zresztą nie tylko lubię grać, ale i czytać o grach.
*Książkami- i tutaj jest tak, że lubię romans, horror oraz fantastykę. Niestety, mimo wielu poszukiwań, nie udało mi się znaleźć książki fantasy osadzonej w jakimś mrocznym i strasznym miejscu, gdzie będą się przeplatały wątki miłosne.
*Motoryzacją- lubię podziwiać motory, lubię czytać o nich i wzdychać do mężczyzn na tych pojazdach.

A poza tym chodzę do klasy policyjnej (nie, nie chcę zostać policjantką), dzięki czemu mam zagwarantowane wyjścia na strzelnicę oraz kickboxing.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-05-2011, 15:30   

Witajcie na forum! Mam nadzieję, że będziecie się dobrze tutaj bawić. :D

I że przeczytaliście regulamin, bo ostatnio dużo osób się nacięło przez jego nieznajomość. >.>

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-05-2011, 19:36   

Witam wszystkie nowości, mam nadzieję, że szybko się zaaklimatyzujecie :)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 27-05-2011, 19:39   

Witajcie i miłego pobytu :)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Deedra Płeć:Kobieta

Dołączyła: 04 Cze 2011
Skąd: Wałbrzych
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2011, 21:51   

Tak, jestem kolejną nową osobą i proszę o cierpliwość co do mnie.
Mam na imię... a może to później.
Byłam kiedyś na forum hokagenarutosama niestety uległo "zniszczeniu"... moje dobre forum upadło a ja tułałam się od konta do konta szukając sobie miejsca i tak trafiłam do was. Mam nadzieję, że zaakceptujecie moje dziwne podejście do życia, a co za tym idzie... mnie. Nie planuję robić problemów, szukam normalnych osób do porozmawiania o wspólnych zainteresowaniach.

Pozdrawiam serdecznie

_________________
1. Akkarin ^^
2. Valentine :*
3. Rothen :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3648364
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 04-06-2011, 21:54   

Deedra, witaj nam :D

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Monika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Cze 2011
Skąd: okolice Sieradza
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2011, 10:33   

Witam. Mam na imię Monika (jak w nicku). Mam 24 lata. Interesuję się mangą i anime (a to niespodzianka...). Poza tym, w wolnym czasie, lubię czytać książki (głównie fantastykę, ale nie tylko) i oglądać filmy. No to by było na tyle . Krótko,zwięźle i na temat. Cała ja.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
28023063
potter644 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Cze 2011
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2011, 13:40   

Hej! Na imię mam Łukasz, mam 14 lat. Nie mam ulubionego zajęcia, animę kiedyś oglądałem a mangę chcę zacząć czytać, ale nie mam na to środków a na komputerze nie chcę czytać. Mój dorobek M&A jest bardzo skromny (5 anime i 1 tom mangi), więc muszę nadrobić zaległości. Mam nadzieję, że długo zagoszczę na tym forum ;-D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 17-06-2011, 14:08   

Witam Nowości, życzę miłej zabawy na forum i mam nadzieję, że zostaniecie z nami dłużej. Zachęcam do dyskusji na tematy nie tylko animowo-mangowe. :)
potter644 napisał/a:
...a mangę chcę zacząć czytać, ale nie mam na to środków a na komputerze nie chcę czytać.

Polecam empiki, co prawda teraz część tomików jest foliowana, ale nadal można znaleźć nieopakowane. Przeczytanie mangi dużo czasu nie zajmuje, no i zawsze to za darmo (ja w ten sposób przeczytałam Vampire Princess Miyu). ;D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 17-06-2011, 15:23   

Witamy, witamy.

moshi_moshi napisał/a:
potter644 napisał/a:
...a mangę chcę zacząć czytać, ale nie mam na to środków a na komputerze nie chcę czytać.

Polecam empiki, co prawda teraz część tomików jest foliowana, ale nadal można znaleźć nieopakowane. Przeczytanie mangi dużo czasu nie zajmuje, no i zawsze to za darmo (ja w ten sposób przeczytałam Vampire Princess Miyu). ;D

I nie bój się obsługi! Jak pani ekspedientka potrąciła mnie, jak kucałam pod pułką czytając "Dziennik z Zaginięcie" nie dość, że mnie nie upomniała, to jeszcze uprzejmie przeprosiła ;]

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
potter644 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Cze 2011
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2011, 16:09   

Sasayaki napisał/a:
moshi_moshi napisał/a:
potter644 napisał/a:
...a mangę chcę zacząć czytać, ale nie mam na to środków a na komputerze nie chcę czytać.


Polecam empiki, co prawda teraz część tomików jest foliowana, ale nadal można znaleźć nieopakowane. Przeczytanie mangi dużo czasu nie zajmuje, no i zawsze to za darmo (ja w ten sposób przeczytałam Vampire Princess Miyu). ;D


I nie bój się obsługi! Jak pani ekspedientka potrąciła mnie, jak kucałam pod pułką czytając "Dziennik z Zaginięcie" nie dość, że mnie nie upomniała, to jeszcze uprzejmie przeprosiła ;]


Niestety do najbliższego empika mam trochę kilometrów a poza tym mam 14 lat. Nie znacie moich rodziców, samego mnie nie puszczą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Judicar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Cze 2011
Status: offline
PostWysłany: 28-06-2011, 12:58   

Witam, mam na imię Kuba, mam 18 lat, pochodzę z Kutna (okolice Łodzi) i od około 2 lat intensywniej interesuję się anime i mangą. Wcześniej bardzo intrygowała mnie Japonia, ale większą uwagę poświęcałem wtedy zwyczajnym filmom. Jeżeli chodzi o ulubione serie anime: Na pewno będzie to Code Geass 1 i 2, Death Note i FMA: Brotherhood. Sporo tych serii już obejrzałem, jeżeli macie konto na myanimelist to mogę się podzielić ;) Pozdrawiam.

_________________
http://www.youtube.com/ebrochannel
http://ebro.net.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-06-2011, 13:07   

Witamy na forum! Mam nadzieję, że spodoba ci się tutaj.

Co do listy anime to w profilu jest miejsce zatytułowane "Adres listy obejrzanych anime / przeczytanych mang:", jeśli wkleisz tam adres to będzie się on automatycznie wyświetlał pod postem w postaci ikonki. :D

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 156 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 155, 156, 157 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group