FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 173, 174, 175 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-11-2012, 21:27   

Witam na forum i życzę miłej zabawy. :)

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ladydemolatron Płeć:Kobieta


Dołączyła: 28 Lis 2012
Status: offline
PostWysłany: 28-11-2012, 19:18   

Nowa użytkowniczka forum się kłania. Dominika, latek 20, także oprócz pisania fanfików gram w gry wideo oraz na PC, oglądam anime. Chciałabym poznać trochę osób tutaj. Mój pierwszy fanfik mam za sobą bo publikowałam go po Angielsku na FF.net, ale możliwe że umieszczę tutaj tłumaczenie. Jeszcze raz cześć :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-11-2012, 19:28   

Witaj na forum! Mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawić! :D

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Chantell Płeć:Kobieta


Dołączyła: 07 Gru 2012
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2012, 23:51   Cześć ~

Witam! (・ω・)
Jestem Julia, lat mam 11.
Biorę się za wszystko, co tylko wpadnie mi w ręce. Tak więc trudno mówić o określonych zainteresowaniach. (o ̄▽ ̄o)
Moją pasją jest kultura Japońska, kiedy to się zaczęło? Przeczytałam pewną książkę i tak oto . Słucham głównie The gazettE. ♥
Mam nadzieję, że zagoszczę tu na dłużej.
Pozdrawiam. (^ε^)

Scalono do właściwego tematu. Witam na forum i na przyszłość doceniłabym sprawdzanie czy nie istnieje potrzebny ci temat przed założeniem nowego.

Tren
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dabido Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Gru 2012
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2012, 13:00   

Witam!

Jestem Dawid, no mam już swoje lata, miłośnikiem M&A jestem już dość długi czas.
Wpadłem na forum, by zobaczyć jakie jest zdanie ludzi o różnych seriach anime i powymieniać się spostrzeżeniami, wyrazić swoje zdanie i opinie.

Liczę na to, że spodoba mi się tutaj :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-12-2012, 18:31   

Witaj na forum, mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawił. :D

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sairento Neko Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Gru 2012
Skąd: Piekło
Status: offline
PostWysłany: 22-12-2012, 20:29   

Miau.
Z okazji wolnego szukam miejsca, gdzie poznam nowych fanów kultury japońskiej (szeroko rozumianej).
Jeśli chodzi o A&M, to siedzę w tym dosyć krótko. Z półtora roku? W każdym bądź razie jestem jak najbardziej tolerancyjna i akceptuję każdego, od yaoistki po fana latających kończyn :)
Co jeszcze... Lat 17, muzyk, dziewczyna żyjąca marzeniami o świecie idealnym, która na co dzień wykazuje skrajną nienawiść do wszelkich istot. Ale uwielbiam się przytulać, dlatego muszę się pogodzić z egzystencją osób chodzących ze mną do szkoły.
Muzyka przede wszystkim poważna, rock, vocaloid, trochę k-popu, znajdzie się też dubstep, (wiem, nie jestem normalna, ale czasem lubię sobie posłuchać),jazz, no a do tego wszelkie ścieżki dźwiękowe. (szczególnie z higurashi, ib, phantom:requiem for the phantom, WoW, Diablo, ze Star Warsów, dobra, koniec wymieniania).
Rozpisałam się więc kończę.
Mam nadzieję, że będzie miło.

_________________
Żyję marzeniami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ksander Płeć:Mężczyzna
Wielbiciel Kotów


Dołączył: 30 Gru 2012
Status: offline
PostWysłany: 30-12-2012, 21:55   

Cytat:
akceptuję każdego, od yaoistki po fana latających kończyn :)

*Ma tylko cichą nadzieje, że tyczy się to także Yaoistów*

Cytat:
muzyk, dziewczyna żyjąca marzeniami o świecie idealnym, która na co dzień wykazuje skrajną nienawiść do wszelkich istot.

Hm... widzę, że naprawdę ciekawa osobowość się tutaj pojawiła. Jakim rodzajem muzykowania się zajmujesz? Ah... i nie uważasz, że świat idealny byłby nudny? Gdy musimy żyć z dnia na dzień w zepsutym świecie to jedną z najbardziej optymistycznych rzeczy w tym jest to, że jest to duże pole do popisu na rozwój. Chociaż fakt, to zależy też od tego jak taka wizja idealnego świata powinien wyglądać względem Ciebie. : )

Masz niesamowity gust muzyczny. Witamy na forum!

Hm... Też jestem nowy, więc napiszę parę zdań o sobie.
Założyłem głównie konto w celu szukania inspiracji i udzielania się w wątkach o obejrzanych już anime, bo często mam tak, że po obejrzeniu aniime, lub przeczytaniu mangi mam w głowie straszną burze mózgów i po prostu gdzieś muszę to wyrzucić z siebie. : )

Coś o sobie... anime oglądam od około 4 lat, a jedne z moich ulubionych tytulów to Steins Gate, Code Geass, oraz Liar Game. Jestem fanem kotów, chociaz w domu nie mam ani jednego. Obecnie pracuje nad scenariuszami do mang, oraz tworzeniu fabuły do "light novel" na wypadek jakbym trafił na jakiegoś grafika, który chciałby współpracować nad stworzeniem mangi. Dodatkowo zaczynam uczyć się japońskiego. Co do gustu muzycznego do jest identyczny jak u koleżanki wyżej.

Pozdrawiam. ^^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sairento Neko Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Gru 2012
Skąd: Piekło
Status: offline
PostWysłany: 01-01-2013, 11:58   

Odpowiem tutaj, bo załącza się w tym dalsza część mojej autoprezentacji.
Napisałam, że marzę o świecie idealnym. Tylko że no właśnie, każdy inaczej postrzega doskonałość. Wcale ona nie wyklucza cierpień, zepsucia, etc.
Co do muzykowania: od przedszkola siedzę przy fortepianie.
Szczęśliwego Nowego Roku!

_________________
Żyję marzeniami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ksander Płeć:Mężczyzna
Wielbiciel Kotów


Dołączył: 30 Gru 2012
Status: offline
PostWysłany: 01-01-2013, 12:31   

Od przedszkola na fortepianie... Ja gram od około roku i nauczyłem się bardzo dużo. Ciężko mi sobie wyobrazić jaki poziom osiąga się po tylu latach grania co Ty. : o

Szczęśliwego Nowego Roku i spełnienia wszystkich marzeń!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kyuu Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Sty 2013
Status: offline
PostWysłany: 05-01-2013, 00:42   

Witam wszystkich! ^-^
Mam na imię Karolina, ale wolę jak mówi się do mnie Karolcia bądź Karolka. Właściwie to zniosę wszystko oprócz 'Karolino'. :D Mam 19 lat, w biznesie jakim jest M&A siedzę już..o rety..jakieś 6, 7 lat, chociaż pamiętam mniej więcej roczną przerwę.
Jestem em..strasznie skomplikowanym człowiekiem. Uwielbiam się śmiać, na okrągło chodzę z bananem na twarzy. ^^" W wolnym czasie słucham ostrej muzyki (ale nie tylko, lubię też soundtracki, np. utwory Hansa Zimmera), rysuję (kocham <3), oglądam anime, czytam mangę lub książki, czasem próbuję brzdąkać na gitarze. Ostatnio rozpoczęłam naukę języka japońskiego.
Jeszcze jedna ważna sprawa: kocham się przytulać. <3 Jestem strasznym pieszczochem...No dobrze, to tyle z mojej strony. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie cieplutko. :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 05-01-2013, 11:47   

Witajcie wszyscy i obyście znaleźli z nami dużo radości.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Isonetic Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2013
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2013, 11:04   Cześć!

Cześć!

Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Isonetic dnia 14-01-2013, 17:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
VeParadox Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2013
Status: offline
PostWysłany: 11-01-2013, 11:18   

Nicość zdruzgotała wnętrze chaosu swoim blaskiem...
Kim że ja jestem skoro tchnienie nocy wychwalam...
Zaiste mrok skrywa me serce spowite pomrokiem dumy,
Istotą spektrum mego bytu... światło jest...

Kimże jestem wiem ja,
Kim chcę być wiem ja,
Co zamierzam...?
... zgadnij Ty.

_________________
Pomysł Na Stronę
Konkurs na najlepszą stronę/forum/bloga w pozycji page-rank
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 11-01-2013, 12:07   

WitajVeParadox. Oto odpowiedź na twoją zagadkę:

Z początkowych czterech wersów wynika, że jesteś czymś co spowija mrok, lecz tak naprawdę więcej wspólnego masz ze światłem. Co więcej, mamy tu także kwestię nicości...

Jesteś żarówką próżniową!

A zamierzasz nas oświecać, bo co innego robi żarówka?

Wygrałam?

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 174 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 173, 174, 175 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group